Доповнення до Книги Пам'яті Полтавщини. Загиблі в полоні

Хорольський район

Хорольський район

Доповнення до “Книги Пам’яті України. Полтавська область”: мешканці Хорольського району, які загинули у таборах для військовополонених у 1941-1945 роках.

Указом Президії Верховної Ради УРСР від 4 січня 1957 р. до складу Хорольського району увійшла частина території ліквідованих Петрівсько-Роменського і Покровсько-Багачанського районів Полтавської області.

До списку загиблих.

Дивись також:

Алфавітний покажчик до Книги Пам’яті України. Полтавська область.

Книга Пам’яті України. Полтавська область. Том 11. Хорольський, Чорнухинський, Чутівський та Шишацький райони.

Книга Пам’яті України. Полтавська область. Том 12. Імена мешканців всіх районів, які не були занесені до 1 — 11 томів.

 



Артеменко
Ілля Єлисейович


Ващенко
Родіон Сергійович


Власенко
Дмитро Абрамович


Година
Микола Омелянович


Гунько
Андрій Кузьмич


Даниленко
Олександр Іванович


Зінченко
Петро Юхимович


Іващенко
Дмитро Савич


Іскренко
Короп Юхимович


Кулик
Григорій Васильович


Литовченко
Гордій Нилович


Пащенко
Федір Федорович


Педина
Олексій Андрійович


Пономаренко
Степан Петрович


Русан
Григорій Семенович


Сербен
Никифор Іванович


Солоп
Яків Васильович


Тур
Петро Андрійович


Хвостенко
Іван Сиянович


Химич
Олексій Миколайович


Химич
Микола Іванович


Чорненький
Григорій Аксенович


Шевельов
Сергій Васильович


Шкіль (Шкіля)
Антон Семенович



Якименко
Сергій Федорович

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Артеменко Ілля Єлисейович (рос. – Артеменко Илья Елисеевич)
  2. Бас Іван Модестович (рос. – Бас Иван Модестович)
  3. Бібік Василь Степанович (рос. – Бибик Василий Степанович)
  4. Бова Василь Никифорович (рос. – Бова Василий Никифорович)
  5. Бова Фома Овсійович (рос. – Бова Фома Евсеевич)
  6. Брашенко Юхим Фролович (рос. – Брашенко Ефим Фролович)
  7. Васецкий Володимир Сидорович (рос. – Васецкий Владимир Сидорович)
  8. Васецкий Степан Захарович (рос. – Васецкий Степан Захарович)
  9. Ватулія Андрій Савич (рос. – Ватулия Андрей Саввич)
  10. Ващенко Микола Григорович (рос. – Ващенко Николай Григорьевич)
  11. Ващенко Родіон Сергійович (рос. – Ващенко Родион Сергеевич)
  12. Ващенко Степан Петрович (рос. – Ващенко Степан Петрович)
  13. Власенко Дмитро Абрамович (рос. – Власенко Дмитрий Абрамович)
  14. Волков Іван Никифорович (рос. – Волков Иван Никифорович)
  15. Волочай Іван Захарович (рос. – Волочай Иван Захарович)
  16. Волошин Андрій (рос. – Волошин Андрей)
  17. Волошин Іван Гнатович (рос. – Волошин Иван Игнатьевич)
  18. Волошин Микола Гаврилович (рос. – Волошин Николай Гавриилович)
  19. Волошин Микола Григорович (рос. – Волошин Николай Григорьевич)
  20. Година Микола Омелянович (рос. – Годына Николай Емельянович)
  21. Голуб Григорій Петрович (рос. – Голуб Григорий Петрович)
  22. Гончаренко В. А. (рос. – Гончаренко В. А.)
  23. Гончаренко Іван Іванович (рос. – Гончаренко Иван Иванович)
  24. Горб Микита (рос. – Горб Никита)
  25. Гордієнко Федір Дмитрович (Федорович) (рос. – Гордиенко Фёдор Дмитриевич(Фёдорович))
  26. Господинко Василь (рос. – Господинко Василий)
  27. Григоренко Василь Захарович (рос. – Григоренко Василий Захарович)
  28. Гудина Микола (рос. – Гудына Николай)
  29. Гунько Андрій Кузьмич (рос. – Гунько Андрей Кузьмич)
  30. Даниленко Олександр Іванович (рос. – Даниленко Александр Иванович)
  31. Демченко Григорій Іванович (рос. – Демченко Григорий Иванович)
  32. Догадайло Олександр Федорович (рос. – Догадайло Александр Фёдорович)
  33. Дубина Григорій Петрович (рос. – Дубина Григорий Петрович)
  34. Дубина Григорій Сидорович (рос. – Дубина Григорий Сидорович)
  35. Дубина Федір Андрійович (рос. – Дубина Фёдор Андреевич)
  36. Духно Олексій Андрійович (рос. – Духно Алексей Андреевич)
  37. Заїка Іван (рос. – Заика Иван)
  38. Зінченко Петро Юхимович (рос. – Зинченко Пётр Ефимович)
  39. Зозуля Петро Петрович (рос. – Зозуля Пётр Петрович)
  40. Іващенко Дмитро Савич (рос. – Иващенко Дмитрий Саввич)
  41. Іскренко Короп Юхимович (рос. – Искренко Карп Ефимович)
  42. Карпенко Іван Пилипович (рос. – Карпенко Иван Филиппович)
  43. Карпенко Микита Селиверстович (рос. – Карпенко Никита Селивёрстович)
  44. Каян Іван Леонтійович (рос. – Каян Иван Леонтьевич)
  45. Китенко Терентій Григорович (рос. – Китенко Терентий Григорьевич)
  46. Коваленко Пилип Тимофійович (рос. – Коваленко Филипп Тимофеевич)
  47. Корнієнко Микита Іванович (рос. – Корниенко Никита Иванович)
  48. Коряк Федір Трохимович (рос. – Коряк Фёдор Трофимович)
  49. Костенко Михайло Прокопович (рос. – Костенко Михаил Прокопович)
  50. Кричун Микита Петрович (рос. – Кричун Никита Петрович)
  51. Кулик Григорій Васильович (рос. – Кулик Григорий Васильевич)
  52. Кулик Микола Карпович (рос. – Кулик Николай Карпович)
  53. Курган Григорій Омелянович (Степанович) (рос. – Курган Григорий Емельянович(Степанович))
  54. Курган Іван Іванович (рос. – Курган Иван Иванович)
  55. Лемешко Ілля Хомич (рос. – Лемешко Илья Фомич)
  56. Лимонець Афанасій (рос. – Лимонец Афанасий)
  57. Литвиненко Олександр Кирилович (рос. – Литвиненко Александр Кириллович)
  58. Литовченко Гордій Нилович (рос. – Литовченко Гордей Нилович)
  59. Літун Іван Митрофанович (рос. – Литун Иван Митрофанович)
  60. Лоза Антон Іванович (рос. – Лоза Антон Иванович)
  61. Лозо Павло Андрійович (рос. – Лозо Павел Андреевич)
  62. Маловеря Федір Клементьевіч (рос. – Маловеря Фёдор Клементьевич)
  63. Микитенко Михайло Арівановіч (рос. – Микитенко Михаил Ариванович)
  64. Міщенко Яків Васильович (рос. – Мищенко Яков Васильевич)
  65. Мона Микола Григорович (рос. – Мона Николай Григорьевич)
  66. Мотов Лука (рос. – Мотов Лука)
  67. Музиченко Олексій Микитович (рос. – Музыченко Алексей Никитич)
  68. Мукашов (рос. – Мукашёв)
  69. Назаренко Микола Іванович (рос. – Назаренко Николай Иванович)
  70. Налаган Іван Лукич (рос. – Налаган Иван Лукич)
  71. Ніколенко Омелян Андрійович (рос. – Николенко Емельян Андреевич)
  72. Одинець Лука Іванович (рос. – Одинец Лука Иванович)
  73. Осипенко Іван Васильович (рос. – Осипенко Иван Васильевич)
  74. Остапенко Дем’ян Панасович (рос. – Остапенко Демьян Афанасьевич)
  75. Остапенко Степан Петрович (рос. – Остапенко Степан Петрович)
  76. Павленко Панас Павлович (рос. – Павленко Афанасий Павлович)
  77. Пашенко Олексій Авксентійович (рос. – Пашенко Алексей Аксентьевич)
  78. Пащенко Андрій Тимофійович (рос. – Пащенко Андрей Тимофеевич)
  79. Пащенко Федір Федорович (рос. – Пащенко Фёдор Фёдорович)
  80. Педина Олексій Андрійович (рос. – Педына Алексей Андреевич)
  81. Петко Степан Осипович (рос. – Петко Степан Осипович)
  82. Покотило Петро Федорович (рос. – Покотило Пётр Фёдорович)
  83. Пономаренко Степан Петрович (рос. – Пономаренко Степан Петрович)
  84. Прокопенко Тимофій Юхимович (рос. – Прокопенко Тимофей Ефимович)
  85. Пунько Лазар Федорович (рос. – Пунько Лазарь Фёдорович)
  86. Пустовін Петро (рос. – Пустовин Пётр)
  87. Роздайбіда Андрій Омелянович (рос. – Раздайбеда Андрей Емельянович)
  88. Ріда Олександр Андрійович (рос. – Рида Александр Андреевич)
  89. Рідкобород Микола Васильович (рос. – Ридкобород Николай Васильевич)
  90. Русан Григорій Семенович (рос. – Русан Григорий Семёнович)
  91. Сапа Іван Григорович (рос. – Сапа Иван Григорьевич)
  92. Сербен Никифор Іванович (рос. – Сербен Никифор Иванович)
  93. Синяговський Дмитро Іларіонович (рос. – Синяговский Дмитрий Илларионович)
  94. Солоп Яків Васильович (рос. – Солоп Яков Васильевич)
  95. Співак Панас Наумович (рос. – Спевак Афанасий Наумович)
  96. Стеценко Петро Дем’янович (рос. – Стеценко Пётр Демьянович)
  97. Супрун Іван Федосович (рос. – Супрун Иван Федосьевич)
  98. Сухацький Пилип Максимович (рос. – Сухацкий Филипп Максимович)
  99. Тіхно Григорій Олексійович (рос. – Тихно Григорий Алексеевич)
  100. Тищенко Антон Романович (рос. – Тищенко Антон Романович)
  101. Третьяк Петро Петрович (рос. – Третьяк Пётр Петрович)
  102. Тур Петро Андрійович (рос. – Тур Пётр Андреевич)
  103. Тур Порфирій Григорович (рос. – Тур Порфирий Григорьевич)
  104. Устинов Василь Миколайович (рос. – Устинов Василий Николаевич)
  105. Федоренко Олексій Климович (рос. – Федоренко Алексей Климович)
  106. Філоненко Олександр Олександрович (рос. – Филоненко Александр Александрович)
  107. Філоненко Петро Микитович (рос. – Филоненко Пётр Никитич)
  108. Хвостенко Іван Сиянович (рос. – Хвостенко Иван Сиянович)
  109. Химич Олексій Миколайович (рос. – Химич Алексей Николаевич)
  110. Химич Микола Іванович (рос. – Химич Николай Иванович)
  111. Черевко Павло Євдокимович (рос. – Черевко Павел Евдокимович)
  112. Чорненький Григорій Аксенович (рос. – Черненький Григорий Аксенович)
  113. Черницький Василь Сергійович (рос. – Черницкий Василий Сергеевич)
  114. Чех Іван Федорович (рос. – Чех Иван Фёдорович)
  115. Чижинський Михайло Іванович (рос. – Чижинский Михаил Иванович)
  116. Шанбаба Федір Прокопович (рос. – Шанбаба Фёдор Прокофьевич)
  117. Шевельов Сергій Васильович (рос. – Шевелев Сергей Васильевич)
  118. Шкіль Антон Семенович (рос. – Шкиль (Шкил) Антон Семёнович)
  119. Штомпель Михайло (рос. – Штомпель Михаил)
  120. Юрченко Іван Хомич (рос. – Юрченко Иван Фомич)
  121. Юхименко Михайло Іванович (рос. – Юхименко Михаил Иванович)
  122. Якименко Володимир Омелянович (рос. – Якименко Владимир Емельянович)
  123. Якименко Сергій Федорович (рос. – Якименко Сергей Фёдорович)

 

Коментарі: