Доповнення до Книги Пам'яті Полтавщини. Загиблі в полоні

Ново-Санжарський район

Ново-Санжарський район

Доповнення до “Книги Пам’яті України. Полтавська область”: мешканці Ново-Санжарського району, які загинули у таборах для військовополонених у 1941-1945 роках.

До списку загиблих.

Дивись також:

Алфавітний покажчик до Книги Пам’яті України. Полтавська область.

Книга Пам’яті України. Полтавська область. Том 9. Новосанжарський, Оржицький та Пирятинський райони.

Книга Пам’яті України. Полтавська область. Том 12. Імена мешканців всіх районів, які не були занесені до 1 — 11 томів.

 



Андрушенко
Яким Васильович


Антоненко
Павло Никифорович


Артюхін
Олексій Кузьмич


Бабенко
Іван Іванович


Варич
Антон Йосипович


Ворона
Харитон Опанасович


Домоловський
Данило Павлович


Камуц
Іван Дем’янович


Киричок
Андрій Степанович


Кочерженко
Гнат Захарович


Ладатко
Олександр Никифорович


Лелюх
Юхим Семенович


Маріїч
Олексій Андрійович


Мокляк
Яків Полікарпович


Мулко
Микола Андрійович


Нестеренко
Федір Петрович


Охріменко
Микола Карпович


Панфілов
Олексій Костянтинович


Панченко
Михайло Іванович


Передерій
Іван Опанасович


Погорілий
Михайло Олексійович


Подопригора
Степан Олександрович


Пономаренко
Володимир Петрович


Потороко
Григорій Федорович


Федорець
Сава Никанорович



Яременко
Степан Петрович

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Аборос Афанасій Хомич (рос. – Аборос Афанасий Фомич)
  2. Андрушенко Яким Васильович (рос. – Андрушенко Аким Васильевич)
  3. Антоненко Павло Никифорович (рос. – Антоненко Павел Никифорович)
  4. Артюхін Олексій Кузьмич (рос. – Артюхин Алексей Кузьмич)
  5. Бабенко Іван Іванович (рос. – Бабенко Иван Иванович)
  6. Бабенко Яків Радионович (рос. – Бабенко Яков Радионович)
  7. Баля Олександр Тихонович (рос. – Баля Александр Тихонович)
  8. Безуглий Олексій Миколайович (рос. – Безуглый Алексей Николаевич)
  9. Бірь Павло Онуфрьевіч (рос. – Бирь Павел Онуфрьевич)
  10. Бобир Михайло Федорович (рос. – Бобырь Михаил Фёдорович)
  11. Богун Михайло Ілліч (рос. – Богун Михаил Ильич)
  12. Бодак Андрій Тимофійович (рос. – Бодак Андрей Тимофеевич)
  13. Будко Микола Федотович (рос. – Будко Николай Федотович)
  14. Бунецький Григорій Павлович (рос. – Бунецкий Григорий Павлович)
  15. Бурда Олексій Мойсейович (рос. – Бурда Алексей Моисеевич)
  16. Бутович Іван Дмитрович (рос. – Бутович Иван Дмитриевич)
  17. Варич Антон Йосипович (рос. – Варич Антон Иосифович)
  18. Васута Олексій Федорович (рос. – Васута Алексей Фёдорович)
  19. Величко Петро (рос. – Величко Пётр)
  20. Величко Павло Степанович (рос. – Величко Павел Степанович)
  21. Вісич Степан Петрович (рос. – Висыч Степан Петрович)
  22. Вовк Остап Андрійович (рос. – Волк Остап Андреевич)
  23. Ворона Харитон Опанасович (рос. – Ворона Харитон Афанасьевич)
  24. Воршенін Яків Іванович (рос. – Воршенин Яков Иванович)
  25. Ганжа Федір Ілліч (рос. – Ганжа Фёдор Ильич)
  26. Гененко Степан Іванович (рос. – Гененко Степан Иванович)
  27. Головченко Микола Миколайович (рос. – Головченко Николай Николаевич)
  28. Гонконг Андрій Терентійович (рос. – Гонконг Андрей Терентьевич)
  29. Гордієнко Федір Григорович (рос. – Гордиенко Фёдор Григорьевич)
  30. Дверник Андрій Васильович (рос. – Дверник Андрей Васильевич)
  31. Деменко Федір Данилович (рос. – Деменко Фёдор Даниилович)
  32. Дерев’янко Іван Олексійович (рос. – Деревянко Иван Алексеевич)
  33. Дерій Михайло Онуфрійович (рос. – Дерий Михаил Онуфриевич)
  34. Дерій Федір Онуфрійович (рос. – Дерий Фёдор Онуфриевич)
  35. Дикий Володимир Кузьмич (рос. – Дикий Владимир Кузьмич)
  36. Довженко Дмитро (рос. – Довженко Дмитрий)
  37. Домоловський Данило Павлович (рос. – Домоловский Даниил Павлович)
  38. Дохенко Дмитро (рос. – Дохенко Дмитрий)
  39. Дранков Аркадій Семенович (рос. – Дранков Аркадий Семёнович)
  40. Єщенко Андрій Арсентійович (рос. – Ещенко Андрей Арсентьевич)
  41. Захарченко Григорій (рос. – Захарченко Григорий)
  42. Зеленський Максим Никифорович (рос. – Зеленский Максим Никифорович)
  43. Зозуля Іван Степанович (рос. – Зозуля Иван Степанович)
  44. Зонік Федір (рос. – Зоник Фёдор)
  45. Іванов Олександр Дмитрович (рос. – Иванов Александр Дмитриевич)
  46. Ірца Василь Миколайович (рос. – Ирца Василий Николаевич)
  47. Камуц Іван Дем’янович (рос. – Камуц Иван Демьянович)
  48. Капуста Яків Петрович (рос. – Капуста Яков Петрович)
  49. Карась Іван Семенович (рос. – Карась Иван Семёнович)
  50. Кизил Микола (рос. – Кизил Николай)
  51. Киричок Андрій Степанович (рос. – Киричок Андрей Степанович)
  52. Китайгора Володимир Данилович (рос. – Китайгора Владимир Данилович)
  53. Китайгора Кирило Трохимович (рос. – Китайгора Кирилл Трофимович)
  54. Клименко Іван Іларіонович (рос. – Клименко Иван Илларионович)
  55. Коба Іван Гаврилович (рос. – Коба Иван Гавриилович)
  56. Коротко Костянтин Іванович (рос. – Коротко Константин Иванович)
  57. Косиця Микола Петрович (рос. – Косица Николай Петрович)
  58. Костюченко Федір Юхимович (рос. – Костюченко Фёдор Ефимович)
  59. Кочерженко Гнат Захарович (рос. – Кочерженко Игнат Захарович)
  60. Кривошея Павло Іванович (рос. – Кривошея Павел Иванович)
  61. Кубайко Никифор (рос. – Кубайко Никифор)
  62. Куліш Андрій Григорович (рос. – Кулиш Андрей Григорьевич)
  63. Ладатко Олександр Никифорович (рос. – Ладатко Александр Никифорович)
  64. Лашенко Іван (рос. – Лашенко Иван)
  65. Лебідь Василь Іванович (рос. – Лебедь Василий Иванович)
  66. Левкович Микола Іванович (рос. – Левкович Николай Иванович)
  67. Левченко Андрій Олександрович (рос. – Левченко Андрей Александрович)
  68. Лелюх Юхим Семенович (рос. – Лелюх Ефим Семёнович)
  69. Лимар Гнат Павлович (рос. – Лимар Игнатий Павлович)
  70. Лисенко Петро Артемович (рос. – Лысенко Пётр Артёмович)
  71. Лях Омелян (рос. – Лях Емельян)
  72. Манько Олександр Іванович (рос. – Манько Александр Иванович)
  73. Маріїч Олексій Андрійович (рос. – Мариич Алексей Андреевич)
  74. Марченко Устин (Устим) Іванович (рос. – Марченко Устин (Устим) Иванович)
  75. Матенко Андрій Григорович (рос. – Матенко Андрей Григорьевич)
  76. Мокляк Іван Романович (рос. – Мокляк Иван Романович)
  77. Мокляк Яків Полікарпович (рос. – Мокляк Яков Поликарпович)
  78. Мулко Микола Андрійович (рос. – Мулко Николай Андреевич)
  79. Нездойминога Іван Ст. (рос. – Нездойминога Иван Ст.)
  80. Нестеренко Федір Петрович (рос. – Нестеренко Фёдор Петрович)
  81. Нестойминога (Несдоминога) Олександр Степанович (рос. – Нестойминога (Несдоминога) Александр Степанович)
  82. Новохатний Василь Харитонович (рос. – Новохатный Василий Харитонович)
  83. Олійников Ілля Макарович (рос. – Олейников Илья Макарович)
  84. Олійник Федір Костянтинович (рос. – Олейник Фёдор Константинович)
  85. Онищенко Лаврентій Іванович (рос. – Онищенко Лаврентий Иванович)
  86. Охріменко Микола Карпович (рос. – Охрименко Николай Карпович)
  87. Панфілов Олексій Костянтинович (рос. – Панфилов Алексей Константинович)
  88. Панченко Михайло Іванович (рос. – Панченко Михаил Иванович)
  89. Передерій Іван Опанасович (рос. – Передерий Иван Афанасьевич)
  90. Перерава Максим Іванович (рос. – Перерава Максим Иванович)
  91. Петрушка Василь Іванович (рос. – Петрушка Василий Иванович)
  92. Повьякало Павло Федорович (рос. – Повьякало Павел Фёдорович)
  93. Погорілий Михайло Олексійович (рос. – Погорелый Михаил Алексеевич)
  94. Подопригора Степан Олександрович (рос. – Подопригора Степан Александрович)
  95. Пономаренко Володимир Петрович (рос. – Пономаренко Владимир Петрович)
  96. Пономаренко Гавриїл Макарович (рос. – Пономаренко Гавриил Макарович)
  97. Пономаренко Костянтин Федорович (рос. – Пономаренко Константин Фёдорович)
  98. Потіха Пилип Іванович (рос. – Потеха Филипп Иванович)
  99. Потороко Григорій Федорович (рос. – Потороко Григорий Фёдорович)
  100. П’ятак Антон Йосипович (рос. – Пятак Антон Иосифович)
  101. Рева Федір Васильович (рос. – Рева Фёдор Васильевич)
  102. Рой Андрій Іванович (рос. – Рой Андрей Иванович)
  103. Сало Панас Никифорович (рос. – Сало Афанасий Никифорович)
  104. Сердюк Євдоким (рос. – Сердюк Евдоким)
  105. Сердюк Сергій Прокопович (рос. – Сердюк Сергей Прокопович)
  106. Сердюк Яків Петрович (рос. – Сердюк Яков Петрович)
  107. Сіврюк Макар Арсенійович (рос. – Сиврюк Макар Арсеньевич)
  108. Скедан Петро Прокопович (рос. – Скедан Пётр Прокофьевич)
  109. Скляр Семен Федорович (рос. – Скляр Семён Фёдорович)
  110. Скрипнюк Семен Трохимович (рос. – Скрипнюк Семён Трофимович)
  111. Скрипник Павло Микитович (рос. – Скрыпник Павел Никитич)
  112. Скряга Іван Єлисейович (рос. – Скряга Иван Елисеевич)
  113. Смоловий Андрій Єгорович (рос. – Смоловый Андрей Егорович)
  114. Солонина Антон Павлович (рос. – Солонина Антон Павлович)
  115. Співак Василь Петрович (рос. – Спивак Василий Петрович)
  116. Столовий Андрій (рос. – Столовой Андрей)
  117. Тетянко Василь Якович (рос. – Татьянко Василий Яковлевич)
  118. Тонконог Андрій Терентійович (рос. – Тонконог Андрей Терентьевич)
  119. Троян Григорій Іванович (рос. – Троян Григорий Иванович)
  120. Троян Федір Андрійович (рос. – Троян Фёдор Андреевич)
  121. Федорець Сава Никанорович (рос. – Федорец Савва Никанорович)
  122. Хмара Григорій (рос. – Хмара Григорий)
  123. Чумак Єгор Васильович (рос. – Чумак Егор Васильевич)
  124. Шаповал Денис Порфирович (рос. – Шаповал Денис Порфирьевич)
  125. Якименко Олексій Іванович (рос. – Якименко Алексей Иванович)
  126. Якуба Григорій Максимович (рос. – Якуба Григорий Максимович)
  127. Яременко Степан Петрович (рос. – Яременко Степан Петрович)
  128. Яценко Тимофій Іванович (рос. – Яценко Тимофей Иванович)

 

Коментарі: