Доповнення до Книги Пам'яті Полтавщини. Загиблі в полоні

Кременчуцький район

Кременчуцький район

Доповнення до “Книги Пам’яті України. Полтавська область”: мешканці Кременчуцького району, які загинули у таборах для військовополонених у 1941-1945 роках.

Указом Президії Верховної Ради УРСР від 30 грудня 1962 р. «Про укрупнення сільських районів Української РСР» до складу Кременчуцького району увійшла територія Недогарківської сільради ліквідованого Градизького району.

До списку загиблих.

Дивись також:

Алфавітний покажчик до Книги Пам’яті України. Полтавська область.

Книга Пам’яті України. Полтавська область. Том 12. Імена мешканців всіх районів, які не були занесені до 1 — 11 томів.

Книга Пам’яті України. Полтавська область. Том 6. Місто Комсомольськ, місто Кременчук та Кременчуцький район.

 


Ващенко Володимир Степанович
Ващенко
Володимир Степанович

Відмич Федір Романович
Відмич
Федір Романович

Волошин Олександр Мойсейович
Волошин
Олександр Мойсейович


Гаража
Яків Федорович


Глушко
Іван Олексійович


Зубер
Василь Романович


Іванов
Микола Васильович


Іванов
Микола Михайлович


Ковальов
Олексій Федорович


Коваль
Данило Іванович


Козоріз
Анатолій Сергійович


Коштуленко
Феня Марковна


Курочкін
Володимир Васильович


Маєрчик
Микола Михайлович


Мірошниченко
Григорій Григорович


Мірошниченко
Никифор Федорович


Мірошниченко
Микола


Мокрий
Олександр Максимович


Муха
Іван Григорович


Пальчик
Микола Савич


Панченко
Олександр Кузьмич


Перерва
Петро Андрійович


Пкіцин
Дмитро Андрійович


Потапенко
Антон Павлович


Прядко
Федір Євграфович


Резвяков
Валентин Аркадійович


Романенко
Василь Маркович


Чернов
Олексій Васильович


Черниш
Савелій Антонович


Штефан
Андрій Юхимович



Яременко
Іван Петрович

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Андрієнко Іван Денисович (рос. – Андриенко Иван Денисович)
  2. Бабенко Микола Єгорович (рос. – Бабенко Николай Егорович)
  3. Бабка Павло Прокопович (рос. – Бабка Павел Прокофьевич)
  4. Байбуз Володимир Байбузович (рос. – Байбуз Владимир Байбузович)
  5. Бончук Іван Васильович (рос. – Бончук Иван Васильевич)
  6. Булат Микола Опанасович (рос. – Булат Николай Афанасьевич)
  7. Васик Олена Карпівна (рос. – Васик Елена Карповна)
  8. Василенко Іван Дмитрович (рос. – Василенко Иван Дмитриевич)
  9. Ващенко Володимир Степанович (рос. – Ващенко Владимир Степанович)
  10. Ващенко Іван Іванович (рос. – Ващенко Иван Иванович)
  11. Відмич Федір Романович (рос. – Видмич Фёдор Романович)
  12. Волков Микола Федорович (рос. – Волков Николай Фёдорович)
  13. Волошин Олександр Мойсейович (рос. – Волошин Александр Моисеевич)
  14. Гаврилець Пантелій Іванович (рос. – Гаврилец Пантелей Иванович)
  15. Гавриш Борис (рос. – Гавриш Борис)
  16. Галайда Сергій (рос. – Галайда Сергей)
  17. Гаража Яків Федорович (рос. – Гаража Яков Фёдорович)
  18. Гарбуз Микола Федорович (рос. – Гарбуз Николай Фёдорович)
  19. Герасименко Ілля (рос. – Герасименко Илья)
  20. Геріленко Філіп (рос. – Гериленко Филип)
  21. Глушко Іван Олексійович (рос. – Глушко Иван Алексеевич)
  22. Глушко Семен Олексійович (рос. – Глушко Семён Алексеевич)
  23. Горобець Олексій Йосипович (рос. – Горобец Алексей Иосифович)
  24. Городецький Роман Давидович (рос. – Городецкий Роман Давыдович)
  25. Григоренко Олександр Олександрович (рос. – Григоренко Александр Александрович)
  26. Григор’єв Віктор (рос. – Григорьев Виктор)
  27. Грон Микола (рос. – Грон Николай)
  28. Грушка Василь Лук’янович (рос. – Грушка Василий Лукьянович)
  29. Датулка Сергій Іванович (рос. – Датулка Сергей Иванович)
  30. Демиденко Іван Павлович (рос. – Демиденко Иван Павлович)
  31. Дзюба Микола Антонович (рос. – Дзюба Николай Антонович)
  32. Дмитрієв Микола Авксентійович (рос. – Дмитриев Николай Авксентьевич)
  33. Доця Олександр Маркович (рос. – Доця Александр Маркович)
  34. Дубін Іван С. (рос. – Дубин Иван С.)
  35. Єременко Іван (рос. – Ерёменко Иван)
  36. Єрецько Іван Лукич (рос. – Ерецко Иван Лукич)
  37. Єфименко Віктор Ілліч (рос. – Ефименко Виктор Ильич)
  38. Зубенко Юхим Никифорович (рос. – Зубенко Ефим Никифорович)
  39. Зубер Василь Романович (рос. – Зубер Василий Романович)
  40. Іванов Микола Васильович (рос. – Иванов Николай Васильевич)
  41. Іванов Микола Михайлович (рос. – Иванов Николай Михайлович)
  42. Іванченко Сергій Григорович (рос. – Иванченко Сергей Григорьевич)
  43. Кийко Григорій Андрійович (рос. – Кийко Григорий Андреевич)
  44. Ковальов Олексій Федорович (рос. – Ковалёв Алексей Фёдорович)
  45. Коваль Данило Іванович (рос. – Коваль Даниил Иванович)
  46. Коваль Гнат Федорович (рос. – Коваль Игнат Фёдорович)
  47. Коженко (рос. – Коженко)
  48. Козенко Олександр Трохимович (рос. – Козенко Александр Трофимович)
  49. Козлов Борис Михайлович (рос. – Козлов Борис Михайлович)
  50. Козоріз Анатолій Сергійович (рос. – Козорез Анатолий Сергеевич)
  51. Колесник Афанасій Данилович (рос. – Колесник Афанасий Даниилович)
  52. Коломієць Василь Іванович (рос. – Коломиец Василий Иванович)
  53. Комашко Петро Іванович (рос. – Комашко Пётр Иванович)
  54. Костенко Олександр Сергійович (рос. – Костенко Александр Сергеевич)
  55. Коштуленко Феня Марковна (рос. – Коштуленко Феня Марковна)
  56. Крамаренко Антон Максимович (рос. – Крамаренко Антон Максимович)
  57. Крамаренко Петро Петрович (рос. – Крамаренко Пётр Петрович)
  58. Крячки Олексій Ананійович (рос. – Крачко Алексей Ананьевич)
  59. Кулешов Микола Тимофійович (рос. – Кулешов Николай Тимофеевич)
  60. Кулинич Іван Юхимович (рос. – Кулинич Иван Ефимович)
  61. Кумака Григорій Антонович (рос. – Кумако Григорий Антонович)
  62. Курочкін Володимир Васильович (рос. – Курочкин Владимир Васильевич)
  63. Кучеров Іван Сафронович (рос. – Кучеров Иван Сафронович)
  64. Левченко Анатолій Петрович (рос. – Левченко Анатолий Петрович)
  65. Летючий Олександр Володимирович (рос. – Летучий Александр Владимирович)
  66. Лихацкий Володимир Сергійович (рос. – Лихацкий Владимир Сергеевич)
  67. Лоб Олександр Васильович (рос. – Лоб Александр Васильевич)
  68. Маєрчик Микола Михайлович (рос. – Маерчик Николай Михайлович)
  69. Максименко Павло Павлович (рос. – Максименко Павел Павлович)
  70. Маркін Володимир Григорович (рос. – Маркин Владимир Григорьевич)
  71. Меохтан Сергій (рос. – Меохтан Сергей)
  72. Мірошниченко Григорій Григорович (рос. – Мирошниченко Григорий Григорьевич)
  73. Мірошниченко Никифор Федорович (рос. – Мирошниченко Никифор Фёдорович)
  74. Мірошниченко Микола (рос. – Мирошниченко Николай)
  75. Мокрий Олександр Максимович (рос. – Мокрый Александр Максимович)
  76. Мурашко Харлампій Антонович (рос. – Мурашко Харлампий Антонович)
  77. Муха Іван Григорович (рос. – Муха Иван Григорьевич)
  78. Німець Аркадій Петрович (рос. – Немец Аркадий Петрович)
  79. Олексюк Іван Сергійович (рос. – Олексюк Иван Сергеевич)
  80. Осадчий Анатолій Опанасович (рос. – Осадчий Анатолий Афанасьевич)
  81. Остапець Порфирій Якович (рос. – Остапец Порфирий Яковлевич)
  82. Пальчик Микола Савич (рос. – Пальчик Николай Саввич)
  83. Панасенко Павло Іванович (рос. – Панасенко Павел Иванович)
  84. Панченко Олександр Кузьмич (рос. – Панченко Александр Кузьмич)
  85. Пацюк Купріян Кузьмич (рос. – Пацюк Куприян Кузьмич)
  86. Перерва Петро Андрійович (рос. – Перерва Пётр Андреевич)
  87. Підорин Микола Андрійович (рос. – Пидорин Николай Андреевич)
  88. Пкіцин Дмитро Андрійович (рос. – Пкицин Дмитрий Андреевич)
  89. Плескач Єгор Антонович (рос. – Плескач Егор Антонович)
  90. Потапенко Антон Павлович (рос. – Потапенко Антон Павлович)
  91. Похилий Павло Гнатович (рос. – Похилый Павел Игнатович)
  92. Проценко Яків Філоновіч (рос. – Проценко Яков Филонович)
  93. Прядко Федір Євграфович (рос. – Прядко Фёдор Евграфьевич)
  94. Резвяков Валентин Аркадійович (рос. – Резвяков Валентин Аркадьевич)
  95. Романенко Василь Маркович (рос. – Романенко Василий Маркович)
  96. Середа Іван Григорович (рос. – Середа Иван Григорьевич)
  97. Стадник Андрій Федорович (рос. – Стадник Андрей Фёдорович)
  98. Стефан Андрій (рос. – Стефан Андрей)
  99. Третьяк Олександр (рос. – Третьяк Александр)
  100. Уваров В’ячеслав Григорович (рос. – Уваров Вячеслав Григорьевич)
  101. Харченко Георгій Іванович (рос. – Харченко Георгий Иванович)
  102. Херенко Григорій (рос. – Херенко Григорий)
  103. Худіенко Костянтин (рос. – Худиенко Константин)
  104. Цуканов Юрій Андрійович (рос. – Цуканов Юрий Андреевич)
  105. Чернега Андрій Пилипович (рос. – Чернега Андрей Филиппович)
  106. Чернов Олексій Васильович (рос. – Чернов Алексей Васильевич)
  107. Черниш Савелій Антонович (рос. – Черныш Савелий Антонович)
  108. Шалдуга Олександр Онисимович (рос. – Шалдуга Александр Анисимович)
  109. Шангур Василь Феодосійович (рос. – Шангур Василий Федосьевич)
  110. Шевченко Яків Петрович (рос. – Шевченко Яков Петрович)
  111. Штефан Андрій Юхимович (рос. – Штефан Андрей Ефимович)
  112. Щербак Павло Тимофійович (рос. – Щербак Павел Тимофеевич)
  113. Щербина Федір Овсійович (рос. – Щербина Фёдор Евсеевич)
  114. Яременко Іван Петрович (рос. – Яременко Иван Петрович)
  115. Ярошенко Георгій Володимирович (рос. – Ярошенко Георгий Владимирович)

 

Коментарі: