Доповнення до Книги Пам'яті Полтавщини. Загиблі в полоні

Лохвицький район

Лохвицький район

Доповнення до “Книги Пам’яті України. Полтавська область”: мешканці Лохвицького району, які загинули у таборах для військовополонених у 1941-1945 роках.

Указом Президії Верховної Ради УРСР від 4 січня 1957 р. до складу Лохвицького району увійшла частина території ліквідованих Петрівсько-Роменського і Покровсько-Багачанського районів Полтавської області.

Указом Президії Верховної Ради УРСР від 30 грудня 1962 р. «Про укрупнення сільських районів Української РСР» до складу Лохвицького району увійшла територія Сенчанського району.

До списку загиблих.

Дивись також:

Алфавітний покажчик до Книги Пам’яті України. Полтавська область.

Книга Пам’яті України. Полтавська область. Том 7. Лохвицький та Лубенський райони.

Книга Пам’яті України. Полтавська область. Том 12. Імена мешканців всіх районів, які не були занесені до 1 — 11 томів.

 



Богдан
Олексій Ілліч (Ількович)


Бойков
Прокіп Андрійович


Горенко
Василь Павлович


Горошко
Сава Михайлович


Грабар
Олексій Григорович


Гуськов
Андрій Андрійович


Дарнопих
Федот Петрович


Дьяченко
Олексій Романович


Жук
Олексій Васильович


Ковтун
Юхим Іванович


Кодаш
Олександр Християнович


Куліш
Олександр Олександрович


Лазоренко
Ілля Андрійович


Лисенко
Григорій Іванович


Максименко
Андрій Мефодійович


Показ
Гаврило Єлисейович


Проценко
Семен Сергійович


Різник
Данило Михайлович


Сербін
Василь Гурович


Стендик
Іван Данилович


Стеценко
Іван Пилипович


Хорденко
Роман Демидович


Чухляд
Феодосій Михайлович


Яровий
Дмитро Степанович

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

  1. Бабич Петро Кирилович (рос. – Бабич Пётр Кириллович)
  2. Борсук Михайло Михайлович (рос. – Барсук Михаил Михайлович)
  3. Богдан Олексій Ілліч (Ількович) (рос. – Богдан Алексей Ильич(Илькович))
  4. Богданов Іван Онисимович (рос. – Богданов Иван Анисимович)
  5. Бойко Василь Григорович (рос. – Бойко Василий Григорьевич)
  6. Бойко Микола Андрійович (рос. – Бойко Николай Андреевич)
  7. Бойков Прокіп Андрійович (рос. – Бойков Прокофий Андреевич)
  8. Бондаренко Олексій (рос. – Бондаренко Алексей)
  9. Бондаренко Федір Омелянович (рос. – Бондаренко Фёдор Емельянович)
  10. Бріленко Василь Пилипович (рос. – Бриленко Василий Филиппович)
  11. Бурда Петро П. (рос. – Бурда Пётр П.)
  12. Василенко Іван (рос. – Василенко Иван)
  13. Василенко Леонід Іванович (рос. – Василенко Леонид Иванович)
  14. Веніченко Федір Тимофійович (рос. – Вениченко Фёдор Тимофеевич)
  15. Верецун Петро Омелянович (рос. – Верецун Пётр Емельянович)
  16. Волвач Данило Антонович (рос. – Волвач Даниил Антонович)
  17. Горенко Василь Павлович (рос. – Горенко Василий Павлович)
  18. Горошко Сава Михайлович (рос. – Горошко Савва Михайлович)
  19. Грабар Олексій Григорович (рос. – Грабарь Алексей Григорьевич)
  20. Гуськов Андрій Андрійович (рос. – Гуськов Андрей Андреевич)
  21. Дарнопих Федот Петрович (рос. – Дарнопых Федот Петрович)
  22. Демчинська Микола Никифорович (рос. – Демчинский Николай Никифорович)
  23. Дзюба Степан Олександрович (рос. – Дзюба Степан Александрович)
  24. Дорошенко Яків Свиридович (рос. – Дорошенко Яков Свиридович)
  25. Дрого Федір Кирилович (рос. – Дрого Фёдор Кириллович)
  26. Дудко Іван (рос. – Дудко Иван)
  27. Дьяченко Олексій Романович (рос. – Дьяченко Алексей Романович)
  28. Дьяченко Василь Григорович (рос. – Дьяченко Василий Григорьевич)
  29. Жук Олексій Васильович (рос. – Жук Алексей Васильевич)
  30. Зіненко Григорій Романович (рос. – Зиненко Григорий Романович)
  31. Зінченко Андрій Васильович (рос. – Зинченко Андрей Васильевич)
  32. Зленко Данило (рос. – Зленко Даниил)
  33. Зубані Іван Володимирович (рос. – Зубани Иван Владимирович)
  34. Калиниченко Сергій Тимофійович (рос. – Калиниченко Сергей Тимофеевич)
  35. Капінис Петро Павлович (рос. – Капиныс Пётр Павлович)
  36. Карпенко Йосип Микитович (рос. – Карпенко Иосиф Никитич)
  37. Кириленко Яків Андріанович (рос. – Кириленко Яков Андрианович)
  38. Ковтун Юхим Іванович (рос. – Ковтун Ефим Иванович)
  39. Ковтун Петро Іван (рос. – Ковтун Пётр Иван)
  40. Кодаш Олександр Християнович (рос. – Кодаш Александр Христианович)
  41. Копил Кирило Іванович (рос. – Копыл Кирилл Иванович)
  42. Кривобок Іван Федорович (рос. – Кривобок Иван Фёдорович)
  43. Куліш Олександр Олександрович (рос. – Кулиш Александр Александрович)
  44. Лазоренко Ілля Андрійович (рос. – Лазоренко Илья Андреевич)
  45. Лесик Федір Тимофійович (рос. – Лесик Фёдор Тимофеевич)
  46. Лещенко Макар Федотович (рос. – Лещенко Макар Федотович)
  47. Лисенко Григорій Іванович (рос. – Лисенко Григорий Иванович)
  48. Литвиненко Павло Іванович (рос. – Литвиненко Павел Иванович)
  49. Литвиненко Сергій Симонович (рос. – Литвиненко Сергей Симонович)
  50. Логеновський Єгор Якимович (рос. – Логеновский Егор Якимович)
  51. Лис Петро Михайлович (рос. – Лыс Пётр Михайлович)
  52. Максименко Андрій Мефодійович (рос. – Максименко Андрей Мефодьевич)
  53. Мандшола Іван Іванович (рос. – Мандшола Иван Иванович)
  54. Мініщ Кирило Степанович (рос. – Минищ Кирилл Степанович)
  55. Мойсеєнко Матвій Давидович (рос. – Моисеенко Матвей Давидович)
  56. Назаленко (Насаленко) Іван Якимович (рос. – Назаленко (Насаленко) Иван Якимович)
  57. Обровка Павло (рос. – Обровка Павел)
  58. Падалко Микола Дмитрович (рос. – Падалко Николай Дмитриевич)
  59. Панченко Василь Самуїлович (рос. – Панченко Василий Самуилович)
  60. Паранченко І. Г. (рос. – Паранченко И. Г.)
  61. Пивоваров Микола Олександрович (рос. – Пивоваров Николай Александрович)
  62. Показ Гаврило Єлисейович (рос. – Показ Гавриил Елисеевич)
  63. Потапенко Микола Романович (рос. – Потапенко Николай Романович)
  64. Придатко Василь Якимович (рос. – Придатко Василий Акимович)
  65. Прокопенко Ановій Климентійович (рос. – Прокопенко Ановей Климентьевич)
  66. Проценко Семен Сергійович (рос. – Проценко Семён Сергеевич)
  67. Різник Данило Михайлович (рос. – Резник Даниил Михайлович)
  68. Семененко Олексій Петрович (рос. – Семененко Алексей Петрович)
  69. Сербін Василь Гурович (рос. – Сербин Василий Гурьевич)
  70. Сергієнко Іван Федорович (рос. – Сергиенко Иван Фёдорович)
  71. Синенко Григорій Романович (рос. – Синенко Григорий Романович)
  72. Сорока Микола Сергійович (рос. – Сорока Николай Сергеевич)
  73. Сподінейко Сергій Полікарпович (рос. – Сподинейко Сергей Поликарпович)
  74. Стендик Іван Данилович (рос. – Стендык Иван Даниилович)
  75. Стеценко Іван Пилипович (рос. – Стеценко Иван Филиппович)
  76. Сушко Павло Архипович (рос. – Сушко Павел Архипович)
  77. Терно Василь Феодосійович (рос. – Терно Василий Федосеевич)
  78. Токаєв Микола Гаврилович (рос. – Токаев Николай Гаврилович)
  79. Тоцький Василь Андрійович (рос. – Тоцкий Василий Андреевич)
  80. Трокай Олександр Олексійович (рос. – Трокай Александр Алексеевич)
  81. Троцький Олександр (рос. – Троцкий Александр)
  82. Тютюнник Микола Іванович (рос. – Тютюник Николай Иванович)
  83. Усенко Григорій Іванович (рос. – Усенко Григорий Иванович)
  84. Ухань Василь Порфирович (рос. – Ухан Василий Порфирьевич)
  85. Федорко Григорій Антонович (рос. – Федорко Григорий Антонович)
  86. Халівець Болім Олексійович (рос. – Халивец Болим Алексеевич)
  87. Хоменко Григорій Романович (рос. – Хоменко Григорий Романович)
  88. Хоменко Ларіон Андрійович (рос. – Хоменко Ларион Андреевич)
  89. Хорденко Роман Демидович (рос. – Хорденко Роман Демидович)
  90. Хоренко Мина Іванович (рос. – Хоренко Мина Иванович)
  91. Христенко Михайло Григорович (рос. – Христенко Михаил Григорьевич)
  92. Чопик Іван Минович (рос. – Чопик Иван Минаевич)
  93. Чумарний Григорій Мойсейович (рос. – Чумарный Григорий Моисеевич)
  94. Чухляд Феодосій Михайлович (рос. – Чухляд Феодосий Михайлович)
  95. Шамрій Роман (рос. – Шамрий Роман)
  96. Шевченко Петро Трохимович (рос. – Шевченко Пётр Трофимович)
  97. Шульга Антон Андрійович (рос. – Шульга Антон Андреевич)
  98. Шумило Іван Матвійович (рос. – Шумило Иван Матвеевич)
  99. Яровий Дмитро Степанович (рос. – Яровой Дмитрий Степанович)
  100. Ястребов Петро Денисович (рос. – Ястребов Пётр Денисович)

 

Коментарі: