Доповнення до Книги Пам'яті Полтавщини. Загиблі в полоні

Алфавітний покажчик. К – П

Алфавітний покажчик. К – П

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Кабак Григорій (рос. – Кабак Григорий). Диканьський район
  2. Кабак Григорій (рос. – Кабак Григорий). Миргородський район
  3. Кабацький Василь (рос. – Кабацкий Василий). Район невідомий
  4. Кавильов Юрій (рос. – Кавылев Юрий). Район невідомий
  5. Кадура Йосип (рос. – Кадура Иосиф). Район невідомий
  6. Кажан Петро (рос. – Кажан Пётр). Машівський район
  7. Казаков І. П. (рос. – Казаков И. П. ). Полтава та Полтавський район
  8. Казала Аксентій Якимович (рос. – Казала Аксентий Якимович). Опішнянський район
  9. Казанко Олексій Каленикович (рос. – Казанко Алексей Каленикович). Кобеляцький район
  10. Казанко Олексій Каленикович (рос. – Казанко Алексей Каллинкович). Полтава та Полтавський район
  11. Казатський Григорій Васильович (рос. – Казатский Григорий Васильевич). Полтава та Полтавський район
  12. Казел Анатолій Петрович (рос. – Казел Анатолий Петрович). Градизький район
  13. Казуля Олександр (рос. – Казуля Александр). Район невідомий
  14. Кайда Прокіп Омелянович (рос. – Кайда Прокофий (Прокоп) Емельянович). Лубенський район
  15. Калашник Павло Самуїлович (рос. – Калашник Павел Самуилович). Район невідомий
  16. Калеберда Петро Михайлович (рос. – Калеберда Пётр Михайлович). Район невідомий
  17. Калейник Микола Степанович (рос. – Калейник Николай Степанович). Район невідомий
  18. Калембет Дмитро Якович (рос. – Калембет Дмитрий Яковлевич). Район невідомий
  19. Калиниченко Антон Леонтійович (рос. – Калиниченко Антон Леонтьевич). Народились в Полтавській області
  20. Калиниченко Василь Володимирович (рос. – Калиниченко Василий Владимирович). Полтава та Полтавський район
  21. Калиниченко Макар Кіндратович (рос. – Калиниченко Макар Кондратьевич). Кобеляцький район
  22. Калиниченко Іван (рос. – Калиниченко Иван). Район невідомий
  23. Калиниченко Никифор Карпович (рос. – Калиниченко Никифор Карпович). Пирятинський район
  24. Калиниченко Олексій (рос. – Калиниченко Алексей). Район невідомий
  25. Калиниченко Павло Дмитрович (рос. – Калиниченко Павел Дмитриевич). Лубенський район
  26. Калиниченко Петро Ілліч (рос. – Калиниченко Пётр Ильич). Зінківський район
  27. Калиниченко Семен Семенович (рос. – Калиниченко Семён Семёнович). Народились в Полтавській області
  28. Калиниченко Сергій Тимофійович (рос. – Калиниченко Сергей Тимофеевич). Лохвицький район
  29. Калиниченко Яків Андрійович (рос. – Калиниченко Яков Андреевич). Карлівський район
  30. Каліберда Олексій Опанасович (рос. – Калиберда Алексей Афанасьевич). Градизький район
  31. Калко Денис Федорович (рос. – Калко Денис Фёдорович). Полтава та Полтавський район
  32. Калченко Роман Іванович (рос. – Калченко Роман Иванович). Петрівсько-Роменський район
  33. Калченко Яків Іванович (рос. – Калченко Яков Иванович). Петрівсько-Роменський район
  34. Кальник Василь Єлисейович (рос. – Кальник Василий Елисеевич). Диканьський район
  35. Кальченко Максим (рос. – Кальченко Максим). Район невідомий
  36. Калюга Василь Тимофійович (рос. – Калюга Василий Тимофеевич). Решетилівський район
  37. Калюжний Артем Профірійович (рос. – Калюжный Артём Профирьевич). Опішнянський район
  38. Калюх Афанасій Назарович (рос. – Калюх Афанасий Назарович). Котелевський район
  39. Камський Михайло Опанасович (рос. – Камский Михаил Афанасьевич). Гребінківський район
  40. Камур Яким Омелянович (рос. – Камур Аким Емельянович). Народились в Полтавській області
  41. Камуц Іван Дем’янович (рос. – Камуц Иван Демьянович). Ново-Санжарський район
  42. Камчатський Павло Терентійович (рос. – Камчатский Павел Терентьевич). Район невідомий
  43. Кам’янець Василь Терентійович (рос. – Каменец Василий Терентьевич). Район невідомий
  44. Кам’янський Олександр Пилипович (рос. – Камянский Александр Филиппович). Градизький район
  45. Кандзюба Дем’ян Борисович (рос. – Кандзюба Демьян Борисович). Опішнянський район
  46. Кандиба Василь Ісакович (рос. – Кандыба Василий Исакович). Народились в Полтавській області
  47. Кандиба Олексій Матвійович (рос. – Кандыба Алексей Матвеевич). Народились в Полтавській області
  48. Кандиба Федір Кіндратович (рос. – Кандыба Фёдор Кондратьевич). Район невідомий
  49. Каневський Михайло Іванович (рос. – Каневский Михаил Иванович). Пирятинський район
  50. Канівець Василь (рос. – Канивец Василий). Район невідомий
  51. Канівець Василь Матвійович (рос. – Канивец Василий Матвеевич). Полтава та Полтавський район
  52. Канівець Данило Петрович (рос. – Канивец Даниил Петрович). Градизький район
  53. Канівець Іван Антонович (рос. – Канивец Иван Антонович). Опішнянський район
  54. Канівець Іван Петрович (рос. – Канивец Иван Петрович). Район невідомий
  55. Канівець Юхим (рос. – Канивец Юхим (Ефим)). Опішнянський район
  56. Канінков Іван Максимович (рос. – Канинков Иван Максимович). Район невідомий
  57. Канка Сергій Григорович (рос. – Канка Сергей Григорьевич). Петрівсько-Роменський район
  58. Кановець Михайло Григорович (рос. – Кановец Михаил Григорьевич). Карлівський район
  59. Капінис Петро Павлович (рос. – Капиныс Пётр Павлович). Лохвицький район
  60. Капко Василь Омелянович (рос. – Капко Василий Емельянович). Народились в Полтавській області
  61. Каплун Олександр Васильович (рос. – Каплун Александ Васильевич). Великобагачанський район
  62. Каплуновський Микола Іванович (рос. – Каплуновский Николай Иванович). Народились в Полтавській області
  63. Каптал Андрій (рос. – Каптал Андрей). Градизький район
  64. Капуста Яків Петрович (рос. – Капуста Яков Петрович). Ново-Санжарський район
  65. Капщік Михайло Михайлович (рос. – Капщик Михаил Михайлович). Район невідомий
  66. Карабаш Василь Васильович (рос. – Карабаш Василий Васильевич). Народились в Полтавській області
  67. Караговний Харитон Степанович (рос. – Караговный Харитон Степанович). Миргородський район
  68. Карась Іван Семенович (рос. – Карась Иван Семёнович). Ново-Санжарський район
  69. Карацюпа Кузьма (рос. – Карацюпа Кузьма). Машівський район
  70. Караштук Григорій Лаврентійович (рос. – Караштук Григорий Лаврентьевич). Великобагачанський район
  71. Кардубан Іван (рос. – Кардубан Иван). Район невідомий
  72. Каркач Василь Данилович (рос. – Каркач Василий Даниилович). Решетилівський район
  73. Каркач Микола Опанасович (рос. – Каркач Николай Афанасьевич). Полтава та Полтавський район
  74. Кармазін Петро Онуфрієвич (рос. – Кармазин Пётр Онуфрьевич). Кобеляцький район
  75. Кармазов Микола (рос. – Кармазов Николай). Район невідомий
  76. Кармазя Микола (рос. – Кармазов Николай). Полтава та Полтавський район
  77. Карнаух Андрей Тихонович (рос. – Карнаух Андрій Тихонович). Полтава та Полтавський район
  78. Карпенко Андрій Михайлович (рос. – Карпенко Андрей Михайлович). Народились в Полтавській області
  79. Карпенко Борис Михайлович (рос. – Карпенко Борис Михайлович). Кобеляцький район
  80. Карпенко Валентин Іванович (рос. – Карпенко Валентин Иванович). Народились в Полтавській області
  81. Карпенко Василь Миколайович (рос. – Карпенко Василий Николаевич). Карлівський район
  82. Карпенко Григорій Сергійович (рос. – Карпенко Григорий Сергеевич). Котелевський район
  83. Карпенко Йосип Микитович (рос. – Карпенко Иосиф Никитич). Лохвицький район
  84. Карпенко Йосип Михайлович (рос. – Карпенко Иосиф Михайлович). Котелевський район
  85. Карпенко Іван Йосипович (рос. – Карпенко Иван Иосипович). Котелевський район
  86. Карпенко Іван Йосипович (рос. – Карпенко Иван Иосипович). Народились в Полтавській області
  87. Карпенко Іван Миколайович (рос. – Карпенко Иван Николаевич). Лубенський район
  88. Карпенко Іван Нестерович (рос. – Карпенко Иван Нестерович). Оржицький район
  89. Карпенко Іван Пилипович (рос. – Карпенко Иван Филиппович). Хорольський район
  90. Карпенко Микита Селиверстович (рос. – Карпенко Никита Селивёрстович). Хорольський район
  91. Карпенко Тихон Іванович (рос. – Карпенко Тихон Иванович). Петрівсько-Роменський район
  92. Карпенко Федір Потапович (рос. – Карпенко Фёдор Потапович). Народились в Полтавській області
  93. Карпенко Яків (Якоб) (рос. – Карпенко Яков (Якоб)). Полтава та Полтавський район
  94. Карпенко Яків Ананійович (рос. – Карпенко Яков Ананьевич). Район невідомий
  95. Карпець Яків Іванович (рос. – Карпец Яков Иванович). Лубенський район
  96. Карпілець Василь (рос. – Карпилец Василий). Котелевський район
  97. Кархавей (Карохей) Андрій Трохимович (рос. – Кархавей (Карохей) Андрей Трофимович). Район невідомий
  98. Касатка Кузьма Мефодійович (рос. – Касатка Кузьма Мефодьевич). Карлівський район
  99. Касьян Василь Дмитрович (рос. – Касьян Василий Дмитриевич). Зінківський район
  100. Касьян Данило Федорович (рос. – Касьян Данил Фёдорович). Лубенський район
  101. Касьян Дмитро (рос. – Касьян Дмитрий). Район невідомий
  102. Касьян Дмитро (рос. – Касьян Дмитрий). Лубенський район
  103. Касьян Петро Павлович (рос. – Касьян Пётр Павлович). Район невідомий
  104. Касьянов Олексій Миколайович (рос. – Касьянов Алексей Николаевич). Гадяцький район
  105. Катрич Гавриїл Григорович (рос. – Катрич Гавриил Григорьевич). Покровсько-Багачанський район
  106. Катрич Пантелей Степанович (рос. – Катрич Пантелей Степанович). Народились в Полтавській області
  107. Кацалка Кузьма Мефодійович (рос. – Кацалка Кузьма Мефодьевич). Район невідомий
  108. Кацей Корній Іларіонович (рос. – Кацей Корней Иларионович). Козельщинський район
  109. Качала Василь Опанасович (рос. – Качала Василий Афанасьевич). Чутівський район
  110. Качала Володимир Єгорович (рос. – Качала Владимир Егорович). Чутівський район
  111. Качура Олексій Ст. (рос. – Качура Алексей Ст.). Район невідомий
  112. Кашка Андрій Андрійович (рос. – Кашка Андрей Андреевич). Народились в Полтавській області
  113. Кашкабаш Володимир (рос. – Кашкабаш Владимир). Полтава та Полтавський район
  114. Каян Іван Леонтійович (рос. – Каян Иван Леонтьевич). Хорольський район
  115. Квадрець Никифор Якимович (рос. – Квадрец Никифор Якимович). Козельщинський район
  116. Квач Олександр Степанович (рос. – Квач Александр Степанович). Район невідомий
  117. Квіташ Василь Онисимович (рос. – Квиташ Василий Анисимович). Градизький район
  118. Квітко Олександр Миколайович (рос. – Квитко Александр Николаевич). Миргородський район
  119. Кедь Данило Омелянович (рос. – Кедь Даниил Емельянович). Лубенський район
  120. Кекало Микола Андрійович (рос. – Кекало Николай Андреевич). Великобагачанський район
  121. Керівник Іван Петрович (рос. – Кривенко Иван Петрович). Семенівський район
  122. Керівник Селіверст Семенович (рос. – Кривенко Селивёрст Семёнович). Пирятинський район
  123. Керпос Олександр Давидович (рос. – Керпос Александр Давидович). Диканьський район
  124. Кизил Микола (рос. – Кизил Николай). Ново-Санжарський район
  125. Кизима Александр Андреевич (рос. – Кизима Александр Андреевич). Народились в Полтавській області
  126. Кийко Афанасій Євдокимович (рос. – Кийко Афанасий Евдокимович). Опішнянський район
  127. Кийко Григорій Андрійович (рос. – Кийко Григорий Андреевич). Кременчуцький район
  128. Кирилаха Анатолій Прокопович (рос. – Кирилаха Анатолий Прокофьевич). Народились в Полтавській області
  129. Кирилаш Костянтин Сидорович (рос. – Кирилаш Константин Сидорович). Лубенський район
  130. Кириленко Павло Мойсейович (рос. – Кириленко Павел Моисеевич). Район невідомий
  131. Кириленко Семен Семенович (рос. – Кириленко Семён Семёнович). Покровсько-Багачанський район
  132. Кириленко Яків Андріанович (рос. – Кириленко Яков Андрианович). Лохвицький район
  133. Кирилець Дмитро (рос. – Кирилец Дмитрий). Район невідомий
  134. Кириченко Володимир Костянтинович (рос. – Кириченко Владимир Константинович). Народились в Полтавській області
  135. Кириченко Дмитро Омелянович (рос. – Кириченко Дмитрий Емельянович). Гадяцький район
  136. Кириченко Іван (рос. – Кириченко Иван). Великобагачанський район
  137. Кириченко Іван Іванович (рос. – Кириченко Иван Иванович). Народились в Полтавській області
  138. Кириченко Іван Єфремович (рос. – Кириченко Иван Ефремович). Район невідомий
  139. Кириченко Микола Савович (рос. – Кириченко Николай Саввович). Район невідомий
  140. Кириченко Олексій Іванович (рос. – Кириченко Алексей Иванович). Гадяцький район
  141. Киричок Андрій Степанович (рос. – Киричок Андрей Степанович). Ново-Санжарський район
  142. Кирияк Олексій Никифорович (Микитович) (рос. – Кирияк Алексей Никифорович (Никитич)). Район невідомий
  143. Кирко Василь Васильович (рос. – Кирко Василий Васильевич). Район невідомий
  144. Кирпоткін Володимир Дмитрович (рос. – Кирпоткин Владимир Дмитриевич). Полтава та Полтавський район
  145. Киряк Олексій (рос. – Киряк Алексей). Район невідомий
  146. Кисіль Андрій Якович (рос. – Кисиль Андрей Яковлевич). Решетилівський район
  147. Кисіль Марк (рос. – Кисель Марк). Район невідомий
  148. Кислов Митрофан (рос. – Кислов Митрофан). Район невідомий
  149. Кислін Іван Миронович (рос. – Кислин Иван Миронович). Шишацький район
  150. Кисляк Василь Іванович (рос. – Кисляк Василий Иванович). Лубенський район
  151. Китайгора Володимир Данилович (рос. – Китайгора Владимир Данилович). Ново-Санжарський район
  152. Китайгора Кирило Трохимович (рос. – Китайгора Кирилл Трофимович). Ново-Санжарський район
  153. Китенко Терентій Григорович (рос. – Китенко Терентий Григорьевич). Хорольський район
  154. Киценко Степан Єлисейович (рос. – Киценко Степан Елисеевич). Народились в Полтавській області
  155. Кишинець Олександр Якович (рос. – Кишинец Александр Яковлевич). Диканьський район
  156. Кияшко Йосип Сергійович (рос. – Кияшко Иосиф Сергеевич). Лазірківський район
  157. Кіба Григорій Іванович (рос. – Киба Григорий Иванович). Кобеляцький район
  158. Кіблицький Антон Савелійович (рос. – Киблицкий Антон Савельевич). Полтава та Полтавський район
  159. Ківа Микола (рос. – Кива Николай). Полтава та Полтавський район
  160. Ківшик Платон Кирьянович (рос. – Кившик Платон Кирьянович). Район невідомий
  161. Кігель Леонід (рос. – Кигель Леонид). Лубенський район
  162. Кієпащенко Семен (рос. – Киепащенко Семён). Лазірківський район
  163. Кіктенко Іван (рос. – Киктенко Иван). Район невідомий
  164. Кінаш Петро Власович (рос. – Кинаш Пётр Власович). Чутівський район
  165. Кірдода Григорій (рос. – Кирдода Григорий). Район невідомий
  166. Кірмалюк Лука (рос. – Кирмалюк Лука). Район невідомий
  167. Кірюшкін Григорій Д. (рос. – Кирюшкин Григорий Д. ). Пирятинський район
  168. Кісій Юхим Лаврентійович (рос. – Кисий Ефим Лаврентьевич). Зінківський район
  169. Кісточка Сергій Петрович (рос. – Косточка Сергей Петрович). Полтава та Полтавський район
  170. Клеменко Володимир Г. (рос. – Клеменко Владимир Г.). Район невідомий
  171. Клименко Григорій 1-й (рос. – Клименко Григорий). Район невідомий
  172. Клименко Григорій 2-й (рос. – Клименко Григорий). Район невідомий
  173. Клименко Григорій Іванович (рос. – Клименко Григорий Иванович). Народились в Полтавській області
  174. Клименко Іван Васильович (рос. – Клименко Иван Васильевич). Семенівський район
  175. Клименко Іван Іларіонович (рос. – Клименко Иван Илларионович). Ново-Санжарський район
  176. Клименко Іван Федорович (рос. – Клименко Иван Фёдорович). Район невідомий
  177. Клименко Ілля Каленовіч (рос. – Клименко Илья Каленович). Лубенський район
  178. Клименко Ілля Калинович (рос. – Клименко Илья Калинкович). Лазірківський район
  179. Клименко Микола Антонович (рос. – Клименко Николай Антонович). Гребінківський район
  180. Клименко Микола Дмитрович (рос. – Клименко Николай Дмитриевич). Опішнянський район
  181. Клименко Микола Калинович (рос. – Клименко Николай Калинкович). Лазірківський район
  182. Клименко Микола Омелянович (рос. – Клименко Николай Емельянович). Район невідомий
  183. Клименко Петро Андрійович (рос. – Клименко Пётр Андреевич). Район невідомий
  184. Клименко Петро Іванович (рос. – Клименко Пётр Иванович). Район невідомий
  185. Клименко Семен Васильович (рос. – Клименко Семён Васильевич). Петрівсько-Роменський район
  186. Клименко Федір Йосипович (рос. – Клименко Фёдор Иосифович). Район невідомий
  187. Клишев Олександр (рос. – Клишев Александр). Народились в Полтавській області
  188. Клідзе Никодим Іванович (рос. – Клидзе Никодим Иванович). Лубенський район
  189. Клімов Віктор Іванович (рос. – Климов Виктор Иванович). Семенівський район
  190. Клішньов Олександр Митрофанович (рос. – Клишнёв Александр Митрофанович). Район невідомий
  191. Клочко Василь Іванович (рос. – Клочко Василий Иванович). Полтава та Полтавський район
  192. Клуннік Василь (рос. – Клунник Василий). Полтава та Полтавський район
  193. Книш Григорій Андрійович (рос. – Кныш Григорий Андреевич). Шишацький район
  194. Кнух Віктор Іванович (рос. – Кнух Виктор Иванович). Миргородський район
  195. Кнюх Олександр Наумович (рос. – Кнюх Александр Наумович). Миргородський район
  196. Коба Віктор Іванович (рос. – Коба Виктор Иванович). Кобеляцький район
  197. Коба Іван Гаврилович (рос. – Коба Иван Гавриилович). Ново-Санжарський район
  198. Кобачек Федір (рос. – Кобачек Фёдор). Глобинський район
  199. Кобець Григорій (рос. – Кобец Григорий). Район невідомий
  200. Коблик Дмитро (рос. – Коблик Дмитрий). Полтава та Полтавський район
  201. Ковалевський Григорій Олександрович (рос. – Ковалевский Григорий Александрович). Оржицький район
  202. Коваленко Андрій Борисович (рос. – Коваленко Андрей Борисович). Опішнянський район
  203. Коваленко Андрій Олексійович (рос. – Коваленко Андрей Алексеевич). Район невідомий
  204. Коваленко Антон (рос. – Коваленко Антон). Народились в Полтавській області
  205. Коваленко Антон Карпович (рос. – Коваленко Антон Карпович). Район невідомий
  206. Коваленко Борис (рос. – Коваленко Борис). Район невідомий
  207. Коваленко Василь Маркович (рос. – Коваленко Василий Маркович). Район невідомий
  208. Коваленко Віктор (рос. – Коваленко Виктор). Полтава та Полтавський район
  209. Коваленко Григорій Іванович (рос. – Коваленко Григорий Иванович). Градизький район
  210. Коваленко Іван (рос. – Коваленко Иван). Полтава та Полтавський район
  211. Коваленко Іван Васильович (рос. – Коваленко Иван Васильевич). Народились в Полтавській області
  212. Коваленко Микола (рос. – Коваленко Николай). Район невідомий
  213. Коваленко Олександр (рос. – Коваленко Александр). Район невідомий
  214. Коваленко Олександр Євгенович (рос. – Коваленко Александр Евгеньевич). Район невідомий
  215. Коваленко Павло Йосипович (рос. – Коваленко Павел Иосифович). Гадяцький район
  216. Коваленко Пилип Тимофійович (рос. – Коваленко Филипп Тимофеевич). Хорольський район
  217. Коваленко Прохор (рос. – Коваленко Прохор). Район невідомий
  218. Коваленко Сакій (рос. – Коваленко Сакий). Полтава та Полтавський район
  219. Коваленко Самсон (рос. – Коваленко Самсон). Полтава та Полтавський район
  220. Коваленко Степан Якович (рос. – Коваленко Степан Яковлевич). Машівський район
  221. Коваль Антон Георгійович (рос. – Коваль Антон Георгиевич). Гадяцький район
  222. Коваль Василь Фокійович (рос. – Коваль Василий Фокич). Чутівський район
  223. Коваль Гнат Федорович (рос. – Коваль Игнат Фёдорович). Кременчуцький район
  224. Коваль Данило Іванович (рос. – Коваль Даниил Иванович). Кременчуцький район
  225. Коваль Іван Микитович (рос. – Коваль Иван Никитич). Полтава та Полтавський район
  226. Коваль Кирило Овсійович (рос. – Коваль Кирилл Евсеевич). Район невідомий
  227. Коваль Микола Павлович (рос. – Коваль Николай Павлович). Чутівський район
  228. Коваль Петро Ілліч (рос. – Коваль Пётр Ильич). Район невідомий
  229. Коваль Степан (рос. – Коваль Степан). Полтава та Полтавський район
  230. Ковальов Олексій Федорович (рос. – Ковалёв Алексей Фёдорович). Кременчуцький район
  231. Ковальов Юрій (рос. – Ковалёв Юрий). Район невідомий
  232. Ковальчук Кирило Федосійович (рос. – Ковальчук Кирилл Федосеевич). Семенівський район
  233. Ковба Григорій Юхимович (рос. – Ковба Григорий Ефимович). Район невідомий
  234. Ковба Захар Пилипович (рос. – Ковба Захар Филиппович). Лазірківський район
  235. Ковбаса Олександр Дмитрович (рос. – Ковбаса Александр Дмитриевич). Шишацький район
  236. Ковка Іван Онуфрійович (рос. – Ковка Иван Онуфрьевич). Район невідомий
  237. Коворун Петро (рос. – Коворун Пётр). Район невідомий
  238. Ковпаєв Олександр Васильович (рос. – Ковпаев Александр Васильевич). Лубенський район
  239. Коврига Афанасій Кузьмич (рос. – Коврига Афанасий Кузьмич). Оржицький район
  240. Ковтун (Кавтун) Антон (рос. – Ковтун (Кавтун) Антон). Район невідомий
  241. Ковтун Афанасій Ларіонович (рос. – Ковтун Афанасий Ларионович). Народились в Полтавській області
  242. Ковтун Василь Іванович (рос. – Ковтун Василий Иванович). Пирятинський район
  243. Ковтун Василь Кіндратович (рос. – Ковтун Василий Кондратович). Гадяцький район
  244. Ковтун Іван Антонович (рос. – Ковтун Иван Антонович). Миргородський район
  245. Ковтун Іван Павлович (рос. – Ковтун Иван Павлович). Район невідомий
  246. Ковтун Іван Семенович (рос. – Ковтун Иван Семёнович). Пирятинський район
  247. Ковтун Іван Тимофійович (рос. – Ковтун Иван Тимофеевич). Чорнухинський район
  248. Ковтун Іван Тихонович (рос. – Ковтун Иван Тихонович). Лубенський район
  249. Ковтун Кузьма (рос. – Ковтун Кузьма). Район невідомий
  250. Ковтун Микола Дем’янович (рос. – Ковтун Николай Демьянович). Район невідомий
  251. Ковтун Петро Іван (рос. – Ковтун Пётр Иван). Лохвицький район
  252. Ковтун Петро Ілліч (рос. – Ковтун Пётр Ильич). Шишацький район
  253. Ковтун Юхим Іванович (рос. – Ковтун Ефим Иванович). Лохвицький район
  254. Кодаш Олександр Християнович (рос. – Кодаш Александр Христианович). Лохвицький район
  255. Коденко Іван Маркович (рос. – Коденко Иван Маркович). Лубенський район
  256. Коженко (рос. – Коженко). Кременчуцький район
  257. Козак Дмитро Петрович (рос. – Козак Дмитрий Петрович). Чорнухинський район
  258. Козак Микола (рос. – Козак Николай). Карлівський район
  259. Козаков Андрій Опанасович (рос. – Козаков Андрей Афанасьевич). Пирятинський район
  260. Козачок Лука Самуїлович (рос. – Казачок Лука Самуилович). Семенівський район
  261. Коздетський Іван Львович (рос. – Коздетский Иван Львович). Гребінківський район
  262. Козел Андрій Микитович (рос. – Козел Андрей Никитич). Шишацький район
  263. Козенко Олександр Трохимович (рос. – Козенко Александр Трофимович). Кременчуцький район
  264. Козиренко Іван Андрійович (рос. – Козыренко Иван Андреевич). Лубенський район
  265. Козін Олександр Михайлович (рос. – Козин Александр Михайлович). Кобеляцький район
  266. Козлов Борис Михайлович (рос. – Козлов Борис Михайлович). Кременчуцький район
  267. Козловський Володимир Юхимович (рос. – Козловский Владимир Ефимович). Район невідомий
  268. Козоріз Анатолій Сергійович (рос. – Козорез Анатолий Сергеевич). Кременчуцький район
  269. Козуб Федір Андрійович (рос. – Козуб Фёдор Андреевич). Полтава та Полтавський район
  270. Козубенко Степан Іванович (рос. – Козубенко Степан Иванович). Народились в Полтавській області
  271. Козуля Василь Якович (рос. – Козуля Василий Яковлевич). Котелевський район
  272. Козуля (Касуля) Олександр (рос. – Козуля (Касуля) Александр). Район невідомий
  273. Козяк Григорій (рос. – Козяк Григорий). Район невідомий
  274. Койва Іван (рос. – Койва Иван). Район невідомий
  275. Койнаш Іван Корнійович (рос. – Койнаш Иван Корнеевич). Район невідомий
  276. Койнаш Микита Петрович (рос. – Койнаш Никита Петрович). Великобагачанський район
  277. Кокозей Іван Антонович (рос. – Кокозий Иван Антонович). Лубенський район
  278. Кокорєв Антон (рос. – Кокорев Антон). Район невідомий
  279. Кокозій Іван (рос. – Кокозий Иван). Лубенський район
  280. Колганов Іван (рос. – Колганов Иван). Район невідомий
  281. Коленко Микола Пимонович (рос. – Коленко Николай Пименович). Лубенський район
  282. Колесник Афанасій Данилович (рос. – Колесник Афанасий Даниилович). Кременчуцький район
  283. Колесник Григорій Денисович (рос. – Колесник Григорий Денисович). Кобеляцький район
  284. Колесник Іван (рос. – Колесник Иван). Чорнухинський район
  285. Колесник Іван Терентійович (рос. – Колесник Иван Терентьевич). Чутівський район
  286. Колесник Іван Федорович (рос. – Колесник Иван Фёдорович). Миргородський район
  287. Колесник Микола Григорович (рос. – Колесник Николай Григорьевич). Народились в Полтавській області
  288. Колесник Михайло Григорович (рос. – Колесник Михаил Григорьевич). Народились в Полтавській області
  289. Колесник Панас Якович (рос. – Колесник Афанасий Яковлевич). Миргородський район
  290. Колесніков Володимир Дмитрович (рос. – Колесников Владимир Дмитриевич). Народились в Полтавській області
  291. Колесніков Іван Омелянович (рос. – Колесников Иван Емельянович). Пирятинський район
  292. Коли Максим (рос. – Коли Максим). Полтава та Полтавський район
  293. Колибах Іван (рос. – Колибах Иван). Район невідомий
  294. Колинько Микола Трохимович (рос. – Колинько Николай Трофимович). Гадяцький район
  295. Колодін Василь Микитович (рос. – Колодин Василий Никитич). Полтава та Полтавський район
  296. Колодков Андрій Павлович (рос. – Колодков Андрей Павлович). Опішнянський район
  297. Колодко Дмитро (рос. – Колодко Дмитрий). Карлівський район
  298. Коломієць Георгій Михайлович (рос. – Коломиец Георгий Михайлович). Район невідомий
  299. Коломієць Михайло Іванович (рос. – Коломиец Михаил Иванович). Район невідомий
  300. Коломієць Василь (рос. – Коломиец Василий). Полтава та Полтавський район
  301. Коломієць Василь Іванович (рос. – Коломиец Василий Иванович). Кременчуцький район
  302. Коломієць Володимир Петрович (рос. – Коломиец Владимир Петрович). Народились в Полтавській області
  303. Коломієць Микола Степанович (рос. – Коломиец Николай Степанович). Полтава та Полтавський район
  304. Коломієць Нестор (рос. – Коломиец Нестор). Полтава та Полтавський район
  305. Коломієць Тимофій (рос. – Коломиец Тимофей). Район невідомий
  306. Коломієць (Колонієць) Тимофій Семенович (рос. – Коломиец (Колониец) Тимофей Семёнович). Шишацький район
  307. Колотий Олексій Овсійович (рос. – Колотый Алексей Евсеевич). Полтава та Полтавський район
  308. Колоткі Дмитро Андрійович (рос. – Колотко Дмитрий Андреевич). Пирятинський район
  309. Коляда Іван (рос. – Коляда Иван). Покровсько-Багачанський район
  310. Комашко Петро Іванович (рос. – Комашко Пётр Иванович). Кременчуцький район
  311. Комешань Василь Іванович (рос. – Комешань Василий Иванович). Семенівський район
  312. Комісаренко Панас Костянтинович (рос. – Комиссаренко Афанасий (Панас) Константинович). Лубенський район
  313. Компанієць Дмитро Іванович (рос. – Компаниец Дмитрий Иванович). Район невідомий
  314. Комишов Василь Ігнатович (рос. – Комышов Василий Игнатович). Район невідомий
  315. Кондратенко Анатолій Сергійович (рос. – Кондратенко Анатолий Сергеевич). Народились в Полтавській області
  316. Кондратенко Олексій Омелянович (рос. – Кондратенко Алексей Емельянович). Лубенський район
  317. Кондратенко Трохим Сидорович (рос. – Кондратенко Трофим Сидорович). Миргородський район
  318. Кондратьєв Володимир (рос. – Кондратьев Владимир). Район невідомий
  319. Кондренко Андрій Титович (рос. – Кондренко Андрей Титович). Семенівський район
  320. Конібольскій Василь Михайлович (рос. – Конибольский Василий Михайлович). Район невідомий
  321. Кононенко Володимир (рос. – Кононенко Владимир). Район невідомий
  322. Кононенко Володимир Данилович (рос. – Кононенко Владимир Даниилович). Лубенський район
  323. Кононенко Григорій (рос. – Кононенко Григорий). Зінківський район
  324. Кононенко Іван Олексійович (рос. – Кононенко Иван Алексеевич). Гадяцький район
  325. Кононенко Іван Якович (рос. – Кононенко Иван Яковлевич). Оржицький район
  326. Кононенко Петро Якович (рос. – Кононенко Пётр Яковлевич). Глобинський район
  327. Конопаренєв (Кононарелєв) Михайло (рос. – Конопаренев (Кононарелев) Михаил). Район невідомий
  328. Конотоп Іван Максимович (рос. – Конотоп Иван Максимович). Котелевський район
  329. Констенчук Степан Сидорович (рос. – Констенчук Степан Сидорович). Лубенський район
  330. Контока Іван Іларіонович (рос. – Контока Иван Илларионович). Полтава та Полтавський район
  331. Копелець Михайло Якович (рос. – Копелец Михаил Яковлевич). Район невідомий
  332. Копил Кирило Іванович (рос. – Копыл Кирилл Иванович). Лохвицький район
  333. Копиль Петро Володимирович (рос. – Копыль Пётр Владимирович). Козельщинський район
  334. Копиця Музій (Мусій) (рос. – Копица Музий (Мусий)). Район невідомий
  335. Копичка Борис Спиридонович (рос. – Копычка Борис Спиридонович). Народились в Полтавській області
  336. Копяльчік Петро (рос. – Копяльчик Пётр). Полтава та Полтавський район
  337. Коргун Тимофій (рос. – Коргун Тимофей). Опішнянський район
  338. Корецький Олексій Йосипович (рос. – Корецкий Алексей Иосифович). Козельщинський район
  339. Корецький Федосей Тимофійович (рос. – Корецкий Федосей Тимофеевич). Козельщинський район
  340. Корж Андрій Андрійович (рос. – Корж Андрей Андреевич). Гребінківський район
  341. Корж Антон Тимофійович (рос. – Корж Антон Тимофеевич). Карлівський район
  342. Коржан Петро Андрійович (рос. – Коржан Пётр Андреевич). Машівський район
  343. Корзун Григорій Павлович (рос. – Корзун Григорий Павлович). Район невідомий
  344. Корзун Костянтин Іванович (рос. – Корзун Константин Иванович). Миргородський район
  345. Коритченко Григорій Андр. (рос. – Корытченко Григорий Андр. ). Опішнянський район
  346. Корівник Григорій Савелійович (рос. – Коровник Григорий Савельевич). Район невідомий
  347. Коркач Євдоким Ост. (рос. – Коркач Евдоким Ост. ). Решетилівський район
  348. Корнейко Василь Миколайович (рос. – Корнейко Василий Николаевич). Район невідомий
  349. Корнієнко Ілля Костянтинович (рос. – Корниенко Илья Константинович). Миргородський район
  350. Корнієнко Лаврентій Феодосійович (рос. – Корниенко Лаврентий Федосеевич). Кобеляцький район
  351. Корнієнко Микита Іванович (рос. – Корниенко Никита Иванович). Хорольський район
  352. Корнієнко Микола Михайлович (рос. – Корниенко Николай Михайлович). Великобагачанський район
  353. Корнієнко Михайло Васильович (рос. – Корниенко Михаил Васильевич). Оржицький район
  354. Корнієнко Нестор Власович (рос. – Корнеенко Нестор Власович). Лубенський район
  355. Корнієнко Петро Данилович (рос. – Корниенко Пётр Даниилович). Козельщинський район
  356. Корнієнко Сергій Самуїлович (рос. – Корниенко Сергей Самуилович). Глобинський район
  357. Корнута Афанасій Данилович (рос. – Корнута Афанасий Данилович). Градизький район
  358. Коробейник Іван Платонович (рос. – Коробейник Иван Платонович). Машівський район
  359. Коробка Іван Микитович (рос. – Коробка Иван Никитич). Машівський район
  360. Коробка Павло Федорович (рос. – Коробка Павел Фёдорович). Машівський район
  361. Коробка Тимофій Іванович (рос. – Коробка Тимофей Иванович). Район невідомий
  362. Коробський Іван Артемович (рос. – Коробский Иван Артёмович). Район невідомий
  363. Короленка Григорій Данилович (рос. – Короленко Григорий Данилович). Великобагачанський район
  364. Король Антон Лукич (рос. – Король Антон Лукич). Народились в Полтавській області
  365. Король Максим Григорович (рос. – Король Максим Григорьевич). Великобагачанський район
  366. Король Пилип (рос. – Король Филипп). Район невідомий
  367. Коросташёв Павло Мойсейович (рос. – Коросташёв Павел Моисеевич). Котелевський район
  368. Коротич Іван Карпович (рос. – Коротич Иван Карпович). Шишацький район
  369. Коротич Степан Олександрович (рос. – Коротич Степан Александрович). Район невідомий
  370. Коротко Костянтин Іванович (рос. – Коротко Константин Иванович). Ново-Санжарський район
  371. Корохей Андрій Трохимович (рос. – Корохей Андрей Трофимович). Район невідомий
  372. Корчак Василь Якович (рос. – 0Корчак Василий Яковлевич). Великобагачанський район
  373. Коршак Іван (рос. – Коршак Иван). Диканьський район
  374. Коршак Іван Іванович (рос. – Коршак Иван Иванович). Лубенський район
  375. Коршак Іван Тимофійович (рос. – Коршак Иван Тимофеевич). Лубенський район
  376. Коршак Михайло Андрійович (рос. – Коршак Михаил Андреевич). Лубенський район
  377. Коршун Іван Петрович (рос. – Коршун Иван Петрович). Лазірківський район
  378. Коряк Федір Трохимович (рос. – Коряк Фёдор Трофимович). Хорольський район
  379. Косенко (Козенко) Андрій Ілліч (рос. – Косенко (Козенко) Андрей Ильич). Чорнухинський район
  380. Косенко Володимир Михайлович (рос. – Косенко Владимир Михайлович). Народились в Полтавській області
  381. Косенко Григорій Андрійович (рос. – Косенко Григорий Андреевич). Чорнухинський район
  382. Косенко Іван 1-й (рос. – Косенко Иван). Район невідомий
  383. Косенко Іван 2-й (рос. – Косенко Иван). Район невідомий
  384. Косенко Федір (рос. – Косенко Фёдор). Миргородський район
  385. Косенко Юхим Йосипович (рос. – Косенко Ефим Иосифович). Сенчанський район
  386. Косиця Микола Петрович (рос. – Косица Николай Петрович). Ново-Санжарський район
  387. Косів Василь (рос. – Косов Василий). Район невідомий
  388. Коска Михайло (рос. – Коска Михаил). Полтава та Полтавський район
  389. Костенко Григорій (рос. – Костенко Григорий). Полтава та Полтавський район
  390. Костенко Григорій Терентійович (рос. – Костенко Григорий Терентьевич). Пирятинський район
  391. Костенко Дмитро Радионович (рос. – Костенко Дмитрий Радионович). Гадяцький район
  392. Костенко Іван Дмитрович (рос. – Костенко Иван Дмитриевич). Сенчанський район
  393. Костенко Іван Павлович (рос. – Костенко Иван Павлович). Великобагачанський район
  394. Костенко Іван Потаповч (рос. – Костенко Иван Потаповч). Район невідомий
  395. Костенко Микола Федорович (рос. – Костенко Николай Фёдорович). Машівський район
  396. Костенко Микола Федорович (рос. – Костенко Николай Фёдорович). Полтава та Полтавський район
  397. Костенко Михайло Євдокимович (рос. – Костенко Михаил Евдокимович). Миргородський район
  398. Костенко Михайло Прокопович (рос. – Костенко Михаил Прокопович). Хорольський район
  399. Костенко Олександр Сергійович (рос. – Костенко Александр Сергеевич). Кременчуцький район
  400. Костенко Петро Костянтинович (рос. – Костенко Пётр Константинович). Народились в Полтавській області
  401. Костенко Тимофій Назарович (рос. – Костенко Тимофей Назарович). Полтава та Полтавський район
  402. Костенко Федір (рос. – Костенко Фёдор). Полтава та Полтавський район
  403. Костенко Федір Ілліч (рос. – Костенко Фёдор Ильич). Опішнянський район
  404. Костенко Федір Лукич (рос. – Костенко Фёдор Лукич). Миргородський район
  405. Костомаха Василь (рос. – Костомаха Василий). Район невідомий
  406. Костюк Йосип (рос. – Костюк Иосиф). Район невідомий
  407. Костюк Йосип (рос. – Костюк Иосиф). Петрівсько-Роменський район
  408. Костюк Кирило Сергійович (рос. – Костюк Кирилл Сергеевич). Лубенський район
  409. Костюк Петро (рос. – Костюк Петро). Район невідомий
  410. Костюченко Федір Юхимович (рос. – Костюченко Фёдор Ефимович). Ново-Санжарський район
  411. Костюшенко Борис (рос. – Костюшенко Борис). Народились в Полтавській області
  412. Костянай Кіндрат Сидорович (рос. – Костянай Кондрат Сидорович). Район невідомий
  413. Косяк Григорій Іванович (рос. – Косяк Григорий Иванович). Зінківський район
  414. Косяк Григорій Павлович (рос. – Косяк Григорий Павлович). Зінківський район
  415. Косяк Леонтій Дмитрович (рос. – Косяк Леонтий Дмитриевич). Зінківський район
  416. Косяк Марк Феодосійович (рос. – Косяк Марк Феодосьевич). Полтава та Полтавський район
  417. Котелевський Петро Якович (рос. – Котелевский Пётр Яковлевич). Карлівський район
  418. Котенко Федір Васильович (рос. – Котенко Фёдор Васильевич). Великобагачанський район
  419. Котрічек Петро Іларіонович (рос. – Котричек Пётр Илларионович). Семенівський район
  420. Котченко Анатолій Федорович (рос. – Котченко Анатолий Фёдорович). Район невідомий
  421. Котченко Григорій Павлович (рос. – Котченко Григорий Павлович). Машівський район
  422. Кохта Семен (рос. – Кохта Семён). Район невідомий
  423. Коцин Іван (рос. – Коцин Иван). Район невідомий
  424. Коцюба Іван (рос. – Коцюба Иван). Район невідомий
  425. Кочерга Василь Романович (рос. – Кочерга Василий Романович). Полтава та Полтавський район
  426. Кочерга Дмитро Семенович (рос. – Кочерга Дмитрий Семёнович). Котелевський район
  427. Кочерга Олександр Пилипович (рос. – Кочерга Александр Филиппович). Полтава та Полтавський район
  428. Кочерга Павло Якимович (рос. – Кочерга Павел Якимович). Лубенський район
  429. Кочерга Сергій Самуїлович (рос. – Кочерга Сергей Самуилович). Глобинський район
  430. Кочерга Федір Федотович (рос. – Кочерга Фёдор Федотович). Решетилівський район
  431. Кочерженко Гнат Захарович (рос. – Кочерженко Игнат Захарович). Ново-Санжарський район
  432. Кочкан Олексій Максимович (рос. – Кочкан Алексей Максимович). Район невідомий
  433. Кочубей Іван Гордійович (рос. – Кочубей Иван Гордеевич). Лубенський район
  434. Кошкабаш Володимир Андрійович (рос. – Кошкабаш Владимир Андреевич). Народились в Полтавській області
  435. Кошляк Сергій (рос. – Кошляк Сергей). Район невідомий
  436. Кошляк Іван Антонович (рос. – Кошляк Иван Антонович). Чутівський район
  437. Кошовий Василь Михайлович (рос. – Кошовый Василий Михайлович). Район невідомий
  438. Коштуленко Феня Марковна (рос. – Коштуленко Феня Марковна). Кременчуцький район
  439. Кошулко Михайло Лукич (рос. – Кошулко Михаил Лукич). Район невідомий
  440. Кошулко Петро Никифорович (рос. – Кошулко Пётр Никифорович). Район невідомий
  441. Крабченко Анатолій (рос. – Крабченко Анатолий). Район невідомий
  442. Кравченко Анатолій (рос. – Кравченко Анатолий). Район невідомий
  443. Кравченко Борис Григорович (рос. – Кравченко Борис Григорьевич). Козельщинський район
  444. Кравченко Іван Васильович (рос. – Кравченко Иван Васильевич). Полтава та Полтавський район
  445. Кравченко Іван Мойсейович (рос. – Кравченко Иван Моисеевич). Семенівський район
  446. Кравченко Маркіян (рос. – Кравченко Маркиян). Район невідомий
  447. Кравченко Олексій Денисович (рос. – Кравченко Алексей Денисович). Народились в Полтавській області
  448. Кравченко Олексій Прокопович (рос. – Кравченко Алексей Прокопьевич). Район невідомий
  449. Кравченко Яків Якович (рос. – Кравченко Яков Яковлевич). Лубенський район
  450. Крамаренко Антон Максимович (рос. – Крамаренко Антон Максимович). Кременчуцький район
  451. Крамаренко Петро Петрович (рос. – Крамаренко Пётр Петрович). Кременчуцький район
  452. Красильний Олександр (рос. – Красильный Александр). Полтава та Полтавський район
  453. Красюк Федір (рос. – Красюк Фёдор). Район невідомий
  454. Крат Іван Степанович (рос. – Крат Иван Степанович). Гадяцький район
  455. Крат Леонтій Денисович (рос. – Крат Леонтий Денисович). Диканьський район
  456. Кревенко Кузьма (рос. – Кревенко Кузьма). Район невідомий
  457. Кременчук Петро (рос. – Кременчуг Пётр). Район невідомий
  458. Крендач Павло (рос. – Крендач Павел). Район невідомий
  459. Крестанюк П. В. (рос. – Крестанюк П. В.). Район невідомий
  460. Крестенко Анна (рос. – Крестенко Анна). Полтава та Полтавський район
  461. Крець Василь Михайлович (рос. – Крец Василий Михайлович). Лубенський район
  462. Крець Іван Максимович (рос. – Крец Иван Максимович). Лубенський район
  463. Кривенко Микола Опанасович (рос. – Кривенко Николай Афанасьевич). Чорнухинський район
  464. Кривенко Олександр Степанович (рос. – Кривенко Александр Степанович). Петрівсько-Роменський район
  465. Кривобок Іван (рос. – Кривобок Иван). Район невідомий
  466. Кривобок Іван Федорович (рос. – Кривобок Иван Фёдорович). Лохвицький район
  467. Кривобок Михайло Антонович (рос. – Кривобок Михаил Антонович). Зінківський район
  468. Кривобок Олексій Олександрович (рос. – Кривобок Алексей Александрович). Диканьський район
  469. Кривогуз Афанасій А. (рос. – Кривогуз Афанасий А. ). Козельщинський район
  470. Кривогуз Федір Никифорович (рос. – Кривогуз Фёдор Никифорович). Район невідомий
  471. Кривоніс Максим (рос. – Кривонос Максим). Район невідомий
  472. Криворотенко Іван Васильович (рос. – Криворотенко Иван Васильевич). Чорнухинський район
  473. Криворотько Іван Трохимович (рос. – Криворотько Иван Трофимович). Лубенський район
  474. Кривошея Павло Іванович (рос. – Кривошея Павел Иванович). Ново-Санжарський район
  475. Кривоший Іван Львович (рос. – Кривошей Иван Львович). Гадяцький район
  476. Кривошлик Андрій Данилович (рос. – Кривошлык Андрей Даниилович). Кобеляцький район
  477. Кривошлик Олександр Іванович (рос. – Кривошлык Александр Иванович). Кобеляцький район
  478. Кривченко Василь Сергійович (рос. – Кривченко Василий Сергеевич). Градизький район
  479. Крицький Андрій Дмитрович (рос. – Крицкий Андрей Дмитриевич). Чутівський район
  480. Крицький Михайло (рос. – Крицкий Михаил). Район невідомий
  481. Кричун Микита Петрович (рос. – Кричун Никита Петрович). Хорольський район
  482. Крівцул Петро Іванович (рос. – Кривцул Пётр Иванович). Народились в Полтавській області
  483. Кріско Андрій Миколайович (рос. – Криско Андрей Николаевич). Оржицький район
  484. Кроітко Олександр Миколайович (рос. – Кроитко Александр Николаевич). Миргородський район
  485. Кропивка Степан (рос. – Кропивка Степан). Миргородський район
  486. Крохмальний Олександр Михайлович (рос. – Крахмальный Александр Михайлович). Народились в Полтавській області
  487. Крук Василь (рос. – Крук Василий). Градизький район
  488. Круглик Данило Юхимович (рос. – Круглик Данил Юхимович). Район невідомий
  489. Крутий Данило І. (рос. – Крутый Данил И. ). Лазірківський район
  490. Крупін Іван Федорович (рос. – Крупин Иван Фёдорович). Район невідомий
  491. Крутков Тихон (рос. – Крутков Тихон). Район невідомий
  492. Крутін Данило Сан. (рос. – Крутин Данило Сан. ). Лазірківський район
  493. Кршитаєв Феодосій (рос. – Кршитаев Феодосий). Район невідомий
  494. Крюков А. І. (рос. – Крюков А. И.). Район невідомий
  495. Крячки Олексій Ананійович (рос. – Крачко Алексей Ананьевич). Кременчуцький район
  496. Кубайко Никифор (рос. – Кубайко Никифор). Ново-Санжарський район
  497. Куденко Іван Дмитрович (рос. – Куденко Иван Дмитриевич). Оржицький район
  498. Кудленко Василь Петрович (рос. – Кудленко Василий Петрович). Покровсько-Багачанський район
  499. Кудрів Степан (рос. – Кудрев Степан). Район невідомий
  500. Кудря Сергій Петрович (рос. – Кудря Сергей Петрович). Опішнянський район
  501. Кузема Григорій Карпович (рос. – Кузема Григорий Карпович). Кобеляцький район
  502. Кузема Іван Гаврилович (рос. – Кузема Иван Гаврилович). Район невідомий
  503. Кузема Прокіп (рос. – Кузема Прокофий). Лубенський район
  504. Кузьменко Афанасій Іванович (рос. – Кузьменко Афанасий Иванович). Решетилівський район
  505. Кузьменко Борис Захарович (рос. – Кузменко Борис Захарович). Район невідомий
  506. Кузьменко Єгор (рос. – Кузьменко Егор). Лубенський район
  507. Кузьменко Митрофан Никифорович (рос. – Кузьменко Митрофан Никифорович). Гадяцький район
  508. Кузьменко Юхим Степанович (рос. – Кузьменко Ефим Степанович). Миргородський район
  509. Кузьмич Іван Павлович (рос. – Кузьмич Иван Павлович). Зінківський район
  510. Кукла Борис Федорович (рос. – Кукла Борис Фёдорович). Полтава та Полтавський район
  511. Кукоба Дмитро Трохимович (рос. – Кукоба Дмитрий Трофимович). Решетилівський район
  512. Кукса А. Є. (рос. – Кукса А. Е. ). Оржицький район
  513. Кукуріка Іван Юхимович (рос. – Кукурика Иван Ефимович). Оржицький район
  514. Кулак Семен Маркович (рос. – Кулак Семён Маркович). Кобеляцький район
  515. Кулаченко Д. Т. (рос. – Кулаченко Д. Т.). Район невідомий
  516. Кулешов Григорій Ілліч (рос. – Кулешов Григорий Ильич). Народились в Полтавській області
  517. Кулешов Микола Тимофійович (рос. – Кулешов Николай Тимофеевич). Кременчуцький район
  518. Кулик Володимир Васильович (рос. – Кулик Владимир Васильевич). Народились в Полтавській області
  519. Кулик Григорій Васильович (рос. – Кулик Григорий Васильевич). Хорольський район
  520. Кулик Дмитро (рос. – Кулик Дмитрий). Народились в Полтавській області
  521. Кулик Кузьма Микитович (рос. – Кулик Кузьма Никитич). Шишацький район
  522. Кулик Микола Карпович (рос. – Кулик Николай Карпович). Хорольський район
  523. Кулик Мойсей Іванович (рос. – Кулик Моисей Иванович). Решетилівський район
  524. Кулик Павло Данилович (рос. – Кулик Павел Даниилович). Чутівський район
  525. Кулик Прокіп Андрійович (рос. – Кулик Прокофий Андреевич). Район невідомий
  526. Кулинич Василь Арсенійович (рос. – Кулинич Василий Арсеньевич). Народились в Полтавській області
  527. Кулинич Денис (рос. – Кулинич Денис). Район невідомий
  528. Кулинич Іван Юхимович (рос. – Кулинич Иван Ефимович). Кременчуцький район
  529. Кулинич Петро Петрович (рос. – Кулинич Пётр Петрович). Район невідомий
  530. Кулич Петро Іванович (рос. – Кулич Пётр Иванович). Петрівсько-Роменський район
  531. Кулій Михайло Якович (рос. – Кулий Михаил Яковлевич). Лубенський район
  532. Кулічов Андрій Зіновійович (рос. – Куличёв Андрей Зиновьевич). Народились в Полтавській області
  533. Куліш Андрій Григорович (рос. – Кулиш Андрей Григорьевич). Ново-Санжарський район
  534. Куліш Іван Федорович (рос. – Кулиш Иван Фёдорович). Район невідомий
  535. Куліш Олександр (рос. – Кулиш Александр). Градизький район
  536. Куліш Олександр Олександрович (рос. – Кулиш Александр Александрович). Лохвицький район
  537. Куліш Олександр Петрович (рос. – Кулиш Александр Петрович). Градизький район
  538. Кульок Василь Кузьмич (рос. – Кулек Василий Кузьмич). Великобагачанський район
  539. Кульчин Василь Іванович (рос. – Кульчин Василий Иванович). Опішнянський район
  540. Кумака Григорій Антонович (рос. – Кумако Григорий Антонович). Кременчуцький район
  541. Кумака І. П. (рос. – Кумака И. П. ). Козельщинський район
  542. Кунах Дмитро Степанович (рос. – Кунах Дмитрий Степанович). Оржицький район
  543. Кундевієв Спиридон (рос. – Кундевеев Спиридон). Район невідомий
  544. Кундівус Володимир Євдокимович (рос. – Кундивус Владимир Евдокимович). Козельщинський район
  545. Купинець Дмитро Ілліч (рос. – Купинец Дмитрий Ильич). Район невідомий
  546. Курган Григорій Омелянович (Степанович) (рос. – Курган Григорий Емельянович(Степанович)). Хорольський район
  547. Курган Іван Іванович (рос. – Курган Иван Иванович). Хорольський район
  548. Курган Яким (рос. – Курган Яким). Район невідомий
  549. Курилко Олексій Васильович (рос. – Курилко Алексей Васильевич). Полтава та Полтавський район
  550. Курильох Георгій Юхимович (рос. – Курилёх Георгий Ефимович). Полтава та Полтавський район
  551. Куришко Петро Микитович (рос. – Курышко Пётр Никитич). Решетилівський район
  552. Куркович Іван Овсійович (рос. – Куркович Иван Евсеевич). Народились в Полтавській області
  553. Куропятник Дмитро Леонтійович (рос. – Куропятник Дмитрий Леонтьевич). Гадяцький район
  554. Курочкін Василь Леонтійович (рос. – Курочкин Василий Леонтьевич). Район невідомий
  555. Курочкін Володимир Васильович (рос. – Курочкин Владимир Васильевич). Кременчуцький район
  556. Кутовенко Василь Маркянович (рос. – Кутовенко Василий Маркянович). Гадяцький район
  557. Кутузов Василь Єгорович (рос. – Кутузов Василий Егорович). Район невідомий
  558. Кухар Кузьма Федорович (рос. – Кухарь Кузьма Фёдорович). Карлівський район
  559. Кухаренко Віктор Пилипович (рос. – Кухаренко Виктор Филиппович). Градизький район
  560. Кухаренко Федір Єлисейович (рос. – Кухаренко Фёдор Елисеевич). Градизький район
  561. Куц Василь Олексійович (рос. – Куц Василий Алексеевич). Машівський район
  562. Куц Григорій Єгорович (рос. – Куц Григорий Егорович). Народились в Полтавській області
  563. Куц Михайло Пантелійович (рос. – Куц Михаил Пантелеевич). Машівський район
  564. Куц Олексій Юхимович (рос. – Куц Алексей Ефимович). Район невідомий
  565. Куц Трохим Михайлович (рос. – Куц Трофим Михайлович). Великобагачанський район
  566. Куцевал Павло Васильович (рос. – Куцевал Павел Васильевич). Решетилівський район
  567. Кучер Володимир Андрійович (рос. – Кучер Владимир Андреевич). Машівський район
  568. Кучеренко (Кочеренко) Леонід (рос. – Кучеренко (Кочеренко) Леонид). Район невідомий
  569. Кучеров Іван Сафронович (рос. – Кучеров Иван Сафронович). Кременчуцький район
  570. Куш Андрій (рос. – Куш Андрей). Район невідомий
  571. Кушнір Григорій Якович (рос. – Кушнир Григорий Яковлевич). Район невідомий
  572. Кушнір Степан Маркович (рос. – Кушнир Степан Маркович). Полтава та Полтавський район
  573. Кушніренко Омелян Микитович (рос. – Кушниренко Емельян Никит.). Зінківський район

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Лаврик Василь Гавриїлович (рос. – Лаврик Василий Гавриилович). Гадяцький район
  2. Лаврик Григорій Семенович (рос. – Лаврик Григорий Семёнович). Район невідомий
  3. Лаврик Іван Гаврилович (рос. – Лаврик Иван Гавриилович). Полтава та Полтавський район
  4. Лаврик Олександр (рос. – Лаврик Александр). Гадяцький район
  5. Лаврик Олександр Андрійович (рос. – Лаврик Александр Андреевич). Лубенський район
  6. Лавриненко Іван Григорович (рос. – Лавриненко Иван Григорьевич). Район невідомий
  7. Лавриненко Іван Михайлович (рос. – Лавриненко Иван Михайлович). Чорнухинський район
  8. Лавринець Андрій Федорович (рос. – Лавринец Андрей Фёдорович). Народились в Полтавській області
  9. Лагідних Олександр Олексійович (рос. – Кротких Александр Алексеевич). Народились в Полтавській області
  10. Лагода Опанас Васильович (рос. – Лагода Афанасий Васильевич). Кобеляцький район
  11. Лагуновскій Олександр Олексійович (рос. – Лагуновский Александр Алексеевич). Семенівський район
  12. Лагута Іван Дмитрович (рос. – Лагуто Иван Дмитриевич). Гадяцький район
  13. Лагута Семен Федорович (рос. – Лагута Семён Фёдорович). Гадяцький район
  14. Ладатко Олександр Никифорович (рос. – Ладатко Александр Никифорович). Ново-Санжарський район
  15. Ладур Іван Леонтійович (рос. – Ладур Иван Леонтьевич). Диканьський район
  16. Лазоренко Ілля Андрійович (рос. – Лазоренко Илья Андреевич). Лохвицький район
  17. Лазько Олександр Іванович (рос. – Лазько Александр Иванович). Полтава та Полтавський район
  18. Лапицький Степан (рос. – Лапицкий Степан). Район невідомий
  19. Лапін Олександр Якимович (рос. – Лапин Александр Акимович). Миргородський район
  20. Лаптик Микола (рос. – Лаптик Николай). Лубенський район
  21. Ларценко Василь (рос. – Ларценко Василий). Район невідомий
  22. Лашенко Іван (рос. – Лашенко Иван). Ново-Санжарський район
  23. Лашенко Михайло Васильович (рос. – Лашенко Михаил Васильевич). Миргородський район
  24. Лашко Арсентій Григорович (рос. – Лашко Арсентий Григорьевич). Район невідомий
  25. Лащенко Григорій Павлович (рос. – Лащенко Григорий Павлович). Лубенський район
  26. Лебеденко Григорій Алекс (рос. – Лебеденко Григорий Алекс). Опішнянський район
  27. Лебеденко Петро Ларикович (рос. – Лебеденко Пётр Ларикович). Решетилівський район
  28. Лебединець Михайло Якович (рос. – Лебединец Михаил Яковлевич). Миргородський район
  29. Лебедєв Іван (рос. – Лебедев Иван). Район невідомий
  30. Лебедєв Михайло (рос. – Лебедев Михаил). Район невідомий
  31. Лебідь Василь Іванович (рос. – Лебедь Василий Иванович). Ново-Санжарський район
  32. Лебідь Іван Федотович (рос. – Лебедь Иван Федотович). Карлівський район
  33. Лебідь Микола Миколайович (рос. – Лебедь Николай Николаевич). Полтава та Полтавський район
  34. Лебідь Петро Гаврилович (рос. – Лебедь Пётр Гаврилович). Машівський район
  35. Левада Афанасій Костянтинович (рос. – Левада Афанасий Константинович). Пирятинський район
  36. Левадний Дмитро Петрович (рос. – Левадный Дмитрий Петрович). Решетилівський район
  37. Левадний Семен Опанасович (рос. – Левадный Семён Афанасьевич). Котелевський район
  38. Левкович Микола Іванович (рос. – Левкович Николай Иванович). Ново-Санжарський район
  39. Левочко Олексій Омелянович (рос. – Левочко Алексей Емельянович). Район невідомий
  40. Левченко Анатолій Петрович (рос. – Левченко Анатолий Петрович). Кременчуцький район
  41. Левченко Андрій Йосипович (рос. – Левченко Андрей Иосифович). Миргородський район
  42. Левченко Андрій Олександрович (рос. – Левченко Андрей Александрович). Ново-Санжарський район
  43. Левченко Володимир Михайлович (рос. – Левченко Владимир Михайлович). Великобагачанський район
  44. Левченко Григорій Васильович (рос. – Левченко Григорий Васильевич). Глобинський район
  45. Левченко Микола Михайлович (рос. – Левченко Николай Михайлович). Полтава та Полтавський район
  46. Левченко Микола Омелянович (рос. – Левченко Николай Емельянович). Диканьський район
  47. Левченко Михайло Митрофанович (рос. – Левченко Михаил Митрофанович). Народились в Полтавській області
  48. Левченко Федір Іванович (рос. – Левченко Фёдор Иванович). Глобинський район
  49. Легейда Степан Федотович (рос. – Легейда Степан Федотович). Шишацький район
  50. Лезуненко Макар (рос. – Лезуненко Макар). Район невідомий
  51. Лейза Володимир (рос. – Лейза Владимир). Район невідомий
  52. Лейко Василь Трифонович (рос. – Лейко Василий Трифонович). Район невідомий
  53. Лелюк Ст. Ст. (рос. – Лелюк Ст. Ст. ). Диканьський район
  54. Лелюх Юхим Семенович (рос. – Лелюх Ефим Семёнович). Ново-Санжарський район
  55. Лемешко Ілля Хомич (рос. – Лемешко Илья Фомич). Хорольський район
  56. Ленда Василь Іванович (рос. – Ленда Василий Иванович). Глобинський район
  57. Лепа Володимир Данилович (рос. – Лепа Владимир Даниилович). Великобагачанський район
  58. Лепетуха Іван Степанович (рос. – Лепетуха Иван Степанович). Градизький район
  59. Лесавга Федір Антонович (рос. – Лесавга Фёдор Антонович). Район невідомий
  60. Лесик Федір Тимофійович (рос. – Лесик Фёдор Тимофеевич). Лохвицький район
  61. Лесинський Григорій Дмитрович (рос. – Лесинский Григорий Дмитриевич). Зінківський район
  62. Летік Данило Опанасович (рос. – Летик Даниил Афанасьевич). Район невідомий
  63. Летовка Трохим Артемович (рос. – Летовка Трофим Артемович). Район невідомий
  64. Летючий Олександр Володимирович (рос. – Летучий Александр Владимирович). Кременчуцький район
  65. Лешин Петро (рос. – Лешин Пётр). Район невідомий
  66. Лешко Павло Васильович (рос. – Лешко Павел Васильевич). Опішнянський район
  67. Лещенко Іван (рос. – Лещенко Иван). Район невідомий
  68. Лещенко Іван Микитович (рос. – Лещенко Иван Никитович). Район невідомий
  69. Лещенко Макар Федотович (рос. – Лещенко Макар Федотович). Лохвицький район
  70. Лещенко Микола Петрович (рос. – Лещенко Николай Петрович). Диканьський район
  71. Лещенко Опанас Кіндратович (рос. – Лещенко Афанасий Кондратович). Зінківський район
  72. Лещенко Яків Микитович (рос. – Лещенко Яков Никитович). Район невідомий
  73. Лещенко Петро Петрович (рос. – Лещенко Пётр Петрович). Кобеляцький район
  74. Ливар Михайло Данилович (рос. – Ливар Михаил Данилович). Полтава та Полтавський район
  75. Ликошва Мойсей Якимович (рос. – Лыкошва Моисей Якимович). Великобагачанський район
  76. Лимар Гнат Павлович (рос. – Лимар Игнатий Павлович). Ново-Санжарський район
  77. Лимар Павло (рос. – Лимар Павел). Народились в Полтавській області
  78. Лимонець Афанасій (рос. – Лимонец Афанасий). Карлівський район
  79. Лимонець Афанасій (рос. – Лимонец Афанасий). Хорольський район
  80. Липа Василь (рос. – Липа Василий). Район невідомий
  81. Липа Микола (рос. – Липа Николай). Район невідомий
  82. Липко Іван Йосипович (рос. – Липко Иван Иосифович). Полтава та Полтавський район
  83. Липовий Олександр (рос. – Липовой Александр). Район невідомий
  84. Лис Петро Михайлович (рос. – Лыс Пётр Михайлович). Лохвицький район
  85. Лисак Єгор Іванович (рос. – Лысак Егор Иванович). Район невідомий
  86. Лисак Микола Федорович (рос. – Лысак Николай Фёдорович). Район невідомий
  87. Лисенко Антон Степанович (рос. – Лысенко Антон Степанович). Полтава та Полтавський район
  88. Лисенко Василь (рос. – Лысенко Василий). Район невідомий
  89. Лисенко Григорій Іванович (рос. – Лисенко Григорий Иванович). Лохвицький район
  90. Лисенко Іван Петрович (рос. – Лысенко Иван Петрович). Гадяцький район
  91. Лисенко Олександр Васильович (рос. – Лысенко Александр Васильевич). Великобагачанський район
  92. Лисенко Олександр Степанович (рос. – Лисенко Александр Степанович). Район невідомий
  93. Лисенко Павло Трохимович (рос. – Лысенко Павел Трофимович). Градизький район
  94. Лисенко Петро Артемович (рос. – Лысенко Пётр Артёмович). Ново-Санжарський район
  95. Лисенко Степан Андриянович (рос. – Лысенко Степан Андриянович). Опішнянський район
  96. Лисогор Захар (рос. – Лысогор Захар). Карлівський район
  97. Литвин Андрій Корнійович (рос. – Литвин Андрей Корнеевич). Полтава та Полтавський район
  98. Литвин Олексій Петрович (рос. – Литвин Алексей Петрович). Чорнухинський район
  99. Литвин Родіон Омелянович (рос. – Литвин Родион Емельянович). Район невідомий
  100. Литвин Федір (рос. – Литвин Фёдор). Район невідомий
  101. Литвиненко Денис (рос. – Литвиненко Денис). Район невідомий
  102. Литвиненко Дмитро Микитович (рос. – Литвиненко Дмитрий Никитич). Гребінківський район
  103. Литвиненко Іван Іванович (рос. – Литвиненко Иван Иванович). Миргородський район
  104. Литвиненко Ілля Данилович (рос. – Литвиненко Илья Даниилович). Пирятинський район
  105. Литвиненко Максим Микитович (рос. – Литвиненко Максим Никитич). Гребінківський район
  106. Литвиненко Михайло Агійович (рос. – Литвиненко Михаил Агеевич). Гадяцький район
  107. Литвиненко Михайло Трохимович (рос. – Литвиненко Михаил Трофимович). Градизький район
  108. Литвиненко Михайло Федорович (рос. – Литвиненко Михаил Фёдорович). Опішнянський район
  109. Литвиненко Олександр Кирилович (рос. – Литвиненко Александр Кириллович). Хорольський район
  110. Литвиненко Павло Іванович (рос. – Литвиненко Павел Иванович). Лохвицький район
  111. Литвиненко Сергій Васильович (рос. – Литвиненко Сергей Васильевич). Глобинський район
  112. Литвиненко Сергій Симонович (рос. – Литвиненко Сергей Симонович). Лохвицький район
  113. Литвинов Василь Андрійович (рос. – Литвинов Василий Андреевич). Народились в Полтавській області
  114. Литвинов Василь Іванович (рос. – Литвинов Василий Иванович). Народились в Полтавській області
  115. Литвинов Микола Іванович (рос. – Литвинов Николай Иванович). Градизький район
  116. Литвинов Оствас Максимович (рос. – Литвинов Оствас Максимович). Миргородський район
  117. Литовченко Володимир Григорович (рос. – Литовченко Владимир Григорьевич). Великобагачанський район
  118. Литовченко Гордій Нилович (рос. – Литовченко Гордей Нилович). Хорольський район
  119. Лифар Андрій Профирович (рос. – Лифарь Андрей Профирьевич). Чутівський район
  120. Лихацкий Володимир Сергійович (рос. – Лихацкий Владимир Сергеевич). Кременчуцький район
  121. Лихач Іван Юхимович (рос. – Лихач Иван Ефимович). Шишацький район
  122. Лихварь Тихон Андрійович (рос. – Лихварь Тихон Андреевич). Козельщинський район
  123. Лихвер Петро Степанович (рос. – Лихвер Пётр Степанович). Решетилівський район
  124. Лихонос Митрофан Данилович (рос. – Лихонос Митрофан Даниилович). Семенівський район
  125. Личенко Степан Єгорович (рос. – Лыченко Степан Егорович). Петрівсько-Роменський район
  126. Ліс Олексій Мойсейович (рос. – Лес Алексей Моисеевич). Петрівсько-Роменський район
  127. Лісіцин Іван Пилипович (рос. – Лисицын Иван Филиппович). Шишацький район
  128. Лісняк Василь Пантелійович (рос. – Лисняк Василий Пантелеевич). Градизький район
  129. Лісовський Володимир Корнелійович (рос. – Лисовский Владимир Корнелиевич). Полтава та Полтавський район
  130. Лісовський Михайло Данилович (рос. – Лисовский Михаил Данилович). Народились в Полтавській області
  131. Ліссовицький Павло (рос. – Лиссовицкий Павел). Полтава та Полтавський район
  132. Літун Володимир Федорович (рос. – Летун Владимир Фёдорович). Район невідомий
  133. Літун Іван Митрофанович (рос. – Литун Иван Митрофанович). Хорольський район
  134. Ліхман Афанасій Матвійович (рос. – Лихман Афанасий Матвеевич). Градизький район
  135. Ліценко Йосип (рос. – Лиценко Иосиф). Лазірківський район
  136. Лічман Володимир Іванович (рос. – Личман Владимир Иванович). Карлівський район
  137. Лоб Олександр Васильович (рос. – Лоб Александр Васильевич). Кременчуцький район
  138. Лобаненко Олексій (рос. – Лобаненко Алексей). Великобагачанський район
  139. Лобаренко Іван Никифорович (рос. – Лобаренко Иван Никифорович). Оржицький район
  140. Лобач Тарас (рос. – Лобач Тарас). Полтава та Полтавський район
  141. Лобач Федір (рос. – Лобач Фёдор). Полтава та Полтавський район
  142. Лобода Василь (рос. – Лобода Василий). Район невідомий
  143. Лобода Яків Миколайович (рос. – Лобода Яков Николаевич). Сенчанський район
  144. Ловчан Василь Абрамович (рос. – Ловчан Василий Абрамович). Покровсько-Багачанський район
  145. Логвин Віктор Микитович (рос. – Логвин Виктор Никитич). Глобинський район
  146. Логвиненко Віктор Антонович (рос. – Логвиненко Виктор Антонович). Градизький район
  147. Логвиненко Григорій Полікарпович (рос. – Логвиненко Григорий Поликарпович). Великобагачанський район
  148. Логвиненко Тимофій (рос. – Логвиненко Тимофей). Район невідомий
  149. Логеновський Єгор Якимович (рос. – Логеновский Егор Якимович). Лохвицький район
  150. Лоза Антон Іванович (рос. – Лоза Антон Иванович). Хорольський район
  151. Лоза Іван (рос. – Лоза Иван). Полтава та Полтавський район
  152. Лоза Олексій Онисійович (рос. – Лоза Алексей Анисьевич). Чутівський район
  153. Лозо Павло Андрійович (рос. – Лозо Павел Андреевич). Хорольський район
  154. Локошко Тимофій Йосипович (рос. – Локошко Тимофей Иосифович). Полтава та Полтавський район
  155. Ломака Іван Олександрович (рос. – Ломака Иван Александрович). Лубенський район
  156. Лось Юхим Дмитрович (рос. – Лось Ефим Дмитриевич). Кобеляцький район
  157. Лошак Олексій Маркович (рос. – Лошак Алексей Маркович). Миргородський район
  158. Лубенець Василь Якович (рос. – Лубенец Василий Яковлевич). Шишацький район
  159. Лубенський Михайло (рос. – Лубенский Михаил). Район невідомий
  160. Лубенський Семен Крисанович (рос. – Лубенский Семён Крисанович). Район невідомий
  161. Луговський Іван Іванович (рос. – Луговской Иван Иванович). Сенчанський район
  162. Лужай Петро (рос. – Лужай Пётр). Великобагачанський район
  163. Лужевський Василь Володимирович (рос. – Лужевский Василий Владимирович). Народились в Полтавській області
  164. Лукаш Іван Іванович (рос. – Лукаш Иван Иванович). Гадяцький район
  165. Лукаш Олександр Іванович (рос. – Лукаш Александр Иванович). Народились в Полтавській області
  166. Лук’яненко Олексій Опанасович (рос. – Лукьяненко Алексей Афанасьевич). Шишацький район
  167. Лук’яненко Степан Єгорович (рос. – Лукьяненко Степан Егорович). Лубенський район
  168. Лук’янець Гнат Гурович (рос. – Лукьянец Игнат Гурьевич). Чорнухинський район
  169. Лук’янець Леонтій Пантелійович (рос. – Лукьянец Леонтий Пантелеевич). Лубенський район
  170. Лук’янчик Микола (рос. – Лукьянчик Николай). Район невідомий
  171. Лупа Микола Васильович (рос. – Лупа Николай Васильевич). Чутівський район
  172. Луценко Володимир Петрович (рос. – Луценко Владимир Петрович). Гадяцький район
  173. Луценко Микола Володимирович (рос. – Луценко Николай Владимирович). Район невідомий
  174. Луцик Сергій Максимович (рос. – Луцик Сергей Максимович). Район невідомий
  175. Лучко (Лученко) Анатолій Володимирович (рос. – Лучко (Лученко) Анатолий Владимирович). Полтава та Полтавський район
  176. Лучко Олександр Лукич (рос. – Лучко Александр Лукич). Решетилівський район
  177. Льопа Олексій Пилипович (рос. – Лепа Алексей Филиппович). Миргородський район
  178. Любитко Олексій (Олекса) Іванович (рос. – Любытко Алексей(Олекса)Иванович). Народились в Полтавській області
  179. Людоренко Іван Пименович (рос. – Людоренко Иван Пименович). Район невідомий
  180. Люлков Борис (рос. – Люлков Борис). Чорнухинський район
  181. Лютіков Борис Іванович (рос. – Лютиков Борис Иванович). Чорнухинський район
  182. Лях Омелян (рос. – Лях Емельян). Ново-Санжарський район
  183. Ляшенко Василь Йосипович (рос. – Ляшенко Василий Иосифович). Район невідомий
  184. Ляшенко Ілля (рос. – Ляшенко Илья). Район невідомий
  185. Ляшенко Михайло Максимович (рос. – Ляшенко Михаил Максимович). Диканьський район
  186. Ляшенко Павло (рос. – Ляшенко Павел). Чорнухинський район
  187. Ляшко Григорій Степанович (рос. – Ляшко Григорий Степанович). Козельщинський район
  188. Ляшко Іван Романович (рос. – Ляшко Иван Романович). Опішнянський район

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Магда Дмитро Іванович (рос. – Магда Дмитрий Иванович). Шишацький район
  2. Магеря (Магерня) Григорій Кирилович (рос. – Магеря (Магерня) Григорий Кириллович (Кирилович)). Район невідомий
  3. Магденко Володимир Михайлович (рос. – Магденко Владимир Михайлович). Народились в Полтавській області
  4. Маєрчик Микола Михайлович (рос. – Маерчик Николай Михайлович). Кременчуцький район
  5. Мажара Іван (рос. – Мажара Иван). Семенівський район
  6. Мазняк (Машняк) Григорій Олексійович (рос. – Мазняк (Машняк) Григорий Алексеевич). Оржицький район
  7. Мазняк Олексій Трохимович (рос. – Мазняк Алексей Трофимович). Район невідомий
  8. Мазук Іван (рос. – Мазук Иван). Район невідомий
  9. Майстеренко (Майстренко) Петро Якович (рос. – Майстеренко (Майстренко) Пётр Яковлевич). Полтава та Полтавський район
  10. Майстренко Володимир Микитович (рос. – Майстренко Владимир Никитович). Козельщинський район
  11. Маіров Михайло Антонович (рос. – Маиров Михаил Антонович). Район невідомий
  12. Макаренко Володимир (рос. – Макаренко Владимир). Диканьський район
  13. Макаренко Григорій Андрійович (рос. – Макаренко Григорий Андреевич). Великобагачанський район
  14. Макаренко Іван (рос. – Макаренко Иван). Район невідомий
  15. Макаренко Іван Микитович (рос. – Макаренко Иван Никитич). Великобагачанський район
  16. Макаренко Панас Федорович (рос. – Макаренко Афанасий Фёдорович). Гадяцький район
  17. Макаренко Тимофій Іванович (рос. – Макаренко Тимофей Иванович). Диканьський район
  18. Макієнко Петро (рос. – Макиенко Пётр). Район невідомий
  19. Макієнко Петро Петрович (рос. – Макиенко Пётр Петрович). Район невідомий
  20. Максимейко (Максименко) Андрій Федорович (рос. – Максимейко (Максименко) Андрей Фёдорович). Лубенський район
  21. Максименко Андрій Гордійович (рос. – Максименко Андрей Гордеевич). Петрівсько-Роменський район
  22. Максименко Андрій Мефодійович (рос. – Максименко Андрей Мефодьевич). Лохвицький район
  23. Максименко Василь Захарович (рос. – Максименко Василий Захарьевич). Великобагачанський район
  24. Максименко Павло Павлович (рос. – Максименко Павел Павлович). Кременчуцький район
  25. Максимов Сергій (рос. – Максимов Сергей). Район невідомий
  26. Максимовський Олександр Семенович (рос. – Максимовский Александр Семёнович). Народились в Полтавській області
  27. Максутенко Георгій Архипович (рос. – Максутенко Георгий Архипович). Народились в Полтавській області
  28. Маларевський Іван (рос. – Маларевский Иван). Лубенський район
  29. Малевко Сергій Олексійович (рос. – Малевко Сергей Алексеевич). Кобеляцький район
  30. Маленко Яків Терентійович (рос. – Маленко Яков Терентьевич). Покровсько-Багачанський район
  31. Малик Іван Миколайович (рос. – Малык Иван Николаевич). Шишацький район
  32. Маличенко Іван Васильович (рос. – Маличенко Иван Васильевич). Оржицький район
  33. Малиш Геннадій Юхимович (рос. – Малиш Геннадий Ефимович). Пирятинський район
  34. Малований Микола (рос. – Малований Николай). Район невідомий
  35. Маловеря Федір Клементьевіч (рос. – Маловеря Фёдор Клементьевич). Хорольський район
  36. Малошецький Микола Максимович (рос. – Малошецкий Николай Максимович). Полтава та Полтавський район
  37. Малко Василь Дмитрович (рос. – Малко Василий Дмитриевич). Район невідомий
  38. Малько Володимир (рос. – Малько Владимир). Полтава та Полтавський район
  39. Малько Григорій (рос. – Малько Григорий). Полтава та Полтавський район
  40. Малько Григорій Мойсейович (рос. – Малько Григорий Моисеевич). Градизький район
  41. Мальований Филимон Гаврилович (рос. – Малёваный Филимон Гавриилович). Гадяцький район
  42. Малюга Володимир Георгійович (рос. – Малюга Владимир Георгиевич). Народились в Полтавській області
  43. Малюга Володимир Миколайович (рос. – Малюга Владимир Николаевич). Народились в Полтавській області
  44. Малюженко Володимир Федорович (рос. – Малюженко Владимир Фёдорович). Народились в Полтавській області
  45. Малюк Степан Савич (рос. – Малюк Степан (Стефан) Саввович (Саввич)). Лазірківський район
  46. Мамай Андрій (рос. – Мамай Андрей). Диканьський район
  47. Мамайх Олександр Юхимович (рос. – Мамайх Александр Ефимович). Полтава та Полтавський район
  48. Мамон Петро (рос. – Мамон Пётр). Глобинський район
  49. Мамченко Віктор Лукич (рос. – Мамченко Виктор Лукич). Семенівський район
  50. Маначевскій Ст. Ст. (рос. – Маначевский Ст. Ст. ). Шишацький район
  51. Мандрик Денис Юхимович (рос. – Мандрык Денис Юхимович). Козельщинський район
  52. Мандшола Іван Іванович (рос. – Мандшола Иван Иванович). Лохвицький район
  53. Маншурін Андрій (рос. – Маншурин Андрей). Народились в Полтавській області
  54. Манько Олександр Іванович (рос. – Манько Александр Иванович). Ново-Санжарський район
  55. Марененко Василь Степанович (рос. – Марененко Василий Степанович). Зінківський район
  56. Маріїч Олексій Андрійович (рос. – Мариич Алексей Андреевич). Ново-Санжарський район
  57. Маркін Володимир Григорович (рос. – Маркин Владимир Григорьевич). Кременчуцький район
  58. Мартиненко Іван Іванович (рос. – Мартыненко Иван Иванович). Покровсько-Багачанський район
  59. Мартиненко Микола Гаврилович (рос. – Мартыненко Николай Гавриилович). Полтава та Полтавський район
  60. Мартиненко Михайло Олександрович (рос. – Мартыненко Михаил Александрович). Оржицький район
  61. Мартус Михайло Олександрович (рос. – Мартус Михаил Александрович). Район невідомий
  62. Марушко Михайло (рос. – Марушко Михаил). Район невідомий
  63. Марченко Іван Іванович (рос. – Марченко Иван Иванович). Чутівський район
  64. Марченко Іван Микитович (рос. – Марченко Иван Никитич). Диканьський район
  65. Марченко Олександр Йосипович (рос. – Марченко Александр Иосифович). Район невідомий
  66. Марченко Олексій Леонтійович (рос. – Марченко Алексей Леонтьевич). Район невідомий
  67. Марченко Кирило Свиридович (рос. – Марченко Кирилл Свиридович). Семенівський район
  68. Марченко Максим Михайлович (рос. – Марченко Максим Михайлович). Миргородський район
  69. Марченко Олександр Іванович (рос. – Марченко Александр Иванович). Народились в Полтавській області
  70. Марченко Павло Омелькович (рос. – Марченко Павел Омелькоевич (Омелькович)). Козельщинський район
  71. Марченко Степан Іванович (рос. – Марченко Степан Иванович). Великобагачанський район
  72. Марченко Степан Семенович (рос. – Марченко Степан Семёнович). Район невідомий
  73. Марченко Тимофій Степанович (рос. – Марченко Тимофей Степанович). Миргородський район
  74. Марченко Устин (Устим) Іванович (рос. – Марченко Устин (Устим) Иванович). Ново-Санжарський район
  75. Марченко Федір Митрофанович (рос. – Марченко Фёдор Митрофанович). Миргородський район
  76. Марченко Федір Михайлович (рос. – Марченко Фёдор Михайлович). Район невідомий
  77. Марюхна Ст. Іванович (рос. – Марюхнов Ст. Иванович). Козельщинський район
  78. Мар’яненко Кирило Дмитрович (рос. – Марьянненко Кирилл Дмитриевич). Миргородський район
  79. Масликов Василь Степанович (рос. – Масликов Василий Степанович). Народились в Полтавській області
  80. Маслівець Олексій Іванович (рос. – Масливец Алексей Иванович). Шишацький район
  81. Маслій Іван Антонович (рос. – Маслий Иван Антонович). Козельщинський район
  82. Маслов Іван Мойсейович (рос. – Маслов Иван Моисеевич). Полтава та Полтавський район
  83. Маснівер Микола Аксентійович (рос. – Маснивер Николай Аксентьевич). Шишацький район
  84. Массан Петро (рос. – Массан Пётр). Чорнухинський район
  85. Мастов Іван Петрович (рос. – Мастов Иван Петрович). Полтава та Полтавський район
  86. Масунусія Марія (рос. – Масунусия Мария). Район невідомий
  87. Матвєєв Марк Тимофійович (рос. – Матвеев Марк Тимофеевич). Карлівський район
  88. Матвинський (Материнський) Михайло (рос. – Матвинский (Материнский) Михаил). Кобеляцький район
  89. Матвієнко Гавриїл Семенович (рос. – Матвиенко Гавриил Семёнович). Миргородський район
  90. Матвієнко Григорій Маркович (рос. – Матвиенко Григорий Маркович). Район невідомий
  91. Матієнко Григорій Семенович (рос. – Матеенко Григорий Семёнович). Район невідомий
  92. Матвієнко Никифор Прокопович (рос. – Матвеенко Никифор Прокопович). Лубенський район
  93. Матвієнко Оксентій Іванович (рос. – Матвиенко Авксентий Иванович). Лубенський район
  94. Матвієнко Петро Єгорович (рос. – Матвиенко Пётр Егорович). Пирятинський район
  95. Матвієнко Степан Захарович (рос. – Матвеенко Степан Захарович). Градизький район
  96. Матвієць Лука Данилович (рос. – Матвиец Лука Даниилович). Глобинський район
  97. Матенко Андрій Григорович (рос. – Матенко Андрей Григорьевич). Ново-Санжарський район
  98. Матієнко Григорій Корнійович (рос. – Матиенко Григорий Корнеевич). Машівський район
  99. Матієнко Дмитро Михайлович (рос. – Матиенко Дмитрий Михайлович). Карлівський район
  100. Матня Яків Григорович (рос. – Мотня Яков Григорьевич). Семенівський район
  101. Матроненко Григорій Максимович (рос. – Матрёненко Григорий Максимович). Пирятинський район
  102. Матухко Петро Іванович (рос. – Матухко Пётр Иванович). Полтава та Полтавський район
  103. Матушенко Інка (рос. – Матушенко Инка). Район невідомий
  104. Матюк Микола Федорович (рос. – Матюк Николай Фёдорович). Район невідомий
  105. Матютін Микола Олександрович (рос. – Матютин Николай Александрович). Полтава та Полтавський район
  106. Матюшко П. І. (рос. – Матюшко П. И. ). Чутівський район
  107. Матяж Іван Данилович (рос. – Матяж Иван Данилович). Зінківський район
  108. Матяш Борис Юхимович (рос. – Матяш Борис Ефимович). Полтава та Полтавський район
  109. Матяш Григорій Леонтійович (рос. – Матяш Григорий Леонтьевич). Зінківський район
  110. Матяш Петро Петрович (рос. – Матяш Пётр Петрович). Лубенський район
  111. Матяш Яків Федорович (рос. – Матяш Яков Фёдорович). Карлівський район
  112. Мауменко (Мауненко) Олекс. (можливо Науменко) (рос. – Мауменко (Мауненко) Алекс. (возможно Науменко)). Район невідомий
  113. Махновський Іван Опанасович (рос. – Махновский Иван Афанасьевич). Гребінківський район
  114. Махновський Петро (рос. – Махновский Пётр). Лубенський район
  115. Мацак Петро Іванович (рос. – Мацак Пётр Иванович). Народились в Полтавській області
  116. Мацак Яків Олексійович (рос. – Мацак Яков Алексеевич). Машівський район
  117. Маценко Григорій Гаврилович (рос. – Маценко Григорий Гавриилович). Глобинський район
  118. Мацко Степан Пилипович (рос. – Мацко Степан Филиппович). Район невідомий
  119. Мацук Дмитро Миколайович (рос. – Мацук Дмитрий Николаевич). Диканьський район
  120. Маченко Олексій (рос. – Маченко Алексей). Район невідомий
  121. Машенко (Мащенко) Панас (рос. – Машенко (Мащенко) Афанасий). Миргородський район
  122. Мащенко Йосип (рос. – Мащенко Иосиф). Миргородський район
  123. Меданік Микола Опанасович (рос. – Меданик Николай Афанасьевич). Пирятинський район
  124. Медведін Василь Іванович (рос. – Медведин Василий Иванович). Народились в Полтавській області
  125. Медяник Іван (рос. – Медяник Иван). Решетилівський район
  126. Медяник Олексій (рос. – Медяник Алексей). Полтава та Полтавський район
  127. Мезенець Іван Павлович (рос. – Мезенец Иван Павлович). Диканьський район
  128. Мелашенко Кирило Лукич (рос. – Мелашенко Кирилл Лукич). Миргородський район
  129. Мельник Андрій Григорович (рос. – Мельник Андрей Григорьевич). Глобинський район
  130. Мельник Олексій Іванович (рос. – Мельник Алексей Иванович). Район невідомий
  131. Мельник Феодосій (рос. – Мельник Феодосий). Район невідомий
  132. Мельниченко Михайло Пилипович (рос. – Мельниченко Михаил Филиппович). Зінківський район
  133. Мельниченко Роман Алексеевич (рос. – Мельниченко Роман Алексеевич). Народились в Полтавській області
  134. Меохтан Сергій (рос. – Меохтан Сергей). Кременчуцький район
  135. Меруда Федір (рос. – Меруда Фёдор). Район невідомий
  136. Мерута Семен Павлович (рос. – Мерута Семён Павлович). Полтава та Полтавський район
  137. Местеренко Анатолій Федорович (рос. – Местеренко Анатолий Фёдорович). Полтава та Полтавський район
  138. Мизик Сергій Степанович (рос. – Мизик Сергей Степанович). Чутівський район
  139. Микитенко Іван Єрмилович (рос. – Микитенко Иван Ермилович). Гадяцький район
  140. Микитенко Михайло Арівановіч (рос. – Микитенко Михаил Ариванович). Хорольський район
  141. Миколенко Микола Михайлович (рос. – Мыколенко Николай Михайлович). Район невідомий
  142. Миколенко Михайло Андрійович (рос. – Миколенко Михаил Андреевич). Пирятинський район
  143. Миколенко Федір Митрофанович (рос. – Мыколенко Фёдор Митрофанович). Лубенський район
  144. Минзар Дмитро Петрович (рос. – Минзар Дмитрий Петрович). Оржицький район
  145. Миргородський Григорій Микитович (рос. – Миргородский Григорий Никитович). Глобинський район
  146. Мирненко Кіндрат Кирилович (рос. – Мирненко Кондрат Кириллович). Семенівський район
  147. Мирня Степан Опанасович (рос. – Мирня Степан Афанасьевич). Петрівсько-Роменський район
  148. Мироненко Іван Павлович (рос. – Мироненко Иван Павлович). Семенівський район
  149. Мироненко Михайло Іванович (рос. – Мироненко Михаил Иванович). Гадяцький район
  150. Мироненко Олексій Антонович (рос. – Мироненко Алексей Антонович). Полтава та Полтавський район
  151. Мироненко Петро Дорофійович (рос. – Мироненко Пётр Дорофеевич). Шишацький район
  152. Мирський Олександр (рос. – Мирский Александр). Район невідомий
  153. Мисін Феодосій Степанович (рос. – Мысин Феодосий Степанович). Великобагачанський район
  154. Михайленко Антон Вікторович (рос. – Михайленко Антон Викторович). Народились в Полтавській області
  155. Михайленко (Михаленко) Єгор Іванович (рос. – Михайленко (Михаленко) Егор Иванович). Карлівський район
  156. Михайленко Захар Романович (рос. – Михайленко Захар Романович). Лубенський район
  157. Михайленко Іван (рос. – Михайленко Иван). Район невідомий
  158. Михайленко Іван Калиникович (рос. – Михайленко Иван Каллиникович). Карлівський район
  159. Михайленко Никифор (рос. – Михайленко Никифор). Район невідомий
  160. Михайленко Петро Омелянович (рос. – Михайленко Пётр Емельянович). Лубенський район
  161. Михайленко Степан (рос. – Михайленко Степан). Район невідомий
  162. Михайленко Трохим Дмитрович (рос. – Михайленко Трофим Дмитриевич). Козельщинський район
  163. Михайлик Михайло Андрійович (рос. – Михайлик Михаил Андреевич). Козельщинський район
  164. Михайлик Степан Тимофійович (рос. – Михайлик Степан Тимофеевич). Глобинський район
  165. Михайлик Федір Федорович (рос. – Михайлик Фёдор Фёдорович). Глобинський район
  166. Михайлюк Петро Андрійович (рос. – Михайлюк Пётр Андреевич). Глобинський район
  167. Михаленко Трохим (рос. – Михаленко Трофим). Район невідомий
  168. Михатило Михайло Гнатович (рос. – Михатило Михаил Игнатьевич). Миргородський район
  169. Михно Петро Васильович (рос. – Михно Пётр Васильевич). Чорнухинський район
  170. Михно Петро Тимофійович (рос. – Михно Пётр Тимофеевич). Чорнухинський район
  171. Миць Дмитро Каленикович (рос. – Миц Дмитрий Каленикович). Диканьський район
  172. Мишенко Микола (рос. – Мишенко Николай). Карлівський район
  173. Мізюра Іван (рос. – Мизюра Иван). Район невідомий
  174. Міленко Василь Максимович (рос. – Миленко Василий Максимович). Чорнухинський район
  175. Мілшин Володимир Пилипович (рос. – Милшин Владимир Филиппович). Район невідомий
  176. Мініщ Кирило Степанович (рос. – Минищ Кирилл Степанович). Лохвицький район
  177. Мінченко Мойсей Андр. (рос. – Минченко Моисей Андр. ). Пирятинський район
  178. Міняйло Андрій Гаврилович (рос. – Меняйло Андрей Гавриилович). Опішнянський район
  179. Міняйло Григорій Іванович (рос. – Миняйло Григорий Иванович). Полтава та Полтавський район
  180. Міняйло Олексій Андрійович (рос. – Меняйло (Меняило) Алексей Андреевич). Полтава та Полтавський район
  181. Мірошник Микола (рос. – Мирошник Николай). Чутівський район
  182. Мірошниченко Віктор Петрович (рос. – Мирошниченко Виктор Петрович). Народились в Полтавській області
  183. Мірошниченко Григорій Григорович (рос. – Мирошниченко Григорий Григорьевич). Кременчуцький район
  184. Мірошниченко Іван Васильович (рос. – Мирошниченко Иван Васильевич). Семенівський район
  185. Мірошниченко Микола (рос. – Мирошниченко Николай). Кременчуцький район
  186. Мірошниченко Никифор Федорович (рос. – Мирошниченко Никифор Фёдорович). Кременчуцький район
  187. Мірошниченко Олексій (рос. – Мирошниченко Алексей). Район невідомий
  188. Мірошниченко Олексій Олександрович (рос. – Мирошниченко Алексей Александрович). Полтава та Полтавський район
  189. Мірошниченко Павло Антонович (рос. – Мирошниченко Павел Антонович). Козельщинський район
  190. Міссан Олександр (рос. – Миссан Александр). Район невідомий
  191. Місюра Антон (рос. – Мисюра Антон). Район невідомий
  192. Міхасенко Микола Павлович (рос. – Михасенко Николай Павлович). Полтава та Полтавський район
  193. Міхедко Дмитро Макарович (рос. – Михедко Дмитрий Макарович). Кобеляцький район
  194. Міхно Георгій Дмитрович (рос. – Михно Георгий Дмитриевич). Козельщинський район
  195. Мішин Опанас Мефодійович (рос. – Мишин Афанасий Мефодьевич). Район невідомий
  196. Мішин Петро Федорович (рос. – Мишин Пётр Фёдорович). Козельщинський район
  197. Міщенко Григорій (рос. – Мищенко Григорий). Лазірківський район
  198. Міщенко Іван Іванович (рос. – Мищенко Иван Иванович). Гадяцький район
  199. Міщенко Іван Іванович (рос. – Мищенко Иван Иванович). Петрівсько-Роменський район
  200. Міщенко Іван Семенович (рос. – Мищенко Иван Семёнович). Лубенський район
  201. Міщенко Іларіон Кіндратович (рос. – Мищенко Илларион Кондратьевич). Чорнухинський район
  202. Міщенко Федір Юхимович (рос. – Мищенко Фёдор Юхимович). Район невідомий
  203. Міщенко Яків Васильович (рос. – Мищенко Яков Васильевич). Хорольський район
  204. Міщенко Яків Тимофійович (рос. – Мищенко Яков Тимофеевич). Карлівський район
  205. Мішура Олександр Федотович (рос. – Мишура Александр Федотович). Район невідомий
  206. Мова Іван Іванович (рос. – Мова Иван Иванович). Лубенський район
  207. Мовчан Ілля Васильович (рос. – Мовчан Илья Васильевич). Район невідомий
  208. Мовчан Никифор Петрович (рос. – Мовчан Никифор Петрович). Градизький район
  209. Мовчан Прокіп Сидорович (рос. – Мовчан Прокофий Сидорович). Район невідомий
  210. Могильний Петро Іванович (рос. – Могильный Пётр Иванович). Чутівський район
  211. Могильник Михайло Антонович (рос. – Могильник Михаил Антонович). Гадяцький район
  212. Мозуль Олексій Васильович (рос. – Мозуль Алексей Васильевич). Лубенський район
  213. Мойсеєнко Матвій Давидович (рос. – Моисеенко Матвей Давидович). Лохвицький район
  214. Моїсеєв Михайло Семенович (рос. – Моисеев Михаил Семёнович). Зінківський район
  215. Моісеєнко Василь Омелянович (рос. – Моисеенко Василий Емельянович). Чорнухинський район
  216. Мокієнко Микола Юхимович (рос. – Мокиенко Николай Ефимович). Район невідомий
  217. Мокляк Іван Романович (рос. – Мокляк Иван Романович). Ново-Санжарський район
  218. Мокляк Микита (рос. – Мокляк Никита). Район невідомий
  219. Мокляк Яків Полікарпович (рос. – Мокляк Яков Поликарпович). Ново-Санжарський район
  220. Мокрий Іван Пилипович (рос. – Мокрый Иван Филиппович). Народились в Полтавській області
  221. Мокрий Олександр Максимович (рос. – Мокрый Александр Максимович). Кременчуцький район
  222. Мокрий Олексій Іванович (рос. – Мокрый Алексей Иванович). Народились в Полтавській області
  223. Молко Данило Трохимович (рос. – Молко Даниил Трофимович). Семенівський район
  224. Момот Іван Петрович (рос. – Момот Иван Петрович). Градизький район
  225. Мона Микола Григорович (рос. – Мона Николай Григорьевич). Хорольський район
  226. Монастирний Микола Абрамович (рос. – Монастырный Николай Абрамович). Котелевський район
  227. Монієнко Микола Юхимович (рос. – Мониенко Николай Ефимович). Полтава та Полтавський район
  228. Монойло Борис Петрович (рос. – Монойло Борис Петрович). Зінківський район
  229. Моргун Йосип Микитович (рос. – Моргун Иосиф Никитич). Опішнянський район
  230. Мордовець Іван (рос. – Мордовец Иван). Гадяцький район
  231. Моренець Трохим Андрійович (рос. – Моренец Трофим Андреевич). Лубенський район
  232. Моровий Василь Іванович (рос. – Моровий Василий Иванович). Миргородський район
  233. Мороз Андрій Іванович (рос. – Мороз Андрей Иванович). Лубенський район
  234. Мороз Андрій Омелянович (рос. – Мороз Андрей Омельянович). Лубенський район
  235. Мороз Іван Антонович (рос. – Мороз Иван Антонович). Народились в Полтавській області
  236. Мороз Іван Гурійович (рос. – Мороз Иван Гурьевич). Лубенський район
  237. Мороз Петро Микитович (рос. – Мороз Пётр Никитич). Диканьський район
  238. Мороз Тимофій Васильович (рос. – Мороз Тимофей Васильевич). Гребінківський район
  239. Мосіян Григорій Архипович (рос. – Мосиян Григорий Архипович). Сенчанський район
  240. Москаленко Василь Дмитрович (рос. – Москаленко Василий Дмитриевич). Великобагачанський район
  241. Москаленко Федір Тимофійович (рос. – Москаленко Фёдор Тимофеевич). Лубенський район
  242. Москаленко Яків Якимович (рос. – Москаленко Яков Якимович). Сенчанський район
  243. Москалець Григорій Іванович (рос. – Москалец Григорий Иванович). Петрівсько-Роменський район
  244. Москалець Іван Якович (рос. – Москалец Иван Яковлевич). Кобеляцький район
  245. Москвич Семен Данилович (рос. – Москвич Семён Даниилович). Зінківський район
  246. Московець Василь Наумович (рос. – Московец Василий Наумович). Оржицький район
  247. Московець Семен Мойсейович (рос. – Московец Семён Моисеевич). Чутівський район
  248. Мотієнко Дмитро (рос. – Мотиенко Дмитрий). Район невідомий
  249. Мотов Лука (рос. – Мотов Лука). Хорольський район
  250. Моторний Артем Кузьмич (рос. – Моторный Артем Кузьмич). Карлівський район
  251. Моторний Микола (рос. – Моторный Николай). Полтава та Полтавський район
  252. Моторний Пилип Петрович (рос. – Моторный Филипп Петрович). Район невідомий
  253. Мохна Михайло Васильович (рос. – Мохна Михаил Васильевич). Шишацький район
  254. Моцарь Олексій (рос. – Моцарь Алексей). Чутівський район
  255. Моченков Іван Петрович (рос. – Моченко Иван Петрович). Петрівсько-Роменський район
  256. Мошенець Василь (рос. – Мошенец Василий). Район невідомий
  257. Мужавльов Леонід Андрійович (рос. – Мужавлёв Леонид Андреевич). Лубенський район
  258. Музиченко Олексій Микитович (рос. – Музыченко Алексей Никитич). Хорольський район
  259. Мукашов (рос. – Мукашёв). Хорольський район
  260. Мулко Микола Андрійович (рос. – Мулко Николай Андреевич). Ново-Санжарський район
  261. Муравій Василь Михайлович (рос. – Муравий Василий Михайлович). Район невідомий
  262. Муравський Іван Адольфович (рос. – Муравский Иван Адольфович). Район невідомий
  263. Мурашко Харлампій Антонович (рос. – Мурашко Харлампий Антонович). Кременчуцький район
  264. Мургун Василь Никонович (рос. – Мургун Василий Никонович). Полтава та Полтавський район
  265. Мурзієнко Максим (рос. – Мурзиенко Максим). Петрівсько-Роменський район
  266. Мусенко Омелян (рос. – Мусенко Емельян). Миргородський район
  267. Мусієнко Микола Тихонович (рос. – Мусиенко Николай Тихонович). Район невідомий
  268. Муха Іван Григорович (рос. – Муха Иван Григорьевич). Кременчуцький район
  269. Муха Микола (рос. – Муха Николай). Лубенський район
  270. Мухін Прокіп Іванович (рос. – Мухин Прокофий Иванович). Гадяцький район
  271. Мушака Свирид (рос. – Мушаков Свирид). Район невідомий
  272. Мушта Іван Павлович (рос. – Мушта Иван Павлович). Решетилівський район
  273. Мякей (Мяка) Василь Григорович (рос. – Мякей Василий Григорьевич). Полтава та Полтавський район

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Набок Кирило Микитович (рос. – Набок Кирилл Никитич). Район невідомий
  2. Набока Іван Гордійович (рос. – Набока Иван Гордеевич). Пирятинський район
  3. Нагорний Антон Степанович (рос. – Нагорный Антон Степанович). Пирятинський район
  4. Нагорний Євдоким Федорович (рос. – Нагорный Евдоким Фёдорович). Сенчанський район
  5. Нагорний Іван Ананійович (рос. – Нагорный Иван Ананьевич). Лубенський район
  6. Нагорний Сергій Маркович (рос. – Нагорный Сергей Маркович). Пирятинський район
  7. Надтока Василь Клементійоевич (рос. – Надтоко Василий Клементьевич). Миргородський район
  8. Надточій Василь (рос. – Надточий Василий). Градизький район
  9. Нажа Єлисей Григорович (рос. – Нажа Елисей Григорьевич). Район невідомий
  10. Назаленко (Насаленко) Іван Якимович (рос. – Назаленко (Насаленко) Иван Якимович). Лохвицький район
  11. Назаренко Андрій Степанович (рос. – Назаренко Андрей Степанович). Чорнухинський район
  12. Назаренко Афанасій Андрійович (рос. – Назаренко Афанасий Андреевич). Покровсько-Багачанський район
  13. Назаренко Володимир Юхимович (рос. – Назаренко Владимир Ефимович). Народились в Полтавській області
  14. Назаренко Лука (рос. – Назаренко Лука). Район невідомий
  15. Назаренко Микола Іванович (рос. – Назаренко Николай Иванович). Хорольський район
  16. Назаренко Михайло Васильович (рос. – Назаренко Михаил Васильевич). Чорнухинський район
  17. Назаренко Никон Михайлович (рос. – Назаренко Никон Михайлович). Район невідомий
  18. Назаренко Олексій Олександрович (рос. – Назаренко Алексей Александрович). Козельщинський район
  19. Назаренко Павло (рос. – Назаренко Павел). Решетилівський район
  20. Назаренко Федір Опанасович (рос. – Назаренко Фёдор Афанасьевич). Машівський район
  21. Назарець Олександр Семенович (рос. – Назарец Александр Семёнович). Лубенський район
  22. Назаров Яків Дмитрович (рос. – Назаров Яков Дмитриевич). Район невідомий
  23. Найдьон Сергій (рос. – Найдён Сергей). Район невідомий
  24. Налаган Іван Лукич (рос. – Налаган Иван Лукич). Хорольський район
  25. Налевайка Микола Федорович (рос. – Налевайка Николай Фёдорович). Диканьський район
  26. Наливайка Петро Федорович (рос. – Наливайка Пётр Фёдорович). Гадяцький район
  27. Наливка Микола Юхимович (рос. – Наливка Николай Ефимович). Чутівський район
  28. Нарзов Андрій (рос. – Нарзов Андрей). Полтава та Полтавський район
  29. Настусенка Василь (рос. – Настусенко Василий). Район невідомий
  30. Настюшенко Олександр (рос. – Настюшенко Александр). Район невідомий
  31. Наталуха Микола Михайлович (рос. – Наталуха Николай Михайлович). Район невідомий
  32. Натоко Степан Михайлович (рос. – Натоко Степан Михайлович). Миргородський район
  33. Наточій Олександр Павлович (рос. – Наточий Александр Павлович). Решетилівський район
  34. Науменко Григорій Мойсейович (рос. – Науменко Григорий Моисеевич). Покровсько-Багачанський район
  35. Науменко Іван (рос. – Науменко Иван). Район невідомий
  36. Науменко Іван Дмитрович (рос. – Науменко Иван Дмитриевич). Район невідомий
  37. Науменко Іван Захарович (рос. – Науменко Иван Захарович). Чорнухинський район
  38. Науменко Михайло Кирилович (рос. – Науменко Михаил Кирилович). Лубенський район
  39. Науменко Олександр Іванович (рос. – Науменко Александр Иванович). Полтава та Полтавський район
  40. Науменко Олександр Матвійович (рос. – Науменко Александр Матвеевич). Полтава та Полтавський район
  41. Науменко Олексій Васильович (рос. – Науменко Алексей Васильевич). Район невідомий
  42. Науменко Сергій Іванович (рос. – Науменко Сергей Иванович). Район невідомий
  43. Науменко Сергій Миколайович (рос. – Науменко Сергей Николаевич). Пирятинський район
  44. Наумов Василь (рос. – Наумов Василий). Район невідомий
  45. Наумов Іван (рос. – Наумов Иван). Район невідомий
  46. Наумович Олександр (рос. – Наумович Александр). Пирятинський район
  47. Небога Василь Лукич (рос. – Небога Василий Лукич). Полтава та Полтавський район
  48. Неведничий Павло Іванович (рос. – Неведничий Павел Иванович). Градизький район
  49. Недавній Павло Семенович (рос. – Недавний Павел Семёнович). Район невідомий
  50. Недорізов Василь Миколайович (рос. – Недорезов Василий Николаевич). Народились в Полтавській області
  51. Недоступ Іларіон (рос. – Недоступ Илларион). Лубенський район
  52. Неживий Іван Костянтинович (рос. – Неживой Иван Константинович). Лубенський район
  53. Нездіминога Михайло (рос. – Несдиминога Михаил). Район невідомий
  54. Нездойминога Іван Ст. (рос. – Нездойминога Иван Ст. ). Ново-Санжарський район
  55. Некоз Василь Іванович (рос. – Некоз Василий Иванович). Народились в Полтавській області
  56. Неліда Арсентій (рос. – Нелида Арсентий). Глобинський район
  57. Немен Михайло Кирилович (рос. – Немен Михаил Кириллович). Чорнухинський район
  58. Немеч Іван Степанович (рос. – Немеч Иван Степанович). Район невідомий
  59. Неміч Іван Федорович (рос. – Немич Иван Фёдорович). Лубенський район
  60. Неміч Степан Володимирович (рос. – Немич Степан Владимирович). Миргородський район
  61. Немченко Михайло Трохимович (рос. – Немченко Михаил Трофимович). Семенівський район
  62. Немченко Пімен Олександрович (рос. – Немченко Пимен Александрович). Район невідомий
  63. Неня Олександр Семенович (рос. – Неня Александр Семёнович). Сенчанський район
  64. Непокупний Павло Дмитрович (рос. – Непокупный Павел Дмитриевич). Сенчанський район
  65. Нестеренко Олександр Юхимович (рос. – Нестеренко Александр Ефимович). Оржицький район
  66. Нестеренко Олексій Григорович (рос. – Нестеренко Алексей Григорьевич). Чорнухинський район
  67. Нестеренко Федір Іларіонович (рос. – Нестеренко Фёдор Илларионович). Опішнянський район
  68. Нестеренко Федір Петрович (рос. – Нестеренко Фёдор Петрович). Ново-Санжарський район
  69. Нестойминога (Несдоминога) Олександр Степанович (рос. – Нестойминога (Несдоминога) Александр Степанович). Ново-Санжарський район
  70. Нестойминога Андрій Євдокимович (рос. – Нестойминога Андрей Евдокимович). Народились в Полтавській області
  71. Нетребенко Віктор Ілліч (рос. – Нетребенко Виктор Ильич). Район невідомий
  72. Нечереда Федір Кирилович (рос. – Нечереда Фёдор Кириллович). Кобеляцький район
  73. Нечитайло Петро Григорович (рос. – Нечитайло Пётр Григорьевич). Район невідомий
  74. Нечта Афанасій Афанасійович (рос. – Нечта Афанасий Афанасьевич). Народились в Полтавській області
  75. Нещасливий Семен Гаврилович (рос. – Несчастливый Семён Гаврилович). Миргородський район
  76. Нижник Олексій Дмитрович (рос. – Нижник Алексей Дмитриевич). Градизький район
  77. Никон Яків Петрович (рос. – Никон Яков Петрович). Решетилівський район
  78. Никоненко Андрій Олексійович (рос. – Никоненко Андрей Алексеевич). Район невідомий
  79. Нилов Михайло Микитович (рос. – Нилов Михаил Никитович). Решетилівський район
  80. Нівмевака (Нівмевяка) Олексій Олексійович (рос. – Нивмевака (Нивмевяка) Алексей Алексеевич). Район невідомий
  81. Нікіпілов Олексій (рос. – Никипилов Алексей). Район невідомий
  82. Нікітенко Іван Васильович (рос. – Никитенко Иван Васильевич). Оржицький район
  83. Нікітенко Іван Іванович (рос. – Никитенко Иван Иванович). Покровсько-Багачанський район
  84. Нікітенко Олександр (рос. – Никитенко Александр). Район невідомий
  85. Нікітенко Павло Максимович (рос. – Никитенко Павел Максимович). Оржицький район
  86. Нікітенко Петро Олександрович (рос. – Никитенко Пётр Александрович). Градизький район
  87. Нікітенко Тихон Юхимович (рос. – Никитенко Тихон Ефимович). Диканьський район
  88. Ніколаєнко Микола Олексійович (рос. – Николаенко Николай Алексеевич). Район невідомий
  89. Ніколаєнко Митрофан Пилипович (рос. – Николаенко Митрофан Филиппович). Полтава та Полтавський район
  90. Ніколаєнко Павло Микитович (рос. – Николаенко Павел Никитович). Великобагачанський район
  91. Ніколенко Григорій Миколайович (рос. – Николенко Григорий Николаевич). Народились в Полтавській області
  92. Ніколенко Максим Іванович (рос. – Николенко Максим Иванович). Пирятинський район
  93. Ніколенко Марк Андрійович (рос. – Николенко Марк Андреевич). Полтава та Полтавський район
  94. Ніколенко Микола Васильович (рос. – Николенко Николай Васильевич). Машівський район
  95. Ніколенко Омелян Андрійович (рос. – Николенко Емельян Андреевич). Хорольський район
  96. Ніконов Іван Васильович (рос. – Никонов Иван Васильевич). Оржицький район
  97. Ніконов Петро Мойсейович (рос. – Никонов Пётр Моисеевич). Козельщинський район
  98. Німець Аркадій Петрович (рос. – Немец Аркадий Петрович). Кременчуцький район
  99. Ніс Андрій Гнатович (рос. – Нос Андрей Игнатьевич). Народились в Полтавській області
  100. Ніщенко Віктор (рос. – Нищенко Виктор). Район невідомий
  101. Новиков Афанасій Артемович (рос. – Новиков Афанасий Артёмович). Народились в Полтавській області
  102. Новицький Дмитро Степанович (рос. – Новицкий Дмитрий Степанович). Гребінківський район
  103. Новіков Петро (рос. – Новиков Пётр). Полтава та Полтавський район
  104. Новохатний Василь Харитонович (рос. – Новохатный Василий Харитонович). Ново-Санжарський район
  105. Норка Григорій (рос. – Норка Григорий). Район невідомий
  106. Носач Данило Андрійович (рос. – Носач Даниил Андреевич). Градизький район
  107. Носенко Микола (рос. – Носенко Николай). Гадяцький район
  108. Носенко Олексій Іларіонович (рос. – Носенко Алексей Илларионович). Полтава та Полтавський район
  109. Носушев Федір (рос. – Носушев Фёдор). Кобеляцький район
  110. Нужненко (Ножненко) Василь Кирилович (рос. – Нужненко (Ножненко) Василий Кириллович). Градизький район
  111. Нужний С. Х. (рос. – Нужный С. Х.). Район невідомий
  112. Нуренко Олексій Петрович (рос. – Нуренко Алексей Петрович). Полтава та Полтавський район

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Облап (Облов) Василь Кіндратович (рос. – Облап (Облов) Василий Кондратьевич). Лазірківський район
  2. Облов (Облап) Василь Кіндратович (Костянтинович) (рос. – Облов (Облап) Василий Кондратович (Константинович)). Оржицький район
  3. Оболонко Василь Олексійович (рос. – Оболонко Василий Алексеевич). Лубенський район
  4. Оборожний Михайло (рос. – Оборожный Михаил). Район невідомий
  5. Обровка Павло (рос. – Обровка Павел). Лохвицький район
  6. Овраменко Олексій Трохимович (рос. – Овраменко Алексей Трофимович). Чорнухинський район
  7. Овчар Василь Андрійович (рос. – Овчар Василий Андреевич). Народились в Полтавській області
  8. Овчаренко Андрій (рос. – Овчаренко Андрей). Район невідомий
  9. Овчаренко Андрій Андрійович (рос. – Овчаренко Андрей Андреевич). Диканьський район
  10. Овчаренко Андрій Кирилович (рос. – Овчаренко Андрей Кириллович). Гребінківський район
  11. Овчаренко Микола Лукич (рос. – Овчаренко Николай Лукич). Народились в Полтавській області
  12. Огер Порфирій Орестович (рос. – Огер Порфирий Орестович). Козельщинський район
  13. Одаренко Олексій (рос. – Одаренко Алексей). Чутівський район
  14. Одинець Лука Іванович (рос. – Одинец Лука Иванович). Хорольський район
  15. Одновол Борис Васильович (рос. – Одновол Борис Васильевич). Семенівський район
  16. Одобецький Василь (рос. – Одобецкий Василий). Район невідомий
  17. Одуд Іван Іванович (рос. – Одуд Иван Иванович). Район невідомий
  18. Одуденко Олексій Петрович (рос. – Одуденко Алексей Петрович). Район невідомий
  19. Окань Іван Дмитрович (рос. – Окань Иван Дмитриевич). Зінківський район
  20. Олаба Андрій Якович (рос. – Олаба Андрей Яковлевич). Район невідомий
  21. Олеверх Василь Самуїлович (рос. – Олеверх Василий Самуилович). Гадяцький район
  22. Олевір Андрій (рос. – Олевир Андрей). Район невідомий
  23. Олексенко Дмитро Олексійович (рос. – Олексинко Дмитрий Алексеевич). Семенівський район
  24. Олексієнко (Алексєєнко) Степан (рос. – Олексеенко (Алексеенко) Степан). Миргородський район
  25. Олексюк Іван Сергійович (рос. – Олексюк Иван Сергеевич). Кременчуцький район
  26. Оленик (Олійник) Іоганн (рос. – Оленик (Олейник) Иоган). Район невідомий
  27. Оленок Павло Єгорович (рос. – Оленок Павел Егорович). Район невідомий
  28. Оленченко Никифор Іванович (рос. – Оленченко Никифор Иванович). Гадяцький район
  29. Олефір Олександр Степанович (рос. – Олефир Александр Степанович). Полтава та Полтавський район
  30. Олефіренко Іван Єлисейович (рос. – Олефиренко Иван Елисеевич). Сенчанський район
  31. Олешко Микола Опанасович (рос. – Олешко Николай Афанасьевич). Козельщинський район
  32. Олігер Віктор Петрович (рос. – Олигер Виктор Петрович). Кобеляцький район
  33. Олійник Василь Іванович (рос. – Олейник Василий Иванович). Полтава та Полтавський район
  34. Олійник Леонтій Спиридонович (рос. – Олейник Леонтий Спиридонович). Миргородський район
  35. Олійник Лука Порфирович (рос. – Олейник Лука Порфирьевич). Оржицький район
  36. Олійник Олексій Микитович (рос. – Олейник Алексей Никитич). Лубенський район
  37. Олійник Федір Костянтинович (рос. – Олейник Фёдор Константинович). Ново-Санжарський район
  38. Олійников Ілля Макарович (рос. – Олейников Илья Макарович). Ново-Санжарський район
  39. Омелич Андрій Стефанович (рос. – Омелич Андрей Стефанович). Район невідомий
  40. Омельницький Андрій Матвійович (рос. – Омельницкий Андрей Матвеевич). Район невідомий
  41. Омельченко Йосип Якимович (рос. – Омельченко Иосиф Акимович). Гадяцький район
  42. Омельченко Михайло Маркович (рос. – Омельченко Михаил Маркович). Лубенський район
  43. Омельяненко Іван Іванович (рос. – Омельяненко Иван Иванович). Чорнухинський район
  44. Омелян Яків (рос. – Омелян Яков). Лубенський район
  45. Оначко Яким Якимович (рос. – Оначко Аким Акимович). Опішнянський район
  46. Онискевич Федір Михайлович (рос. – Онискевич Фёдор Михайлович). Народились в Полтавській області
  47. Онищенко Захар Захарович (рос. – Онищенко Захар Захарович). Гребінківський район
  48. Онищенко Василь (рос. – Онищенко Василий). Район невідомий
  49. Онищенко Григорій Петрович (рос. – Онищенко Григорий Петрович). Район невідомий
  50. Онищенко Іван (рос. – Онищенко Иван). Пирятинський район
  51. Онищенко Лаврентій Іванович (рос. – Онищенко Лаврентий Иванович). Ново-Санжарський район
  52. Онищенко Семен Іванович (рос. – Онищенко Семён Иванович). Лубенський район
  53. Онищенко Тимофій Федосійович (рос. – Онищенко Тимофей Федосеевич). Район невідомий
  54. Онищенко Яків Данилович (рос. – Онищенко Яков Даниилович). Опішнянський район
  55. Оніпко Григорій Васильович (рос. – Онипко Григорий Васильевич). Семенівський район
  56. Опацький Федір Дем’янович (рос. – Опацкий Фёдор Демьянович). Великобагачанський район
  57. Опришко Дмитро (рос. – Опришко Дмитрий). Петрівсько-Роменський район
  58. Орленко Олександр Васильович (рос. – Орленко Александр Васильевич). Миргородський район
  59. Орлов Іван (рос. – Орлов Иван). Район невідомий
  60. Оробей Сергій Андрійович (рос. – Оробей Сергей Андреевич). Гадяцький район
  61. Осадчий Анатолій Опанасович (рос. – Осадчий Анатолий Афанасьевич). Кременчуцький район
  62. Осадчий Гнат Федорович (рос. – Осадчий Игнат Фёдорович). Район невідомий
  63. Осипенко Іван Васильович (рос. – Осипенко Иван Васильевич). Хорольський район
  64. Осипов Борис Васильович (рос. – Осипов Борис Васильевич). Народились в Полтавській області
  65. Останець Василь Петрович (рос. – Останец Василий Петрович). Козельщинський район
  66. Остапенко Василь Іванович (рос. – Остапенко Василий Иванович). Лубенський район
  67. Остапенко Дем’ян Панасович (рос. – Остапенко Демьян Афанасьевич). Хорольський район
  68. Остапенко Іван (рос. – Остапенко Иван). Район невідомий
  69. Остапенко Іван Гаврилович (рос. – Остапенко Иван Гавриилович). Зінківський район
  70. Остапенко Павло Никифорович (рос. – Остапенко Павел Никифорович). Лубенський район
  71. Остапенко Степан Петрович (рос. – Остапенко Степан Петрович). Хорольський район
  72. Остапець Порфирій Якович (рос. – Остапец Порфирий Яковлевич). Кременчуцький район
  73. Осташко Василь Іванович (рос. – Осташко Василий Иванович). Лубенський район
  74. Осташко Григорій Андрійович (рос. – Осташко Григорий Андреевич). Глобинський район
  75. Осташко Іван Опанасович (рос. – Осташко Иван Афанасьевич). Градизький район
  76. Островський Віктор Домінікович (рос. – Островский Виктор Доминикович). Лубенський район
  77. Острянин Павло Федорович (рос. – Острянин Павел Фёдорович). Диканьський район
  78. Охріменко Володимир (рос. – Охрименко Владимир). Район невідомий
  79. Охріменко Григорій Овсійович (рос. – Охрименко Григорий Евсеевич). Народились в Полтавській області
  80. Охріменко Іван Павлович (рос. – Охрименко Иван Павлович). Лазірківський район
  81. Охріменко Микола Єгорович (рос. – Охрименко Николай Егорович). Лубенський район
  82. Охріменко Микола Карпович (рос. – Охрименко Николай Карпович). Ново-Санжарський район
  83. Охріменко Федір Максимович (рос. – Охрименко Фёдор Максимович). Миргородський район

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Павалій (Повалій) Афанасій Федорович (рос. – Павалий (Повалий)Афанасий Фёдорович). Район невідомий
  2. Павленко Антон Павлович (рос. – Павленко Антон Павлович). Покровсько-Багачанський район
  3. Павленко Василь Іванович (рос. – Павленко Василий Иванович). Гадяцький район
  4. Павленко Віктор Карпович (рос. – Павленко Виктор Карпович). Район невідомий
  5. Павленко Іван Антонович (рос. – Павленко Иван Антонович). Лубенський район
  6. Павленко Іван Гордійович (рос. – Павленко Иван Гордеевич). Лазірківський район
  7. Павленко Іван Григорович (рос. – Павленко Иван Григорьевич). Народились в Полтавській області
  8. Павленко Микола Григорович (рос. – Павленко Николай Григорьевич). Лубенський район
  9. Павленко Олексій (рос. – Павленко Алексей). Район невідомий
  10. Павленко Панас Павлович (рос. – Павленко Афанасий Павлович). Хорольський район
  11. Павлик Василь Мусійович (рос. – Павлик Василий Мусиевич). Чутівський район
  12. Павлик Василь Опанасович (рос. – Павлик Василий Афанасьевич). Район невідомий
  13. Павловський Василь Іванович (рос. – Павловский Василий Иванович). Полтава та Полтавський район
  14. Павлушенко Андрій Максимович (рос. – Павлушенко Андрей Максимович). Пирятинський район
  15. Павриленко Федір (можливо Гавриленко) (рос. – Павриленко Фёдор (возможно Гавриленко)). Район невідомий
  16. Падалка Микола Якович (рос. – Падалка Николай Яковлевич). Великобагачанський район
  17. Падалко Андрій Володимирович (рос. – Падалко Андрей Владимирович). Лубенський район
  18. Падалко Микола Дмитрович (рос. – Падалко Николай Дмитриевич). Лохвицький район
  19. Падзула Григорій (рос. – Падзула Григорий). Район невідомий
  20. Пазиніч Михайло Андрійович (рос. – Пазынич Михаил Андреевич). Миргородський район
  21. Паламар Дмитро Іванович (рос. – Пономарь Дмитрий Иванович). Диканьський район
  22. Палений Федір Сергійович (рос. – Палёный Фёдор Сергеевич). Градизький район
  23. Палеха Дмитро Вікторович (рос. – Палеха Дмитрий Викторович). Глобинський район
  24. Паліков Никандр Прокопович (рос. – Паликов Никандр Прокофьевич). Петрівсько-Роменський район
  25. Палков Никандр (рос. – Палков Никандр). Петрівсько-Роменський район
  26. Палько Андрій (рос. – Палько Андрей). Петрівсько-Роменський район
  27. Палько Андрій 1-й (рос. – Палько Андрей). Район невідомий
  28. Палько Андрій 2-й (рос. – Палько Андрей). Район невідомий
  29. Пальчик Микола Савич (рос. – Пальчик Николай Саввич). Кременчуцький район
  30. Панасенко Павло Іванович (рос. – Панасенко Павел Иванович). Кременчуцький район
  31. Панасенко Федір Гаврилович (рос. – Панасенко Фёдор Гаврилович). Великобагачанський район
  32. Пандаєвський Іван (рос. – Пандаевский Иван). Лубенський район
  33. Панібог Василь Федотович (рос. – Панибог Василий (Василь) Федотович). Карлівський район
  34. Панібог Микола Полікарпович (рос. – Панибог Николай Поликарпович). Карлівський район
  35. Панко Юхим (рос. – Панко Ефим). Район невідомий
  36. Панфиленко Іван Григорович (рос. – Панфиленко Иван Григорьевич). Котелевський район
  37. Панфілов Олексій Костянтинович (рос. – Панфилов Алексей Константинович). Ново-Санжарський район
  38. Панченко Андрій Андрійович (рос. – Панченко Андрей Андреевич). Петрівсько-Роменський район
  39. Панченко Андрій Григорович (рос. – Панченко Андрей Григорьевич). Район невідомий
  40. Панченко Андрій Якимович (рос. – Панченко Андрей Акимович). Полтава та Полтавський район
  41. Панченко Василь (рос. – Панченко Василий). Район невідомий
  42. Панченко Василь Самуїлович (рос. – Панченко Василий Самуилович). Лохвицький район
  43. Панченко Георгій Федорович (рос. – Панченко Георгий Фёдорович). Оржицький район
  44. Панченко Іван Денисович (рос. – Панченко Иван Денисович). Лубенський район
  45. Панченко Михайло Іванович (рос. – Панченко Михаил Иванович). Ново-Санжарський район
  46. Панченко Михайло Миколайович (рос. – Панченко Михаил Николаевич). Опішнянський район
  47. Панченко Олександр Кузьмич (рос. – Панченко Александр Кузьмич). Кременчуцький район
  48. Панченко Олександр Ол. (рос. – Панченко Александр Ал. ). Полтава та Полтавський район
  49. Панченко Панас Никонович (рос. – Панченко Афанасий Никонович). Полтава та Полтавський район
  50. Панченко Петро (рос. – Панченко Пётр). Район невідомий
  51. Панченко Федір Васильович (рос. – Панченко Фёдор Васильевич). Район невідомий
  52. Панченко Федір Михайлович (рос. – Панченко Фёдор Михайлович). Оржицький район
  53. Панченко Яків Антонович (рос. – Панченко Яков Антонович). Оржицький район
  54. Панченко Яків Петрович (рос. – Панченко Яков Петрович). Карлівський район
  55. Паранченко І. Г. (рос. – Паранченко И. Г. ). Лохвицький район
  56. Парафіло Іван Михайлович (рос. – Парафило Иван Михайлович). Градизький район
  57. Паровченко Данило Косар. (рос. – Паровченко Данил Косар. ). Миргородський район
  58. Парпура Олександр (рос. – Парпура Александр). Район невідомий
  59. Парпура Олександр Петрович (рос. – Парпура Александр Петрович). Лазірківський район, Лубенський район
  60. Пархоменко Григорій Микитович (рос. – Пархоменко Григорий Никитович). Полтава та Полтавський район
  61. Пархоменко Сергій Пилипович (рос. – Пархоменко Сергей Филиппович). Район невідомий
  62. Пархоменко Степан (рос. – Пархоменко Степан). Полтава та Полтавський район
  63. Пасініч Остап Кузьмич (рос. – Пасинич Остап Кузьмич). Гадяцький район
  64. Пасічник Дмитро Прокопович (рос. – Пасечник Дмитрий Прокопович). Решетилівський район
  65. Пасічник Іван Микитович (рос. – Пасечник Иван Никитович). Район невідомий
  66. Пасічник Філіп Васильович (рос. – Пасечник Филипп Васильевич). Решетилівський район
  67. Пасько Андрій Іванович (рос. – Пасько Андрей Иванович). Народились в Полтавській області
  68. Пасюта Олександр Іванович (рос. – Пасюта Александр Иванович). Народились в Полтавській області
  69. Патрула Григорій (рос. – Патрула Григорий). Район невідомий
  70. Пацук Віктор Васильович (рос. – Пацук Виктор Васильевич). Народились в Полтавській області
  71. Пацюк Купріян Кузьмич (рос. – Пацюк Куприян Кузьмич). Кременчуцький район
  72. Пачко Сергій Якович (рос. – Пачко Сергей Яковлевич). Сенчанський район
  73. Пашар Євген (рос. – Пашар Евгений). Район невідомий
  74. Пашенко Олексій Авксентійович (рос. – Пашенко Алексей Аксентьевич). Хорольський район
  75. Пашенко Олексій Павлович (рос. – Пашенко Алексей Павлович). Шишацький район
  76. Пашко Володимир Микитович (рос. – Пашко Владимир Никитич). Козельщинський район
  77. Пащевський Веніамін Іванович (рос. – Пащевский Вениамин Иванович). Народились в Полтавській області
  78. Пащенко Андрій Тимофійович (рос. – Пащенко Андрей Тимофеевич). Хорольський район
  79. Пащенко Василь (рос. – Пащенко Василий). Район невідомий
  80. Пащенко Гаврило (рос. – Пащенко Гавриил). Зінківський район
  81. Пащенко Іван (рос. – Пащенко Иван). Полтава та Полтавський район
  82. Пащенко Іван Григорович (рос. – Пащенко Иван Григорьевич). Козельщинський район
  83. Пащенко Іван Семенович (рос. – Пащенко Иван Семёнович). Глобинський район
  84. Пащенко Павло Васильович (рос. – Пащенко Павел Васильевич). Решетилівський район
  85. Пащенко Федір Федорович (рос. – Пащенко Фёдор Фёдорович). Хорольський район
  86. Пащино Михайло (рос. – Пащино Михаил). Район невідомий
  87. Педак Василь Антонович (рос. – Педак Василий Антонович). Решетилівський район
  88. Педан Олександр (рос. – Педан Александр). Градизький район
  89. Педина Олексій Андрійович (рос. – Педына Алексей Андреевич). Хорольський район
  90. Педоренко Павло Михайлович (рос. – Педоренко Павел Михайлович). Зінківський район
  91. Пелипенко Григорій Маркович (рос. – Пелипенко Григорий Маркович). Район невідомий
  92. Пелих Василь Степанович (рос. – Пелих Василий Степанович). Миргородський район
  93. Пелих Іларіон Якович (рос. – Пелих Илларион Яковлевич). Оржицький район
  94. Пелих Федір Романович (рос. – Пелих Фёдор Романович). Машівський район
  95. Пенчук Василь Андрійович (рос. – Пенчук Василий Андреевич). Козельщинський район
  96. Первак Микола Петрович (рос. – Первак Николай Петрович). Семенівський район
  97. Перебайло Олександр Олексійович (рос. – Перебайло Александр Алексеевич). Народились в Полтавській області
  98. перегін Федір (рос. – Перегон Фёдор). Машівський район
  99. Передера Сергій Михайлович (рос. – Передера Сергей Михайлович). Народились в Полтавській області
  100. Передерій Іван Опанасович (рос. – Передерий Иван Афанасьевич). Ново-Санжарський район
  101. Передерій Олександр (рос. – Передерий Александр). Район невідомий
  102. Перепадьєв Микола (рос. – Перепадьев Николай). Гадяцький район
  103. Перепадя Іван Данилович (рос. – Перепадья Иван Даниилович). Гадяцький район
  104. Перепелиця Михайло (рос. – Перепелица Михаил). Район невідомий
  105. Перепелиця Михайло (рос. – Перепелица Михаил). Козельщинський район
  106. Перепелиця Федір Павлович (рос. – Перепелица Фёдор Павлович). Опішнянський район
  107. Перерава Максим Іванович (рос. – Перерава Максим Иванович). Ново-Санжарський район
  108. Перерва Петро Андрійович (рос. – Перерва Пётр Андреевич). Кременчуцький район
  109. Перетятько Василь Дем’янович (рос. – Перетятько Василий Демьянович). Великобагачанський район
  110. Перетятко Микола (рос. – Перетятко Николай). Район невідомий
  111. Перетятько Олексій Ілліч (рос. – Перетятько Алексей Ильич). Великобагачанський район
  112. Перятинець Олексій Антонович (рос. – Перятинец Алексей Антонович). Зінківський район
  113. Петко Степан Осипович (рос. – Петко Степан Осипович). Хорольський район
  114. Петраков Денис Андрійович (рос. – Петраков Денис Андреевич). Семенівський район
  115. Петреник Михайло Данилович (рос. – Петреник Михаил Даниилович). Решетилівський район
  116. Петренко Василь (рос. – Петренко Василий). Район невідомий
  117. Петренко Василь Євсевійович (рос. – Петренко Василий Евсевьевич). Шишацький район
  118. Петренко Василь Степанович (рос. – Петренко Василий Степанович). Сенчанський район
  119. Петренко Григорій Наумович (рос. – Петренко Григорий Наумович). Градизький район
  120. Петренко Іван Опанасович (рос. – Петренко Иван Афанасьевич). Чутівський район
  121. Петренко Михайло (рос. – Петренко Михаил). Диканьський район
  122. Петренко Михайло Григорович (рос. – Петренко Михаил Григорьевич). Зінківський район
  123. Петренко Олександр Якович (рос. – Петренко Александр Яковлевич). Машівський район
  124. Петренко Степан Андрійович (рос. – Петренко Степан Андреевич). Чутівський район
  125. Петрик Степан (рос. – Петрик Степан). Пирятинський район
  126. Петриця Андрій Ілліч (рос. – Петрица Андрей Ильич). Пирятинський район
  127. Петров Іван Костянтинович (рос. – Петров Иван Константинович). Лубенський район
  128. Петрус Андрій Порфирович (рос. – Петрус Андрей Профирьевич). Градизький район
  129. Петруха А. Г. (рос. – Петруха А. Г. ). Градизький район
  130. Петрушка Василь Іванович (рос. – Петрушка Василий Иванович). Ново-Санжарський район
  131. Петька Федір Іванович (рос. – Петька Фёдор Иванович). Район невідомий
  132. Пешголовец Іван (рос. – Пешголовец Иван). Кобеляцький район
  133. Пешненко Максим (рос. – Пешненко Максим). Район невідомий
  134. Пивовар Василь Дмитрович (рос. – Пивовар Василий Дмитриевич). Народились в Полтавській області
  135. Пивовар Петро (рос. – Пивовар Пётр). Район невідомий
  136. Пивоваренко (рос. – Пивоваренко). Район невідомий
  137. Пивоваров Микола Олександрович (рос. – Пивоваров Николай Александрович). Лохвицький район
  138. Пилепенко Василь Андрійович (рос. – Пилепенко Василий Андреевич). Район невідомий
  139. Пилипенко Микола Лукич (рос. – Пилипенко Николай Лукич). Лубенський район
  140. Пилипенко Ольян (Улян) Опанасович (рос. – Пилипенко Ольян(Ульян) Афанасьевич). Великобагачанський район
  141. Пильчук Михайло Євгенович (рос. – Пильчук Михаил Евгеньевич). Район невідомий
  142. Пилюгін Сава Митрофанович (рос. – Пилюгин Савва Митрофанович). Народились в Полтавській області
  143. Пиляй Лука Іванович (рос. – Пиляй Лука Иванович). Район невідомий
  144. Пиляніков (рос. – Пиляников). Район невідомий
  145. Пипич Андрій Данилович (рос. – Пипич Андрей Даниилович). Народились в Полтавській області
  146. Пирлик Григорій Трохимович (рос. – Пирлик Григорий Трофимович). Зінківський район
  147. Писанка Володимир Іванович (рос. – Писанка Владимир Иванович). Гребінківський район
  148. Писаков Віктор (рос. – Писаков Виктор). Район невідомий
  149. Писаренко Василь Андрійович (рос. – Писаренко Василий Андреевич). Народились в Полтавській області
  150. Писаренко Іван Євстахійович (рос. – Писаренко Иван Евстафьевич). Район невідомий
  151. Питель Олексій Опанасович (рос. – Питель Алексей Афанасьевич). Гадяцький район
  152. Пихтенко Анатолій Якович (рос. – Пыхтенко Анатолий Яковлевич). Лубенський район
  153. Пишний Іван Тимофійович (рос. – Пышный Иван Тимофеевич). Козельщинський район
  154. Пігус Іван Кирилович (рос. – Пигус Иван Кириллович). Чорнухинський район
  155. Підгайний Олександр (рос. – Подгайный Александр). Район невідомий
  156. Підгорний Степан (рос. – Подгорный Степан). Машівський район
  157. Підлісний (Підлізний) Антон Петрович (рос. – Подлесный (Подлезный) Антон Петрович). Гадяцький район
  158. Підлісний Петро Онисимович (рос. – Подлесный Пётр Анисимович). Чорнухинський район
  159. Підлубний Кузьма (рос. – Подлубный Кузьма). Район невідомий
  160. Підорин Микола Андрійович (рос. – Пидорин Николай Андреевич). Кременчуцький район
  161. Підпалий Петро Іванович (рос. – Пидпалый Пётр Иванович). Лубенський район
  162. Підчищаєв Микола Іванович (рос. – Подчищаев Николай Иванович). Район невідомий
  163. Підренко Федір (рос. – Пидренко Фёдор). Район невідомий
  164. Пікуль Олександр Іудовіч (рос. – Пикуль Александр Иудович). Глобинський район
  165. Пікуль Степан Опанасович (рос. – Пикуль Степан Афанасьевич). Пирятинський район
  166. Пінчук Олексій Іванович (рос. – Пинчук Алексей Иванович). Лазірківський район
  167. Пінчук Степан Антонович (рос. – Пинчук Степан Антонович). Народились в Полтавській області
  168. Пісковий Іван Іванович (рос. – Песковый Иван Иванович). Народились в Полтавській області
  169. Пістун Григорій Семенович (рос. – Пистун Григорий Семёнович). Градизький район
  170. Пітренко Михайло Семенович (рос. – Питренко Михаил Семёнович). Чутівський район
  171. Пічко Віктор (рос. – Пичко Виктор). Народились в Полтавській області
  172. Піщук (Пишняк) Федір Григорович (рос. – Пищук (Пишняк) Фёдор Григорьевич). Великобагачанський район
  173. Пкіцин Дмитро Андрійович (рос. – Пкицин Дмитрий Андреевич). Кременчуцький район
  174. Плахотін Олександр Олексійович (рос. – Плахотин Александр Алексеевич). Народились в Полтавській області
  175. Плахтій Афанасій Іванович (рос. – Плахтий Афанасий Иванович). Народились в Полтавській області
  176. Плеска Олексій Мануїлович (рос. – Плеска Алексей Мануилович). Глобинський район
  177. Плескач Василь Тимофійович (рос. – Плескач Василий Тимофеевич). Диканьський район
  178. Плескач Єгор Антонович (рос. – Плескач Егор Антонович). Кременчуцький район
  179. Плесовских Олександр Єфремович (рос. – Плесовских Александр Ефремович). Петрівсько-Роменський район
  180. Плетенець Олександр Тихонович (рос. – Плетенец Александр Тихонович). Миргородський район
  181. Плис Іван Васильович (рос. – Плыс Иван Васильевич). Гребінківський район
  182. Плиш Дмитро Федорович (рос. – Плиш Дмитрий Фёдорович). Полтава та Полтавський район
  183. Плохотний Федір Трохимович (рос. – Плохотный Фёдор Трофимович). Район невідомий
  184. Плохотнік Яків Кононович (рос. – Плохотник Яков Кононович). Градизький район
  185. Плужник Іван Петрович (рос. – Плужник Иван Петрович). Карлівський район
  186. Побережець Василь Аверьянович (рос. – Побережец Василий Аверьянович). Народились в Полтавській області
  187. Побіденний Іван Іванович (рос. – Побидённый Иван Иванович). Петрівсько-Роменський район
  188. Повех Андрій Феоктистович (рос. – Повех Андрей Феоктистович). Район невідомий
  189. Повстяний Василь Іванович (рос. – Повстяной Василий Иванович). Полтава та Полтавський район
  190. Повьякало Павло Федорович (рос. – Повьякало Павел Фёдорович). Ново-Санжарський район
  191. Погадайло Олександр (рос. – Погадайло Александр). Район невідомий
  192. Погонеч Григорій Семенович (рос. – Погонеч Григорий Семёнович). Карлівський район
  193. Погорєлов Афанасій Єфр. (рос. – Погорелов Афанасий Ефр. ). Карлівський район
  194. Погорілий Іван Петрович (рос. – Погорелый Иван Петрович). Градизький район
  195. Погорілий Кирило Юхимович (рос. – Погорелый Кирилл Ефимович). Район невідомий
  196. Погорілий Михайло Олексійович (рос. – Погорелый Михаил Алексеевич). Ново-Санжарський район
  197. Погорілий Степан Матвійович (рос. – Погорелый Степан Матвеевич). Полтава та Полтавський район
  198. Пограничний Анатолій (рос. – Пограничный Анатолий). Район невідомий
  199. Погребняк Григорій Федорович (рос. – Погребняк Григорий Фёдорович). Чорнухинський район
  200. Погребняк Іван Федорович (рос. – Погребняк Иван Фёдорович). Чорнухинський район
  201. Погребняк Ілля Андрійович (рос. – Погребняк Илья Андреевич). Лубенський район
  202. Погребняк Спиридон Степанович (рос. – Погребняк Спиридон Степанович). Лубенський район
  203. Погребняк Юхим Леонтійович (рос. – Погребняк Ефим Леонтьевич). Кобеляцький район
  204. Погребняк Юхим Трохимович (рос. – Погребняк Ефим Трофимович). Лубенський район
  205. Погребняк Яким Кононович (рос. – Погребняк Аким Кононович). Полтава та Полтавський район
  206. Погрушенко Микола Кузьмич (рос. – Погрушенко Николай Кузьмич). Гребінківський район
  207. Погутлий Павло Григорович (рос. – Погутлый Павел Григорьевич). Великобагачанський район
  208. Под’єліц Іван Іванович (рос. – Подьелиц Иван Иванович). Козельщинський район
  209. Подопригора Степан Олександрович (рос. – Подопригора Степан Александрович). Ново-Санжарський район
  210. Подорожній Кузьма Кирилович (рос. – Подорожный Кузьма Кириллович). Гадяцький район
  211. Подорошак Василь Іванович (рос. – Подорошак Василий Иванович). Район невідомий
  212. Подят Іван Іванович (рос. – Подят Иван Иванович). Район невідомий
  213. Пойдем Микола Костянтинович (рос. – Пойдем Николай Константинович). Полтава та Полтавський район
  214. Показ Гаврило Єлисейович (рос. – Показ Гавриил Елисеевич). Лохвицький район
  215. Покас Андрій (рос. – Покас Андрей). Район невідомий
  216. Покатілов Михайло Петрович (рос. – Покатилов Михаил Петрович). Градизький район
  217. Покотило Іван Васильович (рос. – Покатило Иван Васильевич). Зінківський район
  218. Покотило Петро Федорович (рос. – Покотило Пётр Фёдорович). Хорольський район
  219. Поливанний Андрій Дмитрович (рос. – Поливанный Андрей Дмитриевич). Петрівсько-Роменський район
  220. Половін (Половина) Василь Дементійович (рос. – Половин
  221. Половинка Іван (рос. – Половинка Иван). Район невідомий
  222. (Половина) Василий Дементьевич). Оржицький район
  223. Положигін Дмитро Михайлович (рос. – Положигин Дмитрий Михайлович). Кобеляцький район
  224. Полонський Дмитро Михайлович (рос. – Полонский Дмитрий Михайлович). Народились в Полтавській області
  225. Полтава Архип (рос. – Полтава Архип). Район невідомий
  226. Полтавець Василь Іванович (рос. – Полтавец Василий Иванович). Великобагачанський район
  227. Полтавець Іван Миколайович (рос. – Полтавец Иван Николаевич). Великобагачанський район
  228. Полтавець Олександр Терентійович (рос. – Полтавец Александр Терентьевич). Карлівський район
  229. Полтавський Павло Андріянович (рос. – Полтавский Павел Андреянович). Народились в Полтавській області
  230. Полторацький Іван (рос. – Полторацкий Иван). Район невідомий
  231. Полупан Іван (рос. – Полупан Иван). Район невідомий
  232. Полуянов Петро Іванович (рос. – Полуянов Пётр Иванович). Полтава та Полтавський район
  233. Помазан Антон Трифонович (рос. – Помазан Антон Трифонович). Великобагачанський район
  234. Помуран Сергій Семенович (рос. – Помуран Сергей Семёнович). Градизький район
  235. Пономаренко Андрій Іванович (рос. – Пономаренко Андрей Иванович). Район невідомий
  236. Пономаренко Володимир Петрович (рос. – Пономаренко Владимир Петрович). Ново-Санжарський район
  237. Пономаренко Гаврило (рос. – Пономаренко Гаврил). Район невідомий
  238. Пономаренко Гавриїл Макарович (рос. – Пономаренко Гавриил Макарович). Ново-Санжарський район
  239. Пономаренко Гавриїл Павлович (рос. – Пономаренко Гавриил Павлович). Чутівський район
  240. Пономаренко Григорій Тихонович (рос. – Пономаренко Григорий Тихонович). Опішнянський район
  241. Пономаренко Дмитро Андрійович (рос. – Пономаренко Дмитрий Андреевич). Петрівсько-Роменський район
  242. Пономаренко Іван Григорович (рос. – Пономаренко Иван Григорьевич). Гребінківський район
  243. Пономаренко Іван Лаврентійович (рос. – Пономаренко Иван Лаврентьевич). Козельщинський район
  244. Пономаренко Костянтин Федорович (рос. – Пономаренко Константин Фёдорович). Ново-Санжарський район
  245. Пономаренко Микола Михайлович (рос. – Пономаренко Николай Михайлович). Чорнухинський район
  246. Пономаренко Петро (рос. – Пономаренко Пётр). Котелевський район
  247. Пономаренко Степан Петрович (рос. – Пономаренко Степан Петрович). Хорольський район
  248. Пономаренко Ф. Є. (рос. – Пономаренко Ф. Е. ). Гадяцький район
  249. Пономаренко Юхим (рос. – Пономаренко Ефим). Район невідомий
  250. Пономаренко Яків (рос. – Пономаренко Яков). Петрівсько-Роменський район
  251. Пономарьов Федір Іванович (рос. – Пономарёв Фёдор Иванович). Кобеляцький район
  252. Попенко Петро Вікторович (рос. – Попенко Пётр Викторович). Козельщинський район
  253. Попов Іван Микитович (рос. – Попов Иван Никитич). Миргородський район
  254. Попович Василь Іванович (рос. – Попович Василий Иванович). Гребінківський район
  255. Поривай Степан Андрійович (рос. – Порывай Степан Андреевич). Район невідомий
  256. Порода Семен Миколайович (рос. – Порода Семён Николаевич). Лубенський район
  257. Пороло Іван Калістратович (рос. – Пороло Иван Калистратович). Пирятинський район
  258. Порох Кузьма Федорович (рос. – Порох Кузьма Фёдорович). Кобеляцький район
  259. Портас Василь Опанасович (рос. – Портас Василий Афанасьевич). Петрівсько-Роменський район
  260. Портний Прокоп Кузьмич (рос. – Портной Прокоп Кузьмич). Район невідомий
  261. Портяник Олександр Іванович (рос. – Портяник Александр Иванович). Чорнухинський район
  262. Портянкін Каз. Ів. (рос. – Портянкин Каз. Ив.). Район невідомий
  263. Посівайло Григорій Федорович (рос. – Посивайло Григорий Фёдорович). Район невідомий
  264. Послушной Павло Маркович (рос. – Послушной Павел Маркович). Лубенський район
  265. Потапенко Антон Павлович (рос. – Потапенко Антон Павлович). Кременчуцький район
  266. Потапенко Данило Єгорович (рос. – Потапенко Данил Егорович). Полтава та Полтавський район
  267. Потапенко Микола Романович (рос. – Потапенко Николай Романович). Лохвицький район
  268. Потіха Пилип Іванович (рос. – Потеха Филипп Иванович). Ново-Санжарський район
  269. Потороко Григорій Федорович (рос. – Потороко Григорий Фёдорович). Ново-Санжарський район
  270. Потоцький Петро Григорович (рос. – Потоцкий Пётр Григорьевич). Лубенський район
  271. Похелець Іван (рос. – Похелец Иван). Район невідомий
  272. Похибенко Володимир Семенович (рос. – Похибенко Владимир Семёнович). Район невідомий
  273. Похилий Павло Гнатович (рос. – Похилый Павел Игнатович). Кременчуцький район
  274. Похорілець Микола Феодосійович (рос. – Похорилец Николай Феодосьевич). Глобинський район
  275. Поцілуйко Микола Опанасович (рос. – Поцелуйко Николай Афанасьевич). Лубенський район
  276. Пошав Петро Михайлович (рос. – Пошав Пётр Михайлович). Район невідомий
  277. Превін І. А. (рос. – Превин И. А.). Район невідомий
  278. Пригунов Володимир Вікторович (рос. – Прыгунов Владимир Викторович). Полтава та Полтавський район
  279. Придатко Василь Якимович (рос. – Придатко Василий Акимович). Лохвицький район
  280. Приємак (Примак) Григорій (рос. – Приемак (Примак) Григорий). Район невідомий
  281. Приходько Василь Васильович (рос. – Приходько Василий Васильевич). Лубенський район
  282. Приходько Віктор Степанович (рос. – Приходько Виктор Степанович). Полтава та Полтавський район
  283. Приходько Віктор Степанович (рос. – Приходько Виктор Степанович). Семенівський район
  284. Приходько Іван Омелянович (рос. – Приходько Иван Емельянович). Район невідомий
  285. Приходько Микола Іванович (рос. – Приходько Николай Иванович). Оржицький район
  286. Приходько Пантелій Федотович (рос. – Приходько Пантелей Федотович). Градизький район
  287. Приходько Федір Григорович (рос. – Приходько Фёдор Григорьевич). Район невідомий
  288. Пришко Олексій Гнатович (рос. – Пришко Алексей Игнатьевич). Район невідомий
  289. Пріходженко Григорій Васильович (рос. – Приходженко Григорий Васильевич). Покровсько-Багачанський район
  290. Пріщенко Григорій Іванович (рос. – Прищенко Григорий Иванович). Лубенський район
  291. Продан Федір Матвійович (рос. – Продан Фёдор Матвеевич). Миргородський район
  292. Прокопенко Ановій Климентійович (рос. – Прокопенко Ановей Климентьевич). Лохвицький район
  293. Прокопенко Антон Іванович (рос. – Прокопенко Антон Иванович). Чорнухинський район
  294. Прокопенко Іван Афіногенович (рос. – Прокопенко Иван Афиногенович). Пирятинський район
  295. Прокопенко Павло Дмитрович (рос. – Прокопенко Павел Дмитриевич). Зінківський район
  296. Прокопенко Тимофій Юхимович (рос. – Прокопенко Тимофей Ефимович). Хорольський район
  297. Проліпко Василь (рос. – Пролипко Василий). Карлівський район
  298. Пронченко Іван Ферапонтович (рос. – Пронченко Иван Ферапонтович). Кобеляцький район
  299. Пронь (Проній) Яків (рос. – Пронь (Проний) Яков). Район невідомий
  300. Проскура Яків Федорович (рос. – Проскура Яков Фёдорович). Великобагачанський район
  301. Просяник Василь (рос. – Просяник Василий). Район невідомий
  302. Просяник Василь Данилович (рос. – Просянник Василий Даниилович). Полтава та Полтавський район
  303. Проташ (Протас) Максим Тимофійович (рос. – Проташ Максим Тимофеевич). Петрівсько-Роменський район
  304. Прохоренко (Прохоров) Микола (рос. – Прохоренко (Прохоров) Николай). Зінківський район
  305. Прохоренко Олександр (рос. – Прохоренко Александр). Район невідомий
  306. Прохоренко Олексій Кирилович (рос. – Прохоренко Алексей Кириллович). Семенівський район
  307. Проценко Семен Адамович (рос. – Проценко Семён Адамович). Пирятинський район
  308. Проценко Семен Сергійович (рос. – Проценко Семён Сергеевич). Лохвицький район
  309. Проценко Трохим Максимович (рос. – Проценко Трофим Максимович). Оржицький район
  310. Проценко Яків Філоновіч (рос. – Проценко Яков Филонович). Кременчуцький район
  311. Пругло Андрій Васильович (рос. – Пругло Андрей Васильевич). Опішнянський район
  312. Прядка Сергій Іванович (рос. – Прядка Сергей Иванович). Котелевський район
  313. Прядко Федір Євграфович (рос. – Прядко Фёдор Евграфьевич). Кременчуцький район
  314. Птушко Лев Корнійович (рос. – Птушко Лев Корнеевич). Покровсько-Багачанський район
  315. Пуденко Микола Якович (рос. – Пуденко Николай Яковлевич). Полтава та Полтавський район
  316. Пужай Іван Степанович (рос. – Пужай Иван Степанович). Решетилівський район
  317. Пужайленко (Пушейленко) Дем’ян Олександрович (рос. – Пужайленко (Пушейленко) Демьян Александрович). Градизький район
  318. Пузирьов Василь Якович (рос. – Пузырёв Василий Яковлевич). Козельщинський район
  319. Пунько Лазар Федорович (рос. – Пунько Лазарь Фёдорович). Хорольський район
  320. Пустовар Данило Петрович (рос. – Пустовар Даниил Петрович). Решетилівський район
  321. Пустовар Іван Павлович (рос. – Пустовар Иван Павлович). Решетилівський район
  322. Пустовий Іван Якович (рос. – Пустовый Иван Яковлевич). Полтава та Полтавський район
  323. Пустовін Петро (рос. – Пустовин Пётр). Хорольський район
  324. Пустоговор Марк Сидорович (рос. – Пустоговор Марк Сидорович). Карлівський район
  325. Путій Панас Миколайович (рос. – Путий Афанасий Николаевич). Район невідомий
  326. Путіцин Олексій Данилович (рос. – Путицин Алексей Даниилович). Решетилівський район
  327. Пучка Яків (рос. – Пучка Яков). Район невідомий
  328. Пушкар Ілля Іванович (рос. – Пушкарь Илья Иванович). Миргородський район
  329. Пчаленко Григорій Йосипович (рос. – Пчаленко Григорий Иосифович). Котелевський район
  330. Пшеничний Михайло Петрович (рос. – Пшеничный Михаил Петрович). Кобеляцький район
  331. Пшеничний Павло Пилипович (рос. – Пшеничный Павел Филиппович). Миргородський район
  332. П’ятак Антон Йосипович (рос. – Пятак Антон Иосифович). Ново-Санжарський район
  333. П’ятак Пилип Олександрович (рос. – Пятак Филипп Александрович). Сенчанський район
  334. Пятуха Йосип Григорович (рос. – Пятуха Иосиф Григорьевич). Район невідомий
  335. П’ятуха Олексій Григорович (рос. – Пятуха Алексей Григорьевич). Великобагачанський район

 

Коментарі: