Доповнення до Книги Пам'яті Полтавщини. Загиблі в полоні

Алфавітний покажчик А – І

Алфавітний покажчик. А – І

    

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Абакумов Дем’ян (рос. – Абакумов Демьян). Район невідомий
  2. Абдураманов Нурі (рос. – Абдураманов Нури). Лубенський район
  3. Аборос Афанасій Хомич (рос. – Аборос Афанасий Фомич). Ново-Санжарський район
  4. Абраменко Василь Єрмолайович (рос. – Абраменко Василий Ермолаевич). Козельщинський район
  5. Абрамчук Андрій Семенович (рос. – Абрамчук Андрей Семёнович). Район невідомий
  6. Авраменко Василь Дмитрович (рос. – Авраменко Василий Дмитриевич). Зінківський район
  7. Авраменко Гаврило Кузьмич (рос. – Авраменко Гаврил Кузьмич). Район невідомий
  8. Авраменко Іван Юхимович (рос. – Авраменко Иван Ефимович). Лубенський район
  9. Аврамчук Олексій Андріанович (рос. – Аврамчук Алексей Андрианович). Полтава та Полтавський район
  10. Агеєвич Н. І. (рос. – Агеевич Н. И.). Район невідомий
  11. Адаменко Наум Євтихійович (рос. – Адаменко Наум Евтихиевич). Великобагачанський район
  12. Аксюк Василь Семенович (рос. – Аксюк Василий Семёнович). Зінківський район
  13. Алексєєнко Афанасій (рос. – Алексеенко Афанасий). Район невідомий
  14. Алексєєнко Володимир Іванович (рос. – Алексеенко Владимир Иванович). Район невідомий
  15. Алексєєнко Григорій Іванович (рос. – Алексеенко Григорий Иванович). Сенчанський район
  16. Алексєєнко Яків Федорович (рос. – Алексеенко Яков Фёдорович). Район невідомий
  17. Аліфіров (Аліферов) Гавриїл Павлович (рос. – Алифиров (Алиферов) Гавриил Павлович). Петрівсько-Роменський район
  18. Альохін Михайло Тихонович (рос. – Алёхин Михаил Тихонович). Опішнянський район
  19. Амельніцкій Степан (рос. – Амельницкий Степан). Район невідомий
  20. Амстиславський Олександр Михайлович (рос. – Амстиславский Александр Михайлович). Народились в Полтавській області
  21. Анасименко Василь (рос. – Анасименко Василий). Район невідомий
  22. Ананченко Іван Спиридонович (Свиридович) (рос. – Ананченко Иван Спиридонович (Свиридович)). Чутівський район
  23. Андрашенко Н. П. (рос. – Андрашенко Н. П. ). Пирятинський район
  24. Андреєв Василь Дем’янович (рос. – Андреев Василий Демьянович). Полтава та Полтавський район
  25. Андрієнко Іван Денисович (рос. – Андриенко Иван Денисович). Кременчуцький район
  26. Андрієнко Олександр (рос. – Андриенко Александр). Район невідомий
  27. Андріянов Віктор (рос. – Андриянов Виктор). Лубенський район
  28. Андрощенко Владислав (рос. – Андрощенко Владислав). Район невідомий
  29. Андрус Семен Михайлович (рос. – Андрус Семён Михайлович). Петрівсько-Роменський район
  30. Андрусенко Олександр Іларіонович (рос. – Андрусенко Александр Илларионович). Полтава та Полтавський район
  31. Андрусь Іван Якович (рос. – Андрусь Иван Яковлевич). Петрівсько-Роменський район
  32. Андруський Георгій (рос. – Андруский Георгий). Район невідомий
  33. Андрушенко Яким Васильович (рос. – Андрушенко Аким Васильевич). Ново-Санжарський район
  34. Антоненко (Андоненко) Микола (рос. – Антоненко (Андоненко) Николай). Лубенський район
  35. Антоненко Антон Семенович (рос. – Антоненко Антон Семёнович). Сенчанський район
  36. Антоненко Володимир Сергійович (рос. – Антоненко Владимир Сергеевич). Район невідомий
  37. Антоненко Іван Йосипович (рос. – Антоненко Иван Иосипович (Иосифович)). Машівський район
  38. Антоненко Іван Пилипович (рос. – Антоненко Иван Филиппович). Шишацький район
  39. Антоненко Павло Никифорович (рос. – Антоненко Павел Никифорович). Ново-Санжарський район
  40. Антоненко Федір Трохимович (рос. – Антоненко Фёдор Трофимович). Лубенський район
  41. Антонець Михайло Михайлович (рос. – Антонец Михаил Михайлович). Решетилівський район
  42. Антонов Олександр Федорович (рос. – Антонов Александр Фёдорович). Народились в Полтавській області
  43. Антошкевіч Олександр Олександрович (рос. – Антошкевич Александр Александрович). Кобеляцький район
  44. Антропов І. І. (рос. – Антропов И. И. ). Пирятинський район
  45. Анущенко (Аннущенко) Іван (рос. – Анущенко (Аннущенко) Иван). Великобагачанський район
  46. Арсененко Микола Іванович (рос. – Арсененко Николай Иванович). Район невідомий
  47. Артеменко Василь (рос. – Артеменко Василий). Карлівський район
  48. Артеменко Дмитро Миколайович (рос. – Артеменко Дмитрий Николаевич). Пирятинський район
  49. Артеменко Ілля Єлисейович (рос. – Артеменко Илья Елисеевич). Хорольський район
  50. Артеменко Олександр Федорович (рос. – Артеменко Александр Фёдорович). Гадяцький район
  51. Артеменко Олександр Федорович (рос. – Артеменко Александр Фёдорович). Полтава та Полтавський район
  52. Артішко Андрій Васильович (рос. – Артишко Андрей Васильевич). Градизький район
  53. Артюх Андрій Васильович (рос. – Артюх Андрей Васильевич). Машівський район
  54. Артюх Григорій Йосипович (рос. – Артюх Григорий Иосифович). Гадяцький район
  55. Артюх Григорій Йосипович (рос. – Артюх Григорий Иосифович). Градизький район
  56. Артюх Павло Петрович (рос. – Артюх Павел Петрович). Чутівський район
  57. Артюх С. Іванович (рос. – Артюх С. Иванович). Чорнухинський район
  58. Артюх Яків Наумович (рос. – Артюх Яков Наумович). Карлівський район
  59. Артюхін Олексій Кузьмич (рос. – Артюхин Алексей Кузьмич). Ново-Санжарський район
  60. Архипов Іван Васильович (рос. – Архипов Иван Васильевич). Кобеляцький район
  61. Астапенко (Остапенко) Олексій Якимович (рос. – Астапенко (Остапенко) Алексей Якимович). Котелевський район
  62. Афанасьєв Микола (рос. – Афанасьев Николай). Миргородський район

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Бабак Андрій Германович (рос. – Бабак Андрей Германович). Лубенський район
  2. Бабак Андрій Іванович (рос. – Бабак Андрей Иванович). Зінківський район
  3. Бабак Іван (рос. – Бабак Иван). Миргородський район
  4. Бабанський Василь Ілліч (рос. – Бабанский Василий Ильич). Опішнянський район
  5. Бабенко Володимир Прокопович (рос. – Бабенко Владимир Прокофьевич). Народились в Полтавській області
  6. Бабенко Дмитро Федорович (рос. – Бабенко Дмитрий Фёдорович). Полтава та Полтавський район
  7. Бабенко Василь Маркович (рос. – Бабенко Василий Маркович). Район невідомий
  8. Бабенко Іван (рос. – Бабенко Иван). Решетилівський район
  9. Бабенко Іван Іванович (рос. – Бабенко Иван Иванович). Ново-Санжарський район
  10. Бабенко Іван Іванович (рос. – Бабенко Иван Иванович). Полтава та Полтавський район
  11. Бабенко Микола Єгорович (рос. – Бабенко Николай Егорович). Кременчуцький район
  12. Бабенко Павло (рос. – Бабенко Павел). Покровсько-Багачанський район
  13. Бабенко Павло Сергійович (рос. – Бабенко Павел Сергеевич). Лубенський район
  14. Бабенко Петро (рос. – Бабенко Пётр). Район невідомий
  15. Бабенко Петро Іванович (рос. – Бабенко Пётр Иванович). Диканьський район
  16. Бабенко Петро Ісакович (рос. – Бабенко Пётр Исакович). Градизький район
  17. Бабенко Петро Павлович (рос. – Бабенко Пётр Павлович). Козельщинський район
  18. Бабенко Петро Семенович (Самсонович) (рос. – Бабенко Пётр Семёнович (Самсонович)). Лазірківський район
  19. Бабенко Петро Сидорович (рос. – Бабенко Пётр Сидорович). Диканьський район
  20. Бабенко Петро Спиридонович (рос. – Бабенко Пётр Спиридонович). Район невідомий
  21. Бабенко Сергій Пилипович (рос. – Бабенко Сергей Филиппович). Градизький район
  22. Бабенко Яків Дмитрович (рос. – Бабенко Яков Дмитриевич). Кобеляцький район
  23. Бабенко Яків Радионович (рос. – Бабенко Яков Радионович). Ново-Санжарський район
  24. Бабич Василь Микитович (рос. – Бабич Василий Никитич). Градизький район
  25. Бабич Григорій Корнійович (рос. – Бабич Григорий Корнеевич). Полтава та Полтавський район
  26. Бабич Дмитро Іванович (рос. – Бабич Дмитрий Иванович). Миргородський район
  27. Бабич Іван Йосипович (рос. – Бабич Иван Иосифович). Градизький район
  28. Бабич Максим Гнатович (рос. – Бабич Максим Игнатович). Миргородський район
  29. Бабич Петро Васильович (рос. – Бабич Пётр Васильевич). Миргородський район
  30. Бабич Петро Кирилович (рос. – Бабич Пётр Кириллович). Лохвицький район
  31. Бабич Петро Опанасович (рос. – Бабич Пётр Афанасьевич). Пирятинський район
  32. Бабич Пилип Полікарпович (рос. – Бабич Филипп Поликарпович). Полтава та Полтавський район
  33. Бабич Степан Опанасович (рос. – Бабыч Степан Афанасьевич). Миргородський район
  34. Бабич Трохим Єфремович (рос. – Бабич Трофим Ефремович). Козельщинський район
  35. Бабич Яків Сергійович (рос. – Бабич Яков Сергеевич). Зінківський район
  36. Бабка Павло Прокопович (рос. – Бабка Павел Прокофьевич). Кременчуцький район
  37. Бабкін Сергій Петрович (рос. – Бабкин Сергей Петрович). Котелевський район
  38. Баблій Іван (рос. – Баблий Иван). Район невідомий
  39. Баган Іван Данилович (рос. – Баган Иван Даниилович). Решетилівський район
  40. Бадула Василь Корнійович (рос. – Бадула Василий Корнеевич). Опішнянський район
  41. Баєр Борис (рос. – Баер Борис). Полтава та Полтавський район
  42. Базар Григорій Якович (рос. – Базар Григорий Яковлевич). Район невідомий
  43. Базік Михайло Григорович (рос. – Базик Михаил Григорьевич). Градизький район
  44. Байбуз Володимир Байбузович (рос. – Байбуз Владимир Байбузович). Кременчуцький район
  45. Байрак Андрій (рос. – Байрак Андрей). Район невідомий
  46. Бака Терентій Максимович (рос. – Бака Терентий Максимович). Глобинський район
  47. Бакало Іван Васильович (рос. – Бакало Иван Васильевич). Миргородський район
  48. Бакало Федір (рос. – Бакало Фёдор). Миргородський район
  49. Баклицький Олексій Денисович (рос. – Баклицкий Алексей Денисович). Машівський район
  50. Балаклієць Трохим Федорович (рос. – Балаклеиц Трофим Фёдорович. Великобагачанський район
  51. Балас Дмитро (рос. – Балас Дмитрий). Район невідомий
  52. Балика Іван Кирилович (рос. – Балыка Иван Кириллович). Район невідомий
  53. Балута Андрій Іванович (рос. – Балута Андрей Иванович). Район невідомий
  54. Баля Олександр Тихонович (рос. – Баля Александр Тихонович). Ново-Санжарський район
  55. Бандура Петро Павлович (рос. – Бандура Пётр Павлович). Полтава та Полтавський район
  56. Бандура Яків Кононович (рос. – Бандура Яков Кононович). Лубенський район
  57. Барабаш Іван Федорович (рос. – Барабаш Иван Фёдорович). Народились в Полтавській області
  58. Барабаш Микола Андрійович (рос. – Барабаш Николай Андреевич). Гадяцький район
  59. Барабаш Олександр Якимович (рос. – Барабаш Александр Акимович). Опішнянський район
  60. Баран Андрій Васильович 1-й (рос. – Баран Андрей Васильевич 1-й). Оржицький район
  61. Баран Андрій Васильович 2-й (рос. – Баран Андрей Васильевич 2-й). Оржицький район
  62. Баран Мануїл Миколайович (рос. – Баран Мануил Николаевич). Оржицький район
  63. Баран Микола Гаврилович (рос. – Баран Николай Гаврилович). Оржицький район
  64. Бараненко Василь Іванович (рос. – Бараненко Василий Иванович). Район невідомий
  65. Баранник Микола Миколайович (рос. – Баранник Николай Николаевич). Кобеляцький район
  66. Баранник Сидор Андрійович (рос. – Баранник Сидор Андреевич). Градизький район
  67. Баранов Віктор (рос. – Баранов Виктор). Район невідомий
  68. Баранський Макар Петрович (рос. – Баранский Макар Петрович). Великобагачанський район
  69. Барилко Іван (рос. – Барилко Иван). Карлівський район
  70. Барон Семен Якович (рос. – Барон Семён Яковлевич). Зінківський район
  71. Бас Анатолій Олексійович (рос. – Бас Анатолий Алексеевич). Оржицький район
  72. Бас Іван Модестович (рос. – Бас Иван Модестович). Хорольський район
  73. Басенко Тихон Леонтійович (рос. – Басенко Тихон Леонтьевич). Район невідомий
  74. Батирєв (рос. – Батырев). Полтава та Полтавський район
  75. Батиров Григорій Іванович (рос. – Батир Григорий Иванович). Козельщинський район
  76. Батруков Олександр (рос. – Батруков Александр). Район невідомий
  77. Батієнко Григорій Федорович (рос. – Батиенко Григорий Фёдорович). Миргородський район
  78. Батрак Андрій Гаврилович (рос. – Батрак Андрей Гавриилович). Градизький район
  79. Батура Георгій Максимович (рос. – Батура Георгий Максимович). Полтава та Полтавський район
  80. Батц Андрій Михайлович (рос. – Батц Андрей Михайлович). Район невідомий
  81. Бачтовий Іван (рос. – Бачтовый Иван). Район невідомий
  82. Баудавенко Василь Григорович (рос. – Баудавенко Василий Григорьевич). Котелевський район
  83. Бацила Петро (рос. – Бацила Пётр). Гадяцький район
  84. Бацман Микола Тимофійович (рос. – Бацман Николай Тимофеевич). Полтава та Полтавський район
  85. Башевський Андрій Григорович (рос. – Башевский Андрей Григорьевич). Диканьський район
  86. Башлій Петро Олексійович (рос. – Башлый Пётр Алексеевич). Район невідомий
  87. Башловка Костянтин Опанасович (рос. – Башловка Константин Афанасьевич). Опішнянський район
  88. Баштовий Іван Іванович (рос. – Баштовый Иван Иванович). Лубенський район
  89. Бебех Валерій Юхимович (рос. – Бебех Валерий Ефимович). Народились в Полтавській області
  90. Бедюх Федосій Опанасович (рос. – Бедюхов Федосий Афанасьевич). Зінківський район
  91. Безверхий Павло (рос. – Безверхий Павел). Градизький район
  92. Безкровельний Федір (рос. – Бескровельный Фёдор). Район невідомий
  93. Безкровний Іван Миколайович (рос. – Бескровный Иван Николаевич). Семенівський район
  94. Безкровний Савелій Федорович (рос. – Бескровный Савелий Фёдорович). Миргородський район
  95. Безлідний Сава Давидович (рос. – Безлидный Савва Давыдович). Лубенський район
  96. Безноско Василь (рос. – Безноско Василий). Гадяцький район
  97. Безотосний Микита Григорович (рос. – Безотёсный Никита Григорьевич). Полтава та Полтавський район
  98. Безпалко Олексій Іванович (рос. – Беспалко Алексей Иванович). Карлівський район
  99. Безпалько Михайло Арсентійович (рос. – Беспалько Михаил Арсентьевич). Котелевський район
  100. Безродний Федір Петрович (рос. – Безродный Фёдор Петрович). Народились в Полтавській області
  101. Безрук Василь (рос. – Безрук Василий). Район невідомий
  102. Безрук Сава Іванович (рос. – Безрук Сава Иванович). Опішнянський район
  103. Безрутшко Василь (рос. – Безрутшко Василий). Полтава та Полтавський район
  104. Безручко Никифор Іванович (рос. – Безручко Никифор Иванович). Градизький район
  105. Безуглий Іван Іванович (рос. – Безуглый Иван Иванович). Козельщинський район
  106. Безуглий Олексій Леонтійович (рос. – Безуглый Алексей Леонтьевич). Козельщинський район
  107. Безуглий Олексій Миколайович (рос. – Безуглый Алексей Николаевич). Ново-Санжарський район
  108. Безук Арсентій Дмитрович (рос. – Безук Арсентий Дмитриевич). Гадяцький район
  109. Бейгул Захар (рос. – Бейгул Захар). Шишацький район
  110. Беленко Роман Семенович (рос. – Беленко Роман Семёнович). Чутівський район
  111. Белібенко Борис (рос. – Белибенко Борис). Район невідомий
  112. Беліченко Іван Омелянович (рос. – Беличенко Иван Емельянович). Район невідомий
  113. Бельмас Іван Тимофійович (рос. – Бельмас Иван Тимофеевич). Шишацький район
  114. Берданов Лука Олександрович (рос. – Берданов Лука Александрович). Решетилівський район
  115. Бередерь Олександр (рос. – Бередерь Александр). Район невідомий
  116. Бережний Василь Іванович (рос. – Бережной Василий Иванович). Градизький район
  117. Бережний Василь Н. (Карпович) (рос. – Бережной Василий Н. (Карпович)). Шишацький район
  118. Бережний Михайло Опанасович (рос. – Бережной Михаил Афанасьевич). Семенівський район
  119. Береза Михайло (рос. – Берёза Михаил). Район невідомий
  120. Березань Василь (рос. – Березань Василий). Район невідомий
  121. Березняк Іван Петрович (рос. – Березняк Иван Петрович). Опішнянський район
  122. Березовський Іван Зіновійович (рос. – Березовский Иван Зиновьевич). Гадяцький район
  123. Берека Олександр Васильович (рос. – Берека Александр Васильевич). Народились в Полтавській області
  124. Беркута Василь Васильович (рос. – Беркута Василий Васильевич). Великобагачанський район
  125. Беркута Григорій (рос. – Беркута Григорий). Район невідомий
  126. Беркута Григорій Давидович (рос. – Беркута Григорий Давидович). Великобагачанський район
  127. Бертош Давид Терентійович (рос. – Бертош Давыд Терентьевич). Решетилівський район
  128. Беспалов Дмитро Васильович (рос. – Беспалов Дмитрий Васильевич). Пирятинський район
  129. Бессараб Антон Іванович (рос. – Бессараб Антон Иванович). Миргородський район
  130. Бєлкін Іван (рос. – Белкин Иван). Район невідомий
  131. Бєлоусов Володимир Остапович (рос. – Белоусов Владимир Остапович). Глобинський район
  132. Бєляєв Антон (рос. – Беляев Антон). Козельщинський район
  133. Бєляєв Антон Олександрович (рос. – Беляев Антон Александрович). Козельщинський район
  134. Биков Пилип Микитович (рос. – Быков Филипп Никитович). Кобеляцький район
  135. Биковець Онуфрій Євтухович (рос. – Быковец Онуфрий Евтухович). Пирятинський район
  136. Бичкарь Іван Мойсейович (рос. – Бычкарь Иван Моисеевич). Пирятинський район
  137. Бібік Василь Степанович (рос. – Бибик Василий Степанович). Хорольський район
  138. Бібік Федір Васильович (рос. – Бибик Фёдор Васильевич). Козельщинський район
  139. Бібченко Андрій (рос. – Бибченко Андрей). Лубенський район
  140. Бідаш Іван Денисович (рос. – Бидаш Иван Денисович). Градизький район
  141. Бійгуль (Бейгул) Микола Іванович (рос. – Бийгуль (Бейгул) Николай). Глобинський район
  142. Білан Петро Петрович (рос. – Билан Пётр Петрович). Пирятинський район
  143. Білаш Віктор (рос. – Белаш Виктор). Район невідомий
  144. Білаш Микита Семенович (рос. – Билаш Никита Семёнович). Козельщинський район
  145. Білек Олександр Захарович (рос. – Билек Александр Захарович). Великобагачанський район
  146. Біленко Іван Іванович (рос. – Биленко Иван Иванович). Чутівський район
  147. Біленко Іван Павлович (рос. – Биленко Иван Павлович). Полтава та Полтавський район
  148. Біленко Олексій Мефодійович (рос. – Биленко Алексей Мефодиевич). Народились в Полтавській області
  149. Білетський Михайло Назарович (рос. – Билетский Михаил Назарович). Козельщинський район
  150. Білець Василь Опанасович (рос. – Билец Василий Афанасьевич). Диканьський район
  151. Білецький Михайло Іванович (рос. – Белецкий Михаил Иванович). Козельщинський район
  152. Білий Дмитро Степанович (рос. – Белый Дмитрий Степанович). Полтава та Полтавський район
  153. Білий Євстафій Ананійович (рос. – Белый Евстафий Ананьевич). Район невідомий
  154. Білий Іван Леонтійович (рос. – Белый Иван Леонтьевич). Лубенський район
  155. Білий Михайло Васильович (рос. – Белый Михаил Васильевич). Район невідомий
  156. Білий Олександр Данилович (рос. – Белый Александр Даниилович). Полтава та Полтавський район
  157. Білий Олександр Іванович (рос. – Белый Александр Иванович). Полтава та Полтавський район
  158. Білокінь Сергій Тихонович (рос. – Белоконь Сергей Тихонович). Решетилівський район
  159. Білоус Микола Степанович (рос. – Белоус Николай Степанович). Район невідомий
  160. Білоус Олексій Степанович (рос. – Белоус Алексей Степанович). Миргородський район
  161. Білоус Семен Петрович (рос. – Белоус Семён Петрович). Народились в Полтавській області
  162. Білоусов Дмитро Григорович (рос. – Белоусов Дмитрий Григорьевич). Миргородський район
  163. Білоусько Петро Аксентійович (рос. – Белоусько Пётр Аксентьевич). Полтава та Полтавський район
  164. Білоцерківець Олексій Євдокимович (рос. – Белоцерковец Алексей Евдокимович). Гадяцький район
  165. Білоцерківець Петро Васильович (рос. – Белоцеркович (Белоцерковец) Пётр Васильевич). Гадяцький район
  166. Білявський Іван Григорович (рос. – Белявский Иван Григорьевич). Пирятинський район
  167. Біляков Веніамін Йосипович (рос. – Беляков Вениамин Иосифович). Народились в Полтавській області
  168. Бірь Павло Онуфрьевіч (рос. – Бирь Павел Онуфрьевич). Ново-Санжарський район
  169. Близнюк Іван Якимович (рос. – Близнюк Иван Акимович). Район невідомий
  170. Блінов Михайло (рос. – Блинов Михаил). Глобинський район
  171. Блоха Григорій Тимофійович (рос. – Блоха Григорий Тимофеевич). Решетилівський район
  172. Блоха Данило Васильович (рос. – Блоха Даниил Васильевич). Решетилівський район
  173. Блоха Максим Микитович (рос. – Блоха Максим Никитич). Решетилівський район
  174. Блоха Михайло Михайлович (рос. – Блоха Михаил Михайлович). Гадяцький район
  175. Блоха Петро Корнійович (рос. – Блоха Пётр Корнеевич). Решетилівський район
  176. Бобир Михайло Федорович (рос. – Бобырь Михаил Фёдорович). Ново-Санжарський район
  177. Бобир Степан (рос. – Бобырь Степан). Миргородський район
  178. Бова Василь Никифорович (рос. – Бова Василий Никифорович). Хорольський район
  179. Бова Георгій Григорович (рос. – Бова Георгий Григорьевич). Лубенський район
  180. Бова Іван Терентійович (рос. – Бова Иван Терентьевич). Лубенський район
  181. Бова Фома Овсійович (рос. – Бова Фома Евсеевич). Хорольський район
  182. Бова Харитон Сергійович (рос. – Бова Харитон Сергеевич). Район невідомий
  183. Бовкун Михайло Дмитрович (рос. – Бовкун Михаил Дмитриевич). Чорнухинський район
  184. Бовкун Павло Антонович (рос. – Бовкун Павел Антонович). Сенчанський район
  185. Бовт Василь Якович (рос. – Бовт Василий Яковлевич). Лубенський район
  186. Бовт Савелій Артемович (рос. – Бовт Савелий Артёмович). Гадяцький район
  187. Богадюк Іван Денисович (рос. – Богадюк Иван Денисович). Решетилівський район
  188. Богаєвський Євген Володимирович (рос. – Богаевский Евгений Владимирович). Район невідомий
  189. Богатир Василь Романович (рос. – Богатырь Василий Романович). Район невідомий
  190. Богатиренко Степан Федорович (рос. – Богатыренко Степан Фёдорович). Лубенський район
  191. Богдан Григорій Лаврентійович (рос. – Богдан Григорий Лаврентьевич). Градизький район
  192. Богдан Іван Андрійович (рос. – Богдан Иван Андреевич). Глобинський район
  193. Богдан Олексій Ілліч (Ількович) (рос. – Богдан Алексей Ильич(Илькович)). Лохвицький район
  194. Богдан Феодосій Іванович (рос. – Богдан Феодосий Иванович). Народились в Полтавській області
  195. Богданов Іван Онисимович (рос. – Богданов Иван Анисимович). Лохвицький район
  196. Богодист Дем’ян (рос. – Богодист Демьян). Район невідомий
  197. Богомаз Леон (рос. – Богомаз Леон). Полтава та Полтавський район
  198. Богословець (Богусловець) Іван (рос. – Богословец (Богусловец) Иван). Градизький район
  199. Богун Михайло Ілліч (рос. – Богун Михаил Ильич). Ново-Санжарський район
  200. Богуславський Валентин Іванович (рос. – Богуславский Валентин Иванович). Народились в Полтавській області
  201. Бодак Андрій Тимофійович (рос. – Бодак Андрей Тимофеевич). Ново-Санжарський район
  202. Бодаценко Олександр (рос. – Бодаценко Александр). Район невідомий
  203. Бодня Михайло Петрович (рос. – Бодня Михаил Петрович). Решетилівський район
  204. Боженка Григорій Петрович (рос. – Боженко Григорий Петрович). Решетилівський район
  205. Божко Андрій Данилович (рос. – Божко Андрей Данилович). Кобеляцький район
  206. Божко Василь Васильович (рос. – Божко Василий Васильевич). Район невідомий
  207. Божко Василь Гнатович (рос. – Божко Василий Игнатович). Семенівський район
  208. Божко Михайло Трохимович (рос. – Божко Михаил Трофимович). Семенівський район
  209. Божко Омелян Романович (рос. – Божко Емельян Романович). Район невідомий
  210. Божко Никифор Овсійович (рос. – Божко Никифор Евсеевич). Район невідомий
  211. Бойко Василь Андрійович (рос. – Бойко Василий Андреевич). Чутівський район
  212. Бойко Василь Григорович (рос. – Бойко Василий Григорьевич). Лохвицький район
  213. Бойко Василь Мефодійович (рос. – Бойко Василий Мефодьевич). Миргородський район
  214. Бойко Іван (рос. – Бойко Иван). Район невідомий
  215. Бойко Іван (рос. – Бойко Иван). Полтава та Полтавський район
  216. Бойко Іван Гаврилович (рос. – Бойко Иван Гавриилович). Район невідомий
  217. Бойко Іван Іванович (рос. – Бойко Иван Иванович). Петрівсько-Роменський район
  218. Бойко Іван Костянтинович (рос. – Бойко Иван Константинович). Опішнянський район
  219. Бойко Іван Кузьмич (рос. – Бойко Иван Кузьмич). Район невідомий
  220. Бойко Леонтій (рос. – Бойко Леонтий). Район невідомий
  221. Бойко Микола Андрійович (рос. – Бойко Николай Андреевич). Лохвицький район
  222. Бойко Яків Гаврилович (рос. – Бойко Яков Гавриилович). Лубенський район
  223. Бойков Прокіп Андрійович (рос. – Бойков Прокофий Андреевич). Лохвицький район
  224. Бойнець (Боінець) Філіп (рос. – Бойнец (Боинец) Филипп). Район невідомий
  225. Бойченко Микита (рос. – Бойченко Никита). Карлівський район
  226. Болюбаш Петро Олексійович (рос. – Болюбаш Пётр Алексеевич). Народились в Полтавській області
  227. Бондар Василь Михейович (рос. – Бондарь Василий Михеевич). Великобагачанський район
  228. Бондар Іван Володимирович (рос. – Бондарь Иван Владимирович). Район невідомий
  229. Бондар Олександр Федорович (рос. – Бондарь Александр Фёдорович). Гадяцький район
  230. Бондар Олександр Федорович (рос. – Бондарь Александр Фёдорович). Диканьський район
  231. Бондар Федір Трохимович (рос. – Бондарь Фёдор Трофимович). Лубенський район
  232. Бондаревський Іван Герасимович (рос. – Бондаревский Иван Герасимович). Великобагачанський район
  233. Бондаревський Петро Іванович (рос. – Бондаревский Пётр Иванович). Решетилівський район
  234. Бондаренко Андрій Костянтинович (рос. – Бондаренко Андрей Константинович). Район невідомий
  235. Бондаренко Антон Мойсейович (рос. – Бондаренко Антон Моисеевич). Козельщинський район
  236. Бондаренко Антон Тимофійович (рос. – Бондаренко Антон Тимофеевич). Семенівський район
  237. Бондаренко Афанасій (рос. – Бондаренко Афанасий). Район невідомий
  238. Бондаренко Василь (рос. – Бондаренко Василий). Район невідомий
  239. Бондаренко Василь Антонович (рос. – Бондаренко Василий Антонович). Пирятинський район
  240. Бондаренко Володимир (рос. – Бондаренко Владимир). Район невідомий
  241. Бондаренко Володимир Миколайович (рос. – Бондаренко Владимир Николаевич). Кобеляцький район
  242. Бондаренко Іван Антонович (рос. – Бондаренко Иван Антонович). Великобагачанський район
  243. Бондаренко Іван Григорович (рос. – Бондаренко Иван Григорьевич). Машівський район
  244. Бондаренко Іван Павлович (рос. – Бондаренко Иван Павлович). Полтава та Полтавський район
  245. Бондаренко М. П. (рос. – Бондаренко М. П.). Район невідомий
  246. Бондаренко Марк Васильович (рос. – Бондаренко Марк Васильевич). Полтава та Полтавський район
  247. Бондаренко Михайло Костянтинович (рос. – Бондаренко Михаил Константинович). Петрівсько-Роменський район
  248. Бондаренко Олексій (рос. – Бондаренко Алексей). Лохвицький район
  249. Бондаренко Ольга (рос. – Бондаренко Ольга). Полтава та Полтавський район
  250. Бондаренко Петро Тимофійович (рос. – Бондаренко Пётр Тимофеевич). Район невідомий
  251. Бондаренко Сергій Іванович (рос. – Бондаренко Сергей Иванович). Полтава та Полтавський район
  252. Бондаренко Федір Гнатович (рос. – Бондаренко Фёдор Игнатьевич). Машівський район
  253. Бондаренко Федір Омелянович (рос. – Бондаренко Фёдор Емельянович). Лохвицький район
  254. Бондарець Володимир Йосипович (рос. – Бондарец Владимир Иосифович). Народились в Полтавській області
  255. Бондарчук Василь Федорович (рос. – Бондарчук Василий Фёдорович). Шишацький район
  256. Бондарчук Олексій (рос. – Бондарчук Алексей). Миргородський район
  257. Бончук Іван Васильович (рос. – Бончук Иван Васильевич). Кременчуцький район
  258. Борденко Дмитро (рос. – Борденко Дмитрий). Район невідомий
  259. Бордумако Микола Тимофійович (рос. – Бордумако Николай Тимофеевич). Семенівський район
  260. Бордюк Осип Карпович (рос. – Бордюк Осип Карпович). Полтава та Полтавський район
  261. Борець Андрій Костянтинович (рос. – Борец Андрей Константинович). Полтава та Полтавський район
  262. Борзаковський Сергій Андрійович (рос. – Борзаковский Сергей Андреевич). Зінківський район
  263. Борилович Олександр Онуфрійович (рос. – Борилович Александр Ануфриевич). Полтава та Полтавський район
  264. Борисенко Андрій (рос. – Борисенко Андрей). Гадяцький район
  265. Борисенко Данило Антонович (рос. – Борисенко Данил Антонович). Лубенський район
  266. Борисенко Іван Опанасович (рос. – Борисенко Иван Афанасьевич). Район невідомий
  267. Борисенко Федір Юхимович (рос. – Борисенко Фёдор Ефимович). Петрівсько-Роменський район
  268. Боришка Федір (рос. – Борышко Фёдор). Петрівсько-Роменський район
  269. Борковець Володимир Іванович (рос. – Борковец Владимир Иванович). Котелевський район
  270. Борковець Яків Григорович (рос. – Борковец Яков Григорьевич). Котелевський район
  271. Боровик Федір Якович (рос. – Боровик Фёдор Яковлевич). Чутівський район
  272. Боровиков Олексій Євгенович (рос. – Боровиков Алексей Евгеньевич). Народились в Полтавській області
  273. Бородавка Микола (рос. – Бородавка Николай). Район невідомий
  274. Бородай Афанасій Семенович (рос. – Бородай Афанасий Семёнович). Полтава та Полтавський район
  275. Бородай Георгій (рос. – Бородай Георгий). Полтава та Полтавський район
  276. Бородай Олексій Остапович (рос. – Бородай Алексей Остапович). Решетилівський район
  277. Бородін Г. В. (рос. – Бородин Г. В. ). Чорнухинський район
  278. Борсук Михайло Ларіонович (рос. – Барсук Михаил Ларионович). Чорнухинський район
  279. Борсук Михайло Михайлович (рос. – Барсук Михаил Михайлович). Лохвицький район
  280. Борт Савелій (рос. – Борт Савелий). Район невідомий
  281. Борута Тихон (рос. – Борута Тихон). Полтава та Полтавський район
  282. Борщ Василь Йосипович (рос. – Борщ Василий Иосифович). Лубенський район
  283. Борщ Петро (рос. – Борщ Пётр). Оржицький район
  284. Борщ Петро Кіндратович (рос. – Борщ Пётр Кондратьевич). Полтава та Полтавський район
  285. Борщов Петро Тимофійович (рос. – Борщев Пётр Тимофеевич). Полтава та Полтавський район
  286. Боряк Анатолій Васильович (рос. – Боряк Анатолий Васильевич). Район невідомий
  287. Ботус Іван (рос. – Ботус Иван). Район невідомий
  288. Боц Григорій (рос. – Боц Григорий). Лубенський район
  289. Боярко Григорій (рос. – Боярко Григорий). Район невідомий
  290. Брагулевскій Давид Абрамович (рос. – Брагулевский Давид Абрамович). Полтава та Полтавський район
  291. Бражник Степан Семенович (рос. – Бражник Степан Семёнович). Пирятинський район
  292. Браїлко Василь Андрійович (рос. – Браилко Василий Андреевич). Решетилівський район
  293. Браха Степан Брахановіч (рос. – Браха Степан Браханович). Зінківський район
  294. Брашенко Юхим Фролович (рос. – Брашенко Ефим Фролович). Хорольський район
  295. Брель Василь Андрійович (рос. – Брель Василий Андреевич). Козельщинський район
  296. Бреус Степан Павловчем (рос. – Бреус Степан Павловч). Машівський район
  297. Бридня Сергій Федорович (рос. – Бридня Сергей Фёдорович). Машівський район
  298. Брик Василь Ілліч (рос. – Брик Василий Ильич). Семенівський район
  299. Бріленко Василь Пилипович (рос. – Бриленко Василий Филиппович). Лохвицький район
  300. Броміт (Браніт) Федір Никифорович (рос. – Бромит (Бранит) Фёдор Никифорович). Район невідомий
  301. Брославський Григорій Ларіонович (рос. – Брославский Григорий Ларионович). Великобагачанський район
  302. Брусилов Олексій Олександрович (рос. – Брусилов Алексей Александрович). Полтава та Полтавський район
  303. Бублик Андрій Опанасович (рос. – Бублык (Бублик) Андрей Афанасьевич). Лубенський район
  304. Бублик Петро Стефанович (рос. – Бублик Пётр Стефанович). Полтава та Полтавський район
  305. Бугаєв (Бугай) Ілько Степанович (рос. – Бугаев (Бугай) Илько Степанович). Пирятинський район
  306. Бугай Іван (рос. – Бугай Иван). Полтава та Полтавський район
  307. Бугай Іван Романович (рос. – Бугай Иван Романович). Глобинський район
  308. Бугай Павло (рос. – Бугай Павел). Великобагачанський район
  309. Бугрименко Никифор (рос. – Бугрименко Никифор). Полтава та Полтавський район
  310. Буд Петро (рос. – Буд Пётр). Район невідомий
  311. Будко Микола Федотович (рос. – Будко Николай Федотович). Ново-Санжарський район
  312. Бужинський Іван Семенович (рос. – Бужинский Иван Семёнович). Козельщинський район
  313. Бузина Григорій Кіндратович (рос. – Бузына Григорий Кондратович). Градизький район
  314. Буймистров Іван Іванович (рос. – Буймистров Иван Иванович). Глобинський район
  315. Букач Дмитро (рос. – Букач Дмитрий). Градизький район
  316. Букша Григорій Захарович (рос. – Букша Григорий Захарович). Район невідомий
  317. Буланін Петро Олексійович (рос. – Буланин Пётр Алексеевич). Народились в Полтавській області
  318. Булат Микола Опанасович (рос. – Булат Николай Афанасьевич). Кременчуцький район
  319. Булачков Олексій (рос. – Булачков Алексей). Полтава та Полтавський район
  320. Булда Остап Іванович (рос. – Булда Остап Иванович). Чорнухинський район
  321. Булкін Борис (рос. – Булкин Борис). Район невідомий
  322. Бундур Іван (рос. – Бундур Иван). Район невідомий
  323. Бунецький Григорій Павлович (рос. – Бунецкий Григорий Павлович). Ново-Санжарський район
  324. Бурда Олексій Мойсейович (рос. – Бурда Алексей Моисеевич). Ново-Санжарський район
  325. Бурда Петро П. (рос. – Бурда Пётр П. ). Лохвицький район
  326. Бурий Дмитро Власович (рос. – Бурый Дмитрий Власович). Оржицький район
  327. Бурий Степан Петрович (рос. – Бурый Степан Петрович). Оржицький район
  328. Бурмак Петро (рос. – Бурмак Пётр). Гадяцький район
  329. Буррі Петро (рос. – Бурри Пётр). Район невідомий
  330. Бурьянський Василь Сергійович (рос. – Бурьянский Василий Сергеевич). Народились в Полтавській області
  331. Буслов Андрій Іванович (рос. – Буслов Андрей Иванович). Народились в Полтавській області
  332. Бут Антон (рос. – Бут Антон). Народились в Полтавській області
  333. Бут Ілля Лукич (рос. – Бут Илья Лукич). Лазірківський район
  334. Бутенко Андрій Євменович (рос. – Бутенко Андрей Евменович). Народились в Полтавській області
  335. Бутенко Лука Михайлович (рос. – Бутенко Лука Михайлович). Опішнянський район
  336. Бутенко Микола Йосипович (рос. – Бутенко Николай Иосифович). Козельщинський район
  337. Бутич Микола Филимонович (рос. – Бутич Николай Филимонович). Пирятинський район
  338. Бутко Афанасій Олексійович (рос. – Бутко Афанасий Алексеевич). Семенівський район
  339. Бутков Володимир Іванович (рос. – Бутков Владимир Иванович). Народились в Полтавській області
  340. Бутович Іван Дмитрович (рос. – Бутович Иван Дмитриевич). Ново-Санжарський район
  341. Бухало Єгор Селівёрстовіч (рос. – Бухало Егор Селивёрстович). Чорнухинський район
  342. Бухалов Василь (рос. – Бухалов Василий). Полтава та Полтавський район
  343. Буценко Михайло (рос. – Буценко Михаил). Район невідомий
  344. Бученко Василь Герасимович (рос. – Бученко Василий Герасимович). Народились в Полтавській області

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Вазавенко Йосип Харитонович (рос. – Вазавенко Иосиф Харитонович). Гадяцький район
  2. Вазура Борис (рос. – Вазура Борис). Народились в Полтавській області
  3. Вакула Микола (рос. – Вакула Микола). Район невідомий
  4. Вакуленко Андрій Михайлович (рос. – Вакуленко Андрей Михайлович). Район невідомий
  5. Вакуленко Василь Пилипович (рос. – Вакуленко Василий Филиппович). Народились в Полтавській області
  6. Вакуленко Іван Семенович (рос. – Вакуленко Иван Семёнович). Глобинський район
  7. Вальков Олексій (рос. – Вальков Алексей). Район невідомий
  8. Варава Хязей (Ілля) (рос. – Варава Хязей (Илья)). Район невідомий
  9. Варвянський Костянтин Захарович (рос. – Варвянский Константин Захарович). Решетилівський район
  10. Варич Антон Йосипович (рос. – Варич Антон Иосифович). Ново-Санжарський район
  11. Васенко Василь Ігнатович (рос. – Васенко Василий Игнатович). Зінківський район
  12. Васецкий Володимир Сидорович (рос. – Васецкий Владимир Сидорович). Хорольський район
  13. Васецкий Степан Захарович (рос. – Васецкий Степан Захарович). Хорольський район
  14. Васик Олена Карпівна (рос. – Васик Елена Карповна). Кременчуцький район
  15. Василенко Василь Петрович (рос. – Василенко Василий Петрович). Район невідомий
  16. Василенко Дмитро Павлович (рос. – Василенко Дмитрий Павлович). Опішнянський район
  17. Василенко Іван (рос. – Василенко Иван). Лохвицький район
  18. Василенко Іван Антонович (рос. – Василенко Иван Антонович). Район невідомий
  19. Василенко Іван Дмитрович (рос. – Василенко Иван Дмитриевич). Кременчуцький район
  20. Василенко Іван Дмитрович (рос. – Василенко Иван Дмитриевич). Семенівський район
  21. Василенко Кирило (рос. – Василенко Кирилл). Гадяцький район
  22. Василенко Кирило Милонович (рос. – Василенко Кирилл Милонович). Гадяцький район
  23. Василенко Костянтин Пилипович (рос. – Василенко Константин Филиппович). Миргородський район
  24. Василенко Леонід Іванович (рос. – Василенко Леонид Иванович). Лохвицький район
  25. Василенко Микола Петрович (рос. – Василенко Николай Петрович). Кобеляцький район
  26. Василенко Микола Петрович (рос. – Василенко Николай Петрович). Котелевський район
  27. Василенко Михайло Микитович (рос. – Василенко Михаил Никитович). Семенівський район
  28. Василенко Олександр Миколайович (рос. – Василенко Александр Николаевич). Козельщинський район
  29. Василенко Олексій Васильович (рос. – Василенко Алексей Васильевич). Решетилівський район
  30. Василенко Олексій Іванович (рос. – Василенко Алексей Иванович). Гадяцький район
  31. Василенко Павло Михайлович (рос. – Василенко Павел Михайлович). Район невідомий
  32. Василенко Петро Григорович (рос. – Василенко Пётр Григорьевич). Гадяцький район
  33. Василенко Петро Михайлович (рос. – Василенко Пётр Михайлович). Гадяцький район
  34. Василенко Пімен Іванович (рос. – Василенко Пимен Иванович). Район невідомий
  35. Василенко Пилип Іванович (рос. – Василенко Филипп Иванович). Район невідомий
  36. Василенко Семен Васильович (рос. – Василенко Семён Васильевич). Великобагачанський район
  37. Василенко Семен Матвійович (рос. – Василенко Семён Матвеевич). Гадяцький район
  38. Василенко Федір Іванович (рос. – Василенко Фёдор Иванович). Кобеляцький район
  39. Василенко Яким Феодосійович (рос. – Василенко Аким Феодосьевич). Градизький район
  40. Василець Йосип Іванович (рос. – Василец Иосиф Иванович). Район невідомий
  41. Васильєв Іван (рос. – Васильев Иван). Район невідомий
  42. Васильченко Андрій (рос. – Васильченко Андрей). Район невідомий
  43. Васильченко Василь Юхимович (рос. – Васильченко Василий Ефимович). Шишацький район
  44. Васильченко Григорій Юхимович (рос. – Васильченко Григорий Ефимович). Великобагачанський район
  45. Васильченко Микола Олександрович (рос. – Васильченко Николай Александрович). Район невідомий
  46. Васильченко Петро (рос. – Васильченко Пётр). Оржицький район
  47. Васильченко Федір (рос. – Васильченко Фёдор). Район невідомий
  48. Васильченков Ф. (рос. – Васильченков Ф. ). Лазірківський район
  49. Васута Олексій Федорович (рос. – Васута Алексей Фёдорович). Ново-Санжарський район
  50. Васюра Борис (рос. – Васюра Борис). Район невідомий
  51. Васюта Олексій Власович (рос. – Васюта Алексей Власович). Народились в Полтавській області
  52. Ватулія Андрій Савич (рос. – Ватулия Андрей Саввич). Хорольський район
  53. Вахницький Павло (рос. – Вахницкий Павел). Район невідомий
  54. Вахотов Іван Іванович (рос. – Вахотов Иван Иванович). Полтава та Полтавський район
  55. Ващенко Вадим (рос. – Ващенко Вадим). Район невідомий
  56. Ващенко Володимир Степанович (рос. – Ващенко Владимир Степанович). Кременчуцький район
  57. Ващенко Іван (рос. – Ващенко Иван). Полтава та Полтавський район
  58. Ващенко Іван Іванович (рос. – Ващенко Иван Иванович). Кременчуцький район
  59. Ващенко Микола Григорович (рос. – Ващенко Николай Григорьевич). Хорольський район
  60. Ващенко Родіон Сергійович (рос. – Ващенко Родион Сергеевич). Хорольський район
  61. Ващенко Степан Петрович (рос. – Ващенко Степан Петрович). Хорольський район
  62. Ведута Дмитро Петрович (рос. – Ведута Дмитрий Петрович). Пирятинський район
  63. Велбой Тимофій Якимович (рос. – Велбой Тимофей Акимович). Гадяцький район
  64. Великожон Яків Хомич (рос. – Великожон Яков Фомич). Лубенський район
  65. Величко Макар Володимирович (рос. – Величко Макар Владимирович). Полтава та Полтавський район
  66. Величко Михайло Ксенофонтович (рос. – Величко Михаил Ксенофонтович). Зінківський район
  67. Величко Михайло Микитович (рос. – Величко Михаил Никитич). Опішнянський район
  68. Величко Олексій Михайлович (рос. – Величко Алексей Михайлович). Гадяцький район
  69. Величко Павло Андрійович (рос. – Величко Павел Андреевич). Великобагачанський район
  70. Величко Павло Степанович (рос. – Величко Павел Степанович). Ново-Санжарський район
  71. Величко Петро (рос. – Величко Пётр). Ново-Санжарський район
  72. Вензюк Олексій Самуїлович (рос. – Вензюк Алексей Самуилович). Район невідомий
  73. Веніченко Федір Тимофійович (рос. – Вениченко Фёдор Тимофеевич). Лохвицький район
  74. Вербицький Василь Степанович (рос. – Вербицкий Василий Степанович). Лубенський район
  75. Верблюд Віктор Наумович (рос. – Верблюд Виктор Наумович). Котелевський район
  76. Вергай Григорій (рос. – Вергай Григорий). Район невідомий
  77. Верецун (Верекун) Петро Омелянович (рос. – Верецун Пётр Емельянович). Лохвицький район
  78. Верещака (Верещаха) Сергій Іванович (рос. – Верещака (Верещаха) Сергей Иванович). Решетилівський район
  79. Верещака Іван (рос. – Верещака Иван). Миргородський район
  80. Верещака Олексій Якович (рос. – Верещака Алексей Яковлевич). Решетилівський район
  81. Верещака Степан Тимофійович (рос. – Верещака Степан Тимофеевич). Великобагачанський район
  82. Верпета Михайло Кузьмич (рос. – Верпета Михаил Кузьмич). Оржицький район
  83. Верпета Яків Семенович (Степанович) (рос. – Верпета Яков Семёнович (Степанович)). Оржицький район
  84. Вертелецький Йосип Данилович (рос. – Вертелецкий Иосиф Даниилович). Петрівсько-Роменський район
  85. Веселовський Микола Кирилович (рос. – Веселовский Николай Кириллович). Район невідомий
  86. Видюков Василь Данилович (рос. – Видюков Василий Даниилович). Кобеляцький район
  87. Викотов Іван Антипович (рос. – Викотов Иван Антипович). Полтава та Полтавський район
  88. Вилупко Олексій Васильович (рос. – Вылупко Алексей Васильевич). Котелевський район
  89. Виниченко Федір Бакутовіч (рос. – Виниченко Фёдор Бакутович). Зінківський район
  90. Винник Василь Семенович (рос. – Винник Василий Семёнович). Лубенський район
  91. Винник Федір Петрович (рос. – Винник Фёдор Петрович). Козельщинський район
  92. Виноградець Олександр Олександрович (рос. – Виноградец Александр Александрович). Народились в Полтавській області
  93. Виноградний Іван Григорович (рос. – Виноградный Иван Григорьевич). Глобинський район
  94. Виноградський Іван Федорович (рос. – Виноградский Иван Фёдорович). Шишацький район
  95. Висоцький Іван Денисович (рос. – Высоцкий Иван Денисович). Полтава та Полтавський район
  96. Відмич Федір Романович (рос. – Видмич Фёдор Романович). Кременчуцький район
  97. Вільховий Пилип (рос. – Вилховый Филипп). Великобагачанський район
  98. Вільховий Пилип Андрійович (рос. – Вилховый Филипп Андреевич). Великобагачанський район
  99. Вінко Сергій Омелянович (рос. – Винко Сергей Емельянович). Зінківський район
  100. Вірченко Віктор (рос. – Вирченко Виктор). Решетилівський район
  101. Вісич Степан Петрович (рос. – Висыч Степан Петрович). Ново-Санжарський район
  102. Вітер Андрій Митрофанович (рос. – Витер Андрей Митрофанович). Козельщинський район
  103. Вітренко Віктор Костянтинович (рос. – Витренко Виктор Константинович). Великобагачанський район
  104. Владимиров Кузьма Іванович (рос. – Владимиров Кузьма Иванович). Полтава та Полтавський район
  105. Власенко Анатолій Никифорович (рос. – Власенко Анатолий Никифорович). Глобинський район
  106. Власенко Андрій Михайлович (рос. – Власенко Андрей Михайлович). Гадяцький район
  107. Власенко Василь Іванович (рос. – Власенко Василий Иванович). Народились в Полтавській області
  108. Власенко Данило Спиридонович (рос. – Власенко Даниил Спиридонович). Район невідомий
  109. Власенко Данило Якович (рос. – Власенко Даниил Яковлевич). Решетилівський район
  110. Власенко Дмитро Абрамович (рос. – Власенко Дмитрий Абрамович). Хорольський район
  111. Власенко Йосип Антонович (рос. – Власенко Иосиф Антонович). Район невідомий
  112. Власенко Йосип Іванович (рос. – Власенко Иосиф Иванович). Полтава та Полтавський район
  113. Власенко Максим Йосипович (рос. – Власенко Максим Иосифович). Миргородський район
  114. Власенко Никанор Іванович (рос. – Власенко Никанор Иванович). Гадяцький район
  115. Власенко Петро (рос. – Власенко Пётр). Шишацький район
  116. Власенко (Власенков) Петро (рос. – Власенко (Власенков) Пётр). Район невідомий
  117. Власенко Петро Андрійович (рос. – Власенко Пётр Андреевич). Градизький район
  118. Власенко Тимофій (рос. – Власенко Тимофей). Шишацький район
  119. Власенко Тимофій Григорович (рос. – Власенко Тимофей Григорьевич). Народились в Полтавській області
  120. Власенко Федір (рос. – Власенко Фёдор). Район невідомий
  121. Вобнієнко Павло Андрійович (рос. – Вобниенко Павел Андреевич). Котелевський район
  122. Вовк Єва (рос. – Вовк Ева). Район невідомий
  123. Вовк Іван Іванович 1-й (рос. – Вовк Иван Иванович 1-й). Миргородський район
  124. Вовк Іван Іванович 2-й (рос. – Вовк Иван Иванович 2-й). Миргородський район
  125. Вовк Остап Андрійович (рос. – Волк Остап Андреевич). Ново-Санжарський район
  126. Вовк Семен (рос. – Вовк Семён). Район невідомий
  127. Вовкодав Дмитро Лукич (рос. – Волкодав Дмитрий Лукич). Гадяцький район
  128. Возний Михайло (рос. – Возный Михаил). Кобеляцький район
  129. Войленко Василь Федорович (рос. – Войленко Василий Фёдорович). Глобинський район
  130. Войтенко Іван Зіновійович (рос. – Войтенко Иван Зиновьевич). Глобинський район
  131. Войтенко Федір Дмитрович (рос. – Войтенко Фёдор Дмитриевич). Градизький район
  132. Войтенко Яким Іванович (рос. – Войтенко Аким Иванович). Глобинський район
  133. Войчик Сергій Іванович (рос. – Войчик Сергей Иванович). Оржицький район
  134. Вокуєв Іван Федорович (рос. – Вокуев Иван Фёдорович). Лубенський район
  135. Волвач Данило Антонович (рос. – Волвач Даниил Антонович). Лохвицький район
  136. Волвач Петро (рос. – Волвач Петро). Район невідомий
  137. Волек Михайло Карпович (рос. – Волек Михаил Карпович). Котелевський район
  138. Волик Андрій Мефодійович (рос. – Волик Андрей Мефодьевич). Лубенський район
  139. Волик Григорій Васильович (рос. – Волик Григорий Васильевич). Опішнянський район
  140. Волкіо Софія (рос. – Волкио София). Миргородський район
  141. Волков Веніамін (рос. – Волков Вениамин). Народились в Полтавській області
  142. Волков Всеволод (рос. – Волков Всеволод). Район невідомий
  143. Волков Іван Никифорович (рос. – Волков Иван Никифорович). Хорольський район
  144. Волков Микола Федорович (рос. – Волков Николай Фёдорович). Кременчуцький район
  145. Воловиченко Олексій Дмитрович (рос. – Воловиченко Алексей Дмитриевич). Район невідомий
  146. Волочай Іван Захарович (рос. – Волочай Иван Захарович). Хорольський район
  147. Волошин Андрій (рос. – Волошин Андрей). Хорольський район
  148. Волошин Дем’ян (рос. – Волошин Демьян). Район невідомий
  149. Волошин Іван Гаврилович (рос. – Волошин Иван Гавриилович). Пирятинський район
  150. Волошин Іван Гнатович (рос. – Волошин Иван Игнатьевич). Хорольський район
  151. Волошин Микола Гаврилович (рос. – Волошин Николай Гавриилович). Хорольський район
  152. Волошин Микола Григорович (рос. – Волошин Николай Григорьевич). Хорольський район
  153. Волошин Микола Опанасович (рос. – Волошин Николай Афанасьевич). Полтава та Полтавський район
  154. Волошин Михайло (рос. – Волошин Михаил). Район невідомий
  155. Волошин Олександр Мойсейович (рос. – Волошин Александр Моисеевич). Кременчуцький район
  156. Волошин Петро Васильович (рос. – Волошин Пётр Васильевич). Чутівський район
  157. Волошин Петро Олексійович (рос. – Волошин Пётр Алексеевич). Глобинський район
  158. Волошин Федосій Захарович (рос. – Волошин Федосей Захарович). Лубенський район
  159. Воробйов Василь Юхимович (рос. – Воробьёв Василий Ефимович). Полтава та Полтавський район
  160. Воробйов Іван (рос. – Воробьёв Иван). Район невідомий
  161. Ворона Арсен Олександрович (рос. – Ворона Арсен Александрович). Район невідомий
  162. Ворона Володимир Васильович (рос. – Ворона Владимир Васильевич). Народились в Полтавській області
  163. Ворона Харитон Опанасович (рос. – Ворона Харитон Афанасьевич). Ново-Санжарський район
  164. Воронін Федір Степанович (рос. – Воронин Фёдор Степанович). Район невідомий
  165. Воронов Олексій Сергійович (рос. – Воронов Алексей Сергеевич). Народились в Полтавській області
  166. Воронянський Захар Данилович (рос. – Воронянский Захар Данилович). Диканьський район
  167. Воршенін Яків Іванович (рос. – Воршенин Яков Иванович). Ново-Санжарський район
  168. Воскобойник Василь Іванович (рос. – Воскобойник Василий Иванович). Градизький район
  169. Врубаєвський Петро (рос. – Врубаевский Пётр). Полтава та Полтавський район
  170. Вьюницький Костянтин (рос. – Вьюницкий Константин). Лубенський район

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Гаврик Василь (рос. – Гаврик Василий). Зінківський район
  2. Гаврик Семен Павлович (рос. – Гаврик Семён Павлович). Покровсько-Багачанський район
  3. Гаврик Сергій Митрофанович (рос. – Гаврик Сергей Митрофанович). Лазірківський район
  4. Гавриков Іван Н. (рос. – Гавриков Иван Н. ). Чорнухинський район
  5. Гавриленко Мефодій Микитович (рос. – Гавриленко Мефодий Никитич). Чорнухинський район
  6. Гавриленко Олександр Григорович (рос. – Гавриленко Александр Григорьевич). Градизький район
  7. Гаврилець Григорій Володимирович (рос. – Гаврилец Григорий Владимирович). Козельщинський район
  8. Гаврилець Григорій Климович (рос. – Гаврилец Григорий Климович). Козельщинський район
  9. Гаврилець П. А. (рос. – Гаврилец П. А.). Район невідомий
  10. Гаврилець Пантелій Іванович (рос. – Гаврилец Пантелей Иванович). Кременчуцький район
  11. Гавриляка Григорій Миколайович (рос. – Гавриляка Григорий Николаевич). Опішнянський район
  12. Гавриляка Григорій (рос. – Гавриляка Григорий). Район невідомий
  13. Гавриляка Григорій Олександрович (рос. – Гавриляка Григорий Александрович). Опішнянський район
  14. Гавриш Григорій Григорович (рос. – Гавриш Григорий Григорьевич). Район невідомий
  15. Гавриш (Гаврич) Олександр Михайлович (рос. – Гавриш (Гаврич) Александр Михайлович). Полтава та Полтавський район
  16. Гавриш Андрій Лукич (рос. – Гавриш Андрей Лукич). Карлівський район
  17. Гавриш Борис (рос. – Гавриш Борис). Кременчуцький район
  18. Гавриш Іван Володимирович (рос. – Гавриш Иван Владимирович). Чорнухинський район
  19. Гавриш Михайло Сергійович (рос. – Гавриш Михаил Сергеевич). Кобеляцький район
  20. Гавриш Павло Васильович (рос. – Гавриш Павел Васильевич). Кобеляцький район
  21. Гавриш Павло Денисович (рос. – Гаврыш Павел Денисович). Лубенський район
  22. Гавриш Семен Корнійович (рос. – Гавриш Семён Корнеевич). Гадяцький район
  23. Гавриш Яків Андрійович (рос. – Гавриш Яков Андреевич). Гадяцький район
  24. Гавришев Андрій (рос. – Гавришев Андрей). Район невідомий
  25. Гаврюк Прокоп (рос. – Гаврюк Прокоп). Район невідомий
  26. Гаврющенко Степан (рос. – Гаврющенко Степан). Пирятинський район
  27. Гага Арсен Петрович (рос. – Гага Арсен Петрович). Народились в Полтавській області
  28. Гайдабура Олександр Денисович (рос. – Гайдабура Александр Денисович). Петрівсько-Роменський район
  29. Гайдар Леонтій (рос. – Гайдар Леонтий). Решетилівський район
  30. Гайдоренко Станіслав Іванович (рос. – Гайдоренко Станислав Иванович). Диканьський район
  31. Гайдук Гнат Євдокимович (рос. – Гайдук Игнатий Евдокимович). Лубенський район
  32. Гайдук Сергій Романович (рос. – Гайдук Сергей Романович). Полтава та Полтавський район
  33. Галавурний Андрій Якович (рос. – Галавурный Андрей Яковлевич). Полтава та Полтавський район
  34. Галаган Андрій (рос. – Галаган Андрей). Район невідомий
  35. Галаган Антон Платонович (рос. – Галаган Антон Платонович). Народились в Полтавській області
  36. Галаган Василь (рос. – Галаган Василь). Район невідомий
  37. Галаган Григорій Іванович (рос. – Галаган Григорий Иванович). Градизький район
  38. Галаган Іван (рос. – Галаган Иван). Район невідомий
  39. Галаган Олексій Єлисейович (рос. – Галаган Алексей Елисеевич). Народились в Полтавській області
  40. Галаган Федір (рос. – Галаган Фёдор). Градизький район
  41. Галайда Сергій (рос. – Галайда Сергей). Кременчуцький район
  42. Галат Андрій Іванович (рос. – Галат Андрей Иванович). Семенівський район
  43. Галенко Іван Семенович (рос. – Галенко Иван Семёнович). Чорнухинський район
  44. Галиченко Петро Микитович (рос. – Галиченко Пётр Никитович). Лубенський район
  45. Галі Андрій (рос. – Гали Андрей). Район невідомий
  46. Галій Іван Петрович (рос. – Галий Иван Петрович). Лубенський район
  47. Галімурза Микола Іванович (рос. – Галимурза Николай Иванович). Великобагачанський район
  48. Галушка Андрій Юхимович (рос. – Галушка Андрей Ефимович). Гадяцький район
  49. Галушка Дмитро Єлисейович (рос. – Галушка Дмитрий Елисеевич). Решетилівський район
  50. Галушка Іван Сидорович (рос. – Галушка Иван Сидорович). Котелевський район
  51. Галушка Іван Сидорович (рос. – Галушка Иван Сидорович). Полтава та Полтавський район
  52. Галушка Михайло Степанович (рос. – Галушка Михаил Степанович). Чорнухинський район
  53. Галушка Павло Степанович (рос. – Галушка Павел Степанович). Петрівсько-Роменський район
  54. Галушка Петро Іванович (рос. – Галушка Пётр Иванович). Оржицький район
  55. Галушко Єгор Юхимович (рос. – Галушко Егор Ефимович). Полтава та Полтавський район
  56. Галянь Олександр (рос. – Галянь Александр). Район невідомий
  57. Ганжа Григорій Васильович (рос. – Ганжа Григорий Васильевич). Градизький район
  58. Ганжа Петро (рос. – Ганжа Петро). Район невідомий
  59. Ганжа Федір Ілліч (рос. – Ганжа Фёдор Ильич). Ново-Санжарський район
  60. Ганичко Володимир Юсифович (рос. – Ганечко (Ганичо, Ганичев) Владимир Юсифович). Полтава та Полтавський район
  61. Ганка Іван (рос. – Ганка Иван). Район невідомий
  62. Гапон Василь (рос. – Гапон Василий). Оржицький район
  63. Гапоненко Іван Митрофанович (рос. – Гапоненко Иван Митрофанович). Район невідомий
  64. Гапонов В. Є. (рос. – Гапонов В. Е. ). Полтава та Полтавський район
  65. Гапонов Лаврентій Лаврентійович (рос. – Гапонов Лаврентий Лаврентьевич). Район невідомий
  66. Гаража Яків Федорович (рос. – Гаража Яков Фёдорович). Кременчуцький район
  67. Гарбуз Антон Сергійович (рос. – Гарбуз Антон Сергеевич). Район невідомий
  68. Гарбуз Григорій Дмитрович (рос. – Гарбуз Григорий Дмитриевич). Район невідомий
  69. Гарбуз Микола Федорович (рос. – Гарбуз Николай Фёдорович). Кременчуцький район
  70. Гарбуз Федір Дмитрович (рос. – Гарбуз Фёдор Дмитриевич). Лазірківський район
  71. Гардаш Семен Григорович (рос. – Гардаш Семён Григорьевич). Градизький район
  72. Гаркуша Юхим Іванович (рос. – Гаркуша Юхим Иванович). Сенчанський район
  73. Гармаш Григорій Андрійович (рос. – Гармаш Григорий Андреевич). Район невідомий
  74. Гармаш Василь Лаврентійович (рос. – Гармаш Василий Лаврентьевич). Опішнянський район
  75. Гармаш Григорій Андрійович (рос. – Гармаш Григорий Андреевич). Семенівський район
  76. Гармаш Іван Григорович (рос. – Гармаш Иван Григорьевич). Район невідомий
  77. Гармаш Микола Петрович (рос. – Гармаш Николай Петрович). Кобеляцький район
  78. Гармаш Михайло Андріянович (рос. – Гармаш Михаил Андреянович). Котелевський район
  79. Гармаш Петро (рос. – Гармаш Пётр). Район невідомий
  80. Гармаш Петро (рос. – Гармаш Пётр). Котелевський район
  81. Гарнаженко Михайло Миколайович (рос. – Гарнаженко Михаил Николаевич). Лубенський район
  82. Гарпуша Федір (рос. – Гарпуша Фёдор). Район невідомий
  83. Гасенко Григорій Андрійович (рос. – Гасенко Григорий Андреевич). Решетилівський район
  84. Гацько Петро (рос. – Гацко Пётр). Гадяцький район
  85. Гвоздик Дмитро Феодосійович (рос. – Гвоздик Дмитрий Федосеевич). Народились в Полтавській області
  86. Гелевера Михайло Михайлович (рос. – Гелевера Михаил Михайлович). Район невідомий
  87. Гелун Яків Іванович (рос. – Гелун Яков Иванович). Миргородський район
  88. Гененко Степан Іванович (рос. – Гененко Степан Иванович). Ново-Санжарський район
  89. Герасименко Василь Зіновійович (рос. – Герасименко Василий Зиновьевич). Диканьський район
  90. Герасименко Данило (рос. – Герасименко Данил). Район невідомий
  91. Герасименко Денис (рос. – Герасименко Денис). Полтава та Полтавський район
  92. Герасименко Захар Андрійович (рос. – Герасименко Захар Андреевич). Миргородський район
  93. Герасименко Іван Давидович (рос. – Герасименко Иван Давидович). Полтава та Полтавський район
  94. Герасименко Ілля (рос. – Герасименко Илья). Кременчуцький район
  95. Герасименко Костянтин Панасович (Поносович) (рос. – Герасименко Константин Поносович). Диканьський район
  96. Герасименко Мефодій Юхимович (рос. – Герасименко Мефодий Ефимович). Шишацький район
  97. Герасименко Михайло Павлович (рос. – Герасименко Михаил Павлович). Миргородський район
  98. Герасименко Павло Григорович (рос. – Герасименко Павел Григорьевич). Лубенський район
  99. Герасименко Панас Іларіонович (рос. – Герасименко Афанасий Илларионович). Народились в Полтавській області
  100. Герасименко Федір (рос. – Герасименко Фёдор). Район невідомий
  101. Герасимов Олексій Петрович (рос. – Герасимов Алексей Петрович). Лубенський район
  102. Герасимов Олексій Терентійович (рос. – Герасимов Алексей Терентьевич). Народились в Полтавській області
  103. Герасюк Гаврило Петрович (рос. – Герасюк Гавриил (Гаврило) Петрович). Лубенський район
  104. Геріленко Філіп (рос. – Гериленко Филип). Кременчуцький район
  105. Геря Гавриїл Петрович (рос. – Геря Гавриил Петрович). Район невідомий
  106. Гестман Олекс. (рос. – Гестман Алекс. ). Полтава та Полтавський район
  107. Гетьман Олексій (рос. – Гетьман Алексей). Лазірківський район
  108. Геша Яків (рос. – Геша Яков). Район невідомий
  109. Гиренко Василь (рос. – Гиренко Василий). Район невідомий
  110. Гиренко Федір Ілліч (рос. – Гиренко Фёдор Ильич). Полтава та Полтавський район
  111. Гірович Іван Миколайович (рос. – Гирович Иван Николаевич). Полтава та Полтавський район
  112. Гіченко Андрій (рос. – Гиченко Андрей). Район невідомий
  113. Глагол Григорій Федорович (рос. – Глагол Григорий Фёдорович). Район невідомий
  114. Гладкий Іван Захарович (рос. – Гладкий Иван Захарович). Полтава та Полтавський район
  115. Гладун Тимофій Трифонович (рос. – Гладун Тимофей Трифонович). Гадяцький район
  116. Гленк Микола (рос. – Гленк Николай). Район невідомий
  117. Глідико Дмитро (рос. – Глидыко Дмитрий). Район невідомий
  118. Глушин Василь Самсонович (рос. – Глушин Василий Самсонович). Народились в Полтавській області
  119. Глушко Василь Опанасович (рос. – Глушко Василий Афанасьевич). Опішнянський район
  120. Глушко Іван (рос. – Глушко Иван). Район невідомий
  121. Глушко Іван Андрійович (рос. – Глушко Иван Андреевич). Диканьський район
  122. Глушко Іван Олексійович (рос. – Глушко Иван Алексеевич). Кременчуцький район
  123. Глушко Овер’ян Кирилович (рос. – Глушко Аверьян Кириллович). Диканьський район
  124. Глушко Семен Олексійович (рос. – Глушко Семён Алексеевич). Кременчуцький район
  125. Глушко Яків Герасимович (рос. – Глушко Яков Герасимович). Район невідомий
  126. Глушко Яків Іванович (рос. – Глушко Яков Иванович). Покровсько-Багачанський район
  127. Гмара Всеволод Савич (рос. – Гмара Всеволод Саввич). Полтава та Полтавський район
  128. Гнатко Архип (рос. – Гнатко Архип). Сенчанський район
  129. Гнида Олександр Олександрович (рос. – Гнида Александр Александрович). Опішнянський район
  130. Гнидько Григорій Карпович (рос. – Гнидько Григорий Карпович). Полтава та Полтавський район
  131. Гникойко Григорій (рос. – Гникойко Григорий). Полтава та Полтавський район
  132. Гниль Панас (рос. – Гниль Афанасий). Гадяцький район
  133. Гнярка Іван Семенович (рос. – Гнярка Иван Семёнович). Опішнянський район
  134. Гобченко Сергій (рос. – Гобченко Сергей). Район невідомий
  135. Говорун Михайло (рос. – Говорун Михаил). Район невідомий
  136. Говорун Микола Артемович (рос. – Говорун Николай Артёмович). Район невідомий
  137. Година Микола Омелянович (рос. – Годына Николай Емельянович). Хорольський район
  138. Годня (Година) Іван Іванович (рос. – Годня (Година) Иван Иванович). Район невідомий
  139. Голик Андрій Никифорович (рос. – Голик Андрей Никифорович). Козельщинський район
  140. Голик Федір Григорович (рос. – Голик Фёдор Григорьевич). Козельщинський район
  141. Голобородько Андрій Іванович (рос. – Голобородько Андрей Иванович). Полтава та Полтавський район
  142. Голобородько Іван Зіновійович (рос. – Голобородько Иван Зиновьевич). Градизький район
  143. Голобородько Петро Лаврентійович (рос. – Голобородько Пётр Лаврентьевич). Лазірківський район
  144. Голов Павло Миколайович (рос. – Голов Павел Николаевич). Гадяцький район
  145. Голован Гаврило Васильович (рос. – Голован Гавриил Васильевич). Опішнянський район
  146. Головань Іван Павлович (рос. – Головань Иван Павлович). Район невідомий
  147. Головань Павел (рос. – Головань Павел). Район невідомий
  148. Головань Павло Феодосійович (рос. – Головань Павел Федосеевич). Район невідомий
  149. Головко (Горовко) Антон Єгорович (рос. – Головко(Горовко) Антон Егорович). Народились в Полтавській області
  150. Головко Василь Григорович (рос. – Головко Василий Григорьевич). Народились в Полтавській області
  151. Головко Василь Іванович (рос. – Головко Василий Иванович). Пирятинський район
  152. Головко Василь Михайлович (рос. – Головко Василий Михайлович). Градизький район
  153. Головня Василь Анастасійович (рос. – Головня Василий Анастасьевич). Оржицький район
  154. Головняк Степан Олексійович (рос. – Головняк Степан Алексеевич). Великобагачанський район
  155. Головченко Кузьма Макденович (рос. – Головченко Кузьма Макденович). Миргородський район
  156. Головченко Микола Миколайович (рос. – Головченко Николай Николаевич). Ново-Санжарський район
  157. Голуб Григорій Петрович (рос. – Голуб Григорий Петрович). Хорольський район
  158. Голуб Панас Максимович (рос. – Голубь Афанасий Максимович). Полтава та Полтавський район
  159. Голуб Петро Олександрович (рос. – Голуб Пётр Александрович). Диканьський район
  160. Голубенко Іван Андрійович (рос. – Голубенко Иван Андреевич). Кобеляцький район
  161. Голубенко Петро Леонтійович (рос. – Голубенко Пётр Леонтьевич). Кобеляцький район
  162. Голубенко Федір (рос. – Голубенко Фёдор). Район невідомий
  163. Голубович Федір (рос. – Голубович Фёдор). Район невідомий
  164. Голушко Іван Карпович (рос. – Голушко Иван Карпович). Чорнухинський район
  165. Гольнев Валентин Григорович (рос. – Гольнев Валентин Григорьевич). Великобагачанський район
  166. Гонконг Андрій Терентійович (рос. – Гонконг Андрей Терентьевич). Ново-Санжарський район
  167. Гонтер Тимофій Афанасійович (рос. – Гонтер Тимофей Афанасьевич). Полтава та Полтавський район
  168. Гонтовий Василь Іванович (рос. – Гонтовой Василий Иванович). Диканьський район
  169. Гончар Андрій Трохимович (рос. – Гончар Андрей Трофимович). Решетилівський район
  170. Гончар Іван Васильович (рос. – Гончар Иван Васильевич). Карлівський район
  171. Гончаренко Андрій Данилович (рос. – Гончаренко Андрей Данилович). Лубенський район
  172. Гончаренко Андрій Степанович (рос. – Гончаренко Андрей Степанович). Решетилівський район
  173. Гончаренко Антон Андрійович (рос. – Гончаренко Антон Андреевич). Опішнянський район
  174. Гончаренко В. А. (рос. – Гончаренко В. А. ). Хорольський район
  175. Гончаренко Григорій Ілліч (рос. – Гончаренко Григорий Ильич). Полтава та Полтавський район
  176. Гончаренко Григорій Маркович (рос. – Гончаренко Григорий Маркович). Семенівський район
  177. Гончаренко Іван Іванович (рос. – Гончаренко Иван Иванович). Хорольський район
  178. Гончаренко Костянтин Іванович (рос. – Гончаренко Константин Иванович). Великобагачанський район
  179. Гончаренко Марія (рос. – Гончаренко Мария). Район невідомий
  180. Гончаренко Нестор (рос. – Гончаренко Нестор). Район невідомий
  181. Гончаренко Олексій Кирилович (рос. – Гончаренко Алексей Кириллович). Район невідомий
  182. Гончаренко Олексій Максимович (рос. – Гончаренко Алексей Максимович). Решетилівський район
  183. Гончаренко Семен Гнатович (рос. – Гончаренко Семён Игнатович). Полтава та Полтавський район
  184. Гора Захар Якович (рос. – Гора Захар Яковлевич). Народились в Полтавській області
  185. Гора Костянтин Васильович (рос. – Гора Константин Васильевич). Чорнухинський район
  186. Горб Василь (рос. – Горб Василий). Район невідомий
  187. Горб Дмитро Микитович (рос. – Горб Дмитрий Никитич). Район невідомий
  188. Горб Микита (рос. – Горб Никита). Хорольський район
  189. Горбан Василь Миколайович (рос. – Горбан Василий Николаевич). Район невідомий
  190. Горбані Кіндрат (рос. – Горбани Кондрат). Район невідомий
  191. Горбань Василь Никонович (рос. – Горбань Василий Никонович). Козельщинський район
  192. Горбань Петро Остапович (рос. – Горбань Пётр Остапович). Решетилівський район
  193. Горбатко Олексій (рос. – Горбатко Алексей). Район невідомий
  194. Горбачов Леонтій Петрович (рос. – Горбачёв Леонтий Петрович). Полтава та Полтавський район
  195. Горбенко Гаврило Іванович (рос. – Горбенко Гавриил Иванович). Миргородський район
  196. Горбенко Дмитро (рос. – Горбенко Дмитрий). Район невідомий
  197. Горбенко Ілля (рос. – Горбенко Илья). Район невідомий
  198. Горбенко Федір (рос. – Горбенко Фёдор). Район невідомий
  199. Горбик Василь Федорович (рос. – Горбик Василий Фёдорович). Чорнухинський район
  200. Горбик Іван Прокопович (рос. – Горбик Иван Прокопович). Миргородський район
  201. Горбик Семен Макарович (рос. – Горбик Семён Макарович). Чорнухинський район
  202. Горбуля Павло Петрович (рос. – Горбуля Павел Петрович). Гадяцький район
  203. Гордієнко Григорій Андрійович (рос. – Гордиенко Григорий Андреевич). Район невідомий
  204. Гордієнко Д. Г. (рос. – Гордиенко Д. Г.). Район невідомий
  205. Гордієнко Данило Павлович (рос. – Гордиенко Даниил Павлович). Район невідомий
  206. Гордієнко Євген Тимофійович (рос. – Гордиенко Евгений Тимофеевич). Район невідомий
  207. Гордієнко Іван Омелянович (рос. – Гордиенко Иван Емельянович). Сенчанський район
  208. Гордієнко Тимофій Михайлович (рос. – Гордиенко Тимофей Михайлович). Лубенський район
  209. Гордієнко Федір Григорович (рос. – Гордиенко Фёдор Григорьевич). Ново-Санжарський район
  210. Гордієнко Федір Дмитрович (Федорович) (рос. – Гордиенко Фёдор Дмитриевич(Фёдорович)). Хорольський район
  211. Горенко Василь Павлович (рос. – Горенко Василий Павлович). Лохвицький район
  212. Горенко Степан Якович (рос. – Горенко Степан Яковлевич). Гадяцький район
  213. Гориславець Іван Гаврилович (рос. – Гориславец Иван Гаврилович). Градизький район
  214. Горковенко Олександр Сергійович (рос. – Горковенко Александр Сергеевич). Котелевський район
  215. Горкун Василь Іванович (рос. – Горкун Василий Иванович). Народились в Полтавській області
  216. Горкуша Іван П. (рос. – Горкуша Иван П.). Район невідомий
  217. Горобець Олексій Йосипович (рос. – Горобец Алексей Иосифович). Кременчуцький район
  218. Горовий Володимир Федорович (рос. – Горовой Владимир Фёдорович). Гадяцький район
  219. Горовий Федір (рос. – Горовой Фёдор). Район невідомий
  220. Городецький Іван (рос. – Городецкий Иван). Глобинський район
  221. Городецький Роман Давидович (рос. – Городецкий Роман Давыдович). Кременчуцький район
  222. Городничий Андрій (рос. – Городничий Андрей). Район невідомий
  223. Городський Василь Пименович (рос. – Городский Василий Пименович). Район невідомий
  224. Городчанин (Городганін) Андрій Карпович (рос. – Городчанин (Городганин) Андрей Карпович). Район невідомий
  225. Городько Володимир (рос. – Городько Владимир). Гадяцький район
  226. Горошко Сава Михайлович (рос. – Горошко Савва Михайлович). Лохвицький район
  227. Горошко Сергій (рос. – Горошко Сергей). Кобеляцький район
  228. Горошко Степан Олексійович (рос. – Горошко Степан Алексеевич). Лубенський район
  229. Горулько Сергій Іванович (рос. – Горулько Сергей Иванович). Решетилівський район
  230. Горшій (Гурші) Іван (рос. – Горший (Гурши) Иван). Район невідомий
  231. Горьшій Іван (рос. – Горьший Иван). Решетилівський район
  232. Горюн Михайло Харитонович (рос. – Горюн Михаил Харитонович). Полтава та Полтавський район
  233. Господинко Василь (рос. – Господинко Василий). Хорольський район
  234. Граб Олександр Митрофанович (рос. – Граб Александр Митрофанович). Район невідомий
  235. Грабар Олексій Григорович (рос. – Грабарь Алексей Григорьевич). Лохвицький район
  236. Гранкін Олексій Олексійович (рос. – Гранкин Алексей Алексеевич). Чутівський район
  237. Гранко Василь Дмитрович (рос. – Гранко Василий Дмитриевич). Народились в Полтавській області
  238. Грачов Олександр Андрійович (рос. – Грачёв Александр Андреевич). Лазірківський район
  239. Гребенюк Андрій Васильович (рос. – Гребенюк Андрей Васильевич). Машівський район
  240. Гребенюк Іван Пилипович (рос. – Гребенюк Иван Филиппович). Гадяцький район
  241. Гребенюк Федір Андрійович (рос. – Гребенюк Фёдор Андреевич). Гадяцький район
  242. Гребенюк Федір Опанасович (рос. – Гребенюк Фёдор Афанасьевич). Котелевський район
  243. Гречин Микола Іванович (рос. – Гречин Николай Иванович). Народились в Полтавській області
  244. Гречка Яків Касянович (рос. – Гречка Яков Касьянович). Район невідомий
  245. Гречко Іван Опанасович (рос. – Гречко Иван Афанасьевич). Район невідомий
  246. Гривенко Василь (рос. – Гривенко Василий). Район невідомий
  247. Григоренко Андрій Іванович (рос. – Григоренко Андрей Иванович). Полтава та Полтавський район
  248. Григоренко Василь (рос. – Григоренко Василий). Полтава та Полтавський район
  249. Григоренко Василь Гнатович (рос. – Григоренко Василий Игнатович). Народились в Полтавській області
  250. Григоренко Василь Захарович (рос. – Григоренко Василий Захарович). Хорольський район
  251. Григоренко Василь Тихонович (рос. – Григоренко Василий Тихонович). Район невідомий
  252. Григоренко Іван (рос. – Григоренко Иван). Район невідомий
  253. Григоренко Іван Пантелеймонович (рос. – Григоренко Иван Пантелеймонович). Карлівський район
  254. Григоренко Іван Тимофійович (рос. – Григоренко Иван Тимофеевич). Великобагачанський район
  255. Григоренко Микола Андрійович (рос. – Григоренко Николай Андреевич). Зінківський район
  256. Григоренко Олександр Олександрович (рос. – Григоренко Александр Александрович). Кременчуцький район
  257. Григоренко Сергій Якович (рос. – Григоренко Сергей Яковлевич). Диканьський район
  258. Григор’єв Віктор (рос. – Григорьев Виктор). Кременчуцький район
  259. Гриній Яків (рос. – Гриний Яков). Район невідомий
  260. Гринічев Віктор Федорович (рос. – Гриничев Виктор Фёдорович). Район невідомий
  261. Гринь (Грунь) Андрій Олександрович (рос. – Грынь (Грунь) Андрей Александрович). Народились в Полтавській області
  262. Гринь Прокоп Якович (рос. – Грынь (Гринь) Прокоп Яковлевич). Великобагачанський район
  263. Грицаєнко (Грицеєнко) Андрій Корнійович (рос. – Грицаенко (Грицеенко) Андрей Корнеевич). Лубенський район
  264. Грицай Іван Никифорович (рос. – Грицай Иван Никифорович). Градизький район
  265. Гриценко Андрій Андрійович (рос. – Гриценко Андрей Андреевич). Лубенський район
  266. Гриценко Андрій Федорович (рос. – Гриценко Андрей Фёдорович). Чорнухинський район
  267. Гриценко Василь Никифорович (рос. – Гриценко Василий Никифорович). Зінківський район
  268. Гриценко Іван Максимович (рос. – Гриценко Иван Максимович). Чорнухинський район
  269. Гриценко Павло Йосипович (рос. – Гриценко Павел Иосифович). Решетилівський район
  270. Гриценко Петро Степанович (рос. – Гриценко Пётр Степанович). Котелевський район
  271. Гриценко Пилип Денисович (рос. – Гриценко Филипп Денисович). Шишацький район
  272. Грицюта Павло Григорович (рос. – Грицюта Павел Григорьевич). Диканьський район
  273. Гришко Степан Дем’янович (рос. – Гришко Степан Демьянович). Район невідомий
  274. Грищенко (Гриценко) Василь Антонович (рос. – Грищенко (Гриценко) Василий Антонович). Зінківський район
  275. Грін Максим Олексійович (рос. – Грин Максим Алексеевич). Чутівський район
  276. Грін Петро (рос. – Грин Пётр). Машівський район
  277. Грінченка Іван Григорович (рос. – Гринченко Иван Григорьевич). Полтава та Полтавський район
  278. Грінченко Микола Денисович (рос. – Гринченко Николай Денисович). Полтава та Полтавський район
  279. Грінченко Григорій Кирилович (рос. – Гринченко Григорий Кириллович). Котелевський район
  280. Грінченко Маланка (рос. – Гринченко Маланка). Район невідомий
  281. Грінченко Микола (рос. – Гринченко Николай). Район невідомий
  282. Громовенко Кирило (рос. – Громовенко Кирилл). Полтава та Полтавський район
  283. Грон Микола (рос. – Грон Николай). Кременчуцький район
  284. Гроткій Олексій (рос. – Гроткий Алексей). Район невідомий
  285. Грушка Василь Лук’янович (рос. – Грушка Василий Лукьянович). Кременчуцький район
  286. Губанов Михайло (рос. – Губанов Михаил). Район невідомий
  287. Губанов Олексій (рос. – Губанов Алексей). Район невідомий
  288. Губар Василь Михайлович (рос. – Губарь Василий Михайлович). Опішнянський район
  289. Губенко Іван Михайлович (рос. – Губенко Иван Михайлович). Котелевський район
  290. Гудина Микола (рос. – Гудына Николай). Хорольський район
  291. Гудович Микита Панасович (рос. – Гудович Никита Афанасьевич). Покровсько-Багачанський район
  292. Гуленко Василь Прохорович (рос. – Гуленко Василий Прохорович). Пирятинський район
  293. Гуленко І. І. (рос. – Гуленко И. И.). Район невідомий
  294. Гунько Андрій Кузьмич (рос. – Гунько Андрей Кузьмич). Хорольський район
  295. Гунько Василь Федорович (рос. – Гунько Василий Фёдорович). Козельщинський район
  296. Гупало Іван Оверкоевіч (рос. – Гупало Иван Оверкоевич). Гадяцький район
  297. Гупало Макар (рос. – Гупало Макар). Гадяцький район
  298. Гупало Михайло Петрович (рос. – Гупало Михаил Петрович). Глобинський район
  299. Гупало Юхим (рос. – Гупало Ефим). Район невідомий
  300. Гурін Іван (рос. – Гурин Иван). Район невідомий
  301. Гурін Степан Петрович (рос. – Гурин Степан Петрович). Народились в Полтавській області
  302. Гурінов Олексій Павлович (рос. – Гуринов Алексей Павлович). Народились в Полтавській області
  303. Гурлач Василь (рос. – Гурлач Василий). Район невідомий
  304. Гурський Григорій (рос. – Гурский Григорий). Гадяцький район
  305. Гусак Василь Іванович (рос. – Гусак Василий Иванович). Зінківський район
  306. Гусак Іван Гаврилович (рос. – Гусак Иван Гаврилович). Лубенський район
  307. Гусацк Василь Іванович (рос. – Гусацк Василий Иванович). Гадяцький район
  308. Гусєв Іван (рос. – Гусев Иван). Район невідомий
  309. Гусєв Сергій Григорович (рос. – Гусев Сергей Григорьевич). Зінківський район
  310. Гуськов Андрій Андрійович (рос. – Гуськов Андрей Андреевич). Лохвицький район
  311. Гутиря Андрій Олександрович (рос. – Гутыря Андрей Александрович). Район невідомий
  312. Гутник Михайло Феодосійович (рос. – Гутник Михаил Федосеевич). Миргородський район
  313. Гуща Захар Петрович (рос. – Гуща Захар Петрович). Гадяцький район
  314. Гуща Іван Кіндратович (рос. – Гуща Иван Кондратьевич). Гадяцький район
  315. Гуща Олексій Дем’янович (рос. – Гуща Алексей Демьянович). Гадяцький район
  316. Гущенко Гаврило Тимофійович (рос. – Гущенко Гавриил Тимофеевич). Козельщинський район

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Давиденко Іван Іванович (рос. – Давыденко Иван Иванович). Район невідомий
  2. Давиденко Микола Григорович (рос. – Давыденко Николай Григорьевич). Чорнухинський район
  3. Давидов Олександр Платонович (рос. – Давыдов Александр Платонович). Народились в Полтавській області
  4. Дамаскін Андрій Григорович (рос. – Дамаскин Андрей Григорьевич). Гадяцький район
  5. Данилейко Іван Григорович (рос. – Данилейко Иван Григорьевич). Район невідомий
  6. Данилейко Павло Тимофійович (рос. – Данилейко (Даниленко) Павел Тимофеевич). Петрівсько-Роменський район
  7. Даниленко Афанасій Федорович (рос. – Даниленко Афанасий Фёдорович). Лубенський район
  8. Даниленко Григорій Михайлович (рос. – Даниленко Григорий Михайлович). Полтава та Полтавський район
  9. Даниленко Дмитро Федорович (рос. – Даниленко Дмитрий Фёдорович). Чутівський район
  10. Даниленко Іван (рос. – Даниленко Иван). Лубенський район
  11. Даниленко Іван Дмитрович (рос. – Даниленко Иван Дмитриевич). Лубенський район
  12. Даниленко Іван Захарович (рос. – Даниленко Иван Захарович). Чорнухинський район
  13. Даниленко Микола Григорович (рос. – Даниленко Николай Григорьевич). Гребінківський район
  14. Даниленко Олександр Іванович (рос. – Даниленко Александр Иванович). Градизький район
  15. Даниленко Олександр Іванович (рос. – Даниленко Александр Иванович). Хорольський район
  16. Даниленко Петро Павлович (рос. – Даниленко Пётр Павлович). Оржицький район
  17. Данилець Василь Маркович (рос. – Данилец Василий Маркович). Народились в Полтавській області
  18. Данильченко Микола Григорович (рос. – Данильченко Николай Григорьевич). Полтава та Полтавський район
  19. Данильченко Микола Іванович (рос. – Данильченко Николай Иванович). Район невідомий
  20. Данильченко Митрофан Мартинович (рос. – Данильченко Митрофан Мартынович). Гадяцький район
  21. Данильченко Олександр Савелійович (рос. – Данильченко Александр Савельевич). Оржицький район
  22. Данник Філіп Якович (рос. – Данник Филипп Яковлевич). Пирятинський район
  23. Данько Степан Семенович (рос. – Данько Степан Семёнович). Кобеляцький район
  24. Дарнопих Федот Петрович (рос. – Дарнопых Федот Петрович). Лохвицький район
  25. Датулка Сергій Іванович (рос. – Датулка Сергей Иванович). Кременчуцький район
  26. Дахно Гнат (рос. – Дахно Игнат). Район невідомий
  27. Даценко Костянтин (рос. – Даценко Константин). Миргородський район
  28. Даценко Мусій (Мойсей) Саватійович (рос. – Даценко Мусий Савватьевич). Лубенський район
  29. Даштишенко Олександр (рос. – Даштишенко Александр). Кобеляцький район
  30. Дащенко Іван Степанович (рос. – Дащенко Иван Степанович). Оржицький район
  31. Дверник Андрій Васильович (рос. – Дверник Андрей Васильевич). Ново-Санжарський район
  32. Дебрея В. С. (рос. – Дебрея В. С.). Район невідомий
  33. Дебрівий Іван Федорович (рос. – Дебривый Иван Фёдорович). Градизький район
  34. Девіченко Ілля Олексійович (рос. – Девиченко Илья Алексеевич). Район невідомий
  35. Девятько Йосип З. (рос. – Девятько Иосиф З.). Район невідомий
  36. Дегтяр Василь Терентійович (рос. – Дегтяр Василий Терентьевич). Котелевський район
  37. Дегтяренко Яків (рос. – Дегтяренко Яков). Район невідомий
  38. Дедіон Дмитро Григорович (рос. – Дедион Дмитрий Григорьевич). Чорнухинський район
  39. Дейна Никифор (рос. – Дейна Никифор). Район невідомий
  40. Дейнега Григорій (рос. – Дейнега Григорий). Полтава та Полтавський район
  41. Дейнека Григорій Опанасович (рос. – Дейнека Григорий Афанасьевич). Кобеляцький район
  42. Дейнека Дмитро Власович (рос. – Дейнека Дмитрий Власович). Район невідомий
  43. Декан Олександр Данилович (рос. – Декан Александр Даниилович). Котелевський район
  44. Декань Іван Д. (рос. – Декань Иван Д. ). Градизький район
  45. Деменка Микола Семенович (рос. – Деменка Николай Семёнович). Гадяцький район
  46. Деменко Максим Данилович (рос. – Деменко Максим Даниилович). Кобеляцький район
  47. Деменко Федір Данилович (рос. – Деменко Фёдор Даниилович). Ново-Санжарський район
  48. Демиденко Володимир Євтухович (рос. – Демиденко Владимир Евтухович). Гадяцький район
  49. Демиденко Іван Павлович (рос. – Демиденко Иван Павлович). Кременчуцький район
  50. Демиденко Іван Якович (рос. – Демиденко Иван Яковлевич). Район невідомий
  51. Демиденко Ілля Андрійович (рос. – Демиденко Илья Андреевич). Кобеляцький район
  52. Демиденко Панас Пантелейович (рос. – Демиденко Афанасий Пантелеевич). Полтава та Полтавський район
  53. Демиденко Сава Євтухович (рос. – Демиденко Савва Евтухович). Гадяцький район
  54. Демидко Сергій (рос. – Демидко Сергей). Гадяцький район
  55. Демідов Степан (рос. – Демидов Степан). Район невідомий
  56. Демченко Григорій Іванович (рос. – Демченко Григорий Иванович). Хорольський район
  57. Демченко Дмитро Андрійович (рос. – Демченко Дмитрий Андреевич). Градизький район
  58. Демченко Дмитро Пилипович (рос. – Демченко Дмитрий Филиппович). Гребінківський район
  59. Демченко Іван (рос. – Демченко Иван). Район невідомий
  60. Демченко Іван Іванович (рос. – Демченко Иван Иванович). Петрівсько-Роменський район
  61. Демченко Михайло Андрійович (рос. – Демченко Михаил Андреевич). Гадяцький район
  62. Демченко Петро (рос. – Демченко Петро). Сенчанський район
  63. Демчинська Микола Никифорович (рос. – Демчинский Николай Никифорович). Лохвицький район
  64. Дем’яненко Григорій Антипович (рос. – Демьяненко Григорий Антипович). Зінківський район
  65. Дем’яненко Степан Лаврентійович (рос. – Демьяненко Степан Лаврентьевич). Район невідомий
  66. Денисенко Василь Іванович (рос. – Денисенко Василий Иванович). Лубенський район
  67. Денисенко Володимир Петрович (рос. – Денисенко Владимир Петрович). Зінківський район
  68. Денисенко Іван Михайлович (рос. – Денисенко Иван Михайлович). Петрівсько-Роменський район
  69. Денисенко Калістрат Давидович (рос. – Денисенко Калистрат Давидович). Чорнухинський район
  70. Денисенко Олексій (рос. – Денисенко Алексей). Полтава та Полтавський район
  71. Денисов В. А. (рос. – Денисов В. А. ). Полтава та Полтавський район
  72. Денисов Микола Лукич (рос. – Денисов Николай Лукич). Полтава та Полтавський район
  73. Денник Василь Павлович (рос. – Денник Василий Павлович). Народились в Полтавській області
  74. Деняєв Віктор Васильович (рос. – Деняев Виктор Васильевич). Лубенський район
  75. Денякін Олександр Кузьмич (рос. – Денякин Александр Кузьмич). Район невідомий
  76. Дердіга Олексій (рос. – Дердига Алексей). Район невідомий
  77. Дерев’янко Іван Олексійович (рос. – Деревянко Иван Алексеевич). Ново-Санжарський район
  78. Дерев’янко Микола Ілліч (рос. – Деревянко Николай Ильич). Полтава та Полтавський район
  79. Дерев’янко Петро Данилович (рос. – Деревянко Пётр Даниилович). Карлівський район
  80. Дерев’янко Петро Іванович (рос. – Деревянко Пётр Иванович). Район невідомий
  81. Дерев’янко Петро Сергійович (рос. – Деревянко Пётр Сергеевич). Котелевський район
  82. Дерев’янко Пилип Кирилович (рос. – Деревянко Филипп Кириллович). Район невідомий
  83. Дерев’янко Прохор Андрійович (рос. – Деревянко Прохор Андреевич). Решетилівський район
  84. Дерев’янко Тимофій (рос. – Деревянко Тимофей). Район невідомий
  85. Дерев’янко Федір Олексійович (рос. – Деревянко Фёдор Алексеевич). Лубенський район
  86. Дерев’янко Юрій (рос. – Деревянко Юрий). Миргородський район
  87. Дерев’янченко Данило Іванович (рос. – Деревянченко Даниил Иванович). Шишацький район
  88. Деревяшкін Пилип (рос. – Деревяшкин Филипп). Район невідомий
  89. Дерій Іван Васильович (рос. – Дерий Иван Васильевич). Полтава та Полтавський район
  90. Дерій Іван Федорович (рос. – Дерий Иван Фёдорович). Лазірківський район
  91. Дерій Михайло Онуфрійович (рос. – Дерий Михаил Онуфриевич). Ново-Санжарський район
  92. Дерій Федір Онуфрійович (рос. – Дерий Фёдор Онуфриевич). Ново-Санжарський район
  93. Деркач Дмитро Йосипович (рос. – Деркач Дмитрий Иосифович). Покровсько-Багачанський район
  94. Деркач Дмитро Трохимович (рос. – Дергач Дмитрий Трофимович). Полтава та Полтавський район
  95. Десенко Олександр Гаврилович (рос. – Десенко Александр Гавриилович). Семенівський район
  96. Дєєв Микола Якович (рос. – Деев Николай Яковлевич). Великобагачанський район
  97. Джун Влас Никифорович (рос. – Джун Влас Никифорович). Машівський район
  98. Джунг Іван (рос. – Джунг Иван). Миргородський район
  99. Дзвердовлев Микита Артемович (рос. – Дзвердовлев Никита Артёмович). Котелевський район
  100. Дзержинськ Іван Михайлович (рос. – Дзержинск Иван Михайлович). Район невідомий
  101. Дзубло Михайло Іванович (рос. – Дзубло Михаил Иванович). Район невідомий
  102. Дзюба Василь (рос. – Дзюба Василий). Район невідомий
  103. Дзюба (Дзуба) Максим Лукич (рос. – Дзюба(Дзуба) Максим Лукич). Чутівський район
  104. Дзюба Василь (рос. – Дзюба Василий). Народились в Полтавській області
  105. Дзюба Григорій Максимович (рос. – Дзюба Григорий Максимович). Котелевський район
  106. Дзюба Іван Демидович (рос. – Дзюба Иван Демидович). Шишацький район
  107. Дзюба Кузьма (рос. – Дзюба Кузьма). Градизький район
  108. Дзюба Микола Антонович (рос. – Дзюба Николай Антонович). Кременчуцький район
  109. Дзюба Олексій Іванович (рос. – Дзюба Алексей Иванович). Сенчанський район
  110. Дзюба Опанас Васильович (рос. – Дзюба Афанасий Васильевич). Лубенський район
  111. Дзюба Павло Трифонович (рос. – Дзюба Павел Трифонович). Полтава та Полтавський район
  112. Дзюба Петро (рос. – Дзюба Пётр). Район невідомий
  113. Дзюба Степан Олександрович (рос. – Дзюба Степан Александрович). Лохвицький район
  114. Дикий Володимир Кузьмич (рос. – Дикий Владимир Кузьмич). Ново-Санжарський район
  115. Дикий Михайло Данилович (рос. – Дикий Михаил Даниилович). Машівський район
  116. Дикопавленко Іван Михайлович (рос. – Дикопавленко Иван Михайлович). Решетилівський район
  117. Динко Іван (рос. – Динко Иван). Народились в Полтавській області
  118. Динник Василь (рос. – Динник Василий). Народились в Полтавській області
  119. Діденко Василь Митрофанович (рос. – Диденко Василий Митрофанович). Район невідомий
  120. Діденко Володимир Григорович (рос. – Диденко Владимир Григорьевич). Миргородський район
  121. Діденко Сергій Федорович (рос. – Диденко Сергей Фёдорович). Лубенський район
  122. Дмитренко Андрій Федорович (рос. – Дмитренко Андрей Фёдорович). Район невідомий
  123. Дмитренко Василь Онуфрійович (рос. – Дмитренко Василий Онуфриевич). Лубенський район
  124. Дмитренко Василь Якович (рос. – Дмитренко Василий Яковлевич). Народились в Полтавській області
  125. Дмитренко Григорій Онисимович (рос. – Дмитренко Григорий Анисимович). Карлівський район
  126. Дмитренко Д. С. (рос. – Дмитренко Д. С. ). Петрівсько-Роменський район
  127. Дмитренко (Димитренко) Іван Семенович (рос. – Дмитренко (Димитренко) Иван Семёнович). Район невідомий
  128. Дмитренко Ілля (рос. – Дмитренко Илья). Зінківський район
  129. Дмитренко Костянтин Захарович (рос. – Дмитренко Константин Захарович). Оржицький район
  130. Дмитренко Пилип Іванович (рос. – Дмитренко Филипп Иванович). Решетилівський район
  131. Дмитренко Пилип Романович (рос. – Дмитренко Филипп Романович). Гребінківський район
  132. Дмитренко Степан Петрович (рос. – Дмитренко Степан Петрович). Миргородський район
  133. Дмитренко Федот Іванович (рос. – Дмитренко Федот Иванович). Петрівсько-Роменський район
  134. Дмитренко Яків Олександрович (рос. – Дмитренко Яков Александрович). Оржицький район
  135. Дмитрієв Микола Авксентійович (рос. – Дмитриев Николай Авксентьевич). Кременчуцький район
  136. Дмитрієнко Андрій Опанасович (рос. – Дмитриенко Андрей Афанасьевич). Народились в Полтавській області
  137. Дмитрієнко Володимир Миколайович (рос. – Дмитриенко Владимир Николаевич). Градизький район
  138. Дмитрієнко Олексій Іванович (рос. – Дмитриенко Алексей Иванович). Полтава та Полтавський район
  139. Добрянський Опанас (рос. – Добрянский Афанасий). Район невідомий
  140. Довбиш Петро Нестерович (рос. – Довбыш Пётр Нестерович). Лубенський район
  141. Довбня Влас Гнатович (рос. – Довбня Влас Игнатович). Кобеляцький район
  142. Довбня Микола Васильович (рос. – Довбня Николай Васильевич). Район невідомий
  143. Довгаль (Довгалій) Іван Антонович (рос. – Довгаль (Довгалий) Иван Антонович). Лазірківський район
  144. Довгаль Григорій Кононович (рос. – Довгаль Григорий Кононович). Машівський район
  145. Довгаль Максим Савелійович (рос. – Довгаль Максим Савельевич). Гадяцький район
  146. Довгаль Микола Федорович (рос. – Довгаль Николай Фёдорович). Глобинський район
  147. Довгий Іван Тарасович (рос. – Долгий Иван Тарасович). Район невідомий
  148. Довгопол Василь Андрійович (рос. – Долгопол Василий Андреевич). Котелевський район
  149. Довгопол Дмитро (рос. – Довгопол Дмитрий). Диканьський район
  150. Довгуша Сергій Якович (рос. – Довгуша Сергей Яковлевич). Полтава та Полтавський район
  151. Довженко Дмитро (рос. – Довженко Дмитрий). Ново-Санжарський район
  152. Довженко Павло (рос. – Довженко Павел). Чорнухинський район
  153. Догадайло Олександр (рос. – Догадайло Александр). Район невідомий
  154. Догадайло Олександр Федорович (рос. – Догадайло Александр Фёдорович). Хорольський район
  155. Додух Степан Маркович (рос. – Додух Степан Маркович). Миргородський район
  156. Долина Парасковія (рос. – Долина Прасковья). Район невідомий
  157. Домненко Роман Іванович (рос. – Домненко Роман Иванович). Миргородський район
  158. Домоловський Данило Павлович (рос. – Домоловский Даниил Павлович). Ново-Санжарський район
  159. Донець Олексій Іванович (рос. – Донец Алексей Иванович). Градизький район
  160. Донець Трохим (рос. – Донец Трофим). Район невідомий
  161. Донець Трохим Дмитрович (рос. – Донец Трофим Дмитриевич). Опішнянський район
  162. Донський Федір (рос. – Донской Фёдор). Район невідомий
  163. Донченко (Донценко) Василь Пилипович (рос. – Донченко(Донценко) Василий Филиппович). Полтава та Полтавський район
  164. Донченко Іван Никифорович (рос. – Донченко Иван Никифорович). Район невідомий
  165. Дорманов Наум (рос. – Дорманов Наум). Район невідомий
  166. Дорогокупля Семен Омелянович (рос. – Дорогокупля Семён Емельянович). Народились в Полтавській області
  167. Дорошенко В. (рос. – Дорошенко В.). Район невідомий
  168. Дорошенко Данило (рос. – Дорошенко Даниил). Район невідомий
  169. Дорошенко Володимир Іванович (рос. – Дорошенко Владимир Иванович). Миргородський район
  170. Дорошенко Дмитро Іванович (рос. – Дорошенко Дмитрий Иванович). Полтава та Полтавський район
  171. Дорошенко Іван (рос. – Дорошенко Иван). Район невідомий
  172. Дорошенко Ілля Арсентійович (рос. – Дорошенко Илья Арсентьевич). Сенчанський район
  173. Дорошенко Макар Якович (рос. – Дорошенко Макар Яковлевич). Глобинський район
  174. Дорошенко Н. Ф. (рос. – Дорошенко Н. Ф. ). Лубенський район
  175. Дорошенко Петро Мефодійович (рос. – Дорошенко Пётр Мефодьевич). Район невідомий
  176. Дорошенко Степан Пилипович (рос. – Дорошенко Степан Филиппович). Район невідомий
  177. Дорошенко Яків (рос. – Дорошенко Яков). Район невідомий
  178. Дорошенко Яків Свиридович (рос. – Дорошенко Яков Свиридович). Лохвицький район
  179. Дорошко Сергій (рос. – Дорошко Сергей). Кобеляцький район
  180. Дохенко Дмитро (рос. – Дохенко Дмитрий). Ново-Санжарський район
  181. Доценко Андрій Хомич (рос. – Доценко Андрей Фомич). Кобеляцький район
  182. Доценко Антон Михайлович (рос. – Доценко Антон Михайлович). Великобагачанський район
  183. Доценко Валерій Павлович (рос. – Доценко Валерий Павлович). Народились в Полтавській області
  184. Доценко Григорій Семенович (рос. – Доценко Григорий Семёнович). Зінківський район
  185. Доценко Григорій Спиридонович (рос. – Доценко Григорий Спиридонович). Миргородський район
  186. Доценко Лука Пилипович (рос. – Доценко Лука Филиппович). Народились в Полтавській області
  187. Доценко Максим (рос. – Доценко Максим). Полтава та Полтавський район
  188. Доця Олександр Маркович (рос. – Доця Александр Маркович). Кременчуцький район
  189. Дошра Федір Васильович (рос. – Дошра Фёдор Васильевич). Народились в Полтавській області
  190. Драбяско Олександр Григорович (рос. – Драбяско Александр Григорьевич). Диканьський район
  191. Дранков Аркадій Семенович (рос. – Дранков Аркадий Семёнович). Ново-Санжарський район
  192. Дробака Михайло Тихонович (рос. – Дробака Михаил Тихонович). Козельщинський район
  193. Дробаха Іван Юхимович (рос. – Дробаха Иван Ефимович). Козельщинський район
  194. Дробота Павло Іванович (рос. – Дробота Павел Иванович). Гадяцький район
  195. Дрого Федір Кирилович (рос. – Дрого Фёдор Кириллович). Лохвицький район
  196. Дрозд Андрій 1-й (рос. – Дрозд Андрей). Район невідомий
  197. Дрозд Андрій 2-й (рос. – Дрозд Андрей). Район невідомий
  198. Дрозденко Іван Тимофійович (рос. – Дрозденко Иван Тимофеевич). Народились в Полтавській області
  199. Дроздов Григорій Тихонович (рос. – Дроздов Григорий Тихонович). Район невідомий
  200. Дроздов Петро (рос. – Дроздов Пётр). Лубенський район
  201. Дронко Василь Миколайович (рос. – Дронко Василий Николаевич). Лазірківський район
  202. Дроченко Євген Федорович (рос. – Дроченко Евгений Фёдорович). Район невідомий
  203. Дубина Василь (рос. – Дубина Василий). Полтава та Полтавський район
  204. Дубина Григорій Петрович (рос. – Дубина Григорий Петрович). Хорольський район
  205. Дубина Григорій Сидорович (рос. – Дубина Григорий Сидорович). Хорольський район
  206. Дубина Іван Петрович (рос. – Дубина Иван Петрович). Миргородський район
  207. Дубина Олексій Іванович (рос. – Дубина Алексей Иванович). Глобинський район
  208. Дубина Семен Андрійович (рос. – Дубина Семён Андреевич). Миргородський район
  209. Дубина Федір Андрійович (рос. – Дубина Фёдор Андреевич). Хорольський район
  210. Дубін Іван С. (рос. – Дубин Иван С. ). Кременчуцький район
  211. Дубінін Василь Володимирович (рос. – Дубинин Василий Владимирович). Народились в Полтавській області
  212. Дубінін Микола Микитович (рос. – Дубинин Николай Никитович). Котелевський район
  213. Дубовик Іван Абрамович (рос. – Дубовик Иван Абрамович). Гадяцький район
  214. Дубовик Лука Юхимович (рос. – Дубовик Лука Ефимович). Гадяцький район
  215. Дубравський Віктор Миколайович (рос. – Дубравский Виктор Николаевич). Народились в Полтавській області
  216. Дубрена Іван (рос. – Дубрена Иван). Район невідомий
  217. Дубрена Микола Феофанович (рос. – Дубрена Николай Феофанович). Карлівський район
  218. Дудка Василь Митрофанович (рос. – Дудка Василий Митрофанович). Решетилівський район
  219. Дудка Григорій Петрович (рос. – Дудка Григорий Петрович). Великобагачанський район
  220. Дудка Іван Андрійович (рос. – Дудка Иван Андреевич). Зінківський район
  221. Дудка Олександр Дмитрович (рос. – Дудка Александр Дмитриевич). Район невідомий
  222. Дудка Федір Макарович (рос. – Дудка Фёдор Макарович). Зінківський район
  223. Дудко Андрій Трифонович (рос. – Дудко Андрей Трифонович). Район невідомий
  224. Дудко Іван (рос. – Дудко Иван). Лохвицький район
  225. Дудник Іван (рос. – Дудник Иван). Великобагачанський район
  226. Дудник Іван Степанович (рос. – Дудник Иван Степанович). Петрівсько-Роменський район
  227. Дудник Федір Гаврилович (рос. – Дудник Фёдор Гавриилович). Район невідомий
  228. Дузенко Василь Омелянович (рос. – Дузенко Василий Емельянович). Машівський район
  229. Дулич Іван Дмитрович (рос. – Дулич Иван Дмитриевич). Гадяцький район
  230. Дураков Іван Якович (рос. – Дураков Иван Яковлевич). Лубенський район
  231. Дутов Олександр Григорович (рос. – Дутов Александр Григорьевич). Район невідомий
  232. Духно Олексій Андрійович (рос. – Духно Алексей Андреевич). Хорольський район
  233. Душейко Андрій Макарович (рос. – Душейко Андрей Макарович). Градизький район
  234. Дьомін Петро (рос. – Дёмин Пётр). Район невідомий
  235. Дьяченко Андрій Павлович (рос. – Дьяченко Андрей Павлович). Шишацький район
  236. Дьяченко Афанасій Юхимович (рос. – Дьяченко Афанасий Ефимович). Глобинський район
  237. Дьяченко Василь Григорович (рос. – Дьяченко Василий Григорьевич). Лохвицький район
  238. Дьяченко Григорій Данилович (рос. – Дьяченко Григорий Данилович). Район невідомий
  239. Дьяченко Григорій Іванович (рос. – Дьяченко Григорий Иванович). Миргородський район
  240. Дьяченко Григорій Львович (рос. – Дьяченко Григорий Львович). Котелевський район
  241. Дьяченко Данило Селівёрстовіч (рос. – Дьяченко Даниил Селивёрстович). Полтава та Полтавський район
  242. Дьяченко Євтух Зіновійович (рос. – Дьяченко Евтух Зиновьевич). Козельщинський район
  243. Дьяченко Микита Сергійович (рос. – Дьяченко Никита Сергеевич). Район невідомий
  244. Дьяченко Михайло Олексійович (рос. – Дьяченко Михаил Алексеевич). Пирятинський район
  245. Дьяченко Олексій Романович (рос. – Дьяченко Алексей Романович). Лохвицький район
  246. Дьяченко Петро Іванович (рос. – Дьяченко Пётр Иванович). Район невідомий
  247. Дьяченко Петро Прохорович (рос. – Дьяченко Пётр Прохорович). Гребінківський район
  248. Дьяченко Родіон Платонович (рос. – Дьяченко Родион Платонович). Район невідомий
  249. Дьяченко Семен Васильович (рос. – Дьяченко Семён Васильевич). Полтава та Полтавський район
  250. Дьяченко Сергій Павлович (рос. – Дьяченко Сергей Павлович). Котелевський район
  251. Дьяченко Федір Григорович (рос. – Дьяченко Фёдор Григорьевич). Опішнянський район
  252. Дягтенко Володимир Павлович (рос. – Дягтенко Владимир Павлович). Лубенський район
  253. Дядичко Володимир Іванович (рос. – Дядичко Владимир Иванович). Район невідомий
  254. Дядичков А. І. (рос. – Дядичков А. И. ). Опішнянський район
  255. Дядура Петро (рос. – Дядура Пётр). Шишацький район
  256. Дяченко Іван (рос. – Дяченко Иван). Район невідомий
  257. Дяченко Яків (рос. – Дяченко Яков). Район невідомий

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Екітон И. Я. (рос. – Экитон И. Я.). Район невідомий
  2. Євдокименко Влас (рос. – Евдокименко Влас). Район невідомий
  3. Євдокимов Володимир (рос. – Евдокимов Владимир). Сенчанський район
  4. Євецький Іван Климентійович (рос. – Евецкий Иван Климентьевич). Район невідомий
  5. Євсейченко Віктор Володимирович (рос. – Евсейченко Виктор Владимирович). Район невідомий
  6. Євтушенко Володимир Ол. (рос. – Евтушенко Владимир Ал. ). Шишацький район
  7. Євтушенко Максим Карпович (рос. – Евтушенко Максим Карпович). Карлівський район
  8. Євтушенко Олександр Андрійович (рос. – Евтушенко Александр Андреевич). Миргородський район
  9. Євтушенко Павло Семенович (рос. – Евтушенко Павел Семёнович). Карлівський район
  10. Єгоров Олександр Володимирович (рос. – Егоров Александр Владимирович). Миргородський район
  11. Ємець Іван (рос. – Емец Иван). Полтава та Полтавський район
  12. Ємець Микола Олександрович (рос. – Емец Николай Александрович). Район невідомий
  13. Ємцов Кирило Трохимович (рос. – Емцов Кирилл Трофимович). Народились в Полтавській області
  14. Єна Андрій Кононович (рос. – Ена Андрей Кононович). Народились в Полтавській області
  15. Єндеченко Андрій Петрович (рос. – Ендеченко Андрей Петрович). Миргородський район
  16. Єндеченко Панас (рос. – Ендеченко Афанасий). Район невідомий
  17. Єременко Іван (рос. – Ерёменко Иван). Район невідомий
  18. Єременко Іван (рос. – Ерёменко Иван). Кременчуцький район
  19. Єременко Іван Степанович (рос. – Ерёменко Иван Степанович). Полтава та Полтавський район
  20. Єременко Лаврентій (рос. – Ерёменко Лаврентий). Великобагачанський район
  21. Єременко Леонтій (рос. – Ерёменко Леонтий). Район невідомий
  22. Єременко Леонтій Кирилович (рос. – Ерёменко Леонтий Кириллович). Градизький район
  23. Єременко Макар (рос. – Ерёменко Макар). Полтава та Полтавський район
  24. Єременко Павло Іванович (рос. – Ерёменко Павел Иванович). Район невідомий
  25. Єременко Петро Петрович (рос. – Ерёменко Пётр Петрович). Козельщинський район
  26. Єременко Терентій Петрович (рос. – Ерёменко Терентий Петрович). Козельщинський район
  27. Єрецько Іван Лукич (рос. – Ерецко Иван Лукич). Кременчуцький район
  28. Єрмаков Микола (рос. – Ермаков Николай). Район невідомий
  29. Єрмаш Олексій Хомич (рос. – Ермаш Алексей Фомич). Зінківський район
  30. Єрмоленко Федір Павлович (рос. – Ермоленко Фёдор Павлович). Козельщинський район
  31. Єрмолов Василь Парфірьевіч (рос. – Ермолов Василий Парфирьевич). Миргородський район
  32. Єрофєєв Афанасій Омелянович (рос. – Ерофеев Афанасий Емельянович). Народились в Полтавській області
  33. Єрохін Семен (рос. – Ерохин Семён). Лубенський район
  34. Єсипенко Порфирій Іванович (рос. – Есипенко Порфирий Иванович). Район невідомий
  35. Єфименко Віктор Ілліч (рос. – Ефименко Виктор Ильич). Кременчуцький район
  36. Єфименко Іван (рос. – Ефименко Иван). Район невідомий
  37. Єфименко Михайло Михайлович (рос. – Ефименко Михаил Михайлович). Зінківський район
  38. Єфименко Олександр Харитонович (рос. – Ефименко Александр Харитонович). Диканьський район
  39. Єфременко Олексій Миколайович (рос. – Ефременко Алексей Николаевич). Лубенський район
  40. Єщенко Андрій Арсентійович (рос. – Ещенко Андрей Арсентьевич). Ново-Санжарський район

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Жавотинський Панас Демидович (рос. – Жавотинский Афанасий Демидович). Народились в Полтавській області
  2. Жага Дмитро Іванович (рос. – Жага Дмитрий Иванович). Котелевський район
  3. Жалін Микола Данилович (рос. – Жалин Николай Данилович). Район невідомий
  4. Жебель Василь Онисимович (рос. – Жебель Василий Анисимович). Народились в Полтавській області
  5. Железняк Григорій Васильович (рос. – Железняк Григорий Васильевич). Миргородський район
  6. Железняк Іван (рос. – Железняк Иван). Гадяцький район
  7. Желудченко Іван Кирилович (рос. – Желудченко Иван Кириллович). Великобагачанський район
  8. Жерняк Семен Дем (рос. – Жерняк Семён Дем.). Район невідомий
  9. Живила Сергій Іванович (рос. – Живила Сергей Иванович). Козельщинський район
  10. Живодер Афанасій Леонтійович (рос. – Живодер Афанасий Леонтьевич). Народились в Полтавській області
  11. Живців Пантелій Петрович (рос. – Живцов Пантелей Петрович). Градизький район
  12. Жигун Олексій Миколайович (рос. – Жигун Алексей Николаевич). Район невідомий
  13. Жиденко Трохим Макарович (рос. – Жиденко Трофим Макарович). Козельщинський район
  14. Жижилаєв Павло Петрович (рос. – Жижилаев Павел Петрович). Район невідомий
  15. Жилін Андрій Олексійович (рос. – Жилин Андрей Алексеевич). Чорнухинський район
  16. Жилін Василь Іванович (рос. – Жилин Василий Иванович). Машівський район
  17. Жилін Василь Іванович (рос. – Жилин Василий Иванович). Народились в Полтавській області
  18. Жило Іван Григорович (рос. – Жило Иван Григорьевич). Лубенський район
  19. Жирняк Олександр (рос. – Жирняк Александр). Кобеляцький район
  20. Житник Йосип Олександрович (рос. – Житник Иосиф Александрович). Зінківський район
  21. Жмурко Федір Григорович (рос. – Жмурко Фёдор Григорьевич). Зінківський район
  22. Жовницький Афанасій Кирилович (рос. – Жовницкий Афанасий Кириллович). Гадяцький район
  23. Жолдак Григорій (рос. – Жолдак Григорий). Полтава та Полтавський район
  24. Жук Михайло Никифорович (рос. – Жук Михаил Никифорович). Кобеляцький район
  25. Жук Олексій Васильович (рос. – Жук Алексей Васильевич). Лохвицький район
  26. Жуков Євдоким Іванович (рос. – Жуков Евдоким Иванович). Район невідомий
  27. Журавель Євдоким Іванович (рос. – Журавль Евдоким Иванович). Петрівсько-Роменський район
  28. Журавльов Афанасій Михайлович (рос. – Журавлёв Афанасий Михайлович). Великобагачанський район
  29. Журавльов Федір Петрович (рос. – Журавлёв Фёдор Петрович). Великобагачанський район
  30. Журба Дмитро Родіонович (рос. – Журба Дмитрий Родионович). Чорнухинський район
  31. Журба Омелян Іванович (рос. – Журба Емельян Иванович). Решетилівський район
  32. Жушман Федір Максимович (рос. – Жушман Фёдор Максимович). Полтава та Полтавський район

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Заборний Костянтин Петрович (рос. – Заборный Константин Петрович). Район невідомий
  2. Забродко Олександр Федорович (рос. – Забродко Александр Фёдорович). Глобинський район
  3. Забудко Олександр (рос. – Забудко Александр). Градизький район
  4. Завгородній Григорій Якович (рос. – Завгородний Григорий Яковлевич). Район невідомий
  5. Завгородній Семен Иоанович (рос. – Завгородний Семён Иоанович). Район невідомий
  6. Заворотний Афанасій Андрійович (рос. – Заворотный Афанасий Андреевич). Район невідомий
  7. Заворотний Микола Іванович (рос. – Заворотный Николай Иванович). Район невідомий
  8. Загорний Афанасій Афанасійович (рос. – Загорный Афанасий Афанасьевич). Народились в Полтавській області
  9. Задависвічка Олексій Євстахійович (рос. – Задавысвичка Алексей Евстафьевич). Район невідомий
  10. Заєць Кирило Сергійович (рос. – Заяц Кирилл Сергеевич). Петрівсько-Роменський район
  11. Заєць Олександр Миколайович (рос. – Заяц Александр Николаевич). Чутівський район
  12. Заєць Павло Степанович (рос. – Заяц Павел Степанович). Народились в Полтавській області
  13. Заза Олександр Тадейович (рос. – Заза Александр Фаддеевич). Чорнухинський район
  14. Зайцев Григорій Семенович (Симонович) (рос. – Зайцев Григорий Симонович). Градизький район
  15. Зайцев Сергій (рос. – Зайцев Сергей). Район невідомий
  16. Зайцев Сергій Григорович (рос. – Зайцев Сергей Григорьевич). Район невідомий
  17. Зайченко Василь Степанович (рос. – Зайченко Василий Степанович). Гребінківський район
  18. Зайченко Григорій Свиридович (рос. – Зайченко Григорий Свиридович). Полтава та Полтавський район
  19. Зайченко Степан Васильович (рос. – Зайченко Степан Васильевич). Козельщинський район
  20. Заїка Григорій Гаврилович (рос. – Заика Григорий Гавриилович). Козельщинський район
  21. Заїка Іван (рос. – Заика Иван). Хорольський район
  22. Заїка Прокіп Григорович (рос. – Заика Прокофий Григорьевич). Семенівський район
  23. Закладний Іван Степанович (рос. – Закладный Иван Степанович). Великобагачанський район
  24. Закоморний Антон Федорович (рос. – Закоморный Антон Фёдорович). Великобагачанський район
  25. Залата Павло Іванович (рос. – Залата Павел Иванович). Лубенський район
  26. Залозний Федір (рос. – Залозный Фёдор). Район невідомий
  27. Замуреєнко Антон Йосипович (рос. – Замуреенко (Самуцеенко) Антон Иосифович). Гадяцький район
  28. Заніздра Данило Трифонович (рос. – Заниздра Даниил Трифонович). Градизький район
  29. Запорожець Іван Олександрович (рос. – Запорожец Иван Александрович). Полтава та Полтавський район
  30. Запорожець Микола (рос. – Запорожец Николай). Район невідомий
  31. Запорожець Олексій Микитович (рос. – Запорожец Алексей Никитич). Опішнянський район
  32. Заремба Іван Антонович (рос. – Заремба Иван Антонович). Карлівський район
  33. Зарубенко Іван Давидович (рос. – Зарубенко Иван Давидович). Петрівсько-Роменський район
  34. Засенко П. Р. (рос. – Засенко П. Р. ). Машівський район
  35. Затона (Сатона) Олександр Федорович (рос. – Затона (Сатона) Александр Фёдорович). Козельщинський район
  36. Захаренко Олексій Дем’янович (рос. – Захаренко Алексей Демьянович). Великобагачанський район
  37. Захарко Василь Дмитрович (рос. – Захарко Василий Дмитриевич). Полтава та Полтавський район
  38. Захаров Василь Петрович (рос. – Захаров Василий Петрович). Район невідомий
  39. Захарченко Анатолій Васильович (рос. – Захарченко Анатолий Васильевич). Народились в Полтавській області
  40. Захарченко Григорій (рос. – Захарченко Григорий). Ново-Санжарський район
  41. Захарченко Іван Романович (рос. – Захарченко Иван Романович). Диканьський район
  42. Захарченко Лука Омелянович (рос. – Захарченко Лука Емельянович). Градизький район
  43. Захарченко Ф. Т. (рос. – Захарченко Ф. Т. ). Опішнянський район
  44. Зелений Трохим Кузьмич (рос. – Зелёный Трофим Кузьмич). Район невідомий
  45. Зеленський Максим Никифорович (рос. – Зеленский Максим Никифорович). Ново-Санжарський район
  46. Зеняк Іван Петрович (рос. – Зеняк Иван Петрович). Зінківський район
  47. Зима Іван Андрійович (рос. – Зима Иван Андреевич). Градизький район
  48. Зімін Роман Миколайович (рос. – Зимин Роман Николаевич). Карлівський район
  49. Зимниця Микола Іванович (рос. – Зимница Николай Иванович). Район невідомий
  50. Зіненко Григорій Романович (рос. – Зиненко Григорий Романович). Лохвицький район
  51. Зінченко Анатолій (рос. – Зинченко Анатолий). Район невідомий
  52. Зінченко Андрій Васильович (рос. – Зинченко Андрей Васильевич). Лохвицький район
  53. Зінченко Георгій Іванович (рос. – Зинченко Георгий Иванович). Пирятинський район
  54. Зінченко Григорій Михайлович (рос. – Зинченко Григорий Михайлович). Район невідомий
  55. Зінченко Дмитро Іванович (рос. – Зинченко Дмитрий Иванович). Район невідомий
  56. Зінченко Леонтій Петрович (рос. – Зинченко Леонтий Петрович). Шишацький район
  57. Зінченко Петро Юхимович (рос. – Зинченко Пётр Ефимович). Хорольський район
  58. Зінченко Філіп Кіндратович 1-й (рос. – Зинченко Филипп Кондратьевич 1-й). Карлівський район
  59. Зінченко Філіп Кіндратович 2-й (рос. – Зинченко Филипп Кондратьевич 2-й). Карлівський район
  60. Зіренко (Сіренко, Серенко) Василь (рос. – Зиренко (Сиренко,Серенко) Василий). Район невідомий
  61. Зленко Григорій Титович (рос. – Зленко Григорий Титович). Решетилівський район
  62. Зленко Данило (рос. – Зленко Даниил). Лохвицький район
  63. Зленко Микола (рос. – Зленкий Николай). Район невідомий
  64. Злидень Андрій Олексійович (рос. – Злыдень Андрей Алексеевич). Народились в Полтавській області
  65. Зновенко Володимир (рос. – Зновенко Владимир). Район невідомий
  66. Зобенко Іван Григорович (рос. – Зобенко Иван Григорьевич). Градизький район
  67. Зобенко Яків Іванович (рос. – Зобенко Яков Иванович). Градизький район
  68. Зозуль Михайло Іванович (рос. – Зозуль Михаил Иванович). Лубенський район
  69. Зозуля Іван Максимович (рос. – Зозуля Иван Максимович). Чорнухинський район
  70. Зозуля Іван Степанович (рос. – Зозуля Иван Степанович). Ново-Санжарський район
  71. Зозуля Петро Петрович (рос. – Зозуля Пётр Петрович). Хорольський район
  72. Зозуля Яків Антонович (рос. – Зозуля Яков Антонович). Оржицький район
  73. Золянік Іван (рос. – Золяник Иван). Градизький район
  74. Зонік Федір (рос. – Зоник Фёдор). Ново-Санжарський район
  75. Зорін Василь Арсентійович (рос. – Зорин Василий Арсентьевич). Пирятинський район
  76. Зорін Геннадій Михайлович (рос. – Зорин Геннадий Михайлович). Лубенський район
  77. Зотенко Василь Іванович (рос. – Зотенко Василий Иванович). Шишацький район
  78. Зуб Іван Васильович (рос. – Зуб Иван Васильевич). Район невідомий
  79. Зуб Зіновій Сидорович (рос. – Зуб Зиновий Сидорович). Решетилівський район
  80. Зуб (Зуп) Михайло Євменович (рос. – Зуб (Зуп) Михаил Евменович). Район невідомий
  81. Зубан Іван Юхимович (рос. – Зубан Иван Ефимович). Зінківський район
  82. Зубані Іван Володимирович (рос. – Зубани Иван Владимирович). Лохвицький район
  83. Зубань Григорій (рос. – Зубань Григорий). Карлівський район
  84. Зубань Микола Полікарпович (рос. – Зубань Николай Поликарпович). Карлівський район
  85. Зубенко Юхим Никифорович (рос. – Зубенко Ефим Никифорович). Кременчуцький район
  86. Зубер Василь (рос. – Зубер Василий). Район невідомий
  87. Зубер Василь Романович (рос. – Зубер Василий Романович). Кременчуцький район
  88. Зубко Володимир (рос. – Зубко Владимир). Район невідомий
  89. Зузік Філіп Євдокимович (рос. – Зузик Филипп Евдокимович). Миргородський район
  90. Зюзь Олександр Іванович (рос. – Зюзь Александр Иванович). Район невідомий

 

 

 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Іваненко Василь (рос. – Иваненко Василий). Район невідомий
  2. Іванина (Іванін) Яків Павлович (рос. – Иванина (Иванин) Яков Павлович). Гребінківський район
  3. Іванина Микола Володимирович (рос. – Иванина Николай Владимирович). Чорнухинський район
  4. Іваницький Петро Мартинович (рос. – Иваницкий Пётр Мартынович). Гребінківський район
  5. Іванко Григорій Сергійович (рос. – Иванко Григорий Сергеевич). Район невідомий
  6. Іванов Микола Васильович (рос. – Иванов Николай Васильевич). Кременчуцький район
  7. Іванов Микола Михайлович (рос. – Иванов Николай Михайлович). Кременчуцький район
  8. Іванов Олександр Дмитрович (рос. – Иванов Александр Дмитриевич). Ново-Санжарський район
  9. Іванченко Іван Никифорович (рос. – Иванченко Иван Никифорович). Козельщинський район
  10. Іванченко Микола (рос. – Иванченко Николай). Район невідомий
  11. Іванченко Микола Олексійович (рос. – Иванченко Николай Алексеевич). Миргородський район
  12. Іванченко Сергій Григорович (рос. – Иванченко Сергей Григорьевич). Кременчуцький район
  13. Іванько Василь Гаврилович (рос. – Иванько Василий Гавриилович). Гадяцький район
  14. Іванюк Євдоким Кузьмич (рос. – Иванюк Евдоким Кузьмич). Район невідомий
  15. Іванюк Олексій Михайлович (рос. – Иванюк Алексей Михайлович). Пирятинський район
  16. Іванюка Микита Михайлович (рос. – Иванюка Никита Михайлович). Район невідомий
  17. Івасенко Степан Юхимович (рос. – Ивасенко Степан Ефимович). Район невідомий
  18. Іватулін Бахім (рос. – Иватулин Бах3м). Район невідомий
  19. Івахненко Сергій Семенович (рос. – Ивахненко Сергей Семёнович). Пирятинський район
  20. Івашніков (Іващенко) Іван Фотійович (Фокович) (рос. – Ивашников (Иващенко) Иван Фотиевич). Лубенський район
  21. Іващенко Дем’ян Михайлович (рос. – Иващенко Демян Михайлович). Народились в Полтавській області
  22. Іващенко Дмитро Савич (рос. – Иващенко Дмитрий Саввич). Хорольський район
  23. Іващенко Іван Митрофанович (рос. – Иващенко (Иванченко) Иван Митрофанович). Лубенський район
  24. Іващенко Микита Артемович (рос. – Иващенко Никита Артёмович). Опішнянський район
  25. Іващенко Михайло Петрович (рос. – Иващенко Михаил Петрович). Народились в Полтавській області
  26. Іващенко Михайло Трохимович (рос. – Иващенко Михаил Трофимович). Чорнухинський район
  27. Іващенко Яків Іванович (рос. – Иващенко Яков Иванович). Лубенський район
  28. Іващенко Яків Львович (рос. – Иващенко Яков Львович). Чорнухинський район
  29. Івженко Антон Васильович (рос. – Ивженко Антон Васильевич). Решетилівський район
  30. Івка Григорій Семенович (рос. – Ивка Григорий Семёнович). Решетилівський район
  31. Івко Іван Денисович (рос. – Ивко Иван Денисович). Район невідомий
  32. Івко Михайло Федорович (рос. – Ивко Михаил Фёдорович). Район невідомий
  33. Івлєв Іван Сергійович (рос. – Ивлев Иван Сергеевич). Район невідомий
  34. Івченко Михайло Платонович (рос. – Ивченко Михаил Платонович). Район невідомий
  35. Ігнатенко Василь Іванович (рос. – Игнатенко Василий Иванович). Кобеляцький район
  36. Ігнатенко Микола Юхимович (рос. – Игнатенко Николай Ефимович). Петрівсько-Роменський район
  37. Ігнатенко Федір Іванович (рос. – Игнатенко Фёдор Иванович). Гадяцький район
  38. Ігнатенко Федір Іванович (рос. – Игнатенко Фёдор Иванович). Народились в Полтавській області
  39. Ігнатенко Федір Якович (рос. – Игнатенко Фёдор Яковлевич). Великобагачанський район
  40. Ізуля Павло Ав. (рос. – Изуля Павел Ав. ). Семенівський район
  41. Ілляшенко Андрій Іванович (рос. – Иляшенко Андрей Иванович). Гадяцький район
  42. Ілляшенко Олександр Артемович (рос. – Иляшенко Александр Артёмович). Гадяцький район
  43. Ілляшенко Федір (рос. – Ильяшенко Фёдор). Гадяцький район
  44. Ільїн Т. Аф. (рос. – Ильин Т. Аф.). Район невідомий
  45. Ільченко Іван Васильович (рос. – Ильченко Иван Васильевич). Карлівський район
  46. Ільченко Михайло Іванович (рос. – Ильченко Михаил Иванович). Диканьський район
  47. Ільченко Олександр Андрійович (рос. – Ильченко Александр Андреевич). Полтава та Полтавський район
  48. Іляшенко Дмитро Іванович (рос. – Иляшенко Дмитрий Иванович). Пирятинський район
  49. Індиченко (Єндеченко, Юдіченко) Опанас (рос. – Индиченко (Ендеченко, Юдиченко) Афанасий). Район невідомий
  50. Іопа Василь Степанович (рос. – Иопа Василий Степанович). Полтава та Полтавський район
  51. Ірклієнко Михайло Никифорович (рос. – Ирклиенко Михаил Никифорович). Лубенський район
  52. Ірца Василь Миколайович (рос. – Ирца Василий Николаевич). Ново-Санжарський район
  53. Іскренко Короп Юхимович (рос. – Искренко Карп Ефимович). Хорольський район
  54. Ісченко Григорій Тихонович (рос. – Исченко Григорий Тихонович). Район невідомий
  55. Іченський Аксентій Савелійович (рос. – Иченский Аксентий Савельевич). Гребінківський район
  56. Іщенко Василь Омелянович (рос. – Ищенко Василий Емельянович). Полтава та Полтавський район
  57. Іщенко Олександр (рос. – Ищенко Александр). Район невідомий
  58. Іщенко Тарас Іванович (рос. – Ищенко Тарас Иванович). Район невідомий

 

Коментарі: