Доповнення до Книги Пам'яті Полтавщини. Загиблі в полоні

Алфавітний покажчик. Р – Я

Алфавітний покажчик. Р – Я

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Рабінков Мефодій (рос. – Рабинков Мефодий). Район невідомий
  2. Радіонов Іван Іванович (рос. – Радионов Иван Иванович). Решетилівський район
  3. Радушний Володимир Дмитрович (рос. – Радушный Владимир Димитриевич). Градизький район
  4. Радченко В. І. (рос. – Радченко В. И. ). Полтава та Полтавський район
  5. Радченко Олександр Володимирович (рос. – Радченко Александр Владимирович). Район невідомий
  6. Радченко Марія (рос. – Радченко Мария). Район невідомий
  7. Раєвський Григорій (рос. – Раевский Григорий). Лубенський район
  8. Раєвський Макар (рос. – Раевский Макар). Пирятинський район
  9. Разник Федір Єпіфанович (рос. – Разнык Фёдор Епифанович). Машівський район
  10. Райценко Нестор Степанович (рос. – Райценко Нестор Степанович). Народились в Полтавській області
  11. Ракецький Олександр Іванович (рос. – Ракецкий Александр Иванович). Полтава та Полтавський район
  12. Ракло Василь Спиридонович (рос. – Ракло Василий Спиридонович). Район невідомий
  13. Ральченко Олександр Сергійович (рос. – Ральченко Александр Сергеевич). Район невідомий
  14. Ратушний Іван Григорович (рос. – Ратушный Иван Григорьевич). Опішнянський район
  15. Рева Іван Никифорович (рос. – Рева Иван Никифорович). Лубенський район
  16. Рева Мефодій Федосійович (рос. – Рева Мефодий Федосеевич). Сенчанський район
  17. Рева Федір (рос. – Рева Фёдор). Опішнянський район
  18. Рева Федір Васильович (рос. – Рева Фёдор Васильевич). Ново-Санжарський район
  19. Ревенко Олександр Захарович (рос. – Ревенко Александр Захарович). Оржицький район
  20. Ревнов Віктор Степанович (рос. – Ревнов Виктор Степанович). Народились в Полтавській області
  21. Реже Іван Максимович (рос. – Реже Иван Максимович). Зінківський район
  22. Резвін Іван (рос. – Резвин Иван). Котелевський район
  23. Резвяков Валентин Аркадійович (рос. – Резвяков Валентин Аркадьевич). Кременчуцький район
  24. Резник Ісаак Терентійович (рос. – Резник Исаак Терентьевич). Опішнянський район
  25. Резник Павло Андрійович (рос. – Резник Павел Андреевич). Карлівський район
  26. Резник Федосій Іванович (рос. – Резник Федосий Иванович). Полтава та Полтавський район
  27. Резніков Василь Костянтинович (рос. – Резников Василий Константинович). Градизький район
  28. Резніченко Василь Іванович (рос. – Резниченко Василий Иванович). Козельщинський район
  29. Резніченко Петро Федорович (рос. – Резниченко Пётр Фёдорович). Район невідомий
  30. Реута Василь (рос. – Реута Василий). Оржицький район
  31. Рець Антон Климентійович (рос. – Рец Антон Клементинович). Градизький район
  32. Решетко Петро Микитович (рос. – Решетко Пётр Никитич). Миргородський район
  33. Решетник Панас Євтихійович (рос. – Решетник Афанасий Евтихьевич). Полтава та Полтавський район
  34. Решеченко Марк (рос. – Решеченко Марк). Диканьський район
  35. Решитько Іван Антонович (рос. – Решитько Иван Антонович). Район невідомий
  36. Рибалко Андрій Володимирович (рос. – Рыбалко Андрей Владимирович). Глобинський район
  37. Рибас Андрій Данилович (рос. – Рибас Андрей Даниилович). Диканьський район
  38. Рижих Іван Михайлович (рос. – Рыжих Иван Михайлович). Миргородський район
  39. Ричко Віктор Лазаревич (рос. – Ричко Виктор Лазаревич). Народились в Полтавській області
  40. Ріда Олександр Андрійович (рос. – Рида Александр Андреевич). Хорольський район
  41. Рідкобород Микола Васильович (рос. – Ридкобород Николай Васильевич). Хорольський район
  42. Різник Василь (рос. – Резник Василий). Градизький район
  43. Різник Данило Михайлович (рос. – Резник Даниил Михайлович). Лохвицький район
  44. Різник Петро Васильович (рос. – Резник (Ризник) Пётр Васильевич). Кобеляцький район
  45. Різодуб Сергій Дмитрович (рос. – Резодуб Сергей Дмитриевич). Котелевський район
  46. Рілов Тимофій (рос. – Рилов Тимофей). Район невідомий
  47. Ріпка Михайло Пилипович (рос. – Рипка Михаил Филиппович). Зінківський район
  48. Річка (Ричко) Василь Юхимович (рос. – Речка (Рычко) Василий Ефимович). Глобинський район
  49. Рог Нахим (рос. – Рог Нахим). Лубенський район
  50. Рогашин (Рогашенко) Борис (рос. – Рогашин (Рогашенко) Борис). Район невідомий
  51. Рогізний Трохим Якович (рос. – Рогизный Трофим Яковлевич). Район невідомий
  52. Роговий Григорій Ларіонович (рос. – Роговой Григорий Ларионович). Градизький район
  53. Роговий Олексій (рос. – Роговой Алексей). Район невідомий
  54. Роговий Олексій Гордійович (рос. – Роговой Алексей Гордеевич). Градизький район
  55. Роговик Антон Анісійович (рос. – Роговик Антон Анисьевич). Гадяцький район
  56. Рогодченко Борис Ілліч (рос. – Рогодченко Борис Ильич). Район невідомий
  57. Рогочий Іван Костянтинович (рос. – Рогочий Иван Константинович). Миргородський район
  58. Рогошкін Григорій Олександрович (рос. – Рогошкин Григорий Александрович). Петрівсько-Роменський район
  59. Родзей Андрій Захарович (рос. – Родзей Андрей Захарович). Кобеляцький район
  60. Родко Яків Петрович (рос. – Родко Яков Петрович). Зінківський район
  61. Родько Петро (рос. – Родько Пётр). Район невідомий
  62. Рожко Олексій (рос. – Рожко Алексей). Район невідомий
  63. Роздайбіда Андрій Омелянович (рос. – Раздайбеда Андрей Емельянович). Хорольський район
  64. Розкидайло Іван Степанович (рос. – Роскидайло Иван Степанович). Козельщинський район
  65. Розкладка Василь Васильович (рос. – Роскладка Василий Васильевич). Шишацький район
  66. Розум Олександр (рос. – Розум Александр). Район невідомий
  67. Рой Анатолій Михайлович (рос. – Рой Анатолий Михайлович). Полтава та Полтавський район
  68. Рой Андрій Іванович (рос. – Рой Андрей Иванович). Ново-Санжарський район
  69. Рой М. (рос. – Рой М. ). Полтава та Полтавський район
  70. Рокита Іван Микитович (рос. – Ракита Иван Никитич). Опішнянський район
  71. Ромазь (Ромась) Володимир Олександрович (рос. – Ромазь (Ромась) Владимир Александрович). Решетилівський район
  72. Романенко Василь Маркович (рос. – Романенко Василий Маркович). Кременчуцький район
  73. Романенко Василь Микитович (рос. – Романенко Василий Никитович). Полтава та Полтавський район
  74. Романенко Микола Дмитрович (рос. – Романенко Николай Дмитриевич). Чутівський район
  75. Романенко Микола Тихонович (рос. – Романенко Николай Тихонович). Чутівський район
  76. Романовський Леонід (рос. – Романовский Леонид). Район невідомий
  77. Романча Анатолій Юхимович (рос. – Романча Анатолий Ефимович). Градизький район
  78. Ромашко Афанасій (рос. – Ромашко Афанасий). Район невідомий
  79. Роменський Тимофій Олексійович (рос. – Роменский Тимофей Алексеевич). Великобагачанський район
  80. Роскін (Розкін) Василь (рос. – Роскин(Розкин)Василий). Район невідомий
  81. Ростовський Василь Олександрович (рос. – Ростовский Василий Александрович). Шишацький район
  82. Рощина Михайло Карпович (рос. – Рощина Михаил Карпович). Гадяцький район
  83. Рубан Іван (рос. – Рубан Иван). Район невідомий
  84. Рубан Петро Васильович (рос. – Рубан Пётр Васильевич). Оржицький район
  85. Рубан Федір (рос. – Рубан Фёдор). Район невідомий
  86. Рубан Федір Павлович (рос. – Рубан Фёдор Павлович). Гадяцький район
  87. Рубань Григорій Йосипович (рос. – Рубань Григорий Иосифович). Гребінківський район
  88. Руденко Лавр (Лаврентій) Гордійович (рос. – Руденко Лавр (Лаврентий) Гордеевич). Лубенський район
  89. Руденко Лаврентій Гордійович (рос. – Руденко Лаврентий Гордеевич). Сенчанський район
  90. Руденко Саврик (рос. – Руденко Саврик). Лубенський район
  91. Рудецький Федір (рос. – Рудецкий Фёдор). Гадяцький район
  92. Рудич Дмитро Іванович (рос. – Рудич Дмитрий Иванович). Район невідомий
  93. Рудко Олексій (рос. – Рудко Алексей). Район невідомий
  94. Рудченко Андрій (рос. – Рудченко Андрей). Район невідомий
  95. Рудь (Руд) Степан Парнейович (рос. – Рудь(Руд) Степан Парнеевич). Лубенський район
  96. Рудь Василь Корнійович (рос. – Рудь Василий Корнеевич). Чутівський район
  97. Рудь Іван Савич (рос. – Рудь Иван Саввич). Кобеляцький район
  98. Рудь Остап Микитович (рос. – Рудь Остап Никитич). Градизький район
  99. Рудь Савелій Антонович (рос. – Рудь Савелий Антонович). Карлівський район
  100. Рудяк Василь Наумович (рос. – Рудяк Василий Наумович). Народились в Полтавській області
  101. Рузін Федір Григорович (рос. – Рузин Фёдор Григорьевич). Великобагачанський район
  102. Рукавіцин Григорій Григорович (рос. – Рукавицин Григорий Григорьевич). Решетилівський район
  103. Рульов Сергій Афанасійович (рос. – Рулев Сергей Афанасьевич). Лубенський район
  104. Руницький Віцентій Карлович (рос. – Руницкий Вицентий Карлович). Район невідомий
  105. Русан Григорій Семенович (рос. – Русан Григорий Семёнович). Хорольський район
  106. Ручка Антон Прокопович (рос. – Ручка Антон Прокофьевич). Миргородський район
  107. Ручка Григорій Іванович (Григорович) (рос. – Ручка Григорий Иванович (Григорьевич)). Лубенський район
  108. Ручка Михайло Остапович (рос. – Ручка Михаил Остапович). Миргородський район
  109. Ручка Семен Ларіонович (рос. – Ручка Семён Ларионович). Сенчанський район
  110. Рюденко Микола Павлович (рос. – Рюденко Николай Павлович). Район невідомий
  111. Рябко Аф. П. (рос. – Рябко Аф. П.). Район невідомий
  112. Рябокінь Антон Маркович (рос. – Рябокин Антон Маркович). Район невідомий
  113. Рябуха Олександр Опанасович (рос. – Рябуха Александр Афанасьевич). Район невідомий
  114. Рябуха Олексій Петрович (рос. – Рябуха Алексей Петрович). Оржицький район

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Сабач (Сапач) Митрофан Леонтійович (рос. – Сабач (Сапач) Митрофан Леонтьевич). Зінківський район
  2. Сабецький (Забецький) Іван Васильович (рос. – Сабецкий (Забецкий) Иван Васильевич). Гадяцький район
  3. Савенко Василь Костянтинович (рос. – Савенко Василий Константинович). Шишацький район
  4. Савенко Василь Юхимович (рос. – Савенко Василий Ефимович). Решетилівський район
  5. Савенко Іван Сергійович (рос. – Савенко Иван Сергеевич). Зінківський район
  6. Савенко Костянтин Петрович (рос. – Савенко Константин Петрович). Район невідомий
  7. Савченко Василь Петрович (рос. – Савченко Василий Петрович). Район невідомий
  8. Савченко Григорій Григорович (рос. – Савченко Григорий Григорьевич). Лубенський район
  9. Савченко Олександр (рос. – Савченко Александр). Район невідомий
  10. Савченко Тарас Міфодіевіч (рос. – Савченко Тарас Мифодиевич). Глобинський район
  11. Садорошин Андрій (рос. – Садорошин Андрей). Район невідомий
  12. Саєнко Лев Микитович (рос. – Саенко Лев Никитич). Зінківський район
  13. Саєнко Павло Никифорович (рос. – Саенко Павел Никифорович). Зінківський район
  14. Саєнко Семен Андріянович (рос. – Саенко Семён Андриянович). Народились в Полтавській області
  15. Сайник Семен Олексійович (рос. – Сайник Семён Алексеевич). Котелевський район
  16. Сакун Омелян Якимович (рос. – Сакун Емельян Акимович). Опішнянський район
  17. Салай Сергій Панасович (рос. – Салай Сергей Афанасьевич). Опішнянський район
  18. Саленко Григорій Осипович (рос. – Саленко Григорий Осипович). Карлівський район
  19. Саливон Василь Остапович (рос. – Саливон Василий Остапович). Чорнухинський район
  20. Салін Олександр Іванович (рос. – Салин Александр Иванович). Народились в Полтавській області
  21. Сало Панас Никифорович (рос. – Сало Афанасий Никифорович). Ново-Санжарський район
  22. Сало Тимофій (рос. – Сало Тимофей). Лубенський район
  23. Сальников Петро (рос. – Сальников Пётр). Кобеляцький район
  24. Саляник Петро (рос. – Саляник Пётр). Чорнухинський район
  25. Самарський Олексій Васильович (рос. – Самарский Алексей Васильевич). Кобеляцький район
  26. Саменець (Семенець) Микола Маркович (рос. – Саменец (Семенец) Николай Маркович). Район невідомий
  27. Саможний Мирон Онисимович (рос. – Саможный Мирон Анисимович). Опішнянський район
  28. Самойленко Максим Васильович (рос. – Самойленко Максим Васильевич). Лубенський район
  29. Самойленко Пантелій (рос. – Самойленко Пантелей). Гадяцький район
  30. Самойленко Степан Данилович (рос. – Самойленко Степан Данилович). Район невідомий
  31. Самондров Григорій Іванович (рос. – Самондров Григорий Иванович). Чутівський район
  32. Самохвалов Василь Степанович (рос. – Самохвалов Василий Степанович). Гадяцький район
  33. Самохвалов Олексій Пилипович (рос. – Самохвалов Алексей Филиппович). Народились в Полтавській області
  34. Самошин Олексій Феод. (рос. – Самошин Алексей Феод. ). Полтава та Полтавський район
  35. Самуленко Іван (рос. – Самуленко Иван). Район невідомий
  36. Санач Митрофан Леонтійович (рос. – Санач Митрофан Леонтьевич). Сенчанський район
  37. Санжаревський Степан Іванович (рос. – Санжаревский Степан Иванович). Полтава та Полтавський район
  38. Санжаровець Никифор Васильович (рос. – Санжаровец Никифор Васильевич). Миргородський район
  39. Санін Сергій Васильович (рос. – Санин Сергей Васильевич). Район невідомий
  40. Сапа Іван Григорович (рос. – Сапа Иван Григорьевич). Хорольський район
  41. Сапаренко Олександр Іванович (рос. – Сапаренко Александр Иванович). Опішнянський район
  42. Сапіл Михайло (рос. – Сапил Михаил). Полтава та Полтавський район
  43. Саппа Михайло Федорович (рос. – Саппа Михаил Фёдорович). Народились в Полтавській області
  44. Сапринко (Сарпинко) Іван Опанасович (рос. – Сапринко (Сарпинко) Иван Афанасьевич). Район невідомий
  45. Саровний Микола Федорович (рос. – Саровный Николай Фёдорович). Полтава та Полтавський район
  46. Сарошін Іван Терентійович (рос. – Сарошин Иван Терентьевич). Шишацький район
  47. Сатула (Затула) Іван Мефодійович (рос. – Сатула (Затула) Иван Мефодьевич). Зінківський район
  48. Сахно Андрій (рос. – Сахно Андрей). Гадяцький район
  49. Сахно Григорій Никифорович (рос. – Сахно Григорий Никифорович). Гадяцький район
  50. Сахно Іван (рос. – Сахно Иван). Район невідомий
  51. Сахно Іван Антонович (рос. – Сахно Иван Антонович). Гадяцький район
  52. Сахно Іван Іванович (рос. – Сахно Иван Иванович). Гадяцький район
  53. Сахно Федір (рос. – Сахно Фёдор). Лубенський район
  54. Саховченко Анатолій (рос. – Саховченко Анатолий). Район невідомий
  55. Свердлов Василь Васильович (рос. – Свердлов Василий Васильевич). Пирятинський район
  56. Свередков Олексій (рос. – Свередков Алексей). Решетилівський район
  57. Свержин Михайло Іванович (рос. – Свержин Михаил Иванович). Лубенський район
  58. Светенко Григорій Дмитрович (рос. – Светенко Григорий Дмитриевич). Машівський район
  59. Свинар Іван (рос. – Свинарь Иван). Пирятинський район
  60. Свиноренко Іван Прохорович (рос. – Свиноренко Иван Прохорович). Народились в Полтавській області
  61. Свириденко Володимир Романович (рос. – Свириденко Владимир Романович). Градизький район
  62. Свириденко Іван Кіндратович (рос. – Свириденко Иван Кондратович). Зінківський район
  63. Свистун Вячеслав (рос. – Свистун Вячеслав). Район невідомий
  64. Свистун Дмитро Захарович (рос. – Свистун Дмитрий Захарович). Диканьський район
  65. Севкевіч Петро (рос. – Севкевич Пётр). Лубенський район
  66. Седенко Віктор Іванович (рос. – Седенко Виктор Иванович). Район невідомий
  67. Сезоненко Іван Семенович (рос. – Сезоненко Иван Семёнович). Район невідомий
  68. Секрето Павло Максимович (рос. – Секрето Павел Максимович). Миргородський район
  69. Селегій Іван Олексійович (рос. – Селегей Иван Алексеевич). Диканьський район
  70. Селезньов Павло Олексійович (рос. – Силезнёв Павел Алексеевич). Народились в Полтавській області
  71. Селезньов Юрій (рос. – Селезнёв Юрий). Полтава та Полтавський район
  72. Селецький Андрій Михайлович (рос. – Селецкий Андрей Михайлович). Диканьський район
  73. Селюк Іван Родіонович (рос. – Селюк Иван Родионович). Сенчанський район
  74. Селюк Тимофій Корнійович (рос. – Селюк Тимофей Корнеевич). Лубенський район
  75. Селюк Тимофій Корнійович (рос. – Селюк Тимофей Корнеевич). Сенчанський район
  76. Семененко Олексій Петрович (рос. – Семененко Алексей Петрович). Лохвицький район
  77. Семеніф Трохим (рос. – Семениф Трофим). Район невідомий
  78. Семенко Леонід Федорович (рос. – Семенко Леонид Фёдорович). Народились в Полтавській області
  79. Семенов Василь Захарович (рос. – Семёнов Василий Захарович). Район невідомий
  80. Семенов Микола (рос. – Семёнов Николай). Район невідомий
  81. Сементяєв Петро Феоктистович (рос. – Сементяев Пётр Феоктистович). Машівський район
  82. Семеренко Василь Дмитрович (рос. – Семеренко Василий Дмитриевич). Карлівський район
  83. Семеренко Федір Петрович (рос. – Семеренко Фёдор Петрович). Народились в Полтавській області
  84. Семиліт Ларіон Гаврилович (рос. – Семилет Ларион Гавриилович). Район невідомий
  85. Семинко (Семенко) Василь Тимофійович (рос. – Семинко (Семенко) Василий Тимофеевич). Народились в Полтавській області
  86. Семиног Михайло Іванович (рос. – Семиног Михаил Иванович). Великобагачанський район
  87. Сенднер В. А. (рос. – Сенднер В. А.). Район невідомий
  88. Сень Дмитро Омелянович (рос. – Сень Дмитрий Емельянович). Великобагачанський район
  89. Сербен Никифор Іванович (рос. – Сербен Никифор Иванович). Хорольський район
  90. Сербиченко Микола Никифорович (рос. – Сербиченко Николай Никифорович). Полтава та Полтавський район
  91. Сербін Андрій (рос. – Сербин Андрей). Район невідомий
  92. Сербін Василь Гурович (рос. – Сербин Василий Гурьевич). Лохвицький район
  93. Сербін П. І. (рос. – Сербин П. И. ). Пирятинський район
  94. Сербін Павло Миколайович (рос. – Сербин Павел Николаевич). Сенчанський район
  95. Сербін Роман Максимович (рос. – Сербин Роман Максимович). Зінківський район
  96. Сербін Яким Максимович (рос. – Сербин Аким Максимович). Зінківський район
  97. Серга Іван (рос. – Серга Иван). Опішнянський район
  98. Серга Микола (рос. – Серга Николай). Район невідомий
  99. Сергієнко Василь Іванович (рос. – Сергиенко Василий Иванович). Лазірківський район
  100. Сергієнко Василь Іванович (рос. – Сергиенко Василий Иванович). Лубенський район
  101. Сергієнко Іван Федорович (рос. – Сергиенко Иван Фёдорович). Лохвицький район
  102. Сергійко Борис Андрійович (рос. – Сергейко Борис Андреевич). Народились в Полтавській області
  103. Сердешный Сергій (рос. – Сердечный Сергей). Район невідомий
  104. Сердюк Дмитро Іванович (рос. – Сердюк Дмитрий Иванович). Район невідомий
  105. Сердюк Євдоким (рос. – Сердюк Евдоким). Ново-Санжарський район
  106. Сердюк Макар Миколайович (рос. – Сердюк Макар Николаевич). Шишацький район
  107. Сердюк Никифор (рос. – Сердюк Никифор). Район невідомий
  108. Сердюк Сергій Леонтійович (рос. – Сердюк Сергей Леонтьевич). Шишацький район
  109. Сердюк Степан (рос. – Сердюк Степан). Район невідомий
  110. Сердюк Сергій Прокопович (рос. – Сердюк Сергей Прокопович). Ново-Санжарський район
  111. Сердюк Федір Федорович (рос. – Сердюк Фёдор Фёдорович). Лубенський район
  112. Сердюк Яків Петрович (рос. – Сердюк Яков Петрович). Ново-Санжарський район
  113. Середа Віктор Григорович (рос. – Середа Виктор Григорьевич). Район невідомий
  114. Середа Григорій (рос. – Середа Григорий). Район невідомий
  115. Середа Іван (рос. – Середа Иван). Кобеляцький район
  116. Середа Іван Григорович (рос. – Середа Иван Григорьевич). Кременчуцький район
  117. Середа Микола Миколайович (рос. – Середа Николай Николаевич). Семенівський район
  118. Середа Павло Васильович (рос. – Середа Павел Васильевич). Пирятинський район
  119. Середа Павло Іванович (рос. – Середа Павел Иванович). Полтава та Полтавський район
  120. Серенко Семен Іванович (рос. – Серенко Семён Иванович). Глобинський район
  121. Сесько Василь Антонович (рос. – Сесько Василий Антонович). Машівський район
  122. Сивоконь Матвій Павлович (рос. – Сивоконь Матвей Павлович). Зінківський район
  123. Сидень Василь Семенович (рос. – Сидень Василий Семёнович). Градизький район
  124. Сидко Каленик Мойсейович (рос. – Сидко Каленик Моисеевич). Район невідомий
  125. Сидоренко Дмитро Феодосійович (рос. – Сидоренко Дмитрий Федосьевич). Покровсько-Багачанський район
  126. Сидоренко Михайло Петрович (рос. – Сидоренко Михаил Петрович). Чорнухинський район
  127. Сидоренко Остап Петрович (рос. – Сидоренко Остап Петрович). Великобагачанський район
  128. Сидоренко Павло Іванович (рос. – Сидоренко Павел Иванович). Район невідомий
  129. Сидоренко Прокопій Гаврилович (рос. – Сидоренко Прокопий Гавриилович). Оржицький район
  130. Сидоренко Степан Степанович (рос. – Сидоренко Степан Степанович). Градизький район
  131. Сидоров Євген Є. (рос. – Сидоров Евгений Е.). Район невідомий
  132. Сидоров Олександр Максимович (рос. – Сидоров Александр Максимович). Район невідомий
  133. Сидорюк Віктор Гаврилович (рос. – Сидорюк Виктор Гавриилович). Район невідомий
  134. Сизоненко Прокоп Андрійович (рос. – Сизоненко Прокоп Андреевич). Семенівський район
  135. Силка Григорій Олефірович (рос. – Сынка? Григорий Алифирович). Зінківський район
  136. Симоненко Юхим Митрофанович (рос. – Симоненко Ефим Митрофанович). Великобагачанський район
  137. Симонець Филимон (рос. – Симонец Филимон). Район невідомий
  138. Симорняк Павло Спидорович (рос. – Симорняк Павел Спидорович). Лубенський район
  139. Синенко Григорій Романович (рос. – Синенко Григорий Романович). Лохвицький район
  140. Синенко Іван Омелянович (рос. – Синенко Иван Емельянович). Лубенський район
  141. Синицький Микола (рос. – Синицкий Николай). Великобагачанський район
  142. Синьоокий Іван Оникійович (рос. – Синеокий Иван Аникеевич). Градизький район
  143. Синяговський Дмитро Іларіонович (рос. – Синяговский Дмитрий Илларионович). Хорольський район
  144. Синяк Іван Петрович (рос. – Синяк Иван Петрович). Сенчанський район
  145. Сирота Дмитро Федотович (рос. – Сирота Дмитрий Федотович). Чорнухинський район
  146. Сиротенко Яків Григорович (рос. – Сиротенко Яков Григорьевич). Народились в Полтавській області
  147. Сиса Єгор Мефодійович (рос. – Сыса Егор Мефодьевич). Сенчанський район
  148. Ситник Пилип Федорович (рос. – Ситник Филипп Фёдорович). Район невідомий
  149. Сібелюк Микола (рос. – Сибелюк Николай). Полтава та Полтавський район
  150. Сіврюк Макар Арсенійович (рос. – Сиврюк Макар Арсеньевич). Ново-Санжарський район
  151. Сімін Роман (рос. – Симин Роман). Карлівський район
  152. Сіміненко Микола (рос. – Симиненко Николай). Район невідомий
  153. Сінелькін Петро (рос. – Синелькин Пётр). Диканьський район
  154. Сірачок Василь Михайлович (рос. – Сирачок Василий Михайлович). Великобагачанський район
  155. Сіренко Василь (рос. – Сиренко Василий). Район невідомий
  156. Сіренко Володимир Георгійович (рос. – Сиренко Владимир Георгиевич). Миргородський район
  157. Сіренко Мефодій Гнатович (рос. – Сиренко Мефодий Игнатьевич (Игнатович)). Покровсько-Багачанський район
  158. Сіренко Мефодій Гнатович (рос. – Сиренко Мефодий Игнатьевич). Великобагачанський район
  159. Сітвін Олексій (рос. – Ситвин Алексей). Район невідомий
  160. Сіроштаненко Павло Прокопович (рос. – Сероштаненко Павел Прокофьевич). Полтава та Полтавський район
  161. Скаженик Іван Фролович (рос. – Скаженик Иван Фролович). Гадяцький район
  162. Скедан Петро Прокопович (рос. – Скедан Пётр Прокофьевич). Ново-Санжарський район
  163. Скиба Іван Ігнатович (рос. – Скиба Иван Игнатович). Диканьський район
  164. Скиба Пилип Сила (рос. – Скиба Филипп Сила). Диканьський район
  165. Скляр Володимир (рос. – Скляр Владимир). Район невідомий
  166. Скляр Олександр Никит. (Микит.) (рос. – Скляр Александр Никит.). Район невідомий
  167. Скляр Петро Дмитрович (рос. – Скляр Пётр Дмитриевич). Полтава та Полтавський район
  168. Скляр Семен Федорович (рос. – Скляр Семён Фёдорович). Ново-Санжарський район
  169. Скляренко Василь Васильович (рос. – Скляренко Василий Васильевич). Шишацький район
  170. Скляренко Олександр Михайлович (рос. – Скляренко Александр Михайлович). Народились в Полтавській області
  171. Сковпінь Дмитро Григорович (рос. – Сковпинь Дмитрий Григорьевич). Район невідомий
  172. Сколота Іван Михайлович (рос. – Сколота Иван Михайлович). Пирятинський район
  173. Скопець Василь Кузьмич (рос. – Скопец Василий Кузьмич). Чорнухинський район
  174. Скорини Василь Дмитрович (рос. – Скоринов Василий Дмитриевич). Народились в Полтавській області
  175. Скоряк Іван (рос. – Скоряк Иван). Район невідомий
  176. Скребець Сергій Семенович (рос. – Скребец Сергей Семёнович). Лубенський район
  177. Скрея Григорій (рос. – Скрея Григорий). Козельщинський район
  178. Скрипка Леонтій Дмитрович (рос. – Скрипка Леонтий Дмитриевич). Чорнухинський район
  179. Скрипник Володимир Петрович (рос. – Скрыпник Владимир Петрович). Народились в Полтавській області
  180. Скрипник Григорій Семенович (рос. – Скрипник Григорий Семёнович). Район невідомий
  181. Скрипник Дмитро Петрович (рос. – Скрыпник Дмитрий Петрович). Район невідомий
  182. Скрипник Михайло Гнатович (рос. – Скрипник Михаил Игнатович). Район невідомий
  183. Скрипник Павло Микитович (рос. – Скрыпник Павел Никитич). Ново-Санжарський район
  184. Скрипнюк Семен Трохимович (рос. – Скрипнюк Семён Трофимович). Ново-Санжарський район
  185. Скрипченко Семен Григорович (рос. – Скрипченко Семён Григорьевич). Пирятинський район
  186. Скряга Іван Єлисейович (рос. – Скряга Иван Елисеевич). Ново-Санжарський район
  187. Скубій Семен Іванович (рос. – Скубий Семён Иванович). Лубенський район
  188. Скурба Йосип Пилипович (рос. – Скурба Иосиф Филиппович). Диканьський район
  189. Слинко Афанасій Федорович (рос. – Слынко Афанасий Фёдорович). Оржицький район
  190. Слинько Іван Володимирович (рос. – Слинько Иван Владимирович). Оржицький район
  191. Слінко Василь Андронович (рос. – Слинко Василий Андронович). Оржицький район
  192. Сліпець Іван Родіонович (рос. – Слипец Иван Родионович). Район невідомий
  193. Сліпець Леонтій Феофанович (рос. – Слипец Леонтий Феофанович). Диканьський район
  194. Сліпченко Іван Юхимович (рос. – Слипченко Иван Ефимович). Гадяцький район
  195. Смаль Іван Якович (рос. – Смаль Иван Яковлевич). Петрівсько-Роменський район
  196. Смик Гнат Спиридонович (рос. – Смык Игнатий Спиридонович). Гребінківський район
  197. Смик Олександр Максимович (рос. – Смык Александр Максимович). Кобеляцький район
  198. Смирнов Володимир Кирилович (рос. – Смирнов Владимир Кириллович). Козельщинський район
  199. Смирнов Іван (рос. – Смирнов Иван). Пирятинський район
  200. Смоловий Андрій Єгорович (рос. – Смоловый Андрей Егорович). Ново-Санжарський район
  201. Смюк Олексій Якович (рос. – Смюк Алексей Яковлевич). Народились в Полтавській області
  202. Сновенко Володимир (рос. – Сновенко Владимир). Район невідомий
  203. Собакар Павло Васильович (рос. – Собакар Павел Васильевич). Полтава та Полтавський район
  204. Собко Василь Денисович (рос. – Собко Василий Денисович). Народились в Полтавській області
  205. Соболєв Микола Олександрович (рос. – Соболев Николай Александрович). Лубенський район
  206. Собрун Василь Григорович (рос. – Собрун Василий Григорьевич). Градизький район
  207. Сова Борис (рос. – Сова Борис). Машівський район
  208. Соколенко Іван (рос. – Соколенко Иван). Район невідомий
  209. Соколов Антон Іванович (рос. – Соколов Антон Иванович). Полтава та Полтавський район
  210. Соколов Григорій Петрович (рос. – Соколов Григорий Петрович). Район невідомий
  211. Соколов І. І. (рос. – Соколов И. И.). Район невідомий
  212. Соколов Микола (рос. – Соколов Николай). Район невідомий
  213. Соколовський Олексій Романович (рос. – Соколовский Алексей Романович). Градизький район
  214. Солдатенко Іван Олексійович (рос. – Солдатенко Иван Алексеевич). Народились в Полтавській області
  215. Солобай Андрій Якович (рос. – Солобай Андрей Яковлевич). Глобинський район
  216. Солобецький Михайло Олексійович (рос. – Солобецкий Михаил Алексеевич). Гребінківський район
  217. Соловаша Василь (рос. – Соловаша Василий). Район невідомий
  218. Соловей Семен Іванович (рос. – Соловей Семён Иванович). Гребінківський район
  219. Соловйов І. М. (рос. – Соловьёв И. М. ). Полтава та Полтавський район
  220. Солово Михайло Федорович (рос. – Солово Михаил Фёдорович). Район невідомий
  221. Солоденко Іван Опанасович (рос. – Солоденко Иван Афанасьевич). Градизький район
  222. Солодовник Олександр Іванович (рос. – Солодовник Александр Иванович). Район невідомий
  223. Солодун Михайло (рос. – Солодун Михаил). Гадяцький район
  224. Соломка Іван Сергійович (рос. – Соломка Иван Сергеевич). Район невідомий
  225. Солоний Анатолій Петрович (рос. – Солёный Анатолий Петрович). Градизький район
  226. Солонина Антон Павлович (рос. – Солонина Антон Павлович). Ново-Санжарський район
  227. Солонін (Солонина) Іван Максимович (рос. – Солонин  (Солонина) Иван Максимович). Район невідомий
  228. Солоп Яків Васильович (рос. – Солоп Яков Васильевич). Хорольський район
  229. Солошенко Григорій Іванович (рос. – Солошенко Григорий Иванович). Покровсько-Багачанський район
  230. Солошенко Іван Савелійович (рос. – Солошенко Иван Савельевич). Покровсько-Багачанський район
  231. Соляник Михайло Савелійович (рос. – Соляник Михаил Савельевич). Район невідомий
  232. Сомандрієв Григорій Іванович (рос. – Сомандреев Григорий Иванович). Район невідомий
  233. Сомин Дормидонт Митрофанович (рос. – Сомин Дормидонт Митрофанович). Чорнухинський район
  234. Сомон Гнат (рос. – Сомон Игнат). Оржицький район
  235. Соня Никифор Єлисейович (рос. – Соня Никифор Елисеевич). Миргородський район
  236. Сопа Григорій Тимофійович (рос. – Сопа Григорий Тимофеевич). Район невідомий
  237. Сорока Григорій Петрович (рос. – Сорока Григорий Петрович). Диканьський район
  238. Сорока Микола Сергійович (рос. – Сорока Николай Сергеевич). Лохвицький район
  239. Сотников Олексій (рос. – Сотников Алексей). Район невідомий
  240. Сотонка Олексій Михайлович (рос. – Сотонка Алексей Михайлович). Район невідомий
  241. Соска Іван (рос. – Соска Иван). Петрівсько-Роменський район
  242. Сохацький Василь Олексійович (рос. – Сохацкий Василий Алексеевич). Опішнянський район
  243. Сохлоба Михайло Самуїлович (рос. – Сохлоба Михаил Самуилович). Пирятинський район
  244. Спаський Костянтин Іванович (рос. – Спасский Константин Иванович). Район невідомий
  245. Спаський О. М. (рос. – Спасский Е. М. ). Чорнухинський район
  246. Спечак Павло (рос. – Спечак Павел). Район невідомий
  247. Співа Василь (рос. – Спива Василий). Район невідомий
  248. Співак Василь Петрович (рос. – Спивак Василий Петрович). Ново-Санжарський район
  249. Співак Панас Наумович (рос. – Спевак Афанасий Наумович). Хорольський район
  250. Сподінейко Сергій Полікарпович (рос. – Сподинейко Сергей Поликарпович). Лохвицький район
  251. Срібний Іван Степанович (рос. – Сребный Иван Степанович). Великобагачанський район
  252. Ставко Арсентій (рос. – Ставко Арсентий). Район невідомий
  253. Ставницький Афанасій (рос. – Ставницкий Афанасий). Район невідомий
  254. Стадник Андрій Федорович (рос. – Стадник Андрей Фёдорович). Кременчуцький район
  255. Стадник Петро Мефодійович (рос. – Стадник Пётр Мефодьевич). Зінківський район
  256. Старих Іван Петрович (рос. – Старых Иван Петрович). Градизький район
  257. Старих Павло Сергійович (рос. – Старых Павел Сергеевич). Градизький район
  258. Старовірець Олександр Михайлович (рос. – Староверец Александр Михайлович). Полтава та Полтавський район
  259. Староженко Григорій (рос. – Староженко Григорий). Район невідомий
  260. Старун Григорій Сергійович (рос. – Старун Григорий Сергеевич). Чорнухинський район
  261. Старчик Афанасій Іванович (рос. – Старчик Афанасий Иванович). Козельщинський район
  262. Стаценко Василь Михайлович (рос. – Стаценко Василий Михайлович). Народились в Полтавській області
  263. Стаценко Йосип Семенович (рос. – Стаценко Иосиф Семёнович). Шишацький район
  264. Стеблій Василь Мойсейович (рос. – Стеблий Василий Моисеевич). Полтава та Полтавський район
  265. Стельмах Віктор Миколайович (рос. – Стельмах Виктор Николаевич). Народились в Полтавській області
  266. Стендик Іван Данилович (рос. – Стендык Иван Даниилович). Лохвицький район
  267. Стенкова Антон Аверьяновіч (рос. – Стенковой Антон Аверьянович). Народились в Полтавській області
  268. Степа Павло Сергійович (рос. – Степа Павел Сергеевич). Диканьський район
  269. Степа Федір (рос. – Степа Фёдор). Район невідомий
  270. Степаненко Григорій Якович (рос. – Степаненко Григорий Яковлевич). Миргородський район
  271. Степаненко Дмитро Тихонович (рос. – Степаненко Дмитрий Тихонович). Кобеляцький район
  272. Степанов Олексій Васильович (рос. – Степанов Алексей Васильевич). Народились в Полтавській області
  273. Степко Іван Семенович (рос. – Степко Иван Семёнович). Петрівсько-Роменський район
  274. Степура І. Д. (рос. – Степура И. Д.). Район невідомий
  275. Стефан Андрій (рос. – Стефан Андрей). Кременчуцький район
  276. Стеценко Антон Феодосійович (рос. – Стеценко Антон Федосеевич). Полтава та Полтавський район
  277. Стеценко Василь Прокопович (рос. – Стеценко Василий Прокофьевич). Район невідомий
  278. Стеценко Василь Якович (рос. – Стеценко Василий Яковлевич). Народились в Полтавській області
  279. Стеценко Іван Мойсейович (рос. – Стеценко Иван Моисеевич). Гребінківський район
  280. Стеценко Іван Пилипович (рос. – Стеценко Иван Филиппович). Лохвицький район
  281. Стеценко Леонід Іванович (рос. – Стеценко Леонид Иванович). Лубенський район
  282. Стеценко Микола Андрійович (рос. – Стеценко Николай Андреевич). Кобеляцький район
  283. Стеценко Микола Костянтинович (рос. – Стеценко Николай Константинович). Лубенський район
  284. Стеценко Петро Дем’янович (рос. – Стеценко Пётр Демьянович). Хорольський район
  285. Стеценко Степан Єрофійович (Григорович) (рос. – Стеценко Степан Ерофеевич (Григорьевич)). Козельщинський район
  286. Стеценков Дмитро (рос. – Стеценков Дмитрий). Район невідомий
  287. Стовба Іван (рос. – Стовба Иван). Кобеляцький район
  288. Стовбук Іван (рос. – Стовбук Иван). Район невідомий
  289. Стогнєй Михайло Д. (рос. – Стогней Михаил Д. ). Петрівсько-Роменський район
  290. Стогній Володимир Михайлович (рос. – Стогний Владимир Михайлович). Карлівський район
  291. Стогній Григорій Маркович (рос. – Стогний Григорий Маркович). Кобеляцький район
  292. Столбун І. М. (рос. – Столбун И. М. ). Миргородський район
  293. Столовий Андрій (рос. – Столовой Андрей). Ново-Санжарський район
  294. Столпець Сергій Андрійович (рос. – Столпец Сергей Андреевич). Район невідомий
  295. Стороженко Іван Семенович (рос. – Стороженко Иван Семёнович). Градизький район
  296. Стороженко Костянтин Корнійович (рос. – Стороженко Константин Корнеевич). Машівський район
  297. Стравницькій Афанасій (рос. – Стравницкий Афанасий). Район невідомий
  298. Странішевскій Ілля Гаврилович (рос. – Странишевский Илья Гаврилович). Миргородський район
  299. Страшнов Степан Опанасович (рос. – Страшнов Степан Афанасьевич). Район невідомий
  300. Стрекул Василь Тимішевич (рос. – Стрекул Василий Тимишевич). Машівський район
  301. Стрельченко Павло (рос. – Стрельченко Павел). Район невідомий
  302. Стрижак Михайло Герасимович (рос. – Стрижак Михаил Герасимович). Район невідомий
  303. Стріго Георгій Петрович (рос. – Стриго Георгий Петрович). Лубенський район
  304. Стрілець Захар (рос. – Стрелец Захар). Район невідомий
  305. Стрілець Іван Вікентійович (рос. – Стрелец Иван Викентьевич). Оржицький район
  306. Стрільців Михайло Степанович (рос. – Стрелков Михаил Степанович). Народились в Полтавській області
  307. Стронов Данило Самсонович (рос. – Стронов Даниил Самсонович). Карлівський район
  308. Строцький Федір Якимович (рос. – Строцкий Фёдор Якимович). Диканьський район
  309. Струкан Василь (рос. – Струкан Василий). Район невідомий
  310. Струков Микола (рос. – Струков Николай). Район невідомий
  311. Стрюк Андрій Михайлович (рос. – Стрюк Андрей Михайлович). Народились в Полтавській області
  312. Ступак Михайло Федорович (рос. – Ступак Михаил Фёдорович). Диканьський район
  313. Суворов Олексій Григорович (рос. – Суворов Алексей Григорьевич). Миргородський район
  314. Судоїлов (Свдойловс) Іван Степанович (рос. – Судоилов (Свдойловс) Иван Степанович). Диканьський район
  315. Сук Антон Іванович (рос. – Сук Антон Иванович). Район невідомий
  316. Сулеми Василь Міход. (рос. – Сулем Василий Миход. ). Шишацький район
  317. Сулим Андрій Володимирович (рос. – Сулим Андрей Владимирович). Шишацький район
  318. Сулим Іван Андрійович (рос. – Сулим Иван Андреевич). Зінківський район
  319. Сулименко Іван Петрович (рос. – Сулименко Иван Петрович). Шишацький район
  320. Сулименко Микола Ілліч (рос. – Сулименко Николай Ильич). Великобагачанський район
  321. Сулубай Андрій (рос. – Сулубай Андрей). Народились в Полтавській області
  322. Сумкін Олексій Борисович (рос. – Сумкин Алексей Борисович). Народились в Полтавській області
  323. Супрун Іван Федосович (рос. – Супрун Иван Федосьевич). Хорольський район
  324. Супрун Іван Федосовича (рос. – Супрун Иван Федосьевич). Градизький район
  325. Супрун Павло Іванович (рос. – Супрун Павел Иванович). Район невідомий
  326. Супруненко Іван Андрійович (рос. – Супруненко Иван Андреевич). Лубенський район
  327. Супруненко Михайло Филимонович (рос. – Супруненко Михаил Филимонович). Оржицький район
  328. Супруненко Олексій Миколайович (рос. – Супруненко Алексей Николаевич). Гадяцький район
  329. Супряга Андрій Андрійович (рос. – Супряга Андрей Андреевич). Народились в Полтавській області
  330. Сурмач Іван Андрійович (рос. – Сурмач Иван Андреевич). Лубенський район
  331. Сухаренко Петро Лазарович (рос. – Сухаренко Пётр Лазаревич). Гадяцький район
  332. Сухацький Пилип Максимович (рос. – Сухацкий Филипп Максимович). Хорольський район
  333. Сухачов Олександр Іванович (рос. – Сухачёв Александр Иванович). Народились в Полтавській області
  334. Сухіна Антон Іванович (рос. – Сухина Антон Иванович). Градизький район
  335. Сухно Степан Олексійович (рос. – Сухно Степан Алексеевич). Гадяцький район
  336. Суховенко Іван (рос. – Суховенко Иван). Глобинський район
  337. Сухорада Іван Тихонович (рос. – Сухорада Иван Тихонович). Зінківський район
  338. Сухоруков Архип Денисович (рос. – Сухорук Архип Денисович). Глобинський район
  339. Сухостат Василь Олександрович (рос. – Сухостат Василий Александрович). Народились в Полтавській області
  340. Сухостат Павло Єгорович (рос. – Сухостат Павел Егорович). Полтава та Полтавський район
  341. Сушко Василь Трохимович (рос. – Сушко Василий Трофимович). Лубенський район
  342. Сушко Павло Архипович (рос. – Сушко Павел Архипович). Лохвицький район
  343. Сушков Степан Данилович (рос. – Сушков Степан Даниилович). Козельщинський район
  344. Сюрчик Юхим Прокопович (рос. – Сюрчик Ефим Прокопович). Чорнухинський район

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Тавуйтенко Яків Іванович (рос. – Тавуйтенко Яков Иванович). Район невідомий
  2. Талат Степан Іванович (рос. – Талат Степан Иванович). Район невідомий
  3. Танернін Сергій (рос. – Танернин Сергей). Район невідомий
  4. Танканов Антон Анд. (рос. – Танканов Антон Анд. ). Карлівський район
  5. Тарабан Василь Лаврентійович (рос. – Тарабан Василий Лаврентьевич). Народились в Полтавській області
  6. Тарадник Григорій Андрійович (рос. – Тарадник Григорий Андреевич). Чорнухинський район
  7. Таран Іван Павлович (рос. – Таран Иван Павлович). Район невідомий
  8. Тараненко Анатолій Захарович (рос. – Тараненко Анатолий Захарович). Глобинський район
  9. Тараненко Василь Васильович (рос. – Тараненко Василий Васильевич). Оржицький район
  10. Тараненко Володимир (рос. – Тараненко Владимир). Район невідомий
  11. Тараненко Данило (рос. – Тараненко Даниил). Район невідомий
  12. Тараненко Захар Степанович (рос. – Тараненко Захар Степанович). Лубенський район
  13. Тараненко Микола Григорович (рос. – Тараненко Николай Григорьевич). Шишацький район
  14. Таранець Михайло Іванович (рос. – Таранец Михаил Иванович). Глобинський район
  15. Таранич Іван Іванович (рос. – Таранич Иван Иванович). Лубенський район
  16. Таранич Іван Мойсейович (рос. – Таранич Иван Моисеевич). Лубенський район
  17. Тарановський Володимир Георгійович (рос. – Тарановский Владимир Георгиевич). Карлівський район
  18. Таранцов Валентин (рос. – Таранцов Валентин). Козельщинський район
  19. Тарарака Григорій Якович (рос. – Тарарака Григорий Яковлевич). Лубенський район
  20. Тарасенко Андрій (рос. – Тарасенко Андрей). Гадяцький район
  21. Тарасенко Василь Іванович (рос. – Тарасенко Василий Иванович). Оржицький район
  22. Тарасенко Василь Олексійович (рос. – Тарасенко Василий Алексеевич). Чутівський район
  23. Тарасенко Дмитро (рос. – Тарасенко Дмитрий). Петрівсько-Роменський район
  24. Тарасенко Йосип Федорович (рос. – Тарасенко Иосиф Фёдорович). Петрівсько-Роменський район
  25. Тарасенко Іван Васильович (рос. – Тарасенко Иван Васильевич). Зінківський район
  26. Тарасенко Микола Данилович (рос. – Тарасенко Николай Даниилович). Район невідомий
  27. Тарасенко Микола Олександрович (рос. – Тарасенко Николай Александрович). Пирятинський район
  28. Тарасенко Михайло Нечипорович (Никифорович) (рос. – Тарасенко Михаил Нечипорович(Никифорович)). Чорнухинський район
  29. Тарасенко Олександр Іванович (рос. – Тарасенко Александр Иванович). Народились в Полтавській області
  30. Тарасенко Олексій Кузьмич (рос. – Тарасенко Алексей Кузьмич). Район невідомий
  31. Тарасенко Олексій Савич (рос. – Тарасенко Алексей Саввич). Решетилівський район
  32. Тарасенко Павло Тимофійович (рос. – Тарасенко Павел Тимофеевич). Оржицький район
  33. Тарасенко Прокоп (рос. – Тарасенко Прокоп). Район невідомий
  34. Тарасенко Степан Гурович (рос. – Тарасенко Степан Гурьевич). Народились в Полтавській області
  35. Тарасенков Василь Григорович (рос. – Тарасенков Василий Григорьевич). Лубенський район
  36. Тарасов Василь Олексійович (рос. – Тарасов Василий Алексеевич). Район невідомий
  37. Тарасов Всеволод Ілліч (рос. – Тарасов Всеволод Ильич). Народились в Полтавській області
  38. Тарасов Іван Іванович (рос. – Тарасов Иван Иванович). Район невідомий
  39. Таращенко Василь Зіновійович (рос. – Таращенко Василий Зиновьевич). Район невідомий
  40. Тарнаух Василь Федорович (рос. – Тарнаух Василий Фёдорович). Район невідомий
  41. Тартишник Анатолій Іванович (рос. – Тартышник Анатолий Иванович). Народились в Полтавській області
  42. Татарка Іван Степанович (рос. – Татарко Иван Степанович). Район невідомий
  43. Тахвей (Тагвей) Олександр Андрійович (рос. – Тахвей (Тагвей) Александр Андреевич). Диканьський район
  44. Таценко Давид Устинович (рос. – Таценко Давид Устинович). Район невідомий
  45. Твердокльов Федір (рос. – Твердоклев Фёдор). Район невідомий
  46. Твердохліб Андрій Борисович (рос. – Твердохлеб Андрей Борисович). Район невідомий
  47. Твердохліб Мирон Касянович (рос. – Твердохлеб Мирон Касьянович). Полтава та Полтавський район
  48. Твердохліб Олександр Федорович (рос. – Твердохлеб Александр Фёдорович). Решетилівський район
  49. Твердохліб Сергій Федорович (рос. – Твердохлеб Сергей Фёдорович). Миргородський район
  50. Твердохліб Яків Семенович (рос. – Твердохлеб Яков Семёнович). Полтава та Полтавський район
  51. Темник Іван Опанасович (рос. – Темнык Иван Афанасьевич). Решетилівський район
  52. Темянко Василь Петрович (рос. – Темянко Василий Петрович). Миргородський район
  53. Тереля Спиридон Дмитрович (рос. – Терела Спиридон Дмитриевич). Гадяцький район
  54. Теремецький Петро (рос. – Теремецкий Пётр). Район невідомий
  55. Терехрест Василь Григорович (рос. – Терехрест Василий Григорьевич). Район невідомий
  56. Терехерія Микола Федорович (рос. – Терехерия Николай Фёдорович). Диканьський район
  57. Терець Петро Єрофійович (рос. – Терец Пётр Ерофеевич). Лубенський район
  58. Терешенко (Терещенко) Андрій Григорович (рос. – Терешенко (Терещенко) Андрей Григорьевич). Опішнянський район
  59. Терещенко Василь Андрійович (рос. – Терещенко Василий Андреевич). Лубенський район
  60. Терещенко Григорій Маркоєвич (рос. – Терещенко Григорий Маркоевич). Решетилівський район
  61. Терещенко Іван (рос. – Терещенко Иван). Гадяцький район
  62. Терещенко Микола Андрійович (рос. – Терещенко Николай Андреевич). Лубенський район
  63. Терещенко Микола Тарасович (рос. – Терещенко Николай Тарасович). Решетилівський район
  64. Терещенко Олексій Федорович (рос. – Терещенко (Тереченко) Алексей Фёдорович). Диканьський район
  65. Терещенко Олексій Феоктистович (рос. – Терещенко Алексей Феоктистович). Гадяцький район
  66. Терещенко Семен (рос. – Терещенко Семён). Лубенський район
  67. Терещенко Яків Васильович (рос. – Терещенко Яков Васильевич). Полтава та Полтавський район
  68. Терно Василь Феодосійович (рос. – Терно Василий Федосеевич). Лохвицький район
  69. Тертяшник Михайло (рос. – Тертяшник Михаил). Район невідомий
  70. Тесленко Григорій Петрович (рос. – Тесленко Григорий Петрович). Кобеляцький район
  71. Тесленко Степан Андрійович (рос. – Тесленко Степан Андреевич). Народились в Полтавській області
  72. Тесло Макар Гаврилович (рос. – Тесло Макар Гавриилович). Оржицький район
  73. Тесля Прокіп Федорович (рос. – Тесля Прокофий Фёдорович). Зінківський район
  74. Тестов Олександр Олександрович (рос. – Тестов Александр Александрович). Народились в Полтавській області
  75. Тестовий Олександр Олександрович (рос. – Тестовый Александр Александрович). Район невідомий
  76. Тетянко Василь Якович (рос. – Татьянко Василий Яковлевич). Ново-Санжарський район
  77. Тимофієв Борис Олексійович (рос. – Тимофеев Борис Алексеевич). Район невідомий
  78. Тимоха Петро Сергійович (рос. – Тимоха Пётр Сергеевич). Карлівський район
  79. Тимощенко А. Д. (рос. – Тимощенко А. Д.). Район невідомий
  80. Тимошенко Василь Васильович (рос. – Тимошенко Василий Васильевич). Семенівський район
  81. Тимошенко Олександр Антонович (рос. – Тимошенко Александр Антонович). Полтава та Полтавський район
  82. Тимощенко А. Д. (рос. – Тимощенко А. Д. ). Миргородський район
  83. Тимченко Олексій (рос. – Тимченко Алексей). Кобеляцький район
  84. Тимченко Олексій (рос. – Тимченко Алексей). Народились в Полтавській області
  85. Титаренко Василь Євдокимович (рос. – Титаренко Василий Евдокимович). Петрівсько-Роменський район
  86. Тітінко Олександр Миколайович (рос. – Титинко Александр Николаевич). Район невідомий
  87. Титоренко Антон Іванович (рос. – Титоренко Антон Иванович). Народились в Полтавській області
  88. Тихоненко Олександр Олександрович (рос. – Тихоненко Александр Александрович). Район невідомий
  89. Тишенко Григорій Денисович (рос. – Тишенко Григорий Денисович). Миргородський район
  90. Тищенко Антон Романович (рос. – Тищенко Антон Романович). Хорольський район
  91. Тищенко Іван (рос. – Тищенко Иван). Район невідомий
  92. Тищенко Олександр Тарасович (рос. – Тищенко Александр Тарасович). Машівський район
  93. Тищенко Олександр Якимович (рос. – Тищенко Александр Акимович). Пирятинський район
  94. Тищенко Порфирій Андрійович (рос. – Тищенко Порфирий Андреевич). Лубенський район
  95. Тіхно Григорій Олексійович (рос. – Тихно Григорий Алексеевич). Хорольський район
  96. Ткалич Василь (рос. – Ткалич Василий). Район невідомий
  97. Ткач Іван Степанович (рос. – Ткач Иван Степанович). Район невідомий
  98. Ткаченко (рос. – Ткаченко). Пирятинський район
  99. Ткаченко Григорій Андрійович (рос. – Ткаченко Григорий Андреевич). Район невідомий
  100. Ткаченко Григорій Петрович (рос. – Ткаченко Григорий Петрович). Район невідомий
  101. Ткаченко Микола Іванович (рос. – Ткаченко Николай Иванович). Великобагачанський район
  102. Ткаченко Михайло Михайлович (рос. – Ткаченко Михаил Михайлович). Лубенський район
  103. Ткаченко Михайло Степанович (рос. – Ткаченко Михаил Степанович). Полтава та Полтавський район
  104. Ткаченко Олександр Іванович (рос. – Ткаченко Александр Иванович). Народились в Полтавській області
  105. Ткаченко Степан Харитонович (рос. – Ткаченко Степан Харитонович). Миргородський район
  106. Ткаченко Федір Іванович (рос. – Ткаченко Фёдор Иванович). Глобинський район
  107. Товма Михайло (рос. – Товма Михаил). Котелевський район
  108. Товстоног Григорій Микитович (рос. – Товстоног Григорий Никитич). Козельщинський район
  109. Тодух Павло Маркович (рос. – Тодух Павел Маркович). Миргородський район
  110. Токаєв Микола Гаврилович (рос. – Токаев Николай Гаврилович). Лохвицький район
  111. Токар Іван Максимович (рос. – Токарь Иван Максимович). Машівський район
  112. Токар Олексій Петрович (рос. – Токарь Алексей Петрович). Чутівський район
  113. Токарев Кирило Тимофійович (рос. – Токарев Кирилл Тимофеевич). Решетилівський район
  114. Токач Григорій Григорович (рос. – Токач Григорий Григорьевич). Полтава та Полтавський район
  115. Тонконог Андрій Терентійович (рос. – Тонконог Андрей Терентьевич). Ново-Санжарський район
  116. Тонконог Петро Гордійович (рос. – Тонконог Пётр Гордеевич). Полтава та Полтавський район
  117. Торба Ілля Савич (рос. – Торба Илья Саввич). Пирятинський район
  118. Торопенко Григорій Андрійович 1-й (рос. – Торопенко Григорий Андреевич 1-й). Зінківський район
  119. Торопенко Григорій Андрійович 2-й (рос. – Торопенко Григорий Андреевич 2-й). Зінківський район
  120. Тоцький Василь Андрійович (рос. – Тоцкий Василий Андреевич). Лохвицький район
  121. Тоцький Петро (рос. – Тоцкий Пётр). Район невідомий
  122. Треба Василь Степанович (рос. – Треба Василий Степанович). Гадяцький район
  123. Трегуб Іван Самсонович (рос. – Трегуб Иван Самсонович). Котелевський район
  124. Трегуб Микола Семенович (рос. – Трегуб Николай Семёнович). Решетилівський район
  125. Трегубенко Микита Іванович (рос. – Трегубенко Никита Иванович). Район невідомий
  126. Тремпельченко Михайло Дмитрович (рос. – Тремпельченко Михаил Дмитриевич). Сенчанський район
  127. Тренбач Федір (Григорій) (рос. – Тренбач Фёдор (Григорий)). Район невідомий
  128. Третьяк Олександр (рос. – Третьяк Александр). Кременчуцький район
  129. Третьяк Петро Петрович (рос. – Третьяк Пётр Петрович). Хорольський район
  130. Третяк Дмитро Федорович (рос. – Третьяк Дмитрий Фёдорович). Великобагачанський район
  131. Треус Тимофій (рос. – Треус Тимофей). Район невідомий
  132. Трібуш Андрій Васильович (рос. – Трибуш Андрей Васильевич). Район невідомий
  133. Троїцький Максим М. (рос. – Троицкий Максим М. ). Козельщинський район
  134. Трокай Олександр Олексійович (рос. – Трокай Александр Алексеевич). Лохвицький район
  135. Трон Михайло Іванович (рос. – Трон Михаил Иванович). Район невідомий
  136. Трофименко Андрій Микитович (рос. – Трофименко Андрей Никитович). Чутівський район
  137. Троцький Іван (рос. – Троцкий Иван). Район невідомий
  138. Троцький Олександр (рос. – Троцкий Александр). Лохвицький район
  139. Троцький Олексій (рос. – Троцкий Алексей). Район невідомий
  140. Троян Григорій Іванович (рос. – Троян Григорий Иванович). Ново-Санжарський район
  141. Троян Федір Андрійович (рос. – Троян Фёдор Андреевич). Ново-Санжарський район
  142. Трубний Сергій (рос. – Трубний Сергей). Семенівський район
  143. Трунов Д. Т. (рос. – Трунов Д. Т. ). Гребінківський район
  144. Трутен Іван Іванович (рос. – Трутен Иван Иванович). Великобагачанський район
  145. Труш Олександр Дмитрович (рос. – Труш Александр Дмитриевич). Петрівсько-Роменський район
  146. Тукалевський Борис Васильович (рос. – Тукалевский Борис Васильевич). Народились в Полтавській області
  147. Тумка Андрій Федотович (рос. – Тумка Андрей Федотович). Народились в Полтавській області
  148. Тур Петро Андрійович (рос. – Тур Пётр Андреевич). Хорольський район
  149. Тур Порфирій Григорович (рос. – Тур Порфирий Григорьевич). Хорольський район
  150. Тур Тимофій Ілліч (рос. – Тур Тимофей Ильич). Миргородський район
  151. Турко Микола Полікарпович (рос. – Турко Николай Поликарпович). Чорнухинський район
  152. Турпітько Олексій (рос. – Турпитько Алексей). Район невідомий
  153. Турченко Павло Дмитрович (рос. – Турченко Павел Дмитриевич). Гребінківський район
  154. Турчин Микола (рос. – Турчин Николай). Зінківський район
  155. Тутученко Іван Наумович (рос. – Тутученко Иван Наумович). Опішнянський район
  156. Тюрін Михайло (рос. – Тюрин Михаил). Гребінківський район
  157. Тютюнник Аркадій Якович (рос. – Тютюник Аркадий Яковлевич). Лубенський район
  158. Тютюнник Василь Олександрович (рос. – Тютюнник Василий Александрович). Народились в Полтавській області
  159. Тютюнник Грицько (Григорій) (рос. – Тютюник Грицко(Григорий)). Семенівський район
  160. Тютюнник Микола Іванович (рос. – Тютюник Николай Иванович). Лохвицький район
  161. Тягло Грицько (рос. – Тягло Грицко). Район невідомий
  162. Тягнирядно Афанасій Іванович (рос. – Тягниредно Афанасий Иванович). Район невідомий
  163. Тяло Іван Тимофійович (рос. – Тяло Иван Тимофеевич). Петрівсько-Роменський район

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Убивовк Іван (рос. – Убивовк Иван). Район невідомий
  2. Уваров В’ячеслав Григорович (рос. – Уваров Вячеслав Григорьевич). Кременчуцький район
  3. Угоденко Іван Сидорович (рос. – Угоденко Иван Сидорович). Гребінківський район
  4. Удаль Аркадій Августович (рос. – Удаль Аркадий Августович). Лубенський район
  5. Удовиченко Василь Несторович (рос. – Удовиченко Василий Несторович). Карлівський район
  6. Удовиченко Петро Іванович (рос. – Удовиченко Пётр Иванович). Козельщинський район
  7. Удовченко Володимир Тимофійович (рос. – Удовченко Владимир Тимофеевич). Гадяцький район
  8. Удод Іван Григорович (рос. – Удод Иван Григорьевич). Чорнухинський район
  9. Удод Федір Анантійоевич (рос. – Удод Фёдор Анантьевич). Глобинський район
  10. Уленко Іван Опанасович (рос. – Уленко Иван Афанасьевич). Чорнухинський район
  11. Улітько Сергій Терентійович (рос. – Улитько Сергей Терентьевич). Лубенський район
  12. Улько Опанас Васильович (рос. – Улько Афанасий Васильевич). Карлівський район
  13. Уманський Семен (рос. – Уманский Семён). Район невідомий
  14. Усенко Григорій Іванович (рос. – Усенко Григорий Иванович). Лохвицький район
  15. Усенко Кирило (рос. – Усенко Кирилл). Район невідомий
  16. Усенко Павло Васильович (рос. – Усенко Павел Васильевич). Гадяцький район
  17. Усенко Семен Олексійович (рос. – Усенко Семён Алексеевич). Район невідомий
  18. Усиченко Дем’ян Лазаревич (рос. – Усиченко Демьян Лазаревич). Гребінківський район
  19. Устименко Петро Григорович (рос. – Устименко Пётр Григорьевич). Шишацький район
  20. Устименко Петро Панасович (рос. – Устименко Пётр Афанасьевич (Панасович)). Лубенський район
  21. Устинов Василь Миколайович (рос. – Устинов Василий Николаевич). Хорольський район
  22. Ухань Василь Порфирович (рос. – Ухан Василий Порфирьевич). Лохвицький район
  23. Ушакін Микола Андрійович (рос. – Ушакин Николай Андреевич). Полтава та Полтавський район

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Фабурянський Андрій (рос. – Фабурянский Андрей). Район невідомий
  2. Фастоветзец Іван (рос. – Фастоветзец Иван). Район невідомий
  3. Фастовець Андрій Тимофійович (рос. – Фастовец Андрей Тимофеевич). Карлівський район
  4. Фастовець Андрій Федорович (рос. – Фастовец Андрей Фёдорович). Народились в Полтавській області
  5. Федінко Михайло Федотович (рос. – Фединко Михаил Федотович). Карлівський район
  6. Федоренко Віктор Пилипович (рос. – Федоренко Виктор Филиппович). Народились в Полтавській області
  7. Федоренко Іван Зіновійович (рос. – Федоренко Иван Зиновьевич). Район невідомий
  8. Федоренко Левко (рос. – Федоренко Левко). Район невідомий
  9. Федоренко Олексій Климович (рос. – Федоренко Алексей Климович). Хорольський район
  10. Федоренко Степан (рос. – Федоренко Степан). Народились в Полтавській області
  11. Федоренко Теркут Степанович (рос. – Федоренко Теркут Степанович). Район невідомий
  12. Федоренко Федір Давидович (рос. – Федоренко Фёдор Давыдович). Семенівський район
  13. Федорець Сава Никанорович (рос. – Федорец Савва Никанорович). Ново-Санжарський район
  14. Федорин Іван Петрович (рос. – Федорин Иван Петрович). Лубенський район
  15. Федорко Борис Іванович (рос. – Федорко Борис Иванович). Народились в Полтавській області
  16. Федорко Григорій Антонович (рос. – Федорко Григорий Антонович). Лохвицький район
  17. Федорченко Петро Миколайович (рос. – Федорченко Пётр Николаевич). Лубенський район
  18. Федорченко Федір Митрофанович (рос. – Федорченко Фёдор Митрофанович). Полтава та Полтавський район
  19. Федченко Маркіян Григорович (рос. – Федченко Маркьян Григорьевич). Зінківський район
  20. Феленк Микита Прокопович (рос. – Феленко Никита Прокофьевич). Чутівський район
  21. Фелоненко Тимофій Лукич (рос. – Фелоненко Тимофей Лукич). Район невідомий
  22. Фенько Дмитро Терентійович (рос. – Фенько Дмитрий Терентьевич). Народились в Полтавській області
  23. Фесенко Михайло Іванович (рос. – Фесенко Михаил Иванович). Зінківський район
  24. Фесенко Степан Григорович (рос. – Фесенко Степан Григорьевич). Градизький район
  25. Фесенко Федір Родіонович (рос. – Фесенко Фёдор Родионович). Лубенський район
  26. Фесино Петро Якович (рос. – Фесино Пётр Яковлевич). Пирятинський район
  27. Фидря Василь Йосипович (рос. – Фидря Василий Иосифович). Козельщинський район
  28. Філ Анатолій Васильович (рос. – Фил Анатолий Васильевич). Гадяцький район
  29. Філірчук Василь Михалович (рос. – Филирчук Василий Михалович). Гадяцький район
  30. Філоненко Олександр Олександрович (рос. – Филоненко Александр Александрович). Хорольський район
  31. Філоненко Петро Микитович (рос. – Филоненко Пётр Никитич). Хорольський район
  32. Філонич Василь Остапович (рос. – Филонич Василий Остапович). Петрівсько-Роменський район
  33. Філонич Олексій Йосипович (рос. – Филонич Алексей Иосифович). Петрівсько-Роменський район
  34. Філь Афанасій Михайлович (рос. – Филь Афанасий Михайлович). Народились в Полтавській області
  35. Фойко Василь Семенович (рос. – Фойко Василий Семёнович). Лубенський район
  36. Фомберг Борис (рос. – Фомберг Борис). Район невідомий
  37. Фоменко Микола Борисович (рос. – Фоменко Николай Борисович). Народились в Полтавській області
  38. Фомович Олександр Пилипович (рос. – Фомович Александр Филиппович). Полтава та Полтавський район
  39. Фрояновський (Трояновський) Артем Пилипович (рос. – Фрояновский (Трояновский) Артём Филиппович). Район невідомий
  40. Фуртас Іван Юхимович (рос. – Фуртас Иван Ефимович). Район невідомий

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Хавер Антон Трохимович (рос. – Хавер Антон Трофимович). Решетилівський район
  2. Хавер Микола Костянтинович (рос. – Хавер Николай Константинович). Великобагачанський район
  3. Хайдарін (Гайдарін) Микола (рос. – Хайдарин (Гайдарин) Николай). Миргородський район
  4. Хакунов Меджад (рос. – Хакунов Меджад). Полтава та Полтавський район
  5. Халава Семен Іванович (рос. – Халава Семён Иванович). Оржицький район
  6. Халівець Болім Олексійович (рос. – Халивец Болим Алексеевич). Лохвицький район
  7. Халіменко І. В. (рос. – Халименко И. В.). Район невідомий
  8. Халодник Павло Тимофійович (рос. – Халодник Павел Тимофеевич). Народились в Полтавській області
  9. Халява Ганна (рос. – Халява Анна). Лазірківський район
  10. Халявко Георгій Семенович (рос. – Халявко Георгий Семёнович). Семенівський район
  11. Хануков Андрій (рос. – Хануков Андрей). Район невідомий
  12. Харапудко Андрій Гаврилович (рос. – Харапудко Андрей Гавриилович). Лубенський район
  13. Харповценко Олексій Йосипович (рос. – Харповценко Алексей Иосифович). Район невідомий
  14. Харсій Данило Захарович (рос. – Харсий Даниил Захарович). Зінківський район
  15. Харченко Артем Онуфрійович (рос. – Харченко Артём Онуфрьевич). Народились в Полтавській області
  16. Харченко Василь Павлович (рос. – Харченко Василий Павлович). Район невідомий
  17. Харченко Георгій Іванович (рос. – Харченко Георгий Иванович). Кременчуцький район
  18. Харченко І. З. (рос. – Харченко И. З. ). Гадяцький район
  19. Харченко Іван Калинович (рос. – Харченко Иван Калинович). Район невідомий
  20. Харченко Харитон Іванович (рос. – Харченко Харитон Иванович). Район невідомий
  21. Харчук Микола Филимонович (рос. – Харчук Николай Филимонович). Лубенський район
  22. Хвеночка Федір (рос. – Хвеночка Фёдор). Район невідомий
  23. Хвиль Опанас Михайлович (рос. – Хвиль Афанасий Михайлович). Гадяцький район
  24. Хвіст Микола Григорович (рос. – Хвист Николай Григорьевич). Район невідомий
  25. Хворост Михайло Карпович (рос. – Хворост Михаил Карпович). Карлівський район
  26. Хворост Олексій Петрович (рос. – Хворост Алексей Петрович). Карлівський район
  27. Хвостенко Іван Сиянович (рос. – Хвостенко Иван Сиянович). Хорольський район
  28. Хвостівець Олексій Максимович (рос. – Хвостивец Алексей Максимович). Карлівський район
  29. Хвостін Олександр (рос. – Хвостин Александр). Район невідомий
  30. Хезе Марія (рос. – Хезе Мария). Полтава та Полтавський район
  31. Херенко Григорій (рос. – Херенко Григорий). Кременчуцький район
  32. Хилобок Василь Миколайович (рос. – Хилобок Василий Николаевич). Карлівський район
  33. Химич Микола Іванович (рос. – Химич Николай Иванович). Хорольський район
  34. Химич Олексій Миколайович (рос. – Химич Алексей Николаевич). Хорольський район
  35. Хібі Петро (рос. – Хиби Пётр). Решетилівський район
  36. Хіла Афанасій (рос. – Хила Афанасий). Район невідомий
  37. Хіцун Сергій Іванович (рос. – Хицун Сергей Иванович). Котелевський район
  38. Хлескін Олександр (рос. – Хлескин Александр). Полтава та Полтавський район
  39. Хмара Григорій (рос. – Хмара Григорий). Ново-Санжарський район
  40. Хмельницький Микола (рос. – Хмельницкий Николай). Район невідомий
  41. Хобта Михайло Петрович (рос. – Хобта Михаил Петрович). Машівський район
  42. Ходиць Петро (рос. – Ходиц Пётр). Район невідомий
  43. Ходос Яків (рос. – Ходос Яков). Район невідомий
  44. Ходорів Григорій Миколайович (рос. – Ходоров Григорий Николаевич). Лубенський район
  45. Хока Семен Костянтинович (рос. – Хока Семён Константинович). Гадяцький район
  46. Хомайко Антон Йосипович (рос. – Хомайко Антон Иосифович). Район невідомий
  47. Хоменко Василь Євстахійович (рос. – Хоменко Василий Евстафьевич). Сенчанський район
  48. Хоменко Гаврило Іванович (рос. – Хоменко Гавриил Иванович). Народились в Полтавській області
  49. Хоменко Григорій Романович (рос. – Хоменко Григорий Романович). Лохвицький район
  50. Хоменко Дмитро Григорович (рос. – Хоменко Дмитрий Григорьевич). Полтава та Полтавський район
  51. Хоменко Іван Захарович (рос. – Хоменко Иван Захарович). Чорнухинський район
  52. Хоменко Іван Степанович (рос. – Хоменко Иван Степанович). Лубенський район
  53. Хоменко Ларіон Андрійович (рос. – Хоменко Ларион Андреевич). Лохвицький район
  54. Хоменко Петро Микитович (рос. – Хоменко Пётр Никитич). Градизький район
  55. Хоменко Прокоп Іванович (рос. – Хоменко Прокоп Иванович). Покровсько-Багачанський район
  56. Хоменко Семен (рос. – Хоменко Семён). Район невідомий
  57. Хоменко Тарас Омелянович (рос. – Хоменко Тарас Емельянович). Район невідомий
  58. Хомович Федір Якович (рос. – Хомович Фёдор Яковлевич). Гадяцький район
  59. Хорденко Роман Демидович (рос. – Хорденко Роман Демидович). Лохвицький район
  60. Хоренко Мина Іванович (рос. – Хоренко Мина Иванович). Лохвицький район
  61. Хоролець Василь Миколайович (рос. – Хоролец Василий Николаевич). Миргородський район
  62. Хоруженко Андрій Іванович (рос. – Хоруженко Андрей Иванович). Лубенський район
  63. Хоруска Марія (рос. – Хоруска Мария). Район невідомий
  64. Хребет Іван Миколайович (рос. – Хребет Иван Николаевич). Район невідомий
  65. Хрес Василь Михайлович (рос. – Хрес Василий Михайлович). Лубенський район
  66. Христенко Михайло Григорович (рос. – Христенко Михаил Григорьевич). Лохвицький район
  67. Хрін Прокіп Семенович (рос. – Хрен Прокофий Семёнович). Район невідомий
  68. Хрістіченко Олексій (рос. – Христиченко Алексей). Лубенський район
  69. Хропко Павло Кузьмич (рос. – Хропко Павел Кузьмич). Пирятинський район
  70. Худіенко Костянтин (рос. – Худиенко Константин). Кременчуцький район
  71. Худолей Василь Федорович (рос. – Худолей Василий Фёдорович). Решетилівський район
  72. Худолій Володимир Калістратович (рос. – Худолий Владимир Калистратович (Кондратьевич)). Лазірківський район
  73. Хусаренко Іван Радкоєвич (рос. – Хусаренко Иван Радкоевич). Миргородський район
  74. Хучар Андрій Миронович (рос. – Хучар Андрей Миронович). Диканьський район

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Цап Павло Артемович (рос. – Цап Павел Артемович). Гадяцький район
  2. Цезь Трохим Абрамович (рос. – Цезь Трофим Абрамович). Миргородський район
  3. Целуйко Михайло Абрамович (рос. – Целуйко Михаил Абрамович). Район невідомий
  4. Циба Павло Костянтинович (рос. – Циба Павел Константинович). Миргородський район
  5. Цибань Василь Аніхвітович (рос. – Цыбань Василий Анихвитович). Район невідомий
  6. Циганков Григорій Сергійович (рос. – Цыганков Григорий Сергеевич). Район невідомий
  7. Циз Іван Кузьмич (рос. – Циз Иван Кузьмич). Район невідомий
  8. Цилюрик Костянтин Іларіонович (рос. – Цилюрик Константин Илларионович). Народились в Полтавській області
  9. Цимбалістий Антон (рос. – Цимбалистый Антон). Миргородський район
  10. Цись Дмитро Кузьмич (рос. – Цись Дмитрий Кузьмич). Миргородський район
  11. Циш Микола Федорович (рос. – Циш Николай Фёдорович). Миргородський район
  12. Цібулка Петро (рос. – Цибулка Пётр). Чутівський район
  13. Ціповець Іван (рос. – Циповец Иван). Район невідомий
  14. Цірюлік Василь Дорофійович (рос. – Цирюлик Василий Дорофеевич). Шишацький район
  15. Цук Іван Михайлович (рос. – Цук Иван Михайлович). Зінківський район
  16. Цуканов Юрій Андрійович (рос. – Цуканов Юрий Андреевич). Кременчуцький район
  17. Цукерман Зігель Федорович (рос. – Цукерман Зигель Фёдорович). Лубенський район

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Чабан Микола (рос. – Чабан Николай). Полтава та Полтавський район
  2. Чабанівський Василь Павлович (рос. – Чебановский Василий Павлович). Гадяцький район
  3. Чаботар Ольга (рос. – Чаботар Ольга). Район невідомий
  4. Чамара В. Ф. (рос. – Чамара В. Ф.). Район невідомий
  5. Чамара Іван (рос. – Чамара Иван). Полтава та Полтавський район
  6. Часовий Василь Силантійович (рос. – Часовой Василий Силантьевич). Район невідомий
  7. Чеба Григорій Савіцевіч (рос. – Чеба Григорий Савицевич). Карлівський район
  8. Чегринець Олексій Петрович (рос. – Чегринец Алексей Петрович). Великобагачанський район
  9. Чекмез Ілля Пантелеймонович (рос. – Чекмез Илья Пантелеймонович). Район невідомий
  10. Чеколін Петро Миколайович (рос. – Чеколин Пётр Николаевич). Козельщинський район
  11. Чепіль Михайло Андрійович (рос. – Чепиль Михаил Андреевич). Район невідомий
  12. Чербан Іван (рос. – Чербан Иван). Район невідомий
  13. Чепура Микола Павлович (рос. – Чепура Николай Павлович). Козельщинський район
  14. Черв’як Іван Полікарпович (рос. – Червяк Иван Поликарпович). Чорнухинський район
  15. Чергінець Григорій Михайлович (рос. – Чергинец Григорий Михайлович). Машівський район
  16. Черевко Антон Климович (рос. – Черевко Антон Климович). Район невідомий
  17. Черевко Василь Іванович (рос. – Черевко Василий Иванович). Кобеляцький район
  18. Черевко Григорій (рос. – Черевко Григорий). Район невідомий
  19. Черевко Євген (рос. – Черевко Евгений). Район невідомий
  20. Черевко Павло Євдокимович (рос. – Черевко Павел Евдокимович). Хорольський район
  21. Чередник Василь Григорович (рос. – Чередник Василий Григорьевич). Великобагачанський район
  22. Чередниченко Василь Прокопович (рос. – Чередниченко Василий Прокофьевич). Чутівський район
  23. Чередниченко Філіп Семенович (рос. – Чередниченко Филипп Семёнович). Чутівський район
  24. Черемецький Петро (рос. – Черемецкий Пётр). Район невідомий
  25. Череміс Віктор Олександрович (рос. – Черемис Виктор Александрович). Район невідомий
  26. Черкас Трохим Тимофійович (рос. – Черкас Трофим Тимофеевич). Котелевський район
  27. Черкаський Іван Григорович (рос. – Черкасский Иван Григорьевич). Миргородський район
  28. Черкаський Іван Якович (рос. – Черкасский Иван Яковлевич). Оржицький район
  29. Черкашенко Микита Логинович (рос. – Черкашенко Никита Логинович). Миргородський район
  30. Чернега Андрій Пилипович (рос. – Чернега Андрей Филиппович). Кременчуцький район
  31. Черненко Віктор Тимофійович (рос. – Черненко Виктор Тимофеевич). Народились в Полтавській області
  32. Черненко Григорій Федорович (рос. – Черненко Григорий Фёдорович). Оржицький район
  33. Черненко Данило Єгорович (рос. – Черненко Данил Егорович). Район невідомий
  34. Черненко Іван Григорович (рос. – Черненко Иван Григорьевич). Семенівський район
  35. Черненко Іван Омелянович (рос. – Черненко Иван Емельянович). Гребінківський район
  36. Черненко Микола Олександрович (рос. – Черненко Николай Александрович). Гребінківський район
  37. Черненко Омеліко Матвійович (рос. – Черненко Омелико Матвеевич). Район невідомий
  38. Черненко Федір Васильович (рос. – Черненко Фёдор Васильевич). Покровсько-Багачанський район
  39. Черненко Федот Степанович (рос. – Черненко Федот Степанович). Оржицький район
  40. Черних Андрій Іванович (рос. – Черных Андрей Иванович). Район невідомий
  41. Черних Євтух (рос. – Черных Евтух). Миргородський район
  42. Черницький Василь Сергійович (рос. – Черницкий Василий Сергеевич). Хорольський район
  43. Черниш Григорій (рос. – Черныш Григорий). Район невідомий
  44. Черниш Дмитро Антонович (рос. – Черныш Дмитрий Антонович). Градизький район
  45. Черниш Петро Іванович (рос. – Черныш Пётр Иванович). Козельщинський район
  46. Черниш Савелій Антонович (рос. – Черныш Савелий Антонович). Кременчуцький район
  47. Чернов Олексій Васильович (рос. – Чернов Алексей Васильевич). Кременчуцький район
  48. Чернявський Іван Якович (рос. – Чернявский Иван Яковлевич). Полтава та Полтавський район
  49. Черняк Федір (рос. – Черняк Фёдор). Район невідомий
  50. Черуєвець Трохим Денисович (рос. – Черуевец Трофим Денисович). Диканьський район
  51. Четверило Микола (рос. – Четверило Николай). Район невідомий
  52. Чех Іван Федорович (рос. – Чех Иван Фёдорович). Хорольський район
  53. Чечель Михайло Микитович (рос. – Чечель Михаил Никитич). Зінківський район
  54. Чечель Федір Якович (рос. – Чечель Фёдор Яковлевич). Народились в Полтавській області
  55. Чижинський Михайло Іванович (рос. – Чижинский Михаил Иванович). Хорольський район
  56. Чинч Володимир Зіновійович (рос. – Чинч Владимир Зиновьевич). Полтава та Полтавський район
  57. Чинч Іван Іванович (рос. – Чинч Иван Иванович). Лубенський район
  58. Чинч Микола Зіновійович (рос. – Чинч Николай Зиновьевич). Полтава та Полтавський район
  59. Чирва Андрій Кузьмич (рос. – Чирва Андрей Кузьмич). Карлівський район
  60. Чирва Семен Дмитрович (рос. – Чирва Семён Дмитриевич). Глобинський район
  61. Чмир Михайло Ілліч (рос. – Чмир Михаил Ильич). Шишацький район
  62. Чміль Петро Митрофанович (рос. – Чмиль Пётр Митрофанович). Народились в Полтавській області
  63. Чоба Іван Трохимович (рос. – Чоба Иван Трофимович). Гребінківський район
  64. Чоба Іван Трохимович (рос. – Чоба Иван Трофимович). Лубенський район
  65. Чоботко Василь Федорович (рос. – Чоботко Василий Фёдорович). Семенівський район
  66. Чопик Іван Минович (рос. – Чопик Иван Минаевич). Лохвицький район
  67. Чорненький Григорій Аксенович (рос. – Черненький Григорий Аксенович). Хорольський район
  68. Чорний Стефан (рос. – Чёрный Стефан). Район невідомий
  69. Чорнобаб Василь Дмитрович (рос. – Чернобаб Василий Дмитриевич). Народились в Полтавській області
  70. Чорнобай Петро Миколайович (рос. – Чернобай Пётр Николаевич). Район невідомий
  71. Чорновіл Михайло (рос. – Черновол Михаил). Район невідомий
  72. Чорнобиль Олексій Антонович (рос. – Чернобыль Алексей Антонович). Семенівський район
  73. Чуб Дмитро Георгійович (рос. – Чуб Дмитрий Георгиевич). Район невідомий
  74. Чуб Іван Степанович (рос. – Чуб Иван Степанович). Козельщинський район
  75. Чуб Яків Іванович (рос. – Чуб Яков Иванович). Район невідомий
  76. Чубенко Павло (рос. – Чубенко Павел). Район невідомий
  77. Чугуївець Матвій (рос. – Чугуевец Матвей). Опішнянський район
  78. Чудров Іван (рос. – Чудров Иван). Полтава та Полтавський район
  79. Чумак Афанасій Мефодійович (рос. – Чумак Афанасий Мефодьевич). Кобеляцький район
  80. Чумак Єгор Васильович (рос. – Чумак Егор Васильевич). Ново-Санжарський район
  81. Чумашек Микола Пантелійович (рос. – Чумашек Николай Пантелеевич). Район невідомий
  82. Чумарний Григорій Мойсейович (рос. – Чумарный Григорий Моисеевич). Лохвицький район
  83. Чупер Іван (рос. – Чупер Иван). Лубенський район
  84. Чуприна Антон Мойсейович (рос. – Чуприна Антон Моисеевич). Опішнянський район
  85. Чухлатов Афанасій (рос. – Чухлатов Афанасий). Район невідомий
  86. Чухляд Афанасій (рос. – Чухляд Афанасий). Район невідомий
  87. Чухляд Феодосій Михайлович (рос. – Чухляд Феодосий Михайлович). Лохвицький район
  88. Чучупака Іван Опанасович (рос. – Чучупака Иван Афанасьевич). Район невідомий

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Шабатінскій Мефодій Ісаакович (рос. – Шабатинский Мефодий Исаакович). Шишацький район
  2. Шабатко Василь Андрійович (рос. – Шабатко Василий Андреевич). Миргородський район
  3. Шабеннік Яким Андрійович (рос. – Шабенник Яким Андреевич). Кобеляцький район
  4. Шабка Яким Іванович (рос. – Шабка Яким Иванович). Чутівський район
  5. Шабля Іван Іванович (рос. – Шабля Иван Иванович). Оржицький район
  6. Шабля Олександр Іванович (рос. – Шабля Александр Иванович). Оржицький район
  7. Шаврин Павло (рос. – Шаврин Павел). Полтава та Полтавський район
  8. Шалдуга Олександр Онисимович (рос. – Шалдуга Александр Анисимович). Кременчуцький район
  9. Шалий Мойсей (рос. – Шалый Моисей). Район невідомий
  10. Шамайко Михайло Тимофійович (рос. – Шамайко Михаил Тимофеевич). Глобинський район
  11. Шамало Петро (рос. – Шамало Пётр). Район невідомий
  12. Шамрій Роман (рос. – Шамрий Роман). Лохвицький район
  13. Шанбаба Федір Прокопович (рос. – Шанбаба Фёдор Прокофьевич). Хорольський район
  14. Шангур Василь Феодосійович (рос. – Шангур Василий Федосьевич). Кременчуцький район
  15. Шандиба Михайло (рос. – Шандыба Михаил). Район невідомий
  16. Шапар Микола Міфодьевіч (рос. – Шапар Николай Мифодьевич). Решетилівський район
  17. Шапаренко Олександр Маркович (рос. – Шапаренко Александр Маркович). Козельщинський район
  18. Шапка Степан Авксентійович (рос. – Шапка Степан Аксентьевич). Кобеляцький район
  19. Шаповал Василь Федорович (рос. – Шаповал Василий Фёдорович). Глобинський район
  20. Шаповал Денис Порфирович (рос. – Шаповал Денис Порфирьевич). Ново-Санжарський район
  21. Шаповал Іван Лукич (рос. – Шаповал Иван Лукич). Чорнухинський район
  22. Шаповал Степан Михайлович (рос. – Шаповал Степан Михайлович). Чорнухинський район
  23. Шаповал Юхим Гнатович (рос. – Шаповал Ефим Игнатович). Кобеляцький район
  24. Шаповаленко Харитон Петрович (рос. – Шаповаленко Харитон Петрович). Градизький район
  25. Шаповалов Кирило Андрійович (рос. – Шаповалов Кирилл Андреевич). Район невідомий
  26. Шапоренко Михайло Степанович (рос. – Шапоренко Михаил Степанович). Решетилівський район
  27. Шапошник Михайло Васильович (рос. – Шапошник Михаил Васильевич). Гадяцький район
  28. Шаптала Андрій Ілліч (рос. – Шаптала Андрей Ильич). Карлівський район
  29. Шаптала Федір Іванович (рос. – Шаптала Фёдор Иванович). Карлівський район
  30. Шарай Профіра Олексійович (рос. – Шарай Профирий Алексеевич). Великобагачанський район
  31. Шарий Афанасій Савович (рос. – Шарый Афанасий Саввич). Градизький район
  32. Шарлай Данило Лазаревич (рос. – Шарлай Даниил Лазаревич). Шишацький район
  33. Шарлай Федір (рос. – Шарлай Фёдор). Район невідомий
  34. Шатрава Василь Сергійович (рос. – Шатрава Василий Сергеевич). Градизький район
  35. Шатух Порфирій Йосипович (рос. – Шатух Порфирий Иосифович). Район невідомий
  36. Шашко Олексій Іванович (рос. – Шашко Алексей Иванович). Котелевський район
  37. Швадченко Олександр (рос. – Швадченко Александр). Район невідомий
  38. Шварц Елкуне (рос. – Шварц Элкуне). Лубенський район
  39. Шведенко Федір Сидорович (рос. – Шведенко Фёдор Сидорович). Карлівський район
  40. Шведін Володимир Григорович (рос. – Шведин Владимир Григорьевич). Район невідомий
  41. Швець Василь Степанович (рос. – Швец Василий Степанович). Диканьський район
  42. Швець Іван Федорович (рос. – Швец Иван Фёдорович). Лубенський район
  43. Швець Олександр Іванович (рос. – Швец Александр Иванович). Глобинський район
  44. Швець Павло Яремович (рос. – Швец Павел Еремеевич). Район невідомий
  45. Швець Порфирій Андрійович (рос. – Швец Порфирий Андреевич). Козельщинський район
  46. Швидкий Григорій Іванович (рос. – Швидкий (Шведкий) Григорий Иванович). Лубенський район
  47. Швидський Григорій (рос. – Швыдский Григорий). Градизький район
  48. Шевельов Сергій Васильович (рос. – Шевелев Сергей Васильевич). Хорольський район
  49. Шевченко Василь Леонтійович (рос. – Шевченко Василий Леонтьевич). Полтава та Полтавський район
  50. Шевченко Григорій Іванович (рос. – Шевченко Григорий Иванович). Семенівський район
  51. Шевченко Йосип Лук’янович (рос. – Шевченко Иосиф Лукьянович). Градизький район
  52. Шевченко Микола Іванович (рос. – Шевченко Николай Иванович). Район невідомий
  53. Шевченко Микола Кирилович (рос. – Шевченко Николай Кириллович). Район невідомий
  54. Шевченко Микола Кузьмич (рос. – Шевченко Николай Кузьмич). Район невідомий
  55. Шевченко Микола Максимович (рос. – Шевченко Николай Максимович). Район невідомий
  56. Шевченко Микола Опанасович (рос. – Шевченко Николай Афанасьевич). Район невідомий
  57. Шевченко Микола Юхимович (рос. – Шевченко Николай Ефимович). Район невідомий
  58. Шевченко Михайло (рос. – Шевченко Михаил). Район невідомий
  59. Шевченко Михайло Коргійович (рос. – Шевченко Михаил Коргиевич). Народились в Полтавській області
  60. Шевченко Павло Демидович (рос. – Шевченко Павел Демидович). Пирятинський район
  61. Шевченко Петро Васильович (рос. – Шевченко Пётр Васильевич). Великобагачанський район
  62. Шевченко Петро Трохимович (рос. – Шевченко Пётр Трофимович). Лохвицький район
  63. Шевченко Семен Андрійович (рос. – Шевченко Семён Андреевич). Диканьський район
  64. Шевченко Федір (рос. – Шевченко Фёдор). Район невідомий
  65. Шевченко Яким (рос. – Шевченко Аким). Район невідомий
  66. Шевченко Яків Петрович (рос. – Шевченко Яков Петрович). Кременчуцький район
  67. Шевченко Яків Прокопович (рос. – Шевченко Яков Прокофиевич). Сенчанський район
  68. Шевченко Яків Терентійович (рос. – Шевченко Яков Терентьевич). Гадяцький район
  69. Шевчик Федір Леонтійович (рос. – Шевчик Фёдор Леонтьевич). Миргородський район
  70. Шелудько Яків Мойсейович (рос. – Шелудко Яков Моисеевич). Миргородський район
  71. Шелудько Яків Якович (рос. – Шелудько Яков Яковлевич). Козельщинський район
  72. Шемет Сергій Петрович (рос. – Шемет Сергей Петрович). Лубенський район
  73. Шенгур Василь (рос. – Шенгур Василий). Кобеляцький район
  74. Шенгур Василь (рос. – Шенгур Василий). Полтава та Полтавський район
  75. Шенченко Ганна (рос. – Шенченко Анна). Пирятинський район
  76. Шепель Антон Іванович (рос. – Шепель Антон Иванович). Район невідомий
  77. Шепель Іван Олексійович (рос. – Шепель Иван Алексеевич). Градизький район
  78. Шепель Лука Семенович (рос. – Шепель Лука Семёнович). Градизький район
  79. Шепель Олексій Пантелійович (рос. – Шепель Алексей Пантелеевич). Район невідомий
  80. Шептун Антон Григорович (рос. – Шептун Антон Григорьевич). Гадяцький район
  81. Шерляй Іван (рос. – Шерляй Иван). Полтава та Полтавський район
  82. Шерстюк Андрій Данилович (рос. – Шерстюк Андрей Даниилович). Машівський район
  83. Шерстюк Юхим Денисович (рос. – Шерстюк Ефим Денисович). Пирятинський район
  84. Шестопал Петро Михайлович (рос. – Шестопал Пётр Михайлович). Семенівський район
  85. Шиденко Іван (рос. – Шиденко Иван). Район невідомий
  86. Шийка Антон Іванович (рос. – Шейка Антон Иванович). Район невідомий
  87. Шийка Терентій (рос. – Шейка Терентий). Чутівський район
  88. Шикита Андрій Михайлович (рос. – Шикита Андрей Михайлович). Народились в Полтавській області
  89. Шило Олексій (рос. – Шило Алексей). Район невідомий
  90. Шило Мефодій (рос. – Шило Мефодий). Район невідомий
  91. Шилов Семен Олександрович (рос. – Шилов Семён Александрович). Котелевський район
  92. Шиповалов Василь Мойсейович (рос. – Шиповалов Василий Моисеевич). Оржицький район
  93. Ширай Михайло Михайлович (рос. – Ширай Михаил Михайлович). Опішнянський район
  94. Ширбана Гавриїл Платонович (рос. – Ширбана Гавриил Платонович). Район невідомий
  95. Ширняк (Ширмак) Олександр (рос. – Ширняк (Ширмак) Александр). Кобеляцький район
  96. Широков Петро Олексійович (рос. – Широков Пётр Алексеевич). Район невідомий
  97. Ширяй Іван Давидович (рос. – Ширяй Иван Давыдович). Опішнянський район
  98. Шитіков Федір Іванович (рос. – Шитиков Фёдор Иванович). Народились в Полтавській області
  99. Шиш Опанас Федорович (рос. – Шиш Афанасий Фёдорович). Градизький район
  100. Шишка Олександр Гнатович (рос. – Шишка Александр Игнатьевич). Великобагачанський район
  101. Шиян Митрофан Гаврилович (рос. – Шиян Митрофан Гавриилович). Петрівсько-Роменський район
  102. Шкарбан Андрій Володимирович (рос. – Шкарбан Андрей Владимирович). Пирятинський район
  103. Шкилі Григорій (рос. – Шкили Григорий). Семенівський район
  104. Шкіль Антон Семенович (рос. – Шкиль (Шкил) Антон Семёнович). Хорольський район
  105. Шкіль Григорій Іванович (рос. – Шкиль Григорий Иванович). Район невідомий
  106. Шкляр Іван Григорович (рос. – Шкляр Иван Григорьевич). Полтава та Полтавський район
  107. Шкорина Олександр Арсентійович (рос. – Шкорина Александр Арсентьевич). Полтава та Полтавський район
  108. Шкурба Василь (рос. – Шкурба Василий). Полтава та Полтавський район
  109. Шкурупий Андрій Якимович (рос. – Шкурупый Андрей Якимович). Решетилівський район
  110. Шляхтов Василь Миколайович (рос. – Шляхтов Василий Николаевич). Полтава та Полтавський район
  111. Шматов Іван (рос. – Шматов Иван). Полтава та Полтавський район
  112. Шовкопляс Павло Григорович (рос. – Шовкопляс Павел Григорьевич). Миргородський район
  113. Шолак Петро Якович (рос. – Шолак Пётр Яковлевич). Лубенський район
  114. Шомполів Василь Андрійович (рос. – Шомполов Василий Андреевич). Лубенський район
  115. Шостак Антон Никифорович (рос. – Шостак Антон Никифорович). Глобинський район
  116. Шостак Микита Павлович (рос. – Шостак Никита Павлович). Чорнухинський район
  117. Шостак Олександр Опанасович (рос. – Шостак Александр Афанасьевич). Гадяцький район
  118. Шостак Сергій Андрійович (рос. – Шостак Сергей Андреевич). Полтава та Полтавський район
  119. Шостак Федір (рос. – Шостак Фёдор). Полтава та Полтавський район
  120. Шпак Антон Михайлович (рос. – Шпак Антон Михайлович). Градизький район
  121. Шпак Іван Іванович (рос. – Шпак Иван Иванович). Район невідомий
  122. Шпак Іван Пантелійович (рос. – Шпак Иван Пантелеевич). Район невідомий
  123. Шпаковський А. А. (рос. – Шпаковский А. А.). Район невідомий
  124. Штан Федір Павлович (рос. – Штан Фёдор Павлович). Миргородський район
  125. Штанько Григорій Іванович (рос. – Штанько Григорий Иванович). Диканьський район
  126. Штанько Федір Феофанович (рос. – Штанько Фёдор Феофанович). Глобинський район
  127. Штепура Василь Полікарпович (рос. – Штепура Василий Поликарпович). Великобагачанський район
  128. Штербіна Петро (рос. – Штербина Пётр). Полтава та Полтавський район
  129. Штефан Анатолій Павлович (рос. – Штефан Анатолий Павлович). Лубенський район
  130. Штефан Андрій Юхимович (рос. – Штефан Андрей Ефимович). Кременчуцький район
  131. Штефан Юхим Дмитрович (рос. – Штефан Ефим Дмитриевич). Козельщинський район
  132. Штомпель Михайло (рос. – Штомпель Михаил). Хорольський район
  133. Штучка Василь Олександрович (рос. – Штучка Василий Александрович). Машівський район
  134. Шуба Володимир (рос. – Шуба Владимир). Глобинський район
  135. Шудрик Федір Семенович (рос. – Шудрик Фёдор Семёнович). Лубенський район
  136. Шула Іван Іванович (рос. – Шула Иван Иванович). Район невідомий
  137. Шулка Іван (рос. – Шулка Иван). Район невідомий
  138. Шульга Андрій Микитович (рос. – Шульга Андрей Никитич). Оржицький район
  139. Шульга Антон Андрійович (рос. – Шульга Антон Андреевич). Лохвицький район
  140. Шульга Афанасій Севаст’янович (рос. – Шульга Афанасий Севастьянович). Лубенський район
  141. Шульга Василь Іванович (рос. – Шульга Василий Иванович). Оржицький район
  142. Шульга Іван Сергійович (рос. – Шульга Иван Сергеевич). Великобагачанський район
  143. Шульга Михайло Митрофанович (рос. – Шульга Михаил Митрофанович). Район невідомий
  144. Шульга Микола Омелянович (рос. – Шульга Николай Емельянович). Район невідомий
  145. Шульженко Василь (рос. – Шульженко Василий). Пирятинський район
  146. Шум Василь Михайлович (рос. – Шум Василий Михайлович). Зінківський район
  147. Шумило Іван Матвійович (рос. – Шумило Иван Матвеевич). Лохвицький район
  148. Шурба Омелян (рос. – Шурба Емельян). Район невідомий
  149. Шутько Омелян Павлович (рос. – Шутько Емельян Павлович). Район невідомий
  150. Шушарь Іван Федорович (рос. – Шушарь Иван Фёдорович). Район невідомий

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Щербак Антон Іванович (рос. – Щербак Антон Иванович). Народились в Полтавській області
  2. Щербак Арсеній Степанович (рос. – Щербак Арсений Степанович). Лубенський район
  3. Щербак Данило Трохимович (рос. – Щербак Даниил Трофимович). Опішнянський район
  4. Щербак Іван Трохимович (рос. – Щербак Иван Трофимович). Район невідомий
  5. Щербак Павло Тимофійович (рос. – Щербак Павел Тимофеевич). Кременчуцький район
  6. Щербаков Іван Семенович (рос. – Щербаков Иван Семёнович). Опішнянський район
  7. Щербань Михайло Васильович (рос. – Щербань Михаил Васильевич). Машівський район
  8. Щербань Никифор Трохимович (рос. – Щербань Никифор Трофимович). Гадяцький район
  9. Щербань Федір (рос. – Щербань Фёдор). Район невідомий
  10. Щербань Федір (рос. – Щербань Фёдор). Лубенський район
  11. Щербин Петро (рос. – Щербин Пётр). Район невідомий
  12. Щербина Володимир Маркович (рос. – Щербина Владимир Маркович). Полтава та Полтавський район
  13. Щербина Григорій Федорович (рос. – Щербина Григорий Фёдорович). Градизький район
  14. Щербина Дмитро Пилипович (рос. – Щербина Дмитрий Филиппович). Полтава та Полтавський район
  15. Щербина Костянтин Никифорович (рос. – Щербина Константин Никифорович). Градизький район
  16. Щербина Олександр Іванович (рос. – Щербина Александр Иванович). Чутівський район
  17. Щербина Петро (рос. – Щербина Пётр). Район невідомий
  18. Щербина Петро Омелянович (рос. – Щербина Пётр Емельянович). Народились в Полтавській області
  19. Щербина Федір Овсійович (рос. – Щербина Фёдор Евсеевич). Кременчуцький район
  20. Щипан Григорій Матвійович (рос. – Щипан Григорий Матвеевич). Лубенський район
  21. Щудров Іван (рос. – Щудров Иван). Полтава та Полтавський район

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Юденко Олексій Петрович (рос. – Юденко Алексей Петрович). Народились в Полтавській області
  2. Юдичев Григорій Митрофанович (рос. – Юдичев Григорий Митрофанович). Опішнянський район
  3. Юрченко Василь Галактіонович (рос. – Юрченко Василий Галактионович). Глобинський район
  4. Юрченко Василь Іванович (рос. – Юрченко Василий Иванович). Глобинський район
  5. Юрченко Василь Іванович (рос. – Юрченко Василий Иванович). Народились в Полтавській області
  6. Юрченко Гнат (рос. – Юрченко Игнат). Чорнухинський район
  7. Юрченко Іван Петрович (рос. – Юрченко Иван Петрович). Народились в Полтавській області
  8. Юрченко Іван Хомич (рос. – Юрченко Иван Фомич). Хорольський район
  9. Юрченко Іван Юхимович (рос. – Юрченко Иван Ефимович). Миргородський район
  10. Юрченко Ілля Степанович (рос. – Юрченко Илья Степанович). Великобагачанський район
  11. Юрченко Яків Павлович (рос. – Юрченко Яков Павлович). Лубенський район
  12. Юхеменко (Юхименко) Арсентій Федорович (рос. – Юхеменко (Юхименко) Арсентий Фёдорович). Район невідомий
  13. Юхименко Володимир Андрійович (рос. – Юхименко Владимир Андреевич). Великобагачанський район
  14. Юхименко Михайло Іванович (рос. – Юхименко Михаил Иванович). Хорольський район
  15. Юхимець Андрій Якимович (рос. – Юхимец Андрей Акимович). Полтава та Полтавський район
  16. Юшко Микола Федорович (рос. – Юшко Николай Фёдорович). Народились в Полтавській області

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Ява Федір (рос. – Ява Фёдор). Район невідомий
  2. Якименко Василь Іванович (рос. – Якименко Василий Иванович). Сенчанський район
  3. Якименко Володимир Омелянович (рос. – Якименко Владимир Емельянович). Хорольський район
  4. Якименко Дем’ян (рос. (рос. – Якименко Демьян)). Район невідомий
  5. Якименко Іван (рос. – Якименко Иван). Полтава та Полтавський район
  6. Якименко Микола Іванович (рос. – Якименко Николай Иванович). Полтава та Полтавський район
  7. Якименко Олексій (рос. – Якименко Алексей). Район невідомий
  8. Якименко Олексій Іванович (рос. – Якименко Алексей Иванович). Ново-Санжарський район
  9. Якименко Олексій Кирилович (рос. – Якименко Алексей Кириллович). Сенчанський район
  10. Якименко Петро Никонович (рос. – Якименко Пётр Никонович). Миргородський район
  11. Якименко Сергій Федорович (рос. – Якименко Сергей Фёдорович). Хорольський район
  12. Якименко Яків Іванович (рос. – Якименко Яков Иванович). Покровсько-Багачанський район
  13. Якимівський Максим Антонович (рос. – Якимовский Максим Антонович). Оржицький район
  14. Яковенко (рос. – Яковенко). Район невідомий
  15. Яковенко Андрій Лукич (рос. – Яковенко Андрей Лукич). Карлівський район
  16. Яковенко Григорій Ілліч (рос. – Яковенко Григорий Ильич). Район невідомий
  17. Яковенко Дмитро Михайлович (рос. – Яковенко Дмитрий Михайлович). Великобагачанський район
  18. Яковенко Іван (рос. – Яковенко Иван). Лубенський район
  19. Яковенко Іван Олексійович (рос. – Яковенко Иван Алексеевич). Диканьський район
  20. Яковенко Микола Іванович (рос. – Яковенко Николай Иванович). Район невідомий
  21. Яковлєв Валентин Іванович (рос. – Яковлев Валентин Иванович). Народились в Полтавській області
  22. Якуба Григорій Максимович (рос. – Якуба Григорий Максимович). Ново-Санжарський район
  23. Якушев Василь Антипович (рос. – Якушев Василий Антипович). Полтава та Полтавський район
  24. Якушенко Яків Михайлович (рос. – Якушенко Яков Михайлович). Лубенський район
  25. Якшилов Ірвені (рос. – Якшилов Ирвени). Район невідомий
  26. Яненко Дмитро Олександрович (рос. – Яненко Дмитрий Александрович). Оржицький район
  27. Янніна Андрій Андрійович (рос. – Яннина Андрей Андреевич). Карлівський район
  28. Яременко Андрій Кирилович (рос. – Яременко Андрей Кириллович). Район невідомий
  29. Яременко Григорій Іванович (рос. – Яременко Григорий Иванович). Оржицький район
  30. Яременко Іван Васильович (рос. – Яременко Иван Васильевич). Лубенський район
  31. Яременко Іван Петрович (рос. – Яременко Иван Петрович). Кременчуцький район
  32. Яременко Макар Опанасович (рос. – Яременко Макар Афанасьевич). Полтава та Полтавський район
  33. Яременко Панас Андрійович (рос. – Яременко Панас (Афанасий) Андреевич). Лубенський район
  34. Яременко Степан Петрович (рос. – Яременко Степан Петрович). Ново-Санжарський район
  35. Ярковий Михайло Якович (рос. – Ярковой Михаил Яковлевич). Пирятинський район
  36. Ярмоленко Микола (рос. – Ярмоленко Николай). Район невідомий
  37. Яровий Антон Трохимович (рос. – Яровый Антон Трофимович). Полтава та Полтавський район
  38. Яровий Віктор Петрович (рос. – Яровой Виктор Петрович). Народились в Полтавській області
  39. Яровий Дмитро (рос. – Яровой Дмитрий). Район невідомий
  40. Яровий Дмитро Степанович (рос. – Яровой Дмитрий Степанович). Лохвицький район
  41. Ярош Гнат Єлизарович (рос. – Ярош Игнат Елизарович). Район невідомий
  42. Ярош Іван Якович (рос. – Ярош Иван Яковлевич). Шишацький район
  43. Ярош Михайло Костянтинович (рос. – Ярош Михаил Константинович). Градизький район
  44. Ярошенко Георгій Володимирович (рос. – Ярошенко Георгий Владимирович). Кременчуцький район
  45. Ярошенко Григорій (рос. – Ярошенко Григорий). Шишацький район
  46. Ярошенко Іван Микитович (рос. – Ярошенко Иван Никитич). Полтава та Полтавський район
  47. Ярошенко Іван Олексійович (рос. – Ярошенко Иван Алексеевич). Полтава та Полтавський район
  48. Ярошенко Лука (рос. – Ярошенко Лука). Район невідомий
  49. Ярошенко Никифор Мойсейович (рос. – Ярошенко Никифор Моисеевич). Миргородський район
  50. Ярошенко Роман (рос. – Ярошенко Роман). Решетилівський район
  51. Ярошенко Федір Юхимович (рос. – Ярошенко Фёдор Ефимович). Миргородський район
  52. Ярошенко Юхим Іванович (рос. – Ярошенко Ефим Иванович). Миргородський район
  53. Ясниковський Василь Свиридович (рос. – Ясниковский Василий Свиридович). Лубенський район
  54. Ястребов Петро Денисович (рос. – Ястребов Пётр Денисович). Лохвицький район
  55. Ясько Андрій Григорович (рос. – Ясько Андрей Григорьевич). Миргородський район
  56. Ясько Василь Миколайович (рос. – Ясько Василий Николаевич). Покровсько-Багачанський район
  57. Ясько Іван Пилипович (рос. – Ясько Иван Филиппович). Котелевський район
  58. Яценко Григорій Петрович (рос. – Яценко Григорий Петрович). Район невідомий
  59. Яценко Іван (рос. – Яценко Иван). Полтава та Полтавський район
  60. Яценко Іван Петрович (рос. – Яценко Иван Петрович). Район невідомий
  61. Яценко Степан Павлович (рос. – Яценко Степан Павлович. Решетилівський район
  62. Яценко Тимофій Іванович (рос. – Яценко Тимофей Иванович). Ново-Санжарський район
  63. Яценко Федір Романович (рос. – Яценко Фёдор Романович). Миргородський район
  64. Яценко Яків Іванович (рос. – Яценко Яков Иванович). Народились в Полтавській області
  65. Яцук Андрій Андрійович (рос. – Яцук Андрей Андреевич). Чорнухинський район
  66. Ященко Порфирій Харлампійович (рос. – Ященко Порфирий Харлампиевич). Гадяцький район

 

Коментарі: